Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ: Надо инструкцию кацапам как поджигать военкомат правильно

В общем десять попыток уже было и ни одного не сожгли дотла.

Абсолютные бездари даже в этом.

Я серьезно - надо чтобы наше ССО или кто там умеет, написало их партизанам методичку. То ли поджигать с разных концов, то ли крышу, не знаю как правильно.
   
1. Разбить окно на 1-м этаже камнями.
2. Зажечь и кинуть коктейль.
3. Повторить с другим окном на 1-м этаже, подальше.
4. Если есть время - 3-е окно. И даже 4-е и 5-е.
   
1. Разбить окно на 1-м этаже камнями.
2. Зажечь и кинуть коктейль.
3. Повторить с другим окном на 1-м этаже, подальше.
4. Если есть время - 3-е окно. И даже 4-е и 5-е.

0. З'ясувати де зберігається архів :)
   
1. Разбить окно на 1-м этаже камнями.
2. Зажечь и кинуть коктейль.
3. Повторить с другим окном на 1-м этаже, подальше.
4. Если есть время - 3-е окно. И даже 4-е и 5-е.

Возможно имеет смысл не коктейль молотова бросать, а просто большую бутылку пластиковую со смесью горючей.
Коктейль молотова хорош для падения на асфальт или железо, там бутылка разбивается. А при падении на пол она не разбивается, наверное потому и не поджигается толком.
Почему они просто не польют пластиковую вагонку бензином по периметру и не подожгут ?
   
українській медіа-спільноті,блогерам і так далі,час подумати як донести до кацапів думку,шо

падение каждой империи это нормальный исторический процесс,ничего постыдного в нем нет,не наша вина,что мы живем в время перемен,
тактическое поражение в войне с сильным противником не приносит нам стыда,а только подчеркивает вес подвигов наших солдат.




   
Возможно имеет смысл не коктейль молотова бросать, а просто большую бутылку пластиковую со смесью горючей.
Коктейль молотова хорош для падения на асфальт или железо, там бутылка разбивается. А при падении на пол она не разбивается, наверное потому и не поджигается толком.
Почему они просто не польют пластиковую вагонку бензином по периметру и не подожгут ?

зазвичай такі заклади мають решітки на вікнах
тож найперше - розбить вікно, а далі вже пляшку кидати, вона має розбитися об металеву решітку
   
просто ці воєнкомати я думаю що це фсбшна провокація якась
   
1. Розбити вікно
2. Пластиковий пакет літри на три суміші бензин-парафін кидається або просовується у розите вікно
3. Кидається пляшка з запалом.

Головне забезпечити велику площу займання. Пакет з бензином одразу покриє кілька квадратних метрів.

Кидати треба в коридори, а не в окремі кімнати.
   
Тому що постанова
   
Тому що постанова
Тел так думаю, там за таке примістим можна років на 10 і якось воно вспливло зразу в багатьох містах, поки не зрозуміло з якою метою
   
я б швидше допустив що наші проплатили, але виконавці якісь нарики

бо для кацапів вигоди не бачу від такого
   
я б швидше допустив що наші проплатили, але виконавці якісь нарики

бо для кацапів вигоди не бачу від такого
Начеб то це легіон свобода росії робить.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія