Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Чому ви відмовляєте їм в сексуальності і в праві на кохання? :-T Несподівані табу.

Інколи табу бувають дуже не сподівані, які ми свято дотримуємось і про які не підозрюємо, що вони табу. Дивно раніше - це не було табу, а зараз є. Чистої води  совкізм. Так склалось, що релігія не змогла навязати деякі погляди, потім був період суцільного преміскуітету, а потім Сталі вирішив вернути деякі традиції релії у най брутальнішому її прояві. 

А темка така, ми відмовляємо підсвідомо старшим людям, що вони можуть займатись коханням не любити платонічно, а плодським коханням. Як чудова українська одним словом виражає все: від емоційного стану до фізичного процесу))) Ми скоріше допускаємо секс з не повнолітнім, хоч і вважаємо його не принятним, але зрозумілим, а от секс між старшими людми після 40 категорично сприймається у нас як збочення. На, що вони цим займаються? При спробі підняти таку тему в нашому суспільстві складається враження наче люди побачили, як батьки займаються коханням.  :facepalm1:  Ми не вважаємо, що старші можуть займатись сексом, сприймаємо - це як Збочення.

Ми відмовляємо, як в сексуальності старшим так і самому сексі, як в якомусь збоченні. Це дуже дивно, бо таке властиво тільки пострадянським суспільствам: ні східним ні західним суспільством такого табу немає, а в нас є. Це дань якась Совку.

Ніколи не задумувався над цим, але спробуйте викласти фото не дівчат 18-25 років на ФУП, реакція не забариться, затюкають, як збоченця.



Останнє редагування: 9 листопада 2018 12:49:05 від TimmiApostolMS
   
Каталог з міліції повій :)

   
а от секс між старшими людми після 40 категорично сприймається у нас як збочення.

Ти їпанувся? Чи в тебе нема знайомих струнких доглянутих  жінок віком 42-45 років, які відвідують фітнес, колють ботокс й їпуться  як молоді?
   
Ти їпанувся? Чи в тебе нема знайомих струнких доглянутих  жінок віком 42-45 років, які відвідують фітнес, колють ботокс й їпуться  як молоді?
Ну я про те що такі теми ТАБУ.  :shuffle:
   
Ти їпанувся? Чи в тебе нема знайомих струнких доглянутих  жінок віком 42-45 років, які відвідують фітнес, колють ботокс й їпуться  як молоді?
типу товсті та недоглянуті після 40 не займаються сексом
   
Тіммі , Ви до сторінок MILF  і  MATURE   ще не добралися ?   :D
   
Ми скоріше допускаємо секс з не повнолітнім, хоч і вважаємо його не принятним, але зрозумілим, а от секс між старшими людми після 40 категорично сприймається у нас як збочення. На, що вони цим займаються? При спробі підняти таку тему в нашому суспільстві складається враження наче люди побачили, як батьки займаються коханням.  :facepalm1:  Ми не вважаємо, що старші можуть займатись сексом, сприймаємо - це як Збочення.

тут "ми" неправильно писати --якщо хтось там щось вважає, то це його особиста справа
   
типу товсті та недоглянуті після 40 не займаються сексом
Ну судя по реакції на це, сто-пудово збочення, притому страшне!  :weep:

Птах, за кинь трошки сюди позитивних картинок не в тему)))
   
В нас головний політик - Мілфа вчителька - вже пенсіонерка ( 58 років через 3 тижні)
   
Тіммі , Ви до сторінок MILF  і  MATURE   ще не добралися ?   :D
Знайомий проходив практику в одному Отелі, дорогому, там приїхала пара 65 жінка і 70 старик, миті, але точно що не спортивна, підтянута форма. Пара з Італії, то їм повій 16 років швидко найшли, щось вони не дуже гидували з такою парою займатись коханням, при правильному стимулі...
   
секс між старшими людми після 40 категорично сприймається у нас як збочення

Хто тобі це розказав?
Тебе обдурили!
   
В нас головний політик - Мілфа вчителька - вже пенсіонерка ( 58 років через 3 тижні)

Це 5+
   
Хто тобі це розказав?
Тебе обдурили!
Я не кажу що цього немає, а кажу що як воно сприймається.
   
В нас головний політик - Мілфа вчителька - вже пенсіонерка ( 58 років через 3 тижні)
   
...а от секс між старшими людми після 40 категорично сприймається у нас як збочення...
Це виключно ваші проблеми!
Цитувати
Ми відмовляємо, як в сексуальності старшим так і самому сексі, як в якомусь збоченні...
Аналогічно
   
Цитувати
секс між старшими людми після 40 категорично сприймається у нас як збочення.

   
Ну я про те що такі теми ТАБУ.  :shuffle:
ти роками помилився, бо 40-45 то ще навіть дітородний вік у жінок.
   
В нас головний політик - Мілфа вчителька - вже пенсіонерка ( 58 років через 3 тижні)
Ну вже і сюди політику притягнули...  :facepalm: ЦЕ ПЯТНИЦЯЯЯЯ!!!! :tease:  :-T
   
старпьорська п`ятниця?
   
ти роками помилився, бо 40-45 то ще навіть дітородний вік у жінок.
Так, отож.
   
старпьорська п`ятниця?
В нас старший вік сприймається абсурдно ...
   
В нас старший вік сприймається абсурдно ...
Лет 50 уже как не сприймається абсурдно. Население Земли стареет (за счёт удлинения жизни), стареет и секс. Тем более, Виагра стала доступна всем. Ну а крест на своей половой жизни можно поставить и в 25.
   
До речі до 45 років згідно норм ВООЗ вважається молодістю

   
В нас старший вік сприймається абсурдно ...
є таке.
   
До речі до 45 років згідно норм ВООЗ вважається молодістю
мало що воно вважає, молодь запросто може вішатись на старших і за 70, проблема сприйняття цього ...
   
тимми в своем репертуаре
придумал бред и сам же его развенчал и победил

 :pooh_lol:
   
тимми в своем репертуаре
придумал бред и сам же его развенчал и победил

 :pooh_lol:
Знову мені щось приписуєш... Молодь реагує, так, по іншому, але це до певного часу. Потім стереотипи беруть верх, і знову обговорення все що після 40 стає табу. Це якась вавка з совка в суспільстві.
   
Якийсь дєтскій сад, ця молодєж вважає, що їх у капусті знайшли, а батьки їх тим часом свінгують потихеньку
   
Якийсь дєтскій сад, ця молодєж вважає, що їх у капусті знайшли, а батьки їх тим часом свінгують потихеньку
Ну дык Интернет появился, заграница стала доступна, работать с 14 лет не нужно, женится до 30 ну нахер - ну и перестали друг в дружку хyями тыкать. А мы по старинке, по привычке, как исстари повелось, ищем кому присунуть, ииэээх.
   
Ну дык Интернет появился, заграница стала доступна, работать с 14 лет не нужно, женится до 30 ну нахер - ну и перестали друг в дружку хyями тыкать. А мы по старинке, по привычке, как исстари повелось, ищем кому присунуть, ииэээх.
  (tu)  :)
   
Ти їпанувся? Чи в тебе нема знайомих струнких доглянутих  жінок віком 42-45 років, які відвідують фітнес, колють ботокс й їпуться  як молоді?
он нет и даже не приукрасил..
Цитувати
в комнату зашеллл дед 35 лет
Лев Толстой "Анна Каренина"
   
он нет и даже не приукрасил..

Лев Толстой "Анна Каренина"
Що ти тут забув? Теми про мости і непереможну РФ на ЦУГі.
   
Якийсь дєтскій сад, ця молодєж вважає, що їх у капусті знайшли, а батьки їх тим часом свінгують потихеньку
молодь може здогадуватись , що їх не знайшли у капусті, колись батьки були молодими.
а ось, що вони у почтєнному віці досі займаються сексом, в мене таких думок не було.
але ж можуть і займатись.
   
Що за маячня про сорокарічних викладена в стартпості?
Чия це думка? Бажаю в нього чи в неї смачно плюнути.
Бо в свої 50 не маю жодних проблем.
І знаю багато хто і в 60 також їх не має.
А хто там на що і як реагує мені взагалі байдуже.
Бо можу ходити з дружиною взявшись за руки і цілуватись
на вулиці як і в 20 років.
   
Що за маячня про сорокарічних викладена в стартпості?
Чия це думка? Бажаю в нього чи в неї смачно плюнути.
Бо в свої 50 не маю жодних проблем.
І знаю багато хто і в 60 також їх не має.

А хто там на що і як реагує мені взагалі байдуже.
Бо можу ходити з дружиною взявшись за руки і цілуватись
на вулиці як і в 20 років.

Нема сексу нема проблем))) Жартую... B-)

Нашим суспільством це сприймається як збочення... Причини, тут можна пофантазувати.
   
Що за маячня про сорокарічних викладена в стартпості?
Чия це думка? Бажаю в нього чи в неї смачно плюнути.
Бо в свої 50 не маю жодних проблем.
І знаю багато хто і в 60 також їх не має.
А хто там на що і як реагує мені взагалі байдуже.
Бо можу ходити з дружиною взявшись за руки і цілуватись
на вулиці як і в 20 років.
а у 65?
Тіммі, звісно, загнув про 40 річних.
   
Що за маячня про сорокарічних викладена в стартпості?
Чия це думка? Бажаю в нього чи в неї смачно плюнути.
Бо в свої 50 не маю жодних проблем.
І знаю багато хто і в 60 також їх не має.
А хто там на що і як реагує мені взагалі байдуже.
Бо можу ходити з дружиною взявшись за руки і цілуватись
на вулиці як і в 20 років.

Це не маячня, це - ФУПівські реалії. Я в минулому році створив тут п'ятничну гілку, де розмістив смачненьку сороківочку.
Буквально, через 2 хвилини, гілка була в "Смітнику". Не прийняв тутешній бомонд таку еротику. :nea:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія