Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Підсумки 2021 року. ФОП заплатили рекордну за п’ять років суму єдиного податку

Фізособи-підприємці у 2021 році заплатили до українського бюджету майже 35 млрд грн єдиного податку.

У 2021 році ФОП заплатили в український бюджет 34,8 млрд грн єдиного податку, що є найвищим показником за останні п'ять років. Про це йдеться в даних Опендатабот.

При цьому у коронавірусному 2020 році українські фізособи-підприємці заплатили до бюджету 27,6 млрд грн єдиного податку.

Рекорд пояснюється як збільшенням доходу ФОПів, і зростанням кількості нових підприємців. Також зазначається, що ФОП стали рідше закриватися.

До кінця 2021 року кількість фізосіб-підприємців в Україні майже досягла 2 млн. бізнесів.

Єдиний податок – це головний податок для фопів, запроваджений для спрощення ведення бізнесу та зниження податкового навантаження.

За перші п'ять місяців 2021 року в Україні відкрилося втричі більше ФОПів, ніж закрилося. Фопономіка виросла у таких сферах: IT, роздрібна торгівля, забезпечення стравами та напоями, надання інформаційних та індивідуальних послуг тощо.
   
Бл..дь, мне это напоминает песню "А в остальном, прекрасная маркиза..."
   
Нагадало...

Только в нем одном будет установлено семьсот сорок газовых плит, то есть в 740 раз больше, чем было их в нашем городе до 1913 года!
   
Учитывая что в 2020 было около 27, 5 млрд,  то прирост приличный
   
Опаные - і дальше по тєксту  :pooh_lol:
   
А якби платили податки як інші, то було б 100 млрд  B-)
   
даві буржуєв, санич!!!!
   
А якби платили податки як інші, то було б 100 млрд  B-)


Для тупых:

Если б платили как другие - не были бы фопами

И не было бы такого объема

И не платили бы больше, потому что платят от оборота

   
А якби платили податки як інші, то було б 100 млрд  B-)

сказав Гетьманцев
   
А відколи картопля став прихильником зелені? Вроді колись був порохоботом. Змінився роботодавець?
Картошка, старічок вхавр вже тему заюзав позавчора, ти опіздав. А вдобавок за явне просування партійних наратив - пензлюй в ігнор
   
Супер! І це тренд. Без Криму і кормільців Донбасу. Тому то Москва і біситься. Засуньте собі в дупу свій вугіль і смердючий газ
   
А відколи картопля став прихильником зелені? Вроді колись був порохоботом. Змінився роботодавець?
Картошка, старічок вхавр вже тему заюзав позавчора, ти опіздав. А вдобавок за явне просування партійних наратив - пензлюй в ігнор

я не прихильник зелені і не порохобот (і не був їм)

не підтримаю особистості
підтираю ліберальну ідею і Україну
   
сказав Гетьманцев

я от інколи думаю - може, законодавчо заборонить пускать до управління державою взагалі та податками конкретно, доки кандидат не покаже високий результат у якійсь економічній іграшці?
Ну, хоча б у Simcity, наприклад. Там можна налаштовувать податки, й є оптимальний рівень для конкретної ситуації: якщо вивернеш податки "на максимум", ти взагалі майже нічого не отримаєш, а твоя "економічна імперія" збанкрутує
   
Супер! І це тренд. Без Криму і кормільців Донбасу. Тому то Москва і біситься. Засуньте собі в дупу свій вугіль і смердючий газ

 :gigi:  (tu)

плюс прихильники певної політсили колбасит
   
я не прихильник зелені і не порохобот (і не був їм)

не підтримаю особистості
підтираю ліберальну ідею і Україну

картопляник  (tu)
   
:gigi:  (tu)

плюс прихильники певної політсили колбасит
ще хочу додати. Весь прибуток від транзиту газу був 4 млрд доларів. ІТ вже перекриває це в два рази з трендом 20% щорічного росту. Лише ІТ!
   
Так сроки платежей единого налога еще не закончились, если я не ошибаюсь. Еще недели две или три...
   
ще хочу додати. Весь прибуток від транзиту газу був 4 млрд доларів. ІТ вже перекриває це в два рази з трендом 20% щорічного росту. Лише ІТ!


мало!!!! при поросенку було б бiльше
   
мало!!!! при поросенку було б бiльше
вонючий газ - це Ющенко так сказав. А ви і далі дрочить на Юльку
   
А ви і далі дрочить на Юльку

 ;o

я не волька
   
ще хочу додати. Весь прибуток від транзиту газу був 4 млрд доларів. ІТ вже перекриває це в два рази з трендом 20% щорічного росту. Лише ІТ!

розкуркулити буржуєв! Зажралися, скотиняки! Поставити 20% 30% 40% 50% податку, хай платять, нікуди не дінуться, будуть платити, гади!
а хто вийопуватися почне - в шарашку, як при Вісаріоничі! Й хай баланду жруть!
   
От грамоты, от грамоты все идет, братья! Не в деньгах, мол, счастье мужик, мол, тоже человек, дальше — больше, оскорбительные стишки, а там и бунт…
Всех их на кол, братья!.. Я бы делал что? Я бы прямо спрашивал: грамотный? На кол тебя! Стишки пишешь? На кол! Таблицы знаешь? На кол, слишком много знаешь!
   
Всех их на кол, братья!.. Я бы делал что? Я бы прямо спрашивал: грамотный? На кол тебя! Стишки пишешь? На кол! Таблицы знаешь? На кол, слишком много знаешь!

при таких раскладах вольке давно пипец, ты поосторожней
   
Коли в nik'а був останній допис, де він не згадував "вольку"?
   
Нагадало...

Только в нем одном будет установлено семьсот сорок газовых плит, то есть в 740 раз больше, чем было их в нашем городе до 1913 года!

 (tu)

Добавить більше нічого, коли податки збільшуються
   
гетьманцевим мало всьо мало і мало  :D
рро цим фопам в наказання.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія