Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Украинська мова как элемент гибридной войны :(

Сперва посмеялись над украинским языком в глазах русскоязычного населения - экскурсоводка, адвокатка, психиатратка, а потом во время войны законом принудили рускоязычный народ им пользоваться  :S
 Такое только в Москве Сурков мог придумать для баранов....   :laugh:

Кстати после всего этого украинский язык у нас совсем исчез  :(
   
От падаль кацапська
   
От падаль кацапська

ты гавно московское зачем свою морду сюда ?
   
МОСКВА, 11 июн . Бывший помощник президента России Владислав Сурков в интервью WarGonzo заявил, что Украину "можно вернуть только силой".
   
МОСКВА, 11 июн . Бывший помощник президента России Владислав Сурков в интервью WarGonzo заявил, что Украину "можно вернуть только силой".

Они умные люди и знают что и зачем говорят

..а мы жрем не переваренное их г...
   
Re: Украинська мова как элемент гибридной войны  :(

Они умные люди и знают что и зачем говорят

..а мы жрем не переваренное их г...

Ти за всіх не розписуйся.
   
а потом во время войны законом принудили рускоязычный народ им пользоваться  :S
(

а шо дегенерати за 30 років не встані були опанувати ?  :weep:
   
Re: Украинська мова как элемент гибридной войны  :(

а шо дегенерати за 30 років не встані були опанувати ?  :weep:

Ні, не встані. І не в змозі. Бо дегенерати.
   
Re: Украинська мова как элемент гибридной войны  :(

де українська мова - там перемога
   
де українська мова - там перемога

а зачем же вы боритесь с ней московскими методами ? ..идиоты !
   
а зачем же вы боритесь с ней московскими методами ? ..идиоты !

коцапе, якби ми боролися московськими методами  то ти би  ще  з 91  року цвірінькав українською мовою 
   
Хуйло висралось на українську землю сметаною :X
   
де українська мова - там перемога
так! А де хуйлоязика сметана - там війна, руїна і окупація
   
Нема гіршої мразоти, аніж та, яка зрадила батьківську мову і пішла служити окупанту.
   
Сперва посмеялись над украинским языком в глазах русскоязычного населения - экскурсоводка, адвокатка, психиатратка, а потом во время войны законом принудили рускоязычный народ им пользоваться  :S
 Такое только в Москве Сурков мог придумать для баранов....   :laugh:

Кстати после всего этого украинский язык у нас совсем исчез  :(

Як смердить протухлою сметаною!

Воно було примушене користу-ВАТА-сь українською? Чому так погано примусили, що воно продов-жує гавкати мовою агресора день і ніч без перепочинку?
Схоже що то насправді зливки з усіх зіпсованих банків сметан! :malyas:
   
Нема гіршої мразоти, аніж та, яка зрадила батьківську мову і пішла служити окупанту.

Ты зачем здесь московский специалист - агитатор  ?

Пасешь наших идиотов  :S
   
Як смердить протухлою сметаною!

Воно було примушене користу-ВАТА-сь українською? Чому так погано примусили, що воно продов-жує гавкати мовою агресора день і ніч без перепочинку?
Схоже що то насправді зливки з усіх зіпсованих банків сметан! :malyas:

Кроме меня некому в Украине думать и говорить по таким важным вопросам государственного спасения  :S
   
Сметанат Ватія, то правду Вимушений казав шо він тебе п***а по їпалу, за те що ти у себе в радіомайстерні  почепив портрети Сраліна та Леніна й надрочував на них?  :gigi:
   
Хуйло висралось на українську землю сметаною :X
(tu)
На жаль, не тільки ним. На Сметану можна не звертати увагу. Зовсім пришелепкуватий.
   
Сметанат Ватія, то правду Вимушений казав шо він тебе п***а по їпалу, за те що ти у себе в радіомайстерні  почепив портрети Сраліна та Леніна й надрочував на них?  :gigi:

Я не знаю хто он но бреше як ... там до сих пор весит Бандера  :super:
   
Я не знаю хто он но бреше як ... там до сих пор весит Бандера  :super:
Відповідь, хто такий Зеленський
Цитувати
Володимир Олександрович Зеленський (нар. 25 січня 1978, Кривий Ріг) — шостий і чинний Президент України з 20 травня 2019 року. До вступу на посаду здобув популярність як шоумен, актор, комік, режисер, продюсер і сценарист. Був керівником «Студії Квартал-95» (2003—2019) і продюсером телеканалу «Інтер» (2010—2012).

Ти запитав в першому пості теми
Цитувати
Кого вы знаете с западной кто сегодня является авторитет для патриотов Украины ?
Для відповіді на це мені необхідно знати твою думку:

Сметана, а для тебе Небесна Сотня та вояки в АТО - герої? Чи то все заколот з повалення легітимного та мамчури?

Чому ти уникаєш відповіді?
   
Цитувати
рускоязычный
Чому російськомовні переважно безграмотні? Через бандер-зрадників?
   
Веталь, а Розкажи нам як ти регіоналу Дрквалю Віте ноги цілував, щоби він твою майстерню не закрив, Розкажи не стіпісняйся, це 2004 рік. І як ти був проти помаранчевих, Миколи Мітрова, Швидь Андрія, як ти шестерив ригам. Розкажи. Гадось російська, ватна.
   
На корачках щзаповзав у старий ресторан древаля віті та ноги цілував. Гадось ватна.
   
Віталій, розказуй.

 Микола мітров тоді був головою нашої України від Ющенко, мав кабінета на радянській 10, а мої офіси  ТОВ "таксі козак", ТОВ " СБУ -К ", та ГО Козацька сотня мали три офіси поруч через стінку з Мітровим Миколою.  Розкажи як ти приповз до нас і просив захистити від бандюків Бреваля та бармалея. А на наступний день, древаль вітя розказував як ти до його Старого ерсторану на цирлах з вулиці заповзав, просив , благав і плакав, щоби не закрили та не спалили тобі срату майстерню твою по починці таурасів та берьозок. МИ прийшли до тебе в майстерню, а  там на стіні ленін сталін. На мое питання що тут роблять російські свині та лідери російських мародерів ти підскочив став цілувати портрети та говорити що то лідери великого народу, рятивніки соціалістичного світу та всю тую куйню що ти говорив. Я не витримав і ібонув тобі у бороду, харкнув в обличчя, микола  охуїв від того і ми пішли.  Ми зайшли поцікавитись нащо ти у два лагеря бігаеш як шавка безхребетна, якщо прийшов  у штаб НУ та  до козаків по охорону від бандюків, то нащо ж ти на корачках повзаеш у той же вечір до того кого вчора  боявся як вогню? Ми прийшли просто виказати що ти дурік і  партія регіонів програє вибори ( так воно і вийшло ) а ти от залишився слимаком. Але тебе поперло, найшов перед ким лазити, найшов чиїма портретами пишатися. 


Дурік ти веталь, з роками ще гірше бачу став.
   
Віталій, розказуй.

 Микола мітров тоді був головою нашої України від Ющенко, мав кабінета на радянській 10, а мої офіси  ТОВ "таксі козак", ТОВ " СБУ -К ", та ГО Козацька сотня мали три офіси поруч через стінку з Мітровим Миколою.  Розкажи як ти приповз до нас і просив захистити від бандюків Бреваля та бармалея. А на наступний день, древаль вітя розказував як ти до його Старого ерсторану на цирлах з вулиці заповзав, просив , благав і плакав, щоби не закрили та не спалили тобі срату майстерню твою по починці таурасів та берьозок. МИ прийшли до тебе в майстерню, а  там на стіні ленін сталін. На мое питання що тут роблять російські свині та лідери російських мародерів ти підскочив став цілувати портрети та говорити що то лідери великого народу, рятивніки соціалістичного світу та всю тую куйню що ти говорив. Я не витримав і ібонув тобі у бороду, харкнув в обличчя, микола  охуїв від того і ми пішли.  Ми зайшли поцікавитись нащо ти у два лагеря бігаеш як шавка безхребетна, якщо прийшов  у штаб НУ та  до козаків по охорону від бандюків, то нащо ж ти на корачках повзаеш у той же вечір до того кого вчора  боявся як вогню? Ми прийшли просто виказати що ти дурік і  партія регіонів програє вибори ( так воно і вийшло ) а ти от залишився слимаком. Але тебе поперло, найшов перед ким лазити, найшов чиїма портретами пишатися. 


Дурік ти веталь, з роками ще гірше бачу став.

в моём присутствии ты мог только усратся  :D
   
в моём присутствии ты мог только усратся  :D

Могби, якби не всрався ти. А ти усрався.
   
Веталь , я ж написав, не воняй проти України і дам вийти сохранів літцо.  Подумай добре, добре подумай. Бо ми з одного міста,  мені є що розказати про твої " здобутки" як у церкві так і в особистому житті. Зчезни, то дешевше.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія