Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Спека((

Re: Спека((

Який родич, я не в курсі.

Ну то хай вже приїздить і б''є

Ну то така відмазка. Якщо сам Авіатор тупа вата - то фонд донькі авіатора, якщо Віка у Калгарі то відмазка - родич воює. Тобто якось продемонструвати начебто сама Віка у окопах, щоб не чипали що ніфіга не робить.
Але Ежи- він годував українських котів.
   
Re: Спека((

Серень, хочешь реально классные видосики,? Приезжай в Украину, а то война пройдет, внуки спросят - деда, а где ты был и как Родину защищал. Во будет стыдоба, хотя ты стрыбающий, ты напиздишь что бегал под Бахмутом вторым после Эпицентра, тебе не привыкать
   
Re: Спека((

Це ж якою абсолютно деградованою морально особою треба бути, щоб таке написати!

Цитата: ППППППП
Уявляю, що би витворяв 3П, якби, наприклад, співробітник запросив його дружину на ділову каву. Скільки там би було інсинуацій, фейкових придумок і обвинувачень, навіть уявити страшно.
   
Re: Спека((

спека зараз под Бахмутов и под Запорожьем

вы за е ба ли своим видосами
   
Re: Спека((

   
Re: Спека((

Серёнь, сможешь снять такой видосик где ты акула и съедаешь кацапа?
   
Re: Спека((

Бачу наша знайома з Калгарі вирішила взятись за старе. Ну ок.

Як тобі такі цифри як T2.....? Гарний шифр?
   
Re: Спека((

розгружаю машинку і іду на будову.
Жив в общазі з узбеком, той навпаки, казав, замість прийшов - приїхав.
   
Re: Спека((

спека зараз под Бахмутов и под Запорожьем

вы за е ба ли своим видосами
Странно читать такое(
Молли,вы же знаете что я вам не нравлюсь((--
вам не нравятся мои видосики,мой внешний вид,мои привычки и замашки((--
вы понимаете что не подписались бы на меня в ютубе((--

зачем вы мучаете себя и смотрите видосик?
мой совет--
когда мне что-то неинтересно на форуме или мне не нравится топикстартер-- я просто не захожу в эти ветки и не читаю((
   
Re: Спека((

Ок, давай и тебя пообсуждаем. Вот я например считаю, что твоя жена и дочка....
нє, ну це вже перебор.  :no2:
звісно, Сергій1974007 любить увагу і підставлятися під щолбани товариства, але для чого по родині проходитися. Родина у С. нормальна.
   
Re: Спека((

зачем вы мучаете себя и смотрите видосик?
мой совет--
когда мне что-то неинтересно на форуме или мне не нравится топикстартер-- я просто не захожу в эти ветки и не читаю((
#33 якщо ти ідеш по вулиці і бачиш що насрала собака, то можна, звісно, відвернутись. А можна дати власнику по є-балу.

Аналогію зрозумів?
   
Re: Спека((

І окремо хочу звернутись до тої, що називає мене 3П. Від сьогодні я буду називати тебе ТП. Тому що ти є ТП.

Цитата: ТП(тупа пізда)
Йди займайся родиною, придурок, і забудь про моє існування. В тебе був шанс довести, що ти не покидьок, але ти його успішно проср**в.

Я ніколи не прийму твій булінг і людожерство, зрозумів? Це для мене non-negotiable. Або ти змінюєшся, зав"язуєш з своїм вампіризмом та якшанням з кацапами, каєшся, виправляєш prior injustices, і на практиці доводиш, що змінився, або йди на три веселі букви за кацапським кораблем і більше ніколи не маяч на моєму горизонті.

І я завжди буду топити тобі в морду за твій аб"юз, харасмент та переслідування нормальних людей. Так собі і затям!
Я займаюсь родиною, не переймайся.  То не твоє свиняче діло. Жери собі хряцалки мовчки.

Цитата: ТП(Тупа пізда)
І досить рахувати гроші в чужих кишенях. Моїх грошей ні ти, ні твоє огидне кодло від мене ніколи більше не отримає. У тому числі тому що це технічно неможливо. Я вже давно забанила твій пейпал в ніколи (хоча більше з причин, що тобі могла стукнути сеча в голову повернути мені тих декілька тисяч, як ти повернув мені тоді ті платежі). Смокчи проси у 2П тепер, а не у Хорвата з Сергієм.
Я від тебе жодної копійки не отримав. Все що ти переслала мені - пішло на ЗСУ.  Про смоктання - то твоя хвора фантазія, але я не буду розвивати цю тему.

Цитата: ТП(Тупа пізда)
Мде. Тупе, так починається поштовий код поліцейського відділку, в який я занесу заяву за харасмент малолітньої дитини на тебе і твою дружину, якщо що. А яке має відношення до цього твоя дружина?
Давай, не чеши язиком, а пiздуй і пиши. Подивляться на йобнуту, порегочуть.

Дивись, я тебе не чіпав взагалі.  Ти почала мене булити. Ну що ж, готуйся вигрібати.  Не схотіла сидіти тихенько у вічнозеленому раю - отримуй
   
Re: Спека((

І окремо хочу звернутись до тої, що називає мене 3П. Від сьогодні я буду називати тебе ТП. Тому що ти є ТП.

Я займаюсь родиною, не переймайся.  То не твоє свиняче діло. Жери собі хряцалки мовчки.

Я від тебе жодної копійки не отримав. Все що ти переслала мені - пішло на ЗСУ.  Про смоктання - то твоя хвора фантазія, але я не буду розвивати цю тему.
го
Давай, не чеши язиком, а пiздуй і пиши. Подивляться на йобнуту, порегочуть.

Дивись, я тебе не чіпав взагалі.  Ти почала мене булити. Ну що ж, готуйся вигрібати.  Не схотіла сидіти тихенько у вічнозеленому раю - отримуй

Насправді хома——судячи з цього допису ——ти невдячна  та лицемірна скотина(
   
Re: Спека((

Насправді хома——судячи з цього допису ——ти невдячна  та лицемірна скотина(
Скотина це ти. Bydlo domowe. Щодо лицемірності - не згоден. Я завжди чесно кажу що думаю. Так що найс трай, але ні. Іти у тухес, моргенштерн з Чернівців.
   
Re: Спека((

нє, ну це вже перебор.  :no2:
звісно, Сергій1974007 любить увагу і підставлятися під щолбани товариства, але для чого по родині проходитися. Родина у С. нормальна.

Згоден, але частково. Якби б Сергій не робив теж саме на інші родини, то мабудь би отримав мою підтримку. Але ж він казав та каже такі пакощі на чужі родини. на іншіх інетплощадках, що в цьому питанні я йому не адвокат. Якщо він стрибунець то нехай вже все навколо нього стрибае.
   
Re: Спека((

Насправді хома——судячи з цього допису ——ти невдячна  та лицемірна скотина(

Сергій, а ти Акула. Згоден?

   
Re: Спека((

Скотина це ти. Bydlo domowe. Щодо лицемірності - не згоден. Я завжди чесно кажу що думаю. Так що найс трай, але ні. Іти у тухес, моргенштерн з Чернівців.

Ще раз напишу——ти саме лицемірна скотина(——
Ти ходив на іі сайт і "заглядав ій у очі"——і в той же час срав на неі на гівнобложику карельського лайна((
Так що лицемірство це саме про тебе(
Ну і ще момент——
Віка( насправді я навіть не знаю чи це ііі ім"я)—— один з найхаризматичніших та цікавих дописувачів на декількох форумах.
Яскрава Індивідуальність, якій не потрібні якісь "союзи", "ал"янси", "банди" чи ще щось щоб завжди гідно і послідовно відстоювати свою думку.
І від цього вас всіх корчить як від ладану)——
Ви всі в порівнянні з нею( всі 5—7 "рєбят"(с)—— і поруч з нею не змогли б стати в інтелектуальному плані)
А саме ти——безхребетний слабак(——з дуже сильною залежністю——що про тебе подумають інші((
Сіра миша, яка попала під вплив "рєбят" і вибрала для себе шлях плити за течією(
Карельське гівно наприклад——викликає в мене огиду в основному.
А ти——ну не жаль——а якесь презирство напевно((
Саме за цю безформеність та беззмістовність(
   
Re: Спека((

Вот Серёнь, что на тебя ребята рисуют. Как ты это можешь объяснить?

   
Re: Спека((

Ще раз напишу——ти саме лицемірна скотина(——
Ти ходив на іі сайт і "заглядав ій у очі"——і в той же час срав на неі на гівнобложику карельського лайна((
Так що лицемірство це саме про тебе(
Ну і ще момент——
Віка( насправді я навіть не знаю чи це ііі ім"я)—— один з найхаризматичніших та цікавих дописувачів на декількох форумах.
Яскрава Індивідуальність, якій не потрібні якісь "союзи", "ал"янси", "банди" чи ще щось щоб завжди гідно і послідовно відстоювати свою думку.
І від цього вас всіх корчить як від ладану)——
Ви всі в порівнянні з нею( всі 5—7 "рєбят"(с)—— і поруч з нею не змогли б стати в інтелектуальному плані)
А саме ти——безхребетний слабак(——з дуже сильною залежністю——що про тебе подумають інші((
Сіра миша, яка попала під вплив "рєбят" і вибрала для себе шлях плити за течією(
Карельське гівно наприклад——викликає в мене огиду в основному.
А ти——ну не жаль——а якесь презирство напевно((
Саме за цю безформеність та беззмістовність(

Ого! Які чудеса творять призи у 100 долярів  :weep:
   
Re: Спека((

Згоден, але частково. Якби б Сергій не робив теж саме на інші родини, то мабудь би отримав мою підтримку. Але ж він казав та каже такі пакощі на чужі родини. на іншіх інетплощадках, що в цьому питанні я йому не адвокат. Якщо він стрибунець то нехай вже все навколо нього стрибае.

Карельське гівно, куй я клав на твою "підтримку"(
А про те що я ніби—то десь "на інших площадках" проходився по чужих родинах—— це пістабольство рівня "3 к на зсу" від відомого пістабола(
   
Re: Спека((

Карельське гівно, куй я клав на твою "підтримку"(
А про те що я ніби—то десь "на інших площадках" проходився по чужих родинах—— це пістабольство рівня "3 к на зсу" від відомого пістабола(

Проходився проходився, я все памятаю Сергійко. І ботокс, і цибульского, і три пакети під твоім айпішніком
Та де і до війни і після
   
Re: Спека((

Ти ходив на іі сайт
Поки ТП не почала вимагати грати за її правилами.

в той же час срав на неі на гівнобложику карельського лайна
В тебе, я розумію, є пруф? А якщо пруфа нема - сідай на жердину.

найхаризматичніших та цікавих дописувачів на декількох форумах
Вона дійсно не тупа як ти, це факт.
   
Re: Спека((

пишу зі Львова де відносно ніби тихо і останнім часом ППО все збиває. наше ППО чудесне. дякуємо.
і уявляю собі що на цю тему натрапив хтось з Чергігова, Сум, Харкова, Дніпра, Запорріжжя, Херсону, чи навіть форумчани з окупованих Бердянська і Мелітополя, чи біженці з Луганди.

як ці люди мають реагувати на відео про басейн в Кьольні ?

от сьогодні мс-5 лікар з Херсону, після зміни поїхав додому а через 30 хвилин його лікарню і його ординаторську розбомбили москалі вщент.

тому незрозуміла політика модерування фупу, оскільки такі як Сергій з його темами мають бути в ніколи.

це булінг під час війни українців в Україні. (td)
хто підтримує мою тезу - просто натисніть доповідь.

я не тиснутиму. огидно те що цей недовмкуватий персонаж тут витворяє зі своїми відосіками при війні і горі в Україні.

Останнє редагування: 16 червня 2023 23:59:18 від Бандер1вець
   
Re: Спека((

Люди донатять хто скільки може(--
я поважаю всіх хто відмовився від чашки кави і вислав 10 евро на ЗСУ.
а от коли людина тільки язиком меле-- то це якийсь пістабол вже((

ти донатиш на 54 постійно. заспокійся . в цьому ти молодець. а не молодець, що виставляєш це тут і у свому каналі на показ. помагаєш - гуд і не виставляй це на показ. це не по пацанячому.
   
Re: Спека((

Серень, ко мне тут дочь приехала. Мы с ней пошли на Бетховена в филармонию. Это была божественная музыка. И тут вдруг во втором акте прозвучала тревога. Надо было видеть лицо дирежера.. всю эту трагедию войны. Он достойно в течении трех минут закончил произведение и поблагодарил публику. Авации были нескончаемыми. Когда покидали зал, дочь взяла программку на которой написано
- в случае воздушной тревоги концерт будет окончен и вам следует пройти в убежище.
Я сказал дочери - сохрани это, будешь детям своим показывать что ты оказалась свидетелем этой войны.
Она мне сказала, папа а Киев и во время войны неотразим.

Вот это вот реальная жизнь и события которые разворачиваются сейчас и мы их участники. А ты сидишь у какого-то убогого бассейна и хочешь нас чем-то удивить?
Хорошо пишешь, душевно, приятно читать.
И дочь у тебя смелая. Восхищаюсь нашей молодежью постоянно.
   
Re: Спека((

Еклмн, пане ,ви з ранку такий  отруйний чі завжди?
У ТС чудова родина. Дружина норм виглядає, для її віку і без пластики. Головне що щаслива поряд з чоловіком. Дочка чудова, молода та гарна.
Ви своїх покажить. Чі не маєте ,бо всі збігли?
Що до погоди то у Харкові якось спеки ще я не відчула. Було похолодання, дощ , зараз тепло. Під вікном люди бігають хто в шортах з футболками, а хто і + кофти. Ночі ще прохолодні. Вчора друзі їздили на риболовлю зранку , змерзли.
Подивилась відосік, зайшов тобі? Все норм?
Чи ти різницю між інстаграмним життям напоказ і політичним форумом не бачиш?
   
Re: Спека((

Хорошо пишешь, душевно, приятно читать.
И дочь у тебя смелая. Восхищаюсь нашей молодежью постоянно.

Спасибо пани Люда.
Вот ты понимаешь например что я хочу передать.
А #33 например понял это как «я обосрался воздушной тревоги» :laugh:
Прикинь? Мы тут уже 1,5 года в этих тревогах почти каждый день живём и вдруг «испугались»
Какое же оно мелкое и туповатое)
   
Re: Спека((

Серень, а я так и не услышал твое мнение про акулу
   
Re: Спека((

Спасибо пани Люда.
Вот ты понимаешь например что я хочу передать.
А #33 например понял это как «я обосрался воздушной тревоги» :laugh:
Прикинь? Мы тут уже 1,5 года в этих тревогах почти каждый день живём и вдруг «испугались»
Какое же оно мелкое и туповатое)
Карельське гівно, що —навіть цитата є де я пишу що ти "злякався тривоги"?
Чи знову бормотухи нажлоктався і висмокчуєш зі всіх місць  "контент" для гівнобложика?
   
Re: Спека((

А виявляється спека в нас ще не розпочиналася((
Наступний тиждень ще більш-менш,а далі знову жарінь(

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія