Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

73-відсоткові бовдури не знають хто в цьому винен

Re: 73-відсоткові бовдури не знають хто в цьому винен

Можеш ржати скільки завгодно, але історично так склалось,
що ділетанти побудували ковчег, а професіонали аж цілий титанік.
Твої прохвесіонали з крадіжок так вже забембали нарід,
що багато хто дійсно голосував поприколу, бо вже не було чого втрачати.
І оце не було чого втрачати, було ні чим іншим, як наслідком десятиріччя
керування прохвесіоналів.
барсик ты окончательно е6нулся
   
Re: 73-відсоткові бовдури не знають хто в цьому винен

  А Конституція була?
  А здача територій , що були під українським контролем була?
  Як Свин бив себе у груди, розказуючи, що здані ж/д вузли зруйновані, забулося?

  По факту По забезпечив постачання в ОРДЛО.
  Підсвинки марять, що українці усього того "не помітили" і мали б голосувать за зрадника.
  Ще й убезпечили себе безальтернативним голосуванням.
 
  І тепер усі решта "винні" в УСІХ негараздах, крім святогоК-нуря і його підсвинків. :weep:  (P)
за теріторію воюють не президенти а пересічні громадяни президенти лише відправляють їх на війну. Тут до Петра є конкретна предьява замість того щоб оголушовати загальну мобілізацію почав домовлятися з хуйлом і підписувати якісь мінськи домовленності
   
за теріторію воюють не президенти а пересічні громадяни президенти лише відправляють їх на війну. Тут до Петра є конкретна предьява замість того щоб оголушовати загальну мобілізацію почав домовлятися з хуйлом і підписувати якісь мінськи домовленності
І значно  збільшив площу окупованих теритовій.
   
Re: 73-відсоткові бовдури не знають хто в цьому винен

І значно  збільшив площу окупованих теритовій.
навпаки. С самого початку окупованих теріторій було набагато більше. А от коли кацапи зрозуміли що якщо вони не втрутяться по справжньому днр буде кришка. Тому в критичний момент відкрито полізли в Україну. І тут замість того щоб хапати всяких зеленських за сраку і відправляти їх на фронт, порошенко почав домовлятися з хуйлом. Тому і програв вибори кловуну
   
навпаки. С самого початку окупованих теріторій було набагато більше. А от коли кацапи зрозуміли що якщо вони не втрутяться по справжньому днр буде кришка. Тому в критичний момент відкрито полізли в Україну. І тут замість того щоб хапати всяких зеленських за сраку і відправляти їх на фронт, порошенко почав домовлятися з хуйлом. Тому і програв вибори кловуну
Бреше прям як Кн--ур. :X
  :bueee:
 Луганск, наприклад, здали взагалі ПУСТИМ.
   
Re: 73-відсоткові бовдури не знають хто в цьому винен

Бреше прям як Кн--ур. :X
  :bueee:
 Луганск, наприклад, здали взагалі ПУСТИМ.
І звідки ви про це заєте? Із тєлєвізора? Треба було йти на фронт і повоювати хоча б на Савур-Могилі... проблема прихільників зеленського в тому що вони чрмусь вважають що їм всі винні. А так як сам зеленський ще не будучи президентов сказав: я вам нічєго нє должєн! То його шанувальникі і досі думають що їм винен порошенко
   
І звідки ви про це заєте? Із тєлєвізора? Треба було йти на фронт і повоювати хоча б на Савур-Могилі... проблема прихільників зеленського в тому що вони чрмусь вважають що їм всі винні. А так як сам зеленський ще не будучи президентов сказав: я вам нічєго нє должєн! То його шанувальникі і досі думають що їм винен порошенко
Не знаєте, не киздіть.
 Я кажу що знаю особисто, з документів(публічних) або від близьких друзів.
 Писаки-пєдрілки, що пишуть "із гарящіва танку" таки не в тренді. :punish:
   
Не знаєте, не киздіть.
 Я кажу що знаю особисто, з документів(публічних) або від близьких друзів.
 Писаки-пєдрілки, що пишуть "із гарящіва танку" таки не в тренді. :punish:
розкажітє пападробнєє
   
розкажітє пападробнєє
По суботам тролів не годую. B-)
   
Re: 73-відсоткові бовдури не знають хто в цьому винен

Не знаєте, не киздіть.
 Я кажу що знаю особисто, з документів(публічних) або від близьких друзів.
 Писаки-пєдрілки, що пишуть "із гарящіва танку" таки не в тренді. :punish:

Тобі хоч бєня вправно башляє чи через раз?
Чмо пропагандонське

Луганськ був оточений 13 серпня, готувались його брати. Але кацапи своїх кинули і туди - псковських і тп
Але після цього трапився іловайськ і підписання Мінську 1 згідно якому Україна відійшла

До речі, не беня хіба спонсорував своїх чуваків зробити кавалерійський наскок на іловайськ? В результаті чого війна припинилась на умовах кацапів?


https://rubryka.com/article/13-serpnya-povne-otochennya-luganska-tragediyi-hryashhuvatogo-ta-novosvitlivky/

   
Тобі хоч бєня вправно башляє чи через раз?
Чмо пропагандонське

Луганськ був оточений 13 серпня, готувались його брати. Але кацапи своїх кинули і туди - псковських і тп
Але після цього трапився іловайськ і підписання Мінську 1 згідно якому Україна відійшла

До речі, не беня хіба спонсорував своїх чуваків зробити кавалерійський наскок на іловайськ? В результаті чого війна припинилась на умовах кацапів?


https://rubryka.com/article/13-serpnya-povne-otochennya-luganska-tragediyi-hryashhuvatogo-ta-novosvitlivky/
  І цей кідор мені років зо три закидав про недостатню шляхетність. :weep:
  Кизди більше, болалайка.
  Забув про святого Петра додати.
  ... А мені куєсосною свинею сенсу спілкуватися нема. Ігнор.

   
Re: 73-відсоткові бовдури не знають хто в цьому винен

Топа здувся :weep:
   
Та Топа брехло тупориле.
   
Вечерело. Из-под стола с квашеной капустой на ушах вылез Вольтметр.  B-)
   
Re: 73-відсоткові бовдури не знають хто в цьому винен

Хавроня, в атаку  [ua]
   
Re: 73-відсоткові бовдури не знають хто в цьому винен

Ну що там, зростає професійність?  :pooh_lol:
   
Реально у Зє 15-17%, решта противсіхи.
  І воно ще щось патякає.
  Я і сам "противсіх", але альтернативно обдаровані вперто записують мене у зє-боти.
Їм просто невигідно це визнати.
Набагато прикріше усвідомлювати, що переважна більшість з тих 73% голосувала би ЗА БУДЬ-КОГО (звісно, крім ПРсрані), хто здатний був прибрати осоружного Свина.
Зєлькіних "чесних" там 30%
   
Тут до Петра є конкретна предьява замість того щоб оголушовати загальну мобілізацію почав домовлятися з хуйлом і підписувати якісь мінськи домовленності
І нє, щоб визнати : ніякої загальної мобілізації куратори петро у Кремлі не санкціонували би, Мінськ - бо так було задумано від самого початку.
   
І нє, щоб визнати : ніякої загальної мобілізації куратори петро у Кремлі не санкціонували би, Мінськ - бо так було задумано від самого початку.
і тут мудрий українскій народ обрав собі саме такого гетьмана якій зразу після складання присяги оголосив загальну мобілізацію завдяки який ми звільнили майже всю Україну
   
Только ограничение права голосовать в зависимости от интеллекта спасет нашу страну
+====================================+
Тобі ніхто не заважає самообмежуватися...
   
Клоун скорее всего пойдет на второй срок и выиграет. Запомните этот твит.
   
Клоун скорее всего пойдет на второй срок и выиграет. Запомните этот твит.
   
Re: 73-відсоткові бовдури не знають хто в цьому винен

   
То слуги народа, іх родини, персонал 1+1 і мироська
(tu)  :laugh:

і всі "свої".
   
вибрали макаку-кривляку
  (tu)
   
Re: 73-відсоткові бовдури не знають хто в цьому винен

(tu)  :laugh:

і всі "свої".

Насчьот мироськи маю великі сумніви, але ж не за просто так вона щодня співаж осанну зеленому какаду?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія