Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

чому я не співчуваю ФОПам :stop:

Re: чому я не співчуваю ФОПам  :stop:

Як це ніхто???
А вихованці Трускавецкого Межгалактического Єкономічного Университета Управления???

Якби ж то все було так просто.
До них були такі ж южаніни/гройсмани, до тих азарови і так по колу...
   
Re: чому я не співчуваю ФОПам  :stop:

Вся інтернет торгівля через фопів, без пдв, мільярдні обороти, це мало?
Адміністрування електронне, воно взагалі вже нічого не вартує.

Ти щось про адміністрування рро знаєш? І про розмір штрафів?
Чи написав виключно аби щось ляпнути?
   
Re: чому я не співчуваю ФОПам  :stop:

Ти щось про адміністрування рро знаєш? І про розмір штрафів?
Чи написав виключно аби щось ляпнути?
Все знаю, але мова про адміністрування пдв, його вартість.
   
Re: чому я не співчуваю ФОПам  :stop:
Bmx

Приїзди у  Європу і  побачиш "країни гівно".
Я не хочу переїжджати, тут мої батьки живуть.
І тому не можу порівнювати європейських чиновників, з вітчизняними, так як живу тут.
   
Re: чому я не співчуваю ФОПам  :stop:

Ну який з прибиральниці може бути  "підприємець", йопт?
Нормальный такой предприниматель, каждый волен предпринимать то, что он умеет, для собственной выгоды. Кто яблоки выращивает, кто-то яблоки моет и перепродает, кто-то моет полы. Клининг это тоже бизнес, причем не самый маленький.
   
Re: чому я не співчуваю ФОПам  :stop:

Половині дописувачів болять фопи, а половина взагалі не вкурює про що тема  :D
Вам фопи спати не дають? Від'їпіться від фопів, раціоналізатори.. Все, куди лізе держава і тупі чиновники - перетворюється у гівно.
а чому тільки від фопів? Логічніше було б не опдатковувати 19,5% мінімальну зарплату.
   
Re: чому я не співчуваю ФОПам  :stop:

Я дрібний, ФОП і мені то рро не потрібне бо тоді, я, піду в тінь
Ну то собирай белье и сухари, бо это уклонение от уплаты налогов, за это посадили Аль Капоне
   
Re: чому я не співчуваю ФОПам  :stop:

Я не хочу переїжджати, тут мої батьки живуть.
І тому не можу порівнювати європейських чиновників, з вітчизняними, так як живу тут.

Я  не про батьків, і  не  про чиновників. Я  про твою брехню.
ФОПи це корупційна складова  України. Їх бажання   одне - дати їм шанс такою  складовою і  залишитися.
Поки  вони перемагають. До Європи Україні тоді  ще далеко.
   
Re: чому я не співчуваю ФОПам  :stop:

а чому тільки від фопів? Логічніше було б не опдатковувати 19,5% мінімальну зарплату.
(tu)
тільки єсв, розумний компроміс
   
Re: чому я не співчуваю ФОПам  :stop:
Bmx

Я  не про батьків, і  не  про чиновників. Я  про твою брехню.
ФОПи це корупційна складова  України. Їх бажання   одне - дати їм шанс такою  складовою і  залишитися.
Поки  вони перемагають. До Європи Україні тоді  ще далеко.

Ну чому далеко. Ви знаєте який сумарний відсоток податків сплачує найманий працівник в Україні?
   
Re: чому я не співчуваю ФОПам  :stop:
PAL

Вся інтернет торгівля через фопів, без пдв, мільярдні обороти, це мало?
Адміністрування електронне, воно взагалі вже нічого не вартує.

1. це мало. Бо з націнки ти не 20% отримаєш, а сльози
2. не вводь в оману себе - "електронне адміністрування" коштує грошей. Причому якщо не хочешь проблем - значних грошей (ITшники зараз дюже балувані, куди там Галі). Нє, можна найняти студентів, звичайно, але потім не дивуйся, чому та система кожного вечора лягає й чому раптом у Васі Пупкіна, в якого була по ПДВ заборгованіть десять мільйонів, раптово вилізе переплата мільйонів на п'ять
Ну й обладнання там не три копійки коштуватиме
   
Re: чому я не співчуваю ФОПам  :stop:
PAL

Якшо ти постачаєш закордон, то фуй ти в тінь підеш )))

якраз тут значно простіше
для "того боку" він нерезидент, тому податковій "з того боку" нецікавий абсолютно
а з нашого боку податкова й гадки не матиме, що десь там у Папуа-Новій Гвинеї рахуночок відкритий, на які грошики йдуть
   
Re: чому я не співчуваю ФОПам  :stop:

1. це мало. Бо з націнки ти не 20% отримаєш, а сльози
2. не вводь в оману себе - "електронне адміністрування" коштує грошей. Причому якщо не хочешь проблем - значних грошей (ITшники зараз дюже балувані, куди там Галі). Нє, можна найняти студентів, звичайно, але потім не дивуйся, чому та система кожного вечора лягає й чому раптом у Васі Пупкіна, в якого була по ПДВ заборгованіть десять мільйонів, раптово вилізе переплата мільйонів на п'ять
Ну й обладнання там не три копійки коштуватиме
1. Великі збори не там, де високі ставки, а там - де широка база.
2. Додавання в систему наприклад 100К платників це ні про що взагалі.
   
Re: чому я не співчуваю ФОПам  :stop:
PAL

Все знаю, але мова про адміністрування пдв, його вартість.

панове, панове, я про вартість адміністрування навіть не з боку ФОПа (державі на то насрать), а з боку держави!
   
Re: чому я не співчуваю ФОПам  :stop:

ФОПи це корупційна складова  України. Їх бажання   одне - дати їм шанс такою  складовою і  залишитися.
Поки  вони перемагають. До Європи Україні тоді  ще далеко.

Ви чиновник? Силовик? Капіталіст? Чому вам так ФОПи в горлі стоять?
   
Re: чому я не співчуваю ФОПам  :stop:
PAL

Ви чиновник? Силовик? Капіталіст? Чому вам так ФОПи в горлі стоять?

   
спостереження чисто суб'єктивні і на всеосяжність не претендують, але...

де я особисто зустрічав фопів:
1) кафе-ресторани - на чеках фопи не власники, наймані працівники чи взагалі мертві душі, яких використовують для зменшення оподаткування
2) магазини - на чеках фопи не власники, наймані працівники чи взагалі мертві душі, яких використовують для зменшення оподаткування
3) великі державні тенедери - учасники фопи, здебільше підставні персони, яких використовують для зменшення оподаткування та відмивання готівки
4) знайомі сина "айтішники" - по паперах фопи, фактично співробітники великих іт-контор, які уникають оподаткування фонду зп

...

Вдячний навіть за виділений час на формулювання...

Половині дописувачів болять фопи, а половина взагалі не вкурює про що тема  :D
Вам фопи спати не дають? Від'їпіться від фопів, раціоналізатори.. Все, куди лізе держава і тупі чиновники - перетворюється у гівно.


Загалом -
1. Яка проблема
2. Чому пропонується вирішуватись таким чином?

Тобто "контроль оборуток, по пунктах що продано..." всі хочуть. Надання "ефективності" свого існування прямо на блюдці у контору, для подальшого "вимірювання" і захоплення ринків (глобалізація і мирна прихватизація).

Але і те фігня.
Не фігня в тім, що дійсно чеками ФОПів працюють установи, оберти яких зовсім не співвідносні з ФОПами.

 та й податки давно знатні тим, що "завеликі" з розуму підприємств, за 30 років "творіння незалежної держави" .... а все що в податках - потім крадене з бюджету. Замкнене коло всі винні.

А метОди сучасності - щось не те пропагується для вирішення.
Проста вірна формула "про звітність" - пхається поверх більш вагомих інших проблем в бізнесі - "існування" вигаданих ФОПів.
   
Re: чому я не співчуваю ФОПам  :stop:

Нормальный такой предприниматель, каждый волен предпринимать то, что он умеет, для собственной выгоды. Кто яблоки выращивает, кто-то яблоки моет и перепродает, кто-то моет полы. Клининг это тоже бизнес, причем не самый маленький.
Підприємець - це той, хто організує якійсь нано-бізнес, якшо це клінінг, то хоча б має бути два працівника. А якшо одна прибиральниця фуячить, то це не бізнес з підприємництвом, а "самозайнята особа".

якраз тут значно простіше
для "того боку" він нерезидент, тому податковій "з того боку" нецікавий абсолютно
а з нашого боку податкова й гадки не матиме, що десь там у Папуа-Новій Гвинеї рахуночок відкритий, на які грошики йдуть
Спробуй з тіні вивезти товар за кордон. 
Й навіть  по білому не так просто в деяких сегментах, наприклад, реалізація горіхів чищених - приходять пацики й кажуть, через кого ти маєш реалізовувати до Туреччини, а інакше їдеш нафуй.
   
Re: чому я не співчуваю ФОПам  :stop:

Ну то собирай белье и сухари, бо это уклонение от уплаты налогов, за это посадили Аль Капоне
нафига. Я налоги плачу.  Самозанятая. Нафиг тот рро
   
Re: чому я не співчуваю ФОПам  :stop:

нафига. Я налоги плачу.  Самозанятая. Нафиг тот рро
Якшо ти самозайнята особа, то сумніваюсь, шо в тебе такий оборот за якого треба ставити РРО.
   
так его и не касается этот закон

тепер вже ні. але хотіли ж  :D
   
Половині дописувачів болять фопи, а половина взагалі не вкурює про що тема  :D
Вам фопи спати не дають? Від'їпіться від фопів, раціоналізатори.. Все, куди лізе держава і тупі чиновники - перетворюється у гівно.

 (tu)
   
Re: чому я не співчуваю ФОПам  :stop:

(tu)
тільки єсв, розумний компроміс
хай єсв олігархи плотють :laugh:
   
Re: чому я не співчуваю ФОПам  :stop:

цікаво, що ні в кого нема чим заперечити схеми зі стартпосту
   
Re: чому я не співчуваю ФОПам  :stop:

спостереження чисто суб'єктивні і на всеосяжність не претендують, але...

де я особисто зустрічав фопів:
1) кафе-ресторани - на чеках фопи не власники, наймані працівники чи взагалі мертві душі, яких використовують для зменшення оподаткування
2) магазини - на чеках фопи не власники, наймані працівники чи взагалі мертві душі, яких використовують для зменшення оподаткування
3) великі державні тенедери - учасники фопи, здебільше підставні персони, яких використовують для зменшення оподаткування та відмивання готівки
4) знайомі сина "айтішники" - по паперах фопи, фактично співробітники великих іт-контор, які уникають оподаткування фонду зп

де я мав би зустріти фопів, але маю справу просто з фізичними особами, які нікуя не оформлюють свою підприємницьку діяльність:
1) чоловік та жінка з рівненщини, які заготовлюють соління (огірки, помідори, баклажани, капусту, гриби, ...) та продають кожні вихідні в києві на ринку
2) прибиралки, які вже 20 років прибирають у мене (і не тільки у мене) в хаті кожного тижня
3) перукарші, які стрижуть мене, жінку та сина (і ще знайомих та незнайомих людей) вже років з 15

тобто жоден фоп, якого я зустрічав на життєвому шляху, не є підприємцем.
а жоден знайомий мені підприємець, якій надає дрібні послуги або постачає товар, не оформлений як фоп.

ну і останній, але кричущий факт - не може в одній країні на одній митній території продаватися один товар одночасно двома продавцями - один з пдв та другий без пдв - це ідіотизм вищого гатунку.
  :laugh: Це просто фєєрічно. Афітар першим піде стригтися і по мариновані огірочки до тих у кого дешевше, дешевше бо не включені податки. І про митну територію, ціна на товар шо з ПДВ шо без ПДВ на імпортні товари буде однаковою, бо продавець шо єпіцентр шо фоп на базарі її не виробляє, отже додана вартість в обох випадках залишається в Китаї. І ще, купивши товар без ПДВ ПДВ залишається у держави а не іде в податковий кредит. Також ФОП не буде виводити свої надприбутки у офшори, він їх проїсть тут, цим самим створивши ще парочку робочих місць. Тож ще невідомо шо для держави краще, епік чи кіоск фопа. Ну і нарешті, у фопа податкова нагрузка 5%, у ТОВки з ПДВ, яка барижить імпортом нагрузка ну може 2%по ПДВ і заіпісь якщо 1% по прибутку.
   
Re: чому я не співчуваю ФОПам  :stop:

Арахамия сам хвалился, что его разрабы все ФОПы  :facepalm:
   
Re: чому я не співчуваю ФОПам  :stop:

  :laugh: Це просто фєєрічно. Афітар першим піде стригтися і по мариновані огірочки до тих у кого дешевше, дешевше бо не включені податки. І про митну територію, ціна на товар шо з ПДВ шо без ПДВ на імпортні товари буде однаковою, бо продавець шо єпіцентр шо фоп на базарі її не виробляє, отже додана вартість в обох випадках залишається в Китаї. І ще, купивши товар без ПДВ ПДВ залишається у держави а не іде в податковий кредит. Також ФОП не буде виводити свої надприбутки у офшори, він їх проїсть тут, цим самим створивши ще парочку робочих місць. Тож ще невідомо шо для держави краще, епік чи кіоск фопа. Ну і нарешті, у фопа податкова нагрузка 5%, у ТОВки з ПДВ, яка барижить імпортом нагрузка ну може 2%по ПДВ і заіпісь якщо 1% по прибутку.

+1
   
Re: чому я не співчуваю ФОПам  :stop:
nik

моральный урод волька запорский решил не светиться   :gigi:
   
Re: чому я не співчуваю ФОПам  :stop:

Третью группу вообще должны на руках носить
Выражать всякие почести и уважения
Ни один алегарх не платит столько налогов, как третья группа
Но быдло неблагодарное, быдлу пенсию платит зеленский, а не бизнес
   
Re: чому я не співчуваю ФОПам  :stop:

Я  не про батьків, і  не  про чиновників. Я  про твою брехню.
ФОПи це корупційна складова  України. Їх бажання   одне - дати їм шанс такою  складовою і  залишитися.
Поки  вони перемагають. До Європи Україні тоді  ще далеко.

БЛДЬ, тобто те, що будь який СУДДЯ, ПОЛІЦІЯНТ, ПРОКУРОР, НАРДЕП, ЧИНУША рівня района і вище мають статки в сотні разів більші, ніж вони могли навіть теоретично заробити вас не бентежить?
Ви вирішили почати з ФОПів? І саме таким методом? Відрубанням голови? Ню-Ню .....
Правдоборець, блдь  :lol:  :weep:  :K
   
Re: чому я не співчуваю ФОПам  :stop:
nik

Третью группу вообще должны на руках носить
Выражать всякие почести и уважения
Ни один алегарх не платит столько налогов, как третья группа
Но быдло неблагодарное, быдлу пенсию платит зеленский, а не бизнес

вольфганг запорский насторожился - а что такое налоги?  :laugh:
   
Re: чому я не співчуваю ФОПам  :stop:

Ви чиновник? Силовик? Капіталіст? Чому вам так ФОПи в горлі стоять?
Якщо я не інспектор ДАІ мене не повинні хвилювати нетверезі водії?

Мені стоїть в горлі, що людина з оборотом 1 млн. на рік, платить 11 000 грн. податку. Стільки ж, скільки людина з доходом 55 000 на рік.
Це прикольно, хтось краде і каже - воно, що вам, в горлі стоїть? :pooh_lol:
   
Re: чому я не співчуваю ФОПам  :stop:

Якщо я не інспектор ДАІ мене не повинні хвилювати нетверезі водії?

Мені стоїть в горлі, що людина з оборотом 1 млн. на рік, платить 11 000 грн. податку. Стільки ж, скільки людина з доходом 55 000 на рік.
Це прикольно, хтось краде і каже - воно, що вам, в горлі стоїть? :pooh_lol:

а сколько платит 95ый квартал не интересует?
1,1% от оборота это средняя по стране наверное
   
Re: чому я не співчуваю ФОПам  :stop:

а сколько платит 95ый квартал не интересует?
1,1% от оборота это средняя по стране наверное
Интересует. Если квартал платит 1,1% от оборота - надо менять закон и для них. А вообще то у нас налоги (бюджет) 30% от ВВП. Думаю, это не 1,1% от оборота.
   
Re: чому я не співчуваю ФОПам  :stop:

Интересует. Если квартал платит 1,1% от оборота - надо менять закон и для них. А вообще то у нас налоги (бюджет) 30% от ВВП. Думаю, это не 1,1% от оборота.

95 вообще никуя не платит, вся прибыль в офшорах
Меняйте законы

В 30% входит в первую очередь НДС и прочие акцизы
   
Re: чому я не співчуваю ФОПам  :stop:



В 30% входит в первую очередь НДС и прочие акцизы
Ну так єто єдиний податок, в ньом всьо вмєстє, для удобства. И он не должен бьіть меньше чем у уборщицьі.
   
Re: чому я не співчуваю ФОПам  :stop:

продавець шо єпіцентр шо фоп на базарі її не виробляє,
 отже додана вартість в обох випадках залишається в Китаї.
Торгівля створює додану вартість, як і транспорт, зв'язок  чи надання будь які послуги. І коли уже в країні за основу взята система оподаткування
доданої вартості, а отже оподаткування споживання, то потрібно щоб умови для всіх підприємств по-перше були рівні.
А по-друге щоб не було можливості дохєра споживати і не сплачувати в бюджет нічого.
   
Re: чому я не співчуваю ФОПам  :stop:

Я дрібний, ФОП і мені то рро не потрібне бо тоді, я, піду в тінь. Свої послуги закордон постачаю.  Хай перевіряють великий бізнес
ненависть викликає те , що тебе душать за копійки , а коломої міліарди прощають.  Сука кварталівська
   
Re: чому я не співчуваю ФОПам  :stop:

Ну так єто єдиний податок, в ньом всьо вмєстє, для удобства. И он не должен бьіть меньше чем у уборщицьі.

НДС платит потребитель
При ЕН цепочка НДС обрывается на моменте приобретения единоналожником товара и становится на место потребителя
Т.ч. с т.з. ндса там ничтожные потери

Причем здесь уборщица?
И почему уборщицу не сравнивают с офшорной конторой зеленского?
   
Re: чому я не співчуваю ФОПам  :stop:

Торгівля створює додану вартість, як і транспорт, зв'язок  чи надання будь які послуги. І коли уже в країні за основу взята система оподаткування
доданої вартості, а отже оподаткування споживання, то потрібно щоб умови для всіх підприємств по-перше були рівні.
А по-друге щоб не було можливості дохєра споживати і не сплачувати в бюджет нічого.

Да, справедливость должна восторжествовать.  Беня Каламойский  :laugh:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія