Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Германия откроет рынок для украинских заробитчан (tu)

студ. віза не веде до permanent residency i citizenship
незалежно від кілкості років на ній.

а дуже довго - не знаю чи вдасться так перестрибувати з навч. курсу на курс щоб тобі продовжували нескінченно.
можна було шлюб зробити, або притулку просити(але це треба було робити на початку). але я легко повернулася, того що якраз тоді Майдан вже переміг, і взагалі я Штатами марила.
   
студ. віза не веде до permanent residency i citizenship
незалежно від кілкості років на ній.

а дуже довго - не знаю чи вдасться так перестрибувати з навч. курсу на курс щоб тобі продовжували нескінченно.


мені і не треба,  я здобув університетську освіту на початку 90-х
   
Re: Германия откроет рынок для украинских заробитчан  (tu)

Буде обвал зарплат в німеччині,коли просяде до 1000 ойро , буде весела картина - хуярить гастер , а поруч турок півко попиває за велфер

  Які примітивні фантазії... :laugh:
   
а ви, бабцю, розглядаєте?


Дідусю, деякі залишили СССР ще і далекi 80 роки, коли ви тішилися дешевій ковбасі, ходили натовпом на паради та мастурбували на комуністичний квиток.

Останнє редагування: 13 вересня 2018 20:06:55 від Tracy
   
Ніхто не бажає розповісти, як Жан-Клод Юнкер буде відкривати кордони ЄУ в 2020 році ?  (P)
   
Дідусю, деякі залишили СССР ще і далеко 80 роки, коли ви тішилися дешевій ковбасі, ходили натовпом на паради та мастурбували на комуністичний квиток.

мля яка ви древня, бабо, пісок сипецця. у 80-ті я ще в школу ходив і поняття не мав де та ковбаса берецця,  to be honest,  в шкільні роки скуштував її може з декілька раз
   
мля яка ви древня, бабо, пісок сипецця. у 80-ті я ще в школу ходив і поняття не мав де та ковбаса берецця,  to be honest,  в шкільні роки скуштував її може з декілька раз


Коґнітивно, ви дальше на шкільному рівні.
   
Пєтя ж обіцяв дітям, вони будуть жити в ЄС
Ну так его дети и будут там жить. Честный парень, наш Свын. :D
   
а Янукович ні? ;o

При януковичу була надія, що після нього , а я був впевнений на 100% в новому майдані ,і що буде все ОК. Я помилився.
Тепер я теж впевнений в новому майдані рано чи пізно. Але я не впевнений що буде тут все ОК.
   
німеччина не є країною де можна добре заробити
   
німеччина не є країною де можна добре заробити


згіден

   
   Ні, не побачимо. Побачимо пусті МАФи. І не тільки МАФи. Пусті міста та села України теж побачимо. А з ними-порожній Пенсійний Фонд... :(

Пусті села ми вже бачимо.
Крім царських.
   
А, Україну не розґлядаєти, чи патріотизм не дозволяє ?

Ну вам ваш в штатах не дуже заважає?
   
а хто ж боронити україну буде?
ворог не спить

Так а ти для чого? Продасиш пару квартирок, купиш спорядження і фпірьот!
   
Ну вам ваш в штатах не дуже заважає?

Вона не в штатах, там лідлів нема, вона в нємєцках виводиться, в кгбшних барлігах
   
Пусті села ми вже бачимо.
Крім царських.

Це дуже добре, що вже нема потреби в мільонах робочих рук з сапками, вилами чи лопатами нашому с/г. 

Нарешті землю, що в колгоспі обробляли декілька сотень, може обробити десяток механізаторів. І на фермах нема вже потреби в тій кількості скотарів і доярок.

Совок десятиліттями не міг механізувати с/г і люди по селам працювали як в середньовіччі  і жили лише натуральним господарством.

Вся земля в роботі, обробляється і дає продукцію.

А зайві руки там не потрібні і народ їде туди де їх рукам є робота.  Дуже хороша тенденція.  І ринок праці у нас буде нормальний.

50% трудових ресурсів в селі на с/г роботі - то дикість, вже в 20 ст. такого не було на Заході. Добре що ми хоч в 21 ст. доросли до них.

   
Вона не в штатах, там лідлів нема, вона в нємєцках виводиться, в кгбшних барлігах

 :weep:  :laugh:
   
німеччина не є країною де можна добре заробити

але краще ніж "заробляти" в україні
   
Ну вам ваш в штатах не дуже заважає?

Не для тоґо залишали СССР, щоби повертатися в УССР.
   
Не для тоґо залишали СССР, щоби повертатися в УССР.

ну то майте совість не повчати інших.
   
В Німеччині вже наших багато, на будівництві зокрема.
Але поки що це все нелегали, тому й кидають їх німці по-чорному.
Через раз платять.

Як будуть легально, то вже може буде порядок з оплатою.
   
В Німеччині вже наших багато, на будівництві зокрема.
Але поки що це все нелегали, тому й кидають їх німці по-чорному.
Через раз платять.

Як будуть легально, то вже може буде порядок з оплатою.
будуть платити , по 10ойро на годину :laugh:
   
будуть платити , по 10ойро на годину :laugh:
Це вам смішно.
А в Україні це ЗП фантастична для низькокваліфіковано го робітника.

   
Це вам смішно.
А в Україні це ЗП фантастична для низькокваліфіковано го робітника.
з 10 ще треба прожити там і заплатити за житло
   
ну то майте совість не повчати інших.


Виїхати в часи СССР та зараз - це великі діференції. Для мене ніколи СССР Батьківщиною не було. Сучасні патріоти, сидять та підбирають в яку країну ліпше, Італія, Портуґалія , Іспанія чи Таїті.
Чому не будуєту породжену вашими батьками УССР ?
   
з 10 ще треба прожити там і заплатити за житло

Що, хазяїн гонта, сциш що не буде вуже у тебе стільки прохачів на роботу з України?

Пошлють тебе з твоїми злотими, 12-годинним робочим днем і відсутністю оплати понаднормованої праці?

А так і буде. Доведеться і тобі платити як німці платять і трудового законодавства дотримуватись. Доведеться знов сокиру, цвяхи і пилку в руки брати самому
   
Що, хазяїн гонта, сциш що не буде вуже у тебе стільки прохачів на роботу з України?

Пошлють тебе з твоїми злотими, 12-годинним робочим днем і відсутністю оплати понаднормованої праці?

А так і буде. Доведеться і тобі платити як німці платять і трудового законодавства дотримуватись. Доведеться знов сокиру, цвяхи і пилку в руки брати самому
20 зл в польщі то більше ніж 10 ойро в німеччині
в німеччину майже ніхто не їде зараз з поляків з причини того що такі заробітки не мають сенсу
три країни де ще є сенс їхати то швеція ,норвегія і данія
решта атстой
   
Що, хазяїн гонта, сциш що не буде вуже у тебе стільки прохачів на роботу з України?

Пошлють тебе з твоїми злотими, 12-годинним робочим днем і відсутністю оплати понаднормованої праці?

А так і буде. Доведеться і тобі платити як німці платять і трудового законодавства дотримуватись. Доведеться знов сокиру, цвяхи і пилку в руки брати самому
20 зл в польщі то більше ніж 10 ойро в німеччині
в німеччину майже ніхто не їде зараз з поляків з причини того що такі заробітки не мають сенсу
три країни де ще є сенс їхати то швеція ,норвегія і данія
решта атстой
   
Виїхати в часи СССР та зараз - це великі діференції. Для мене ніколи СССР Батьківщиною не було. Сучасні патріоти, сидять та підбирають в яку країну ліпше, Італія, Портуґалія , Іспанія чи Таїті.
Чому не будуєту породжену вашими батьками УССР ?

та вона не розуміє, що коли відняти видатки в Польску, то матимеш віц неж в Нємєцку.

Так само й той австрійський шваб втирає тут який він там розпальцований ракушак в віднях
   
В Німеччині вже наших багато, на будівництві зокрема.
Але поки що це все нелегали, тому й кидають їх німці по-чорному.
Через раз платять.

Як будуть легально, то вже може буде порядок з оплатою.

Коли я писав що наші в будівельній галузі в Німеччині—— більшість нелегали—— на мене накинулися з звинуваченнями.
А що зараз змінилося за пів року?
   
А взагалі я не дуже вірю в такі зміни для нас))
Я на практиці бачу що відбувається зараз в будівельній галузі——
На першому місці всі колишні югослави, потім—— турки з болгарами, потім вже поляки.
А наші лишень де не де.——на любітєля))
пс. Ну і пахати треба так як дома не пахали вже давно))
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія