Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ненавижу риелторов! :X

Re: Ненавижу риелторов! :X

Дядя, ты дурак? Да мне насрать и растереть триста раз, что там за головняки у хозяина! Он делегировал работу риелтору, он, понимаешь? Ты же сам это и говоришь! Так какого тогда хера услуги должен оплачивать не тот, кто их заказывал, такой феномен ты можешь объяснить? Какие ко мне вопросы-то?
Не псіxуй.
99% нужденних в житлі у всьому світі сплачують послуги маклера а не навпаки.
В японії крім подвійної ставки оренди ще є 1 місячна ставка в вигляді подарунку власнику квартири.
Безповоротна.
В більшості країн ще і депозит  доведеться заплатити який у власника в кишені поки  ти живеш . В фрн Австріі  він обмежений законом 3ма ставками місячної оренди але за трьошку 3- 5 кіло євро крім преміі маклеру 2кіло. 5-7к євро дістань і поклади. Ще й маєш либитися власнику щоб не передумав
В Украіні ще дууууже все норм.
   
Re: Ненавижу риелторов! :X

Не розумію, чого спалахнуло в ТС. Люди, як люди. Надають посередницькі послуги і беруть за це гроші.

Кому надають послуги і з кого беруть гроші?
   
Re: Ненавижу риелторов! :X

Не розумію, чого спалахнуло в ТС. Люди, як люди. Надають посередницькі послуги і беруть за це гроші. Як на мене - цілком природньо.
Той хто думає, що ріелтор така ж легка робота, як депутат - той помиляється. Щоб добре заробляти ріелтором треба намотати йой який великий кілометраж. І тоді тебе не обдурить рідне агенство, знатимуть клієнти і будуть заробітки. А так, з тих грошей він отримає копійки, решта піде агенству.
в мене була ріелтор-індивідуалка :gigi: , без сутенера агенства. так, телефон постійно дзвонив, і постійно по "росмотрам" моталася. казала, що треба разів зо 20 з'їздити показати, поки щось продасиш. це ще до 2008р. було.
   
Re: Ненавижу риелторов! :X
PAL

Мене не їбе, хто шо там думає. Я бачу їх послуги: показала мені три квартири, потім чисто присутня при заключенні договору оренди з власником - все. Яка ціна таких послуг? Не більше 500 грн.
вважай тобі ще пощастило!
Бо зараз купа конторок розплодилося, яка взагалі навіть цього не робить!
дає тобі кілька телефонів, ти дзвониш, домовляєшся - а ніхто не приходить на зустріч взагалі! Бо то підставні номери
Й да гроші гнила конторка бере наперед
   
Re: Ненавижу риелторов! :X

Мене не їбе, хто шо там думає. Я бачу їх послуги: показала мені три квартири, потім чисто присутня при заключенні договору оренди з власником - все. Яка ціна таких послуг? Не більше 500 грн.
Чувак, зараз 500 грн коштує тільки щоб тіло намалювалося в певному місці в певний час і це нормально.
А через таких козлів як ти, тепер будуть дерти за свої послуги дві місячні ренти і гроші вперед.
А ні, то іди і смали бамбук.
   
Re: Ненавижу риелторов! :X

ти той зі своїм замовленням розберись
бо "я не зобов'язаний сплачувати послуги, яких не замовляю"
і "е питання, ріелтор - так ріелтор"
якось сильно суперечить одне одному


Жодних суперечок. Я натрапляю на ріелтора, якого я не замовляю, не обираю і не домовляюсь з ним ні про що. Це така собі гігієнічна прокладка між шукачем та орендодавцем, яка не потрібна взагалі. Але якщо вона вже існує, не завдяки мені, нагадаю, то чому мені не можна з цією прокладкою мати справу щодо оренди житла? Я клієнт, мені потрібне житло, я його шукаю та розглядаю варіанти.
   
Re: Ненавижу риелторов! :X

в мене була ріелтор-індивідуалка :gigi: , без сутенера агенства. так, телефон постійно дзвонив, і постійно по "росмотрам" моталася. казала, що треба разів зо 20 з'їздити показати, поки щось продасиш. це ще до 2008р. було.
А могло б бути і так)

   
Re: Ненавижу риелторов! :X

Бо зараз купа конторок розплодилося, яка взагалі навіть цього не робить!

Це вже років 20-25 присутнє
   
Re: Ненавижу риелторов! :X

Чувак, зараз 500 грн коштує тільки щоб тіло намалювалося в певному місці в певний час і це нормально.
А через таких козлів як ти, тепер будуть дерти за свої послуги дві місячні ренти і гроші вперед.
А ні, то іди і смали бамбук.

а ти - до хyя прошпацируй :fuck:
   
Re: Ненавижу риелторов! :X

в мене була ріелтор-індивідуалка :gigi: , без сутенера агенства. так, телефон постійно дзвонив, і постійно по "росмотрам" моталася. казала, що треба разів зо 20 з'їздити показати, поки щось продасиш. це ще до 2008р. було.

Так це ж вона робить замість орендодавця, бере на себе його (не мій, 6лядь, а ЙОГО!!!) гемор та показує його квартиру. То ж де тут я, орендар? Що я кому за це винен?
   
Re: Ненавижу риелторов! :X

Так це ж вона робить замість орендодавця, бере на себе його (не мій, 6лядь, а ЙОГО!!!) гемор та показує його квартиру. То ж де тут я, орендар? Що я кому за це винен?
от така от несправедливість. можеш  попробувати такий фінт: "я куплю цю квартиру/чи що там, за таку-то суму. от прямо зразу, вся сума є вже". і хай "працює" з продавцями, щоб скидали.

їй це теж вигідно, швидKо сдєлку провернути, і об'єкт не упливе. бо як правило продавці в декілька агенцій звертаються.

Останнє редагування: 10 лютого 2021 12:23:33 від myshka naruzhka
   
Re: Ненавижу риелторов! :X

Жодних суперечок. Я натрапляю на ріелтора, якого я не замовляю, не обираю і не домовляюсь з ним ні про що. Це така собі гігієнічна прокладка між шукачем та орендодавцем, яка не потрібна взагалі. Але якщо вона вже існує, не завдяки мені, нагадаю, то чому мені не можна з цією прокладкою мати справу щодо оренди житла? Я клієнт, мені потрібне житло, я його шукаю та розглядаю варіанти.
продавець так продає, це його пропозиція, не подобається не бери
я коли купую сучасний смартфон теж плачу в комплекті за всю фігню яка мені не потрібна
але вибір у мене простий - купити або не купити
   
Re: Ненавижу риелторов! :X

а ти - до хyя прошпацируй :fuck:
більшості арендодавців нахєр не впало самим фільтрувати таких мудаків як ти, яких три чверті з тих, хто хочуть винайняти квартиру.
тому вони з задоволенням перекладають цей геморой на ріелторів.
ось коли настане час коли пропозиції квартир під аренду значно перевищуватиме над попитом, тоді ріелтори самі відімруть. 
   
Re: Ненавижу риелторов! :X

продавець так продає, це його пропозиція, не подобається не бери
я коли купую сучасний смартфон теж плачу в комплекті за всю фігню яка мені не потрібна
але вибір у мене простий - купити або не купити

Коли ти замовляєш смартфон, ти замовляєш смартфон. В комплекті. З усією требухою, що з ним йде. Замов конкретні деталі, які тобі потрібні, що заважає?
   
Re: Ненавижу риелторов! :X

ну, є варіант - один раз стати "гандоном" і провівши невеличкий інвестігейшн самому вийти на власника після "просмотру".

...в Ізраілє такий номер не пройде...бо ріелтери теж "в курсє"... :D 

...коли Ви йдете дивитись квартиру на покупку(аренду) з будь-яким ріелтером , від будь-якої агенції , навіть , якщо Ви не уклали договір з агенцією, але після просмотру квартири Ви просто підписуєте такий собі міні-договір , що подивились таку-то квартиру за такою-то адресою з таким-то ріелтером , при цьому нічого ріелтеру не сплачуєте...і все...
...це робиться для того , щоб , якщо коли-небудь по їхній базі даних ця квартира буде продаватися(здаватися) , вони зможуть перевірити , а чи не Ви покупаєте(знімаєте) цю квартиру?...і потім з цим документом ідуть до суду , якщо Ви розказуєте , що самі вийшли на продавця(арендодавця) і не хочете платити ріелтерські... :D і виграують суди...

   
Re: Ненавижу риелторов! :X

Мене не їбе, хто шо там думає. Я бачу їх послуги: показала мені три квартири, потім чисто присутня при заключенні договору оренди з власником - все. Яка ціна таких послуг? Не більше 500 грн.

 :facepalm:  :facepalm:  :facepalm:

рахувати не намагався?
ну чисто - ми-рахуєм-хуєм-хуєм? нє?

ну тоді рахуєм:
три квартири + нотаріус = 4 візити
кожен візит - мінімум 2 години (дорога туди + дорога сюди + прогулянка по хаті або сидіння у конторі) = загалом 8 годин = один робочий день.
в місяці 22 робочих дні * 500 грн = 11.000 грн в місяць
мінус бензин якщо машиною, якщо пішки, то за 2 години точно не влізеш, буде 3 візити в робочий день. залишиться 8.000, максимум 9.000 на місяць.
в києві це з/п касирки в супермаркеті.

питання: наxyя бігати під дощем, снігом, в спеку, як коняка цілими днями, щоб отримати з/п касирки, яка сидить в теплі на касі???
 B-)
   
Re: Ненавижу риелторов! :X

Коли ти замовляєш смартфон, ти замовляєш смартфон. В комплекті. З усією требухою, що з ним йде. Замов конкретні деталі, які тобі потрібні, що заважає?

Те ж саме що тобі заважає знайти приміщення без посередництва.

Останнє редагування: 10 лютого 2021 13:22:30 від Читач
   
Re: Ненавижу риелторов! :X

...в Ізраілє такий номер не пройде...бо ріелтери теж "в курсє"... :D 

...коли Ви йдете дивитись квартиру на покупку(аренду) з будь-яким ріелтером , від будь-якої агенції , навіть , якщо Ви не уклали договір з агенцією, але після просмотру квартири Ви просто підписуєте такий собі міні-договір , що подивились таку-то квартиру за такою-то адресою з таким-то ріелтером , при цьому нічого ріелтеру не сплачуєте...і все...
...це робиться для того , щоб , якщо коли-небудь по їхній базі даних ця квартира буде продаватися(здаватися) , вони зможуть перевірити , а чи не Ви покупаєте(знімаєте) цю квартиру?...і потім з цим документом ідуть до суду , якщо Ви розказуєте , що самі вийшли на продавця(арендодавця) і не хочете платити ріелтерські... :D і виграують суди...
вау  :gigi: , то в Україні ще лафа "халявщикам" виходить. а те, що ізраільтяни, знаючи специфіку свого народу, перекривають щоразу нові лазєйки громадянам, і у всіх сферах, це я знаю.
   
Re: Ненавижу риелторов! :X

В Англії все простіше.
Агентству платить продавець чи орендодавець.
При оренді застава - місячна чи двомісячна. Повертається орендарю, або за рахунок застави житло прибирається до нормального стану.
Орендар ніколи жодним агентствам не платить.
Оголошення про оренду чи продаж усі без винятку є в інтернеті.
Агентство заробляє на догляді за орендою чи комісії від купівлі-продажу.
Ніколи не чув, щоб агентство тут брало гроші за показ нерухомості винаймачу чи покупцеві.
   
Re: Ненавижу риелторов! :X

Мене не їбе, хто шо там думає. Я бачу їх послуги: показала мені три квартири, потім чисто присутня при заключенні договору оренди з власником - все. Яка ціна таких послуг? Не більше 500 грн.
а, це про оренду мова. тоді є варіант пройтися по будинкам, які розглядаєш, і залишити конс'єржкам свій номер телефону з шоколадкою. я 4 роки тому, коли треба було нових квартирантів шукати, вже думала їхати в Київ, і самій давати об'яви i кастинг проводити. а тут сама мені конс'єржка зателефонувала, і сказала, що є бажаючі, і вона їх знає, як відповідальних і спокійних, бо вони в сусідньому будинку орендували квартиру.
   
Re: Ненавижу риелторов! :X

Одна й та сама нерухомість може анонсуватися в кількох агентствах, а може тільки в одному, яке є виключним агентом.
Таблички фор сейл чи ту лет висять багато де, але якщо ви звернетеся до власника, щоб купити чи зняти напряму, то він майже стовідсотково відправить вас до агенства.
   
Re: Ненавижу риелторов! :X

Так звані ріелтори в Україні нічого нікому давно не показують. Просто по телефону дають номер хозяїна квартири, час коли прийти подивитись квартиру і на цьому все. Потім при підписанні договору приходять й беруть свою долю. От і вся "робота". Так принаймні у Київі.
   
Re: Ненавижу риелторов! :X

а за основним місцем роботи, відпустку брати?
Там сидеть не нужно. Работайте на своей работе, а вечером катайтесь смотрите себе квартиру. Типа показываете клиентам  :)
Хороший знакомый так себе нашел хороший вариант. Еще и хозяином поторговался от лица риэлтерской фирмы
   
Re: Ненавижу риелторов! :X

Як по мені, то теж ріелтори трохи офігіли.
Забили собою ринок,  купа фейкових оголошень,  на хату без посередників практично нереально вийти.
І дійсно,  зазвичай ніякої допомоги від них.

То нафіга вони потрібні? Місячна ставка - це задофіга за це.
   
Re: Ненавижу риелторов! :X

Все тому, що на н-ну кількість виїздів/показів укладається одна угода, і якщо ріелтор від агентства, йому особисто зовсім мало залишається. Тому орендар/покупець при укладенні договору фактично платить за попередні холості виїзди. Тому ріелтори завжди такі злі й недобрі )

А ще тому що ця діяльність досі не сертифікується і туди потрапляє багато пройдисвітів, шахраїв і нечистих на руку нероб.
   
Re: Ненавижу риелторов! :X

Все тому, що на н-ну кількість виїздів/показів укладається одна угода, і якщо ріелтор від агентства, йому особисто зовсім мало залишається. Тому орендар/покупець при укладенні договору фактично платить за попередні холості виїзди. Тому ріелтори завжди такі злі й недобрі )

А ще тому що ця діяльність досі не сертифікується і туди потрапляє багато пройдисвітів, шахраїв і нечистих на руку нероб.

все вірно тільки сертифікація ніяк не убезпечує від пройдисвітів, шахраїв і нечистих на руку нероб
   
Re: Ненавижу риелторов! :X

все вірно тільки сертифікація ніяк не убезпечує від пройдисвітів, шахраїв і нечистих на руку нероб

Ні, трохи відсіє полову. Разом із сертифікацією повинні бути встановлені певні правила гри, в тому числі відповідальність ріелторів.
   
Re: Ненавижу риелторов! :X

перекривають щоразу нові лазєйки громадянам

...та ні...в Ізраілє , як мені сказала знайома ріелтер , за основу береться американська система...бо мене теж дратувало , наприклад, коли приходиш дивитись квартиру з ріелтером, то ми чекаємо не хазяїна квартири , а іншого ріелтера , що представляє інтереси продавця... :facepalm1:
... і да , оскільки в ріелтерах багато випадкових людей , непрофесійність і некомпетентність... дратує дуже... ну , якщо ти вже представляєш сторону продавця , то не знати , які і скільки основні комунальні платежі по квартирі , скільки метрів загальна площа чи балкон , навіть, сонячна квартира чи ні , які сусіди?...цього я не розумію... :facepalm1:
   
Re: Ненавижу риелторов! :X

Суки паразитирующие!

Ну приедут, покажут тебе квартиру, нарисуют бамашку типа договор с хозяевами, услуг на 500 грн. максимум, а гребут за это тысячами в размере полной месячной оплаты - за какой, спрашивается, хyй?!

Кидайте риелторов, везде и всюду кидайте! После всех оформлений пятисотку в зубы - и на хyй с пляжа!

Ну охуели уже просто вкрай! Комиссия это у них называется, 6лядь! :X
Комиссия реелтера отбивает у арендатора желание менять съемные квартиры как перчатки.
А арендодателю он значительно упрощает жизнь.
   
Re: Ненавижу риелторов! :X
N88

Можна пошукати прямий телефон продавця.
Так, треба годинку погуглити, імовірність результату >50%

Клінічний випадок коли підписують "ексклюзив" з ріелтором, це так.
   
Re: Ненавижу риелторов! :X

В Англії все простіше.
Агентству платить продавець чи орендодавець.
При оренді застава - місячна чи двомісячна. Повертається орендарю, або за рахунок застави житло прибирається до нормального стану.
Орендар ніколи жодним агентствам не платить.
Оголошення про оренду чи продаж усі без винятку є в інтернеті.
Агентство заробляє на догляді за орендою чи комісії від купівлі-продажу.
Ніколи не чув, щоб агентство тут брало гроші за показ нерухомості винаймачу чи покупцеві.
(tu)  Оце інша справа!
   
Re: Ненавижу риелторов! :X

В Англії все простіше.
Агентству платить продавець чи орендодавець.
При оренді застава - місячна чи двомісячна. Повертається орендарю, або за рахунок застави житло прибирається до нормального стану.
Орендар ніколи жодним агентствам не платить.
Оголошення про оренду чи продаж усі без винятку є в інтернеті.
Агентство заробляє на догляді за орендою чи комісії від купівлі-продажу.
Ніколи не чув, щоб агентство тут брало гроші за показ нерухомості винаймачу чи покупцеві.

 (tu)
   
Re: Ненавижу риелторов! :X

:facepalm:  :facepalm:  :facepalm:

рахувати не намагався?
ну чисто - ми-рахуєм-хуєм-хуєм? нє?

ну тоді рахуєм:
три квартири + нотаріус = 4 візити
кожен візит - мінімум 2 години (дорога туди + дорога сюди + прогулянка по хаті або сидіння у конторі) = загалом 8 годин = один робочий день.
в місяці 22 робочих дні * 500 грн = 11.000 грн в місяць
мінус бензин якщо машиною, якщо пішки, то за 2 години точно не влізеш, буде 3 візити в робочий день. залишиться 8.000, максимум 9.000 на місяць.
в києві це з/п касирки в супермаркеті.

питання: наxyя бігати під дощем, снігом, в спеку, як коняка цілими днями, щоб отримати з/п касирки, яка сидить в теплі на касі???
 B-)


А я її взагалі не просив, вона мені нах не впала!

Останнє редагування: 10 лютого 2021 16:01:41 від deGeneral
   
Re: Ненавижу риелторов! :X

Те ж саме що тобі заважає знайти приміщення без посередництва.


Ось ці присоски й заважають. Бо їм грошей дуже хочеться.
   
Re: Ненавижу риелторов! :X

Одна й та сама нерухомість може анонсуватися в кількох агентствах, а може тільки в одному, яке є виключним агентом.
Таблички фор сейл чи ту лет висять багато де, але якщо ви звернетеся до власника, щоб купити чи зняти напряму, то він майже стовідсотково відправить вас до агенства.

Тоді всі витрати на агентство - то його витрати. У чому я неправий?
   
Re: Ненавижу риелторов! :X

Як по мені, то теж ріелтори трохи офігіли.
Забили собою ринок,  купа фейкових оголошень,  на хату без посередників практично нереально вийти.
І дійсно,  зазвичай ніякої допомоги від них.

То нафіга вони потрібні? Місячна ставка - це задофіга за це.


Ось я про це ж саме! :-B
Тому, панове, кидайте українських ріелторів, як можете й на кожному кроці! Пахати тре, а не халявничати!
   
Re: Ненавижу риелторов! :X

Все тому, що на н-ну кількість виїздів/показів укладається одна угода, і якщо ріелтор від агентства, йому особисто зовсім мало залишається. Тому орендар/покупець при укладенні договору фактично платить за попередні холості виїзди. Тому ріелтори завжди такі злі й недобрі )

Чому це повинен оплачувати орендар чи покупець?
   
Re: Ненавижу риелторов! :X

Шота дофига. Вроде всегда было 50.
   
Re: Ненавижу риелторов! :X

Шота дофига. Вроде всегда было 50.

Да, в Киеве было 50. А в Днепре сейчас вот так!
Но дело не в этом, я вообще не понимаю смысла любой комиссии от арендатора риелтору, хоть даже 5%. Потому и поднял сей животрепещущий воприс.
   
Re: Ненавижу риелторов! :X

Щодо ріелторів:
якби не було попиту, не було би й пропозиції. Нє?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія