Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Пресконференція Петра Порошенка 16 січня 2022, Варшава, "Український дім" (фото)

Пресконференція Петра Порошенка
16 січня 2022, Варшава, "Український дім"
Думаю, коментарі до цих фото для такої розумної аудиторії, як ФУП, не потрібні











Останнє редагування: 17 січня 2022 00:45:33 від IgS
   
представляю сколько журналистов будет в аэропорту
   
заплатил всем ?
казламордые смитанки паек на форуме пусть отрабатывают :D  [KA]
   
представляю сколько журналистов будет в аэропорту
зелупы  и кацапы ссутся уже сейчас, вон сметанка с деркаческой светкой на говно исходят
   
Коротеньке відео. Знімала моя колежанка

https://www.facebook.com/nadia.shul.9/videos/445821850545041/
   
казламордые смитанки паек на форуме пусть отрабатывают :D  [KA]

 :weep:
   
Коротеньке відео. Знімала моя колежанка

https://www.facebook.com/nadia.shul.9/videos/445821850545041/

московская баньдеровка ?
   
заплатил всем ?
ти влетів на бабки дурік. А міг би озолотитися. ось так дурні самі втрачають можливості-бо стільки скільки б зміг підняти там,зелень тобі ,хворе, не заплатить.на мізері сидітимеш. Тому і відкриваєш по десять тем-не якістю а кількістю пробуєш відбити. :D  :fuck:
   
Ну, в общєм, сказав, що не боїться.
І побажав всім не боятися Зеленського
(все було в парламентських виразах, цілком пристойно).
Прилетить. Зустрічайте.
   
там и в литаку журналисты летят :D
   
там и в литаку журналисты летят :D

Так, завтра всі разом збираються в аеропорт
   
Парламентська асамблея НАТО запросила Порошенка П.О. на засідання Міжпарламентської Ради Україна-НАТО, яке відбудеться 24 січня в Брюсселі
   
Парламентська асамблея НАТО запросила Порошенка П.О. на засідання Міжпарламентської Ради Україна-НАТО, яке відбудеться 24 січня в Брюсселі

Бідний Зєля! Такі рєбуси життя підкидує убогому розумом
   
Бідний Зєля! Такі рєбуси життя підкидує убогому розумом

да ему вообще похрен, там мозги амебы да еще и под химвоздействием
окружение как тт вертится  что бы сидеть на потоках
   
зелупы  и кацапы ссутся уже сейчас, вон сметанка с деркаческой светкой на говно исходят

Мдя....зесрань не змогла зберегти обличчя..
   
Парламентська асамблея НАТО запросила Порошенка П.О. на засідання Міжпарламентської Ради Україна-НАТО, яке відбудеться 24 січня в Брюсселі

в режиме видеоконфернеции  :laugh:  :facepalm:
   
ну що спитали як в мудачука вийшло впарити сепарське вугілля?
   
да ему вообще похрен, там мозги амебы да еще и под химвоздействием
окружение как тт вертится  что бы сидеть на потоках

на какіх патоках бубєнчік? на вугільних газових паливних чи ротердамських  :laugh:
   
ну що спитали як в мудачука вийшло впарити сепарське вугілля?
Ні.
   
Як живий  :pooh_lol:
Схуд, висох, виглядав втомленим
   
Красиво свиня піариться

Який же зибіл дурень. ..він програв цей цирк ще його не почавши. . Але він ще до тепер цього не вкурив
Свиню неможливо пепепіарити. ...Тільки на короткій дистанції. ..На стадіоні
   
Схуд, висох, виглядав втомленим
а рожа всё равно похабная
   
Коротеньке відео. Знімала моя колежанка

https://www.facebook.com/nadia.shul.9/videos/445821850545041/

Ну чому такі ідіоти завжди правили Україною?
   
Красиво свиня піариться

Який же зибіл дурень. ..він програв цей цирк ще його не почавши. . Але він ще до тепер цього не вкурив
Свиню неможливо пепепіарити. ...Тільки на короткій дистанції. ..На стадіоні

насправді педро тут в ролі догоняючого, і весь цей час був, наприклад як його опустили з втечею йоб вашу мать то взагалі мистецтво, а все тому що зеля клепає сценаріі все життя .... в той час як педро максимум схеми шантажу (картковий будинок всі дивилися чим політики живуть)

тому досі зєля вертить опитних політєков, рижих олігархів і навіть всяких хуйлів з кумами на бую з роялем, так що тим орду на кордон треба стягувати для шантажу  :shuffle:
   
насправді педро тут в ролі догоняючого, і весь цей час був, наприклад як його опустили з втечею йоб вашу мать то взагалі мистецтво, а все тому що зеля клепає сценаріі все життя .... в той час як педро максимум схеми шантажу (картковий будинок всі дивилися чим політики живуть)

тому досі зєля вертить опитних політєков, рижих олігархів і навіть всяких хуйлів з кумами на бую з роялем, так що тим орду на кордон треба стягувати для шантажу  :shuffle:

Та ти що?  А я думав це кацапорилі єрмаки і татарови  трахають зибіла вже 3 роки?
Оманський осел не сценарист на посаді. ..а обісцяний клоун якого поховає те лайно яке він пропихнув з кумів і друзів у владу

Особливо я бачу як рижий вертить осла на Україні 24.і це так весело і розумієш що президента у країні нема є клоун

Останнє редагування: 17 січня 2022 06:14:35 від Ukraine
   
Та ти що?  А я думав це кацапорилі єрмаки і татарови  трахають зибіла вже 3 роки?
Оманський осел не сценарист на посаді. ..а обісцяний клоун якого поховає те лайно яке він пропихнув з кумів і друзів у владу

Особливо я бачу як рижий вертить осла на Україні 24.і це так весело і розумієш що президента у країні нема є клоун

ну кацапи теж думали що мальчіка в трусіках по справжньому розіпьяли, i самий прикол ті хворі люди досі так думають  :laugh:

тут десь така ж ситуація, можна було б повестися на цей прихильники певної політсили треш ще на початку, але зараз це треба мати велику дірку в голові як кацапи  :laugh:
   


Особливо я бачу як рижий вертить осла на Україні 24.і це так весело і розумієш що президента у країні нема є клоун

тобто якщо преза вилизують на каналах це для тебе Справжній Президент,   он в параші (всмислі країні) добре вилизують якщо що
   
тобто якщо преза вилизують на каналах це для тебе Справжній Президент,   он в параші (всмислі країні) добре вилизують якщо що

Ні я бачу шо ти справжній зибіл детектед
Коли лижеш дупу єрмакам і ослам
   
Лаври Навального не дають спокою.
   
Ну чому такі ідіоти завжди правили Україною?
Тому що виборці в масі своїй такі ж самі і обирають собі подібне.
Аксіома про "кожен нарід вартий свого уряду"
   
да, у журношлюх сегодня хорошее время.Косить бабло будут ну и каждому недолугому лапшу развешивать про кнура.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія