Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Як в Ізраїлі: Зеленський розповів про призов в Україні після війни

Як в Ізраїлі: Зеленський розповів про призов в Україні після війни і що чекає на студентів
20:08, 23 червня

Ймовірно, після перемоги правила призову будуть видозмінені. Одна з моделей, які розглядаються в безпековій реформі України, – це залучення до армії підлітків.

Про це заявив президент України Володимир Зеленський під час виступу перед студентами та викладачами Ізраїлю, повідомляє 24 канал.

Зеленський про можливий призов студентів
Наразі на фундаменті Збройних Сил України та Міністерства внутрішніх справ, Україна готує відповідну безпекову реформу. Одна із моделей, яку зараз розглядають як основу, – залучення до військової справи студентів, що практикується в Ізраїлі.

Він наголосив, що це не кінцеве рішення, а лише один із варіантів розвитку подій. Загалом, за його словами, цей крок впроваджуватиметься після обговорень.

Будемо розглядати, обговорювати з суспільством, з громадськістю,
– зазначив президент.

Він наголосив, що тепер більшість українців знають, як поводитися зі зброєю в руках. Сотні тисяч осіб вступили до територіальної оборони. Багато із них захищали нашу землю голіруч, а потім зі зброєю в руках. Все це вплине на майбутню підготовку українських військовослужбовців .

   
Як на рахунок забрати із крамінального кодексу статтю за "найманство".
Щоб безліч тих хто пройде війну, але не знайде себе на гражданці не спивались і не кінчали життя самогубством, а могли заробляти тим чим вміють в різних ЧВК ?
   
Як на рахунок забрати із крамінального кодексу статтю за "найманство".
Щоб безліч тих хто пройде війну, але не знайде себе на гражданці не спивались і не кінчали життя самогубством, а могли заробляти тим чим вміють в різних ЧВК ?
Это да. После войны эта проблема будет в полный рост. Надо шось решать - шоб не было как в тех же Штатах после Вьетнама - кто в криминал, кто бухать, кто еще что.
   
Ну я скажу страшну правду!!! ;o  Тут Бубочка правий.  Нам з цими уродами поряд жити.Тре щось ізраїльске тіпО мацу в сумиші з швейцарскім сиром. Десь так. Ніякої совковості, 5 днив на тиждень пидготовка- 2 дні дома з дівчатами-зброя дома и не тільки
   
Ну я скажу страшну правду!!! ;o  Тут Бубочка правий.  Нам з цими уродами поряд жити.Тре щось ізраїльске тіпО мацу в сумиші з швейцарскім сиром. Десь так. Ніякої совковості, 5 днив на тиждень пидготовка- 2 дні дома з дівчатами-зброя дома и не тільки

та ти шо!
зброю українцям давать іззя - поперестріляють один одного жеж!
можна тільки депутатам та суддям давать!
   
Одна з моделей, які розглядаються в безпековій реформі України, – це залучення до армії підлітків.
явно некоректний переклад з англійської
слово "підліток" в українській означає вік від 10 до 16 років
слово teenager у англійській означає вік від 13 до 20 років (тобто -teen, суфікс для цих чисел)
   
та ти шо!
зброю українцям давать іззя - поперестріляють один одного жеж!
можна тільки депутатам та суддям давать!

та нє, не один одного, а якраз от тих депутатів і суддів перестріляють...

Тому таки нізззя...
   
Если в армии наконец изведут совок, исчезнет дедовщина, покраска травы, читска унитазов зубной щеткой то туда пойдет кто угодно.
   
Вибачте але в Швейцарії і в Ізраїлі в армію ходять як на роботу сидячи вдома а не в казармах!
   
Если в армии наконец изведут совок, исчезнет дедовщина, покраска травы, читска унитазов зубной щеткой то туда пойдет кто угодно.

А навіщо ви нам тут про рашистську армію розповідаєте, ви часом не кацап?
   
Ну я скажу страшну правду!!! ;o  Тут Бубочка правий.  Нам з цими уродами поряд жити.Тре щось ізраїльске тіпО мацу в сумиші з швейцарскім сиром. Десь так. Ніякої совковості, 5 днив на тиждень пидготовка- 2 дні дома з дівчатами-зброя дома и не тільки

Строх, но справєдліфф!
   
Ймовірно, після перемоги правила призову будуть видозмінені

це залучення до армії підлітків.

Які чудові ідеї .


   
Які чудові ідеї .

100% виступ проходив англійською
18 років - то teenager
Тобто якщо перед війною призов йшов з 20 років, то зараз просувають ідею повернутися до 18
Я особисто проти цієї ідеї, категорично проти
Я взагалі вважаю, що воювать мають профі, як й лікувать, вчить, займатися економікою та багатьма іншими речами

У кожного, хто виступає за призовну армію, я хтів би запитать: вони згодні лягти на стіл хірурга, який має освіту медичний коледж 1.5 роки й більше нічого?
Або навіть простіше - погодилися б зробити ремонт у власній хаті 18річними пацанами?
Нє?
Так якого хєра армію набирать з таких пацанів?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія