Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Вопрос к фупчикам-бизнесменам-работодателям

1.Есть ли проблемы с набором кадров в вашей сфере? если есть, то какие проф. специальности в дефиците?

- Так, колосальна проблема, жахливий дефіцит, українські навчальні заклади випускають профнепридатних "спеців"

2. Есть ли проблемы с качеством кадров? проф. уровень падает или поднимается в вашей сфере?

Новобранці повний нуль. Рівень падає. Відібрані та найтяті вчаться та ростуть.

3. Какой средний возраст вашего персонала?

35-40 років

4. Заинтересованы ли вы, создавать рабочие  коллективы на многолетнюю перспективу и каким образом удерживаете людей?

Так. Молодших - зарплатою, старші самі переважно самі тримаються компанії.

5. Какие жалобы/пожелание существуют в ваших коллективах к работодателю и наоборот?

Підняти зарплату до рівні Польщі мінус витрати на проживання там.
   
Re: Вопрос к фупчикам-бизнесменам-работодателям

на цивілізованому: є ціна продажу, від якої віднімаються витрати, податки і т.д. і там десь на дні можна знайти свій прибуток,

п***а

накрути ще більші в них
   
1.Есть ли проблемы с набором кадров в вашей сфере? если есть, то какие проф. специальности в дефиците?

Моя сфера виробництво та посередництво в постачанні промислового обладнння ( промислові насоси , трубопровідна арматура,компрессори та інше)  в Україну та країни СНД .
Наприклад потрібні спеціалісти   менеджер по реалізації промислового обладнння ( але такий щоб розумів що продає : креслення , розуміння ринку ,його розвитку та інше) .
В основному приходиться брати людину та пробувати з неї щось зробити . Молоді не цікаво - багато потрібно вчити  щоб розуміти що ти робиш , люди предпенсійного віку також не тянуть бо зараз багато роботи
з програмами ,інтернетом та імпортними зразками .

2. Есть ли проблемы с качеством кадров? проф. уровень падает или поднимается в вашей сфере?

Проблеми є . Рівень з однієї сторони падає , але з іншої в Україні  з'являється куча народу які починають як китайці  робити копії , контрафакт , часто з погіршенням якості.


3. Какой средний возраст вашего персонала?

На жаль  середній рік - 43 роки .

4. Заинтересованы ли вы, создавать рабочие  коллективы на многолетнюю перспективу и каким образом удерживаете людей?

Підприємство працює більше 20 ти років . Завжди працювало з урахуванням можливої перспективи . На жаль на теперішній час  стає питання виживання.
Повязано з багатьма факторами . Один із них : бездумна політика держави у галузі закупівлі імпортного обладнання як державними компаніями так і комунальними підприємствами .
Імпортна продукція дешева,  але ресурс обладнання розрахований на менший термін роботи  , запасні частини за звичай набагато дорожчі . А китайці (разом з нашими імпортерами) придумали цікаву схему .
Наприклад  виготовлюють насоси погружні аналог ЕЦВ під маркою QGB у2016 році , у 2017 році вже таких насосів нема ,а є КТМ  , а у 2018 році вже СВК . При тому що запасних частин на насос QGB в 2018 році вже не знайдеш.

5. Какие жалобы/пожелание существуют в ваших коллективах к работодателю и наоборот?

Зі сторони колективу - хочемо більше грошей
Зі сторони працедавця - згоден платити високий відсоток від прибутку ,але ж робіть !!!! На жаль біьшість людей не хочуть працювати як головою так і руками
Вже дійшло до того ,що вигідніше звернути перспективу . Оставити  : помічника та керівника - отримувати зарплату  та % з прибутку , а інших людей звільнити.
   
газди усюди однакові
і зарплати диктує ринок
просто за більшої конкуренції і в газд витрат було більше, і прибутки б були менше, тобто ситуація виглядала б "чеснішою"


украина на 1м месте в рейтинге равенства распеределения доходов

КУДА ЧЕСТНЕЕ??
   
В мене теж є давнє питання до тутешніх роботодавців.
Чи відрізняється ваш прибуток в процентах від обороту підприємства від такого ж показника вашого колеги з західної Європи? Якщо так, то в яку сторону?

В Україні в десятки разів нижче. Тупо неплатоспроможний (жадний?) клієнт, ціни/тарифи на послуги в Україні нижче плінтуса.
   
Є проблема розумовим рівнем і лінтяйством

Народ не хоче робити хоче відпочивати

в точку!

хотят оплату, считая работой уже за то, что тело сидит в офисе....
   
Re: Вопрос к фупчикам-бизнесменам-работодателям

1.Есть ли проблемы с набором кадров в вашей сфере? если есть, то какие проф. специальности в дефиците?
2. Есть ли проблемы с качеством кадров? проф. уровень падает или поднимается в вашей сфере?
3. Какой средний возраст вашего персонала?
4. Заинтересованы ли вы, создавать рабочие  коллективы на многолетнюю перспективу и каким образом удерживаете людей?
5. Какие жалобы/пожелание существуют в ваших коллективах к работодателю и наоборот?

совсем небольшая фирма и видимо по этому  мои ответы будут отличаться от других ( более крупных)

1) работаю с 98 года, в общем то не было никогда проблем. Хотя думаю тут есть еще элементы везения. как то везло на людей, которые со мной работали.
2) не было никогда проблем.  насчет уровня сложно сказать, так как текучести как таковой не  было и всегда выходит высокий уровень.
3) 25-30
4)  работаю 20 лет, без какой либо текучки. люди создавали семьи, рожали деток и уходили в свое плаванье. Никого, никогда не удерживал, не ставил никаких условий, помогал по возможности в новой жизни.  По большому счету в такой работе как у меня ( малюсенький коллектив) важно быть примером для своих сотрудников... по работоспособности, честности, пунктуальности, чистоплотности, быть профессионалом в своем деле насколько, чтобы самый опытный сотрудник все равно шел к тебе за советом.  Тогда все будет гут. 
5) гибкий в отношениях с сотрудниками. любой вопрос можно решить. всегда иду на встречу, если есть необходимость.

писи... не переношу современные системы рекрутинга....содра нные с запада. Тесты, какие то анкеты с дебильными вопросами и тому подобные штуки.  Доверяю своей интуиции и опыту.

Останнє редагування: 2 лютого 2018 14:25:17 від olegan
   
п***а

накрути ще більші в них

лише у рітейлі в них можуть бути значні накрутки та у інноваційних продуктах, яких у нас просто не існує
   
украина на 1м месте в рейтинге равенства распеределения доходов

КУДА ЧЕСТНЕЕ??

то на основі офіційної статистики, яка брехлива на 100500%%
   
Товарищі газди!
Ви бачили Українця на своєму городі?
Чи ледацюга він?
Звісно ні, бо він знає, що за свій труд отримає врожай цибульки, огірка, томата, картопельки...
Так само і на виробництві, як що буде стимул заробити більше, ти його хер від станка відженеш.
Як що є обмеження, то працювати робітник буде теж обмежено.
   
Re: Вопрос к фупчикам-бизнесменам-работодателям

в первую очередь из за низких заработков собственника... они либо такие же либо чуть выше чем на западе
Це ваша особиста думка, чи є якісь пруфи?
   
Re: Вопрос к фупчикам-бизнесменам-работодателям

В Україні в десятки разів нижче. Тупо неплатоспроможний (жадний?) клієнт, ціни/тарифи на послуги в Україні нижче плінтуса.
Га? Якщо умовно дві одинакові компанії однакового профілю в Україні і в Данії мають однаковий  оборот, то в результаті в кишені українського газди осідає в десятки разів менше грошей, ніж в данського?))
Хєр з ним, хай не данського, польського, бо поляках же ціни нижчі українських, кажуть.
Пане, ви впевнені в цьому?))
   
Це ваша особиста думка, чи є якісь пруфи?


Это факт

большинство рынков в украине схлопываются к монополиям/олигополиям потому что маржинальность и объемы рынков мизерны .. т.е. они неспособны поддерживать конкуренцию т.к. потребители нищие потому конкурировать за них бессмысленно ..

производная этого - низкие доходы собственников.


   
Га? Якщо умовно дві одинакові компанії однакового профілю в Україні і в Данії мають однаковий  оборот, то в результаті в кишені українського газди осідає в десятки разів менше грошей, ніж в данського?))

Набагато менше, оскільки в Україні незрівнянно більші витрати.
   
Re: Вопрос к фупчикам-бизнесменам-работодателям

Это факт
Факт без пруфів чи якихось логічних обгрунтувань - то є х-ня, а не факт, перепрошую.
Виробництво продукції ведеться, ціни на неї вищі за деякі європейські, експорт теж ніхто не відміняв. Газда віддає свій продукт за безцінь?
   
Re: Вопрос к фупчикам-бизнесменам-работодателям

Набагато менше, оскільки в Україні незрівнянно більші витрати.
На що? Не починайте тільки про "корупційну складову", бо вартість енергоносіїв, роб.сили в нас далеко не європейська, і, думаю, компенсує то з лихвою.
   

ціни на неї вищі за деякі європейські,



1.   НДС

2.  чтобы продать 1 единицу продукции через магазин с высоким уровнем спроса и 1 единицу через магазин с низким уровнем - при одной и той же цене может быть прибыль и убыток соответсвенно

украина это рынок с низким уровнем спроса (низкая оборачиваемость) потому при одинаковых даже ценах с ЕС бизнес получает убыток
   
Re: Вопрос к фупчикам-бизнесменам-работодателям

1.   НДС

2.  чтобы продать 1 единицу продукции через магазин с высоким уровнем спроса и 1 единицу через магазин с низким уровнем - при одной и той же цене может быть прибыль и убыток соответсвенно

украина это рынок с низким уровнем спроса (низкая оборачиваемость) потому при одинаковых даже ценах с ЕС бизнес получает убыток
Іншими словами, рентабельність двох ідентичних бізнесів в Україні і в Данії буде набагато нижчою в Україні, так?
   
На що?

Якщо йдеться за сферу послуг, то для отримання такого ж обороту, як у розвинутій країні, доводиться обслуговувати в рази більше клієнтів.  Ну і все решта теж грає роль, але основна проблема - низький дохід з клієнта.
   
Іншими словами, рентабельність двох ідентичних бізнесів в Україні і в Данії буде набагато нижчою в Україні, так?

+/- одинаковый доход будет .. зависит от многих факторов но в среднем +/- одинаково скорее в укрине будет ниже чем выше.
   
Re: Вопрос к фупчикам-бизнесменам-работодателям

+/- одинаковый доход будет .. зависит от многих факторов но в среднем +/- одинаково скорее в укрине будет ниже чем выше.
Я не можу цьому повірити, вибачте. Буду гуглити.
Та на базарі торгівець різним китйським ширпотребом чорта з два вийде до прилавку, якщо не матиме мінімум 50-75% навару з того гівна. Є така маржа десь західніше України?
В моєму невеличкому бізнесі рентабельність доходила до 200%, правда то було років десять тому.
   
если б доход собственников в украине был как то существенно выше чем где-то то стояла б очередь из желающих инвестировать в старну

очереди нет

их сюда загоняют под гарантии и спецусловия и уговаривают инвестировать обещая льготы и прочее...


и не надо про риски - венчуры инвестируют под риски 80% .. т.е. они знают что потеряют с вероятностью 80% но они инвестируют! .. в украине нет рисков 80% . .и инвестиций нет..




   
Re: Вопрос к фупчикам-бизнесменам-работодателям

Якщо йдеться за сферу послуг, то для отримання такого ж обороту, як у розвинутій країні, доводиться обслуговувати в рази більше клієнтів.  Ну і все решта теж грає роль, але основна проблема - низький дохід з клієнта.
Газду то якось обходитиме? Ну, найме п'ять перукарів на зарплату одного німецького, хай створюють оборот.
   
Я не можу цьому повірити, вибачте. Буду гуглити.
Та на базарі торгівець різним китйським ширпотребом чорта з два вийде до прилавку, якщо не матиме мінімум 50-75% навару з того гівна. Є така маржа десь західніше України?
В моєму невеличкому бізнесі рентабельність доходила до 200%, правда то було років десять тому.
4-6% націнка. З того прибутку ще потрібно заплатити з/п та інше. 75% навару-це тільки на базарі можна, якщо дурня впіймаєш.
   
Re: Вопрос к фупчикам-бизнесменам-работодателям

сюда загоняют под гарантии и спецусловия и уговаривают инвестировать обещая льготы и прочее...
На мою думку, заганяють їх чисто формально, на практиці робиться все, щоб ускладнити прихід іноземців на наш ринок, щоб не заважали стригти лоха-наймита, щоб не розбестили його.
   
Re: Вопрос к фупчикам-бизнесменам-работодателям

4-6% націнка. З того прибутку ще потрібно заплатити з/п та інше.
Який це бізнес, загальними словами?
   
На мою думку, заганяють їх чисто формально, на практиці робиться все, щоб ускладнити прихід іноземців на наш ринок, щоб не заважали стригти лоха-наймита, щоб не розбестили його.

ага - заговор рептилоидов и жидомасонов против наймитов ....
   
Товарищі газди!
Ви бачили Українця на своєму городі?
Чи ледацюга він?
Звісно ні, бо він знає, що за свій труд отримає врожай цибульки, огірка, томата, картопельки...
Так само і на виробництві, як що буде стимул заробити більше, ти його хер від станка відженеш.
Як що є обмеження, то працювати робітник буде теж обмежено.

Точно! Українець в себе на городі - правильни йприклад. Ніби працює, але зовсім не слідкує за світовими тенденціями, новими сортами та технологіями. Як дідо з бабов ростили то так і я вирощую. Відповідно ефективність праці навіть на власному городі вкарй низька через відсутність особистого розвитку власника города.
   
Вся эта дискуссия, и все "откровения" украинских работодателей о лени их работников полностью лишены какого-то смысла без указания абсолютных сумм заработков, выплачиваемых работникам.

Если ты платишь работникам шесть-семь тысяч гривен и "повышаешь" регулярно на 20 гривен, а за усердие аж на 100, то плевать они хотели на твою работу. У них голова занята, как бы прокормиться.

Во все мире самый низкий уровень заработка - это работа за еду, за "так" вообще никто не работает. Такого даже не понимают. Не выплата зарплаты - никто не поймет, что это. У нас в объявлении о работе пишут: Мы платим зарплату.

 в Украине 80% (моя оценка от фонаря, поправьте, кто умный) РАБОТАЮЩИМ на еду не хватает.

Пусть назовут абсолютные суммы, и тогда, как говорил Жванецкий, вместе посмеемся.

Если твой РАБОТАЮЩИЙ, даже хорошо работающий даже теоретически не может и думать о том, чтобы купить себе жилье, плевать он будет на твою работу. И будь доволен, чтобы только плевать, а то и хуже.



   
Що характерно, питання до ґазд, а відмітилася купа народу, який поняття зеленого немає про українські бізнес реалії, і знає лише, шо я от ніхуя не роблю, а мій ґазда купив собі нового мерса, візьму собі пивка (C)  :D  :D  :D
   
1.Есть ли проблемы с набором кадров в вашей сфере? если есть, то какие проф. специальности в дефиците?
2. Есть ли проблемы с качеством кадров? проф. уровень падает или поднимается в вашей сфере?
3. Какой средний возраст вашего персонала?
4. Заинтересованы ли вы, создавать рабочие  коллективы на многолетнюю перспективу и каким образом удерживаете людей?
5. Какие жалобы/пожелание существуют в ваших коллективах к работодателю и наоборот?

1. У нас есть квалифицированные работники - таких фиг найдешь. Один работник, такой как нужен - вообще один такой во всем городе.  Не очень квалифицированные - пока что можно найти и обучить.
2. квалифицированные выезжают в Киев или забугор
3. 30-35
4. только так и работаем
5. одно время пошли жалобы на то, что не хватает денег, хотя оплачиваем среднюю зарплату по Украине  ... подняли з/пл, работать лучше не стали ...

Есть еще деревообработка, туда не можем набрать работников - алкаши, пьяницы, держатся пару недель - потом бухают.
   
По данным Бюро Национальной Статистики (pdf), рентабельность Британских предприятий в среднем составляет около 12%.
Итак рентабельность британского бизнеса по официальным данным на 8% выше украинской.


В Британии долю зарплаты считают не от операционных расходов, а от ВВП”, – подсказал мне решение редактор журнала The Economist Эдвард Лукас. Так может, надо лишь сравнить долю зарплаты в ВВП наших стран, и все сразу станет ясно?

А что же в Украине? Госкомстат также имеет статистику доли зарплаты в ВВП.

Как видим, доля зарплаты украинцев в национальном ВВП почти равна британской (от меня добавлю она среднеевропейская- не отличается особо)


https://news.finance.ua/ru/news/-/317898/pochemu-v-ukraine-takaya-malenkaya-zarplata

Итак, наш одесский водитель автобуса будет зарабатывать в 5 раз меньше своего Бристольского коллеги, пока разрыв между нашими ВВП не начнет существенно сокращаться. Если доля зарплат в ВВП Украины и Британии почти одинакова, то ясно, что в случае увеличения самих ВВП, увеличится также и денежный эквивалент этой участи.
   
Re: Вопрос к фупчикам-бизнесменам-работодателям

ага - заговор рептилоидов и жидомасонов против наймитов ....
Ну чого там. Не змова, а зговір, не рептилоїдів, а чиновного блядва і таких же говногазд, котрі скоріше собі яйця відпиляють, втративши залишки толкових працівників, бо с'єбуть на захід, а не попустяться.
   
Вся эта дискуссия, и все "откровения" украинских работодателей о лени их работников полностью лишены какого-то смысла без указания абсолютных сумм заработков, выплачиваемых работникам.

Если ты платишь работникам шесть-семь тысяч гривен и "повышаешь" регулярно на 20 гривен, а за усердие аж на 100, то плевать они хотели на твою работу. У них голова занята, как бы прокормиться.

Во все мире самый низкий уровень заработка - это работа за еду, за "так" вообще никто не работает. Такого даже не понимают. Не выплата зарплаты - никто не поймет, что это. У нас в объявлении о работе пишут: Мы платим зарплату.

 в Украине 80% (моя оценка от фонаря, поправьте, кто умный) РАБОТАЮЩИМ на еду не хватает.

Пусть назовут абсолютные суммы, и тогда, как говорил Жванецкий, вместе посмеемся.

Если твой РАБОТАЮЩИЙ, даже хорошо работающий даже теоретически не может и думать о том, чтобы купить себе жилье, плевать он будет на твою работу. И будь доволен, чтобы только плевать, а то и хуже.

Це вопше ніразу не правда. Спеціаліст в Україні, але реальний спеціаліст - на вагу золота чи не в будь-якій галузі. І заробляти буде далеко не 6-7 тис навіть в провінції. Мова про то шо народ не сильно париться, шоб тим спеціалістом ставати. А на рахунок у всьому світі - дуже голосно сказано. В більшості світу народ працює як раз або за їду, або взагалі сидить без роботи. Не варто вважати країни золотого міліарда прямо всім світом. Це на справді менша його частина.

Та навіть і в цивілізованих країнах. В Канаді в Ванкувері середня ЗП касира - 10 канадських доларів. Це раптом менше 1,500CAD після податків. А хати коштують - йоптвоюмать до ляма. І працюють добре і старанно. Так шо, друже не говори про шо поняття зеленого не маєш, бо виглядає вкрай тупо
   
Re: Вопрос к фупчикам-бизнесменам-работодателям

Точно! Українець в себе на городі - правильни йприклад. Ніби працює, але зовсім не слідкує за світовими тенденціями, новими сортами та технологіями. Як дідо з бабов ростили то так і я вирощую. Відповідно ефективність праці навіть на власному городі вкарй низька через відсутність особистого розвитку власника города.

Ти не прав.
У мене є дача. А навкруги сусіди.
Ці люди, і я тому числі, роблять високі грядки, крапельний полив (у мене взагалі стоїть поливній комп'ютер), використовують агроволокно, мульчування, затінюючи сітки, вирощують нові сорти винограду, всілякі чудесаті яблуні і груші, чорноплідну горобину, ...і навіть фініки і інжир. І ще багато цікавого.
   
Re: Вопрос к фупчикам-бизнесменам-работодателям

шо я от ніхуя не роблю, а мій ґазда купив собі нового мерса, візьму собі пивка (C)
А якщо я от роблю, а мій газда добудовує другу хатинку за два роки, при цьому морозиться, що нема чим розплатитись, то пошлю його нах і поїду на поляки печеньки фасувати для початку, і їпісь воно все?
   
Що характерно, питання до ґазд, а відмітилася купа народу, який поняття зеленого немає про українські бізнес реалії, і знає лише, шо я от ніхуя не роблю, а мій ґазда купив собі нового мерса, візьму собі пивка (C)  :D  :D  :D

так ти ж на фупі, а не в давосі  :gigi:
   
Товарищі газди!
Ви бачили Українця на своєму городі?
Чи ледацюга він?
Звісно ні, бо він знає, що за свій труд отримає врожай цибульки, огірка, томата, картопельки...
Так само і на виробництві, як що буде стимул заробити більше, ти його хер від станка відженеш.
Як що є обмеження, то працювати робітник буде теж обмежено.

так то ж в себе!
а на роботі стільки всього корисного можна поцупити!
стільки болтів забити! ;)
   
А якщо я от роблю, а мій газда добудовує другу хатинку за два роки, при цьому морозиться, що нема чим розплатитись, то пошлю його нах і поїду на поляки печеньки фасувати для початку, і їпісь воно все?

То це проблємна конкретно твого ґазди. Бо в Україні на підприємстві, яке нормально себе чухає в фінансовому плані, і в штаті якого хоча б чоловік 30 такого не може бути в принципі
   
Вся эта дискуссия, и все "откровения" украинских работодателей о лени их работников полностью лишены какого-то смысла без указания абсолютных сумм заработков, выплачиваемых работникам.

Если ты платишь работникам шесть-семь тысяч гривен и "повышаешь" регулярно на 20 гривен, а за усердие аж на 100, то плевать они хотели на твою работу. У них голова занята, как бы прокормиться.

Во все мире самый низкий уровень заработка - это работа за еду, за "так" вообще никто не работает. Такого даже не понимают. Не выплата зарплаты - никто не поймет, что это. У нас в объявлении о работе пишут: Мы платим зарплату.

 в Украине 80% (моя оценка от фонаря, поправьте, кто умный) РАБОТАЮЩИМ на еду не хватает.

Пусть назовут абсолютные суммы, и тогда, как говорил Жванецкий, вместе посмеемся.

Если твой РАБОТАЮЩИЙ, даже хорошо работающий даже теоретически не может и думать о том, чтобы купить себе жилье, плевать он будет на твою работу. И будь доволен, чтобы только плевать, а то и хуже.

я довго платив зарплати в Україні
за той час рівень зарплат змінювався з $150 до $1500 і я можу пригадати лише одного працівника, який придбав собі АВТО

решта казали, що він дурний, бо це ж ні в обід чарку не пропустити, ні після роботи не напитися

решті цілком вистачало дружині на чоботи, а собі на горілку

змінювався лише закусон та кількість
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія