Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Західна Україна буде ініціювати

Re: Західна Україна буде ініціювати

Почитайте тему і постарайтеся здогадатися. Якщо не зможете, то я вже нічим Вам на зараджу.
то в чому проблема?
Звісно, якщо вона справді існує, а не висмоктана з пальця сера ПЧПУППО
ви справді ставите в один ряд колорацьку нечисть з Донбасу і гордих галичан, буковинців і волинян?
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

В мене немає таких близьких знайомих.
я не питав про близьких. То скільки?
В загальному ж виїзд за кордон це типове явище для України останніх більше 100 років. В радянський період при відсутності інших варіантів навіть у всякі Норільськи виїжджали.
Якось пов'язувати це з українізацією є абсолютно неприпустимою маніпуляцією.
це не маніпуляція, а просто вам не подобається. Я не кажу, що є кореляція між українізацією та еміграцією, тому і взяв слово в лапки, але вона є між результатами політики Порошенка та еміграцією
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

то в чому проблема?
Звісно, якщо вона справді існує, а не висмоктана з пальця сера ПЧПУППО
ви справді ставите в один ряд колорацьку нечисть з Донбасу і гордих галичан, буковинців і волинян?

Ні я ставлю в один ряд людей, що голосують за умовного Зеленського із згаданою колорадською нечистю.
Бо кожен з них у свій спосіб тягне Україну і "русскій мір".

І оскільки "русскій мір" є абсолютно неприйнятним для Галичини тут розглядаються різні варіанти уникнення розвитку такого сценарію. Певні люди, зважаючи на історію голосувань людей зі Сходу, вважають, що відокремлення може бути єдиним варіантом.
І він здобуде значно більшу кількість прихильників у разі перемоги Зеленського.
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

я не питав про близьких. То скільки?
це не маніпуляція, а просто вам не подобається. Я не кажу, що є кореляція між українізацією та еміграцією, тому і взяв слово в лапки, але вона є між результатами політики Порошенка та еміграцією

Я написав, серед близьких немає нікого. Серед інших я не відстежую хто де є  і що робить. Є загальна статистика можете для себе перевірити.
Ще раз це процеси які йдуть безперервно більше 100 років. І не думаю, що зараз є реальна можливість це припинити. Хіба що насильно закрити кордони.
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

Я написав, серед близьких немає нікого. Серед інших я не відстежую хто де є  і що робить. Є загальна статистика можете для себе перевірити.
Ще раз це процеси які йдуть безперервно більше 100 років. І не думаю, що зараз є реальна можливість це припинити. Хіба що насильно закрити кордони.
причина 100 років еміграції одна й та ж, ви її знаєте, але заперечуєте. Українізація це коли добробут українців стане вищим, ніж у сусідів, і вони будуть їхати до нас за грошима, а не ми до них
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

Ні я ставлю в один ряд людей, що голосують за умовного Зеленського із згаданою колорадською нечистю.
Бо кожен з них у свій спосіб тягне Україну і "русскій мір".

І оскільки "русскій мір" є абсолютно неприйнятним для Галичини тут розглядаються різні варіанти уникнення розвитку такого сценарію. Певні люди, зважаючи на історію голосувань людей зі Сходу, вважають, що відокремлення може бути єдиним варіантом.
І він здобуде значно більшу кількість прихильників у разі перемоги Зеленського.

Що, від’єднатися від Києва, а потім з простягнутою рукою до Польщі? Пенсів чим годувати ця незалежна Галичина буде? Без бюджету ні хера не вийде, чи будете, як Молдова, на переказах з-за кордону жити?
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

Що, від’єднатися від Києва, а потім з простягнутою рукою до Польщі? Пенсів чим годувати ця незалежна Галичина буде? Без бюджету ні хера не вийде, чи будете, як Молдова, на переказах з-за кордону жити?

пенсів. за прикладом донбасу - каличанські годувальники зкинуть на шию Україні)))
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

причина 100 років еміграції одна й та ж, ви її знаєте, але заперечуєте. Українізація це коли добробут українців стане вищим, ніж у сусідів, і вони будуть їхати до нас за грошима, а не ми до них

Вибачте але це смішно просто.
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

Що, від’єднатися від Києва, а потім з простягнутою рукою до Польщі? Пенсів чим годувати ця незалежна Галичина буде? Без бюджету ні хера не вийде, чи будете, як Молдова, на переказах з-за кордону жити?

Будь-який варіант кращий, ніж "русскій мір", чи не так?
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

Вибачте але це смішно просто.
смішно вважати, що українізувати можна декретами
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

Будь-який варіант кращий, ніж "русскій мір", чи не так?
русский мир несе політ- і бізнеспартнер Порошенки мудачук
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

Що, від’єднатися від Києва, а потім з простягнутою рукою до Польщі? Пенсів чим годувати ця незалежна Галичина буде? Без бюджету ні хера не вийде,
Так донбасские сепары тоже думали, что заживут, кормильцы. Тут риторика одинакова. Да только до донбасских баранов хоть и поздно но дошло, что такое обрыв налаженных тысяч связей и взаимозависимостей. Но тех подкармливают кацапы за  "насрать Украине", а на кого рассчитывают "вильни от Украины галычаны"? Они ведь соседям нужны только как источник малоквалифицированн ой рабсилы.
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

русский мир несе політ- і бізнеспартнер Порошенки мудачук

Ні, мовні квоти, декомунізація (деколонізація фактично), нова політика історичної пам'яті, нова релігійна політика незалежна від Московії це не рух у "русскій мір".
Обрання президентом клоуна-українофоба, що не здатний вивчити українську мову і вважає, що нас падєлілі темою мови це, очевидно, крок назустріч "русскому міру".
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

Будь-який варіант кращий, ніж "русскій мір", чи не так?

Короче, плану, крім як "швидко приєднатися до Польщі ще одним воєводством", немає?
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

Так донбасские сепары тоже думали, что заживут, кормильцы. Тут риторика одинакова. Да только до донбасских баранов хоть и поздно но дошло, что такое обрыв налаженных тысяч связей и взаимозависимостей. Но тех подкармливают кацапы за  "насрать Украине", а на кого рассчитывают "вильни от Украины галычаны"? Они ведь соседям нужны только как источник малоквалифицированн ой рабсилы.

Їбанати наївно вважають, що їх буде годувати ЄС. Авжеж, буде. Переказами заробітчан. А тим часом це утворення без податків банально загнеться...
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

Короче, плану, крім як "швидко приєднатися до Польщі ще одним воєводством", немає?
Гонта получит свои моргы? если "одним воеводством" то надо готовиться к реституции. :D
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

Ні, мовні квоти, декомунізація (деколонізація фактично), нова політика історичної пам'яті, нова релігійна політика незалежна від Московії це не рух у "русскій мір".
Обрання президентом клоуна-українофоба, що не здатний вивчити українську мову і вважає, що нас падєлілі темою мови це, очевидно, крок назустріч "русскому міру".
не треба лякати мене Зеленським, я не його виборець, а от мудачук - партнер Порошенки. Вам самому це не дивно?
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

Їбанати наївно вважають, що їх буде годувати ЄС. Авжеж, буде. Переказами заробітчан. А тим часом це утворення без податків банально загнеться...
Они даже польше не нужны по чисто экономическим причинам - придется вливать туда кучу бабок. Проще как сейчас - приехали, повкалывали, и гоп до хаты.
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

Короче, плану, крім як "швидко приєднатися до Польщі ще одним воєводством", немає?

Чому Ви пишете всякі дурниці?
Точно немає плану омоскалення.
Якщо люди зі Сходу своїми голосуваннями поставлять Галичині вибір: або омоскалення або відокремлення, то не важко зрозуміти, яким буде рішення.

Але ще раз реальний дієвий сепаратизм буде, в першу чергу на Сході і Півдні. Перемога Зеленського це майже неминуче відокремлення Харківської чи Одеської областей. Бо без активної українізації вони в складі України не будуть.
А Зеленський і українізація... ну всі розуміють.
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

не треба лякати мене Зеленським, я не його виборець, а от мудачук - партнер Порошенки. Вам самому це не дивно?

Ваша кандидатка нічим не краща і більшість написаного стосується і її також.
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

Чому Ви пишете всякі дурниці?
Точно немає плану омоскалення.
Якщо люди зі Сходу своїми голосуваннями поставлять Галичині вибір: або омоскалення або відокремлення, то не важко зрозуміти, яким буде рішення.

Але ще раз реальний дієвий сепаратизм буде, в першу чергу на Сході і Півдні. Перемога Зеленського це майже неминуче відокремлення Харківської чи Одеської областей. Бо без активної українізації вони в складі України не будуть.
А Зеленський і українізація... ну всі розуміють.

Щось ти, тупак, трохи заплутався: пропонуєш відокремитися від України Галичині, але одразу починаєш чомусь патякати про те, що насправді відокремиться Харківщина чи Одещина.

Ти там не охуїв часом свої таємні мрії приписувати іншим регіонам України, які про відокремлення не думають?
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

Они даже польше не нужны по чисто экономическим причинам - придется вливать туда кучу бабок. Проще как сейчас - приехали, повкалывали, и гоп до хаты.

Кілька мільйонів малокваліфікованого та злодійкуватого населення з патерналістичними настроями? Та ну нах...  :weep:
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

Якщо люди зі Сходу своїми голосуваннями поставлять Галичині вибір: або омоскалення або відокремлення
хто пропонує омоскалення Галичини? І давайте не переказ, а пруфи, бо набридло
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

Якщо люди зі Сходу своїми голосуваннями поставлять Галичині вибір: або омоскалення або відокремлення, то не важко зрозуміти, яким буде рішення.
Галичина может только охуемытысь, а не видокремытысь. Явочным порядком - в Польшу. Частично. Местами. С чемоданами.
Хватит тут йухню нести про "горду Галычину", которая не будет омоскаливаться. :facepalm1:
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

Ваша кандидатка нічим не краща і більшість написаного стосується і її також.
конкретно, кульпарків, досить базікати
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

Чому французського "заробітчанина" ще не забанили?
Чи він з-під ВПНа сидить? :X

4.6. Під час війни категорично заборонені спроби приниження національних символів України та атрибутів української державності, її суверенітету, підтримка терористичної діяльності, глум над постраждалими та вбитими, незалежно від того, з чиєї сторони втрати.
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

Щось ти, тупак, трохи заплутався: пропонуєш відокремитися від України Галичині, але одразу починаєш чомусь патякати про те, що насправді відокремиться Харківщина чи Одещина.

Ти там не охуїв часом свої таємні мрії приписувати іншим регіонам України, які про відокремлення не думають?

Щодо про відокремлення не думають це просто заперечення реальності. Згадайте події пятирічної давності.
І так я вважаю, що без активної українізації ймовірність відокремлення Харківщини і Одещини дуже висока.

А обрання українофобів президентами збільшуватиме автономістські чи навіть сепаратистські настрої на Заході.
Існує єдиний рецепт проти всього цього - українізація. З чим Ви не згідні?
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

Галичина может только охуемытысь, а не видокремытысь. Явочным порядком - в Польшу. Частично. Местами. С чемоданами.
Хватит тут йухню нести про "горду Галычину", которая не будет омоскаливаться. :facepalm1:
галичани батрачать у московії аж кохта дметься
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

Галичина может только охуемытысь, а не видокремытысь. Явочным порядком - в Польшу. Частично. Местами. С чемоданами.
Хватит тут йухню нести про "горду Галычину", которая не будет омоскаливаться. :facepalm1:

Тобто таки плануєте? Не буде Вам того, московити тупі. Вам не вдалося з нас зробити савєтскава народа і омоскалити не вдасться.

   
Re: Західна Україна буде ініціювати

Чому французського "заробітчанина" ще не забанили?
Чи він з-під ВПНа сидить? :X

4.6. Під час війни категорично заборонені спроби приниження національних символів України та атрибутів української державності, її суверенітету, підтримка терористичної діяльності, глум над постраждалими та вбитими, незалежно від того, з чиєї сторони втрати.
ВПН
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

Щодо про відокремлення не думають це просто заперечення реальності. Згадайте події пятирічної давності.
І так я вважаю, що без активної українізації ймовірність відокремлення Харківщини і Одещини дуже висока.

А обрання українофобів президентами збільшуватиме автономістські чи навіть сепаратистські настрої на Заході.
Існує єдиний рецепт проти всього цього - українізація. З чим Ви не згідні?

Тупак, ще раз прошу тебе визначитися, чого ти хочеш насправді: відокремлення Галичини від неправильної України чи відокремлення неправильних регіонів від справжньої України?  :gigi:

Бо щось із твоїх слів виходить, що ти мрієш попиздувати разом зі своїм засраним під’їздом до ЄС, бо інша Україна тобі не пасує...  :weep:
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

активної українізації
декретами?
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

Ще раз тільки єдина мова може зберегти єдину Україну. Це загальноєвропейські тенденції останніх більше 100 років.
В нас обмаль часу і кілька років президентства українофобів може бути катастрофічним у цьому плані.
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

Тупак, ще раз прошу тебе визначитися, чого ти хочеш насправді: відокремлення Галичини від неправильної України чи відокремлення неправильних регіонів від справжньої України?  :gigi:

Бо щось із твоїх слів виходить, що ти мрієш попиздувати разом зі своїм засраним під’їздом до ЄС, бо інша Україна тобі не пасує...  :weep:

Може бути і те і інше. І навіть все одночасно. Якщо Зеленський може бути президентом то можливе взагалі все.
P.S. Мій підїзд таки чистіший, ніж той з якого Ви втекли. Не забувайте про це.
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

декретами?

Законами. А як по іншому?
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

Може бути і те і інше. І навіть все одночасно. Якщо Зеленський може бути президентом то можливе взагалі все.
P.S. Мій підїзд таки чистіший, ніж той з якого Ви втекли. Не забувайте про це.

Як він може бути в тебе чистим, якщо ти його постійно засираєш? Не може людина з засраними мізками не срати в себе під’їзді. А мізки в тебе засрані по вінця.
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

Законами. А як по іншому?

Та ми вже бачимо, як тут на форумі тебе включили до касти недоторканих. Інших банять за другі ніки, а тебе хер, тримають для чогось, бо ти тут сереш контентом  :weep:
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

галичани батрачать у московії аж кохта дметься

Та я в курсе. Сейчас им еще Польшу открыли, а в 90-е - пол-заробитчан Маськвы - галичане (вторая половина - молдоване).

Тобто таки плануєте? Не буде Вам того, московити тупі. Вам не вдалося з нас зробити савєтскава народа і омоскалити не вдасться.
Ты вообще даун? Ты стрелки то не переводи, это у тебя будет "видокремлюватыся" Галичина, если что, но если не "что" - ты тут же технично соскакиваешь на Харьков с Одессой.
Шо-то я не вижу особых криков ВНЕ зависимости от будущего Президента ни из Харькова, ни из Одессы, только с Галичины шось пованивает, что "ежели не такой президент - вплоть до видокремлення". Вы уж определитесь, с какой стороны у вас сепаратисты.

Останнє редагування: 7 березня 2019 23:38:55 від Aleksandr_1
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

Ще раз тільки єдина мова може зберегти єдину Україну.
декретом? Так він ВЖЕ Є і давно. Які ще заходи пропонуєте замість підвищення добробуту?
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

Законами. А як по іншому?
будете саджати за інші мови у побуті? Почніть, хочу подивитись скільки годин ви протримаєтесь
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія