Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Прямой: прямая трансляция преступления

Re: Прямой: прямая трансляция преступления

Так об этом и разговор. Со вчерашнего дня. А не о таможенных декларациях Петиной офшорной фирмы.
Да не об этом разговор, а о беззаконии и произволе :facepalm1:
И о том, как после штурма музея по приказу кого-то мелкобздливого в Украину будут смотреть страны, где есть закон и суд.
Чтобы потом не удивляться, почему это Германия не выдает Омельченко в Украину.
   
https://www.youtube.com/watch?v=ATVmbk9BQPA

в Штатах Коломойского со дня на день нежно ВОЗЬМУТ ЗА ЖОПУ
причем КОНКРЕТНО ТАК ВОЗЬМУТ
и я вам больше скажу
Вова Зе! - имеет все шансы быть следующим, кого возьмут за жопу
ибо у него шахер-махеры с Беней таки были
а в Штатах не умеют останавливаться. и когда пойдет отработка ВСЕХ схем Бени - вылезет и Зе!
гарантирую

и вот тут будет РЕАЛЬНАЯ ЖОПА
т.к. Зе! и Бене на Западе ловить будет нечего - обоим будет светить лет по 20. в штатовской тюрьме
единственное их спасение - пойти под крышу х@йла.
а это возможно только с ликвидацией независимой Украины
шо И БУДЕТ СДЕЛАНО
ни Бене, ни Зе! независимая Украина нахер не всралась, когда речь идет о их нежных жопках

ДУМАЙ.ТЕ
прогноз у меня нехороший очень.
но я промолчу пока. те, кому нужно и положено, и так уже знают.
   
Да не об этом разговор, а о беззаконии и произволе :facepalm1:
И о том, как после штурма музея по приказу кого-то мелкобздливого в Украину будут смотреть страны, где есть закон и суд.
Чтобы потом не удивляться, почему это Германия не выдает Омельченко в Украину.

Беззаконие и произвол я не поддерживаю.
   
Re: Прямой: прямая трансляция преступления

искусствовед Петров заценил полотна Айвазовского

бла бла бла.  Такое примитивное забалтывание,
аж стыдно за тебя, алекс.
Ветка о вопиющем и, я бы даже сказал,
НАГЛОМ и ПРЕСТУПНОМ
беззаконии творимом сине-зеленой властью.
Ты бы хоть название ветки почитал
   
Re: Прямой: прямая трансляция преступления

Беззаконие и произвол я не поддерживаю.

врешь, наверное..
   
врешь, наверное..

я никогда не вру ;)
   
Re: Прямой: прямая трансляция преступления

в Штатах Коломойского со дня на день нежно ВОЗЬМУТ ЗА ЖОПУ
причем КОНКРЕТНО ТАК ВОЗЬМУТ
и я вам больше скажу
Вова Зе! - имеет все шансы быть следующим, кого возьмут за жопу
ибо у него шахер-махеры с Беней таки были
а в Штатах не умеют останавливаться. и когда пойдет отработка ВСЕХ схем Бени - вылезет и Зе!
гарантирую

и вот тут будет РЕАЛЬНАЯ ЖОПА
т.к. Зе! и Бене на Западе ловить будет нечего - обоим будет светить лет по 20. в штатовской тюрьме
единственное их спасение - пойти под крышу х@йла.
а это возможно только с ликвидацией независимой Украины
шо И БУДЕТ СДЕЛАНО
ни Бене, ни Зе! независимая Украина нахер не всралась, когда речь идет о их нежных жопках

ДУМАЙ.ТЕ
прогноз у меня нехороший очень.
но я промолчу пока. те, кому нужно и положено, и так уже знают.

Тану.

ЛАзаренко ж вже й відсидів, тепер живе собі в Штатах, як місцевий. От би і Зе з Ко про це подумати  :K

А не впиратись рогами і ратицями, як місцева худоба  :gigi:
   
Re: Прямой: прямая трансляция преступления

Скільки мільонів вже відвідали виставку?
ФУПівці вже всі відвідали? Всі припали до великої узької культури?

Останнє редагування: 27 травня 2020 21:49:53 від Spin
   
Re: Прямой: прямая трансляция преступления

Так об этом и разговор. Со вчерашнего дня. А не о таможенных декларациях Петиной офшорной фирмы.
вот как раз про декларации и разговор
потому как дело открыто
про обставини переміщення через кордон України з приховуванням від митного контролю колекції з 43 картин всесвітньо відомих художників.(с)

а вы тут пытаетесь тень на плетень навести
подлинники или копии
   
Re: Прямой: прямая трансляция преступления

я никогда не вру ;)

ой не ври, алекс, что не врешь..
   
Re: Прямой: прямая трансляция преступления

Так об этом и разговор. Со вчерашнего дня. А не о таможенных декларациях Петиной офшорной фирмы.
Е нє, ти помиляєшся!  :gigi:  Поросята верещать весь час про митні декларації - що ДБРівці обісралися і саме через ці декларації.
   
Re: Прямой: прямая трансляция преступления

Всего 371 порохобот?  :weep: Из 12 000.
да, с математикой у вас, вижу, хорошо
вот как в ветке https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1077382.0  :D
   
Re: Прямой: прямая трансляция преступления

в Штатах Коломойского со дня на день нежно ВОЗЬМУТ ЗА ЖОПУ
причем КОНКРЕТНО ТАК ВОЗЬМУТ
и я вам больше скажу
Вова Зе! - имеет все шансы быть следующим, кого возьмут за жопу
ибо у него шахер-махеры с Беней таки были
а в Штатах не умеют останавливаться. и когда пойдет отработка ВСЕХ схем Бени - вылезет и Зе!
гарантирую

и вот тут будет РЕАЛЬНАЯ ЖОПА
т.к. Зе! и Бене на Западе ловить будет нечего - обоим будет светить лет по 20. в штатовской тюрьме
единственное их спасение - пойти под крышу х@йла.
а это возможно только с ликвидацией независимой Украины
шо И БУДЕТ СДЕЛАНО
ни Бене, ни Зе! независимая Украина нахер не всралась, когда речь идет о их нежных жопках

ДУМАЙ.ТЕ
прогноз у меня нехороший очень.
но я промолчу пока. те, кому нужно и положено, и так уже знают.

да что там бляддь думать.
Умные люди подобные прогнозы
делали еще задолго до Выборов
   
Re: Прямой: прямая трансляция преступления

КароФФка, таки жрешь уху мисками

1. украли. документы. именно УКРАЛИ, т.к. никакого законного основания для изъятия этих документов из музея НА МОМЕНТ ИЗЪЯТИЯ не было. хотя, их действия между кражей и грабежом. тут есть о чем следаку подумать.
2. Всього лише пошкодили двері. что зафиксировано на видео. многочисленными журналистами.  чистая ст. 296 ч.2  + ст. 171. так шо, погуляли "дбрщики" лет на 5. и совсем не условно.
ДЕ ПЕТРОВА заява про злочин? Немає? ну, тоді вслід за Вєнькою рисцою в дупу.


Про вичавлені тобою з пальця (заміть, я не вульгарю) якісь там статті, які ти ліпиш суб*єкту владних повноважень, не зважаючи на неналежність суб*єкта - це взагалі брєд самашедчого. Кури Коментар до КК в частині класифікації суб*єктів.

Наступний! Юо це поламався, та ще й плюється.  :facepalm:
   
Re: Прямой: прямая трансляция преступления

Всего 371 порохобот?  :weep: Из 12 000.
:lol:
   
Re: Прямой: прямая трансляция преступления

в Штатах Коломойского со дня на день нежно ВОЗЬМУТ ЗА ЖОПУ
причем КОНКРЕТНО ТАК ВОЗЬМУТ
и я вам больше скажу
Вова Зе! - имеет все шансы быть следующим, кого возьмут за жопу
ибо у него шахер-махеры с Беней таки были
а в Штатах не умеют останавливаться. и когда пойдет отработка ВСЕХ схем Бени - вылезет и Зе!
гарантирую

и вот тут будет РЕАЛЬНАЯ ЖОПА
т.к. Зе! и Бене на Западе ловить будет нечего - обоим будет светить лет по 20. в штатовской тюрьме
единственное их спасение - пойти под крышу х@йла.
а это возможно только с ликвидацией независимой Украины
шо И БУДЕТ СДЕЛАНО
ни Бене, ни Зе! независимая Украина нахер не всралась, когда речь идет о их нежных жопках

ДУМАЙ.ТЕ
прогноз у меня нехороший очень.
но я промолчу пока. те, кому нужно и положено, и так уже знают.
:gigi: дурень думкою багатіє.
   
Re: Прямой: прямая трансляция преступления

Всего 371 порохобот?  :weep: Из 12 000.

юмор расчитанный на каровок?)
Хорошо, каровкам поясню.
12 000 народу посмотрело,
а отреагировать хоть как то на эту унылую хуцпу
захотелось лишь немногим больше чем 400.
При чем лайкнуть подобное не постеснялось
лишь 60 идиотов,
что в 6 раз меньше тех немногих,
которым не впадлу дизлайкнуть было.
Остальные просто брезгливо прошли мимо.
Алекс, это провал, тебе любой, кто не коровка, скажет.
   
А тут и новое дело. Как снежный ком  :laugh:

-----------------------------------------------

Державне бюро розслідувань
1 ч. ·
❗️У зв’язку з неявкою 26.05.2020 року, відповідно до вимог ст.ст. 133, 135 КПК України Порошенко П.О. повторно викликається до Державного бюро розслідувань для допиту у якості свідка об 11 год. 00 хв. 29 травня 2020 року у кримінальному провадженні№ 42020000000000307, в якому досліджуються обставини переміщення через митний кордон України з приховуванням від митного контролю колекції культурних цінностей, яка складається із 43 картин всесвітньо відомих художників.

Крім цього, Порошенко П.О. викликається до Державного бюро розслідувань о 12 год. 00 хв. 29 травня 2020 року для допиту у якості свідка у кримінальному провадженні № 62020000000000456, за фактом можливого незаконного використання спеціальних технічних засобів отримання інформації, що може заподіяти істотної шкоди державним інтересам.

   
Re: Прямой: прямая трансляция преступления

Хорошо каровкам

Вєнька, та пофіг на твої соплі, намотані на кулак. :gigi:

   
юмор расчитанный на каровок?)
Хорошо, каровкам поясню.
12 000 народу посмотрело,
а отреагировать хоть как то на эту унылую хуцпу
захотелось лишь немногим больше чем 400.
При чем лайкнуть подобное не постеснялось
лишь 60 идиотов,
что в 6 раз меньше тех немногих,
которым не впадлу дизлайкнуть было.
Остальные просто брезгливо прошли мимо.
Алекс, это провал, тебе любой, кто не коровка, скажет.

А зачем это вообще смотреть, Веня? 

Токо порохоботы и смотрят, чтобы лизнуть шеколадку своими лайками.    :laugh:

Останнє редагування: 27 травня 2020 22:18:48 від alex_kiev
   
Re: Прямой: прямая трансляция преступления

А тут и новое дело. Как снежный ком  :laugh:

-----------------------------------------------

Державне бюро розслідувань
1 ч. ·
❗️У зв’язку з неявкою 26.05.2020 року, відповідно до вимог ст.ст. 133, 135 КПК України Порошенко П.О. повторно викликається до Державного бюро розслідувань для допиту у якості свідка об 11 год. 00 хв. 29 травня 2020 року у кримінальному провадженні№ 42020000000000307, в якому досліджуються обставини переміщення через митний кордон України з приховуванням від митного контролю колекції культурних цінностей, яка складається із 43 картин всесвітньо відомих художників.

Крім цього, Порошенко П.О. викликається до Державного бюро розслідувань о 12 год. 00 хв. 29 травня 2020 року для допиту у якості свідка у кримінальному провадженні № 62020000000000456, за фактом можливого незаконного використання спеціальних технічних засобів отримання інформації, що може заподіяти істотної шкоди державним інтересам.
Цікаво-цікаво. Прослушка...

А де? Невже в офісі президента? О, дик там і тілівізари паравозом підтягнуться.  :gigi:  В ДБР? Дик, не тільки сам Пітро - там ще кількох осіб він за собою потягне топитися.

 (tu)
   
Re: Прямой: прямая трансляция преступления

А зачем это вообще смотреть, Веня? 

Токо порохоботы и смотрят, чтобы лизнуть шеколадку своими лайками.    :laugh:

алекс, ты что правда глупый, а не притворяешься?? ;o
Ты же сам написал, что посмотрело 12 000
Ну ты даешь, алекс :D
   
Re: Прямой: прямая трансляция преступления

все к тому, что  ск рф заведет уголовное дело по вывозу исторических ценностей за рубеж. И необходимые документы у них тут как тут, - звездёныш по сигналу подсуетился.
   
Re: Прямой: прямая трансляция преступления

А тут и новое дело. Как снежный ком  :laugh:

-----------------------------------------------

Державне бюро розслідувань
1 ч. ·
❗️У зв’язку з неявкою 26.05.2020 року, відповідно до вимог ст.ст. 133, 135 КПК України Порошенко П.О. повторно викликається до Державного бюро розслідувань для допиту у якості свідка об 11 год. 00 хв. 29 травня 2020 року у кримінальному провадженні№ 42020000000000307, в якому досліджуються обставини переміщення через митний кордон України з приховуванням від митного контролю колекції культурних цінностей, яка складається із 43 картин всесвітньо відомих художників.

Крім цього, Порошенко П.О. викликається до Державного бюро розслідувань о 12 год. 00 хв. 29 травня 2020 року для допиту у якості свідка у кримінальному провадженні № 62020000000000456, за фактом можливого незаконного використання спеціальних технічних засобів отримання інформації, що може заподіяти істотної шкоди державним інтересам.

Отсосут так же как и со всем остальным  :lol:   

Я смотрю, им нравится эти бесконечные унижения. Мазохисты штоле  :-)o
   
Re: Прямой: прямая трансляция преступления

А тут и новое дело. Как снежный ком

еще и радуетесь собственной говнистости - что доипаться не до чего, так хоть позаепуете ?

прихильники певної політсили, что с вас взять  :bueee:
   
Re: Прямой: прямая трансляция преступления

Зараз цих принижених Петро Олексійович ще й в судах вздрючить  :-)o

Перевищення повноважень, службове підроблення, фальсифікація протоколу – адвокат Головань подав заяви про злочини ДБР під час штурму Музею Гончара

Співробітники ДБР, які вчора штурмували приміщення Музею Гончара у Києві, свідомо скоїли правопорушення. Силове захоплення Музею Гончара означає, що тепер озброєні люди можуть безпідставно вдиратись в будь-яку оселю чи офіс.

Про це заявив адвокат п’ятого Президента Петра Порошенка Ігор Головань. Він повідомив, що вже подані заяви про злочин стосовно порушення цілої низки статей Кримінального кодексу України.

"Вчора сталася прямо скажемо непересічна подія. Фактично під покровительством Глави держави, гаранта Конституції і дотримання прав людини конституційні права фактично були скасовані. Звичайно, ми подали відповідні заяви про злочин стосовно перевищення прав і повноважень працівника правоохоронного органу, стосовно посадового підроблення, стосовно фальсифікації так званого протоколу обшуку, стосовно перешкоджання законній діяльності журналістів, стосовно перешкоджання діяльності народних депутатів, стосовно перешкоджання діяльності адвоката і ще ціла низка статей ККУ, які ті люди, які мали б захищати суспільство від злочинів, які вони скоювали самі тут, відкрито, перед камерами ЗМІ", – повідомив Ігор Головань.

"Закон дає певні винятки для нагальних і дуже чутливих питань. Наприклад, закон дозволяє входити у приміщення при переслідуванні злочинців. Закон дозволяє заходити в приміщення без рішення суду для рятування майна. Наприклад, коли відбувається пожежа. Але ці виключення абсолютно чіткі, абсолютно зрозумілі кожному", – пояснює Ігор Головань

"Працівників ДБР вчора під покровительством, як ми тепер розуміємо, найвищих посадовців нашої країни використали для скоєння серйозного правопорушення. Вони зламали двері і вдерлися у музейну установу під приводом того, що начебто їм ввижалося якимось чином, що загрожує картинам Петра Порошенка, які були у цьому музеї, якась небезпека і вони туди вдерлися, щоб ці картини рятувати. Таким чином вони виправдали це серйозне правопорушення – тобто проникнення в приміщення без ухвали суду", – наголосив адвокат.

Він заявив, що це абсолютно брехлива підстава, яка не відповідає дійсності. Всі журналісти, які вчора знімали ці події, це бачили – зазначає Головань.

"Головний герой слідчий Дощенко, до речі, мав ще й недійсне посвідчення – там було неправильно зазначено його посаду і тому він так не хотів його показувати і тому він так не хотів представлятися ні журналістам ні адвокатам ні депутатам. Вони кілька разів відвідали зал, де відбулася виставка, де були розміщені картини. Вони абсолютно чітко розуміли, що там відбувається, в яких умовах зберігаються картини і вони абсолютно чітко розуміли і знали достеменно, що жодної загрози майну не існує", – констатував адвокат Головань.

"І тому цей злам дверей і проникнення в приміщення музею і проведення так званого невідкладного обшуку вони вчиняли умисно свідомо, розуміючи, що їхні дії незаконні. Всі журналісти і багато хто бачили, що слідчий Дощенко години зо дві ходив тут у дворі з мобільним телефоном біля вуха. І тут можна порівняти цю інформацію з уже сказаною про дзвінки з Офісу президента в ДБР. Тобто його чи примушували, чи вмовляли. І врешті решт із застосуванням сили, із застосуванням фактично зброї, тому що погрожували озброєні люди, було здійснено цей ганебний напад, проведено незаконний обшук. Були фактично вкрадені документи, що підтверджували законність ввезення і придбання картин. До речі, було прямо заявлено, що картини вилучені і передані на зберігання в музей", – нагадав Ігор Головань.
   
Re: Прямой: прямая трансляция преступления

"На цьому правопорушення не скінчилися, оскільки, перевищивши свої повноваження, не зупинилися слідчі перед тим, щоб сфальсифікувати протокол обшуку. Обшук проводився десь години три. Я весь час як адвокат Петра Порошенка був присутній всередині в залі. Був присутній при обшуці. Неодноразово звертав увагу слідчих оперативних працівників ДБР і понятих на численні грубі порушення законодавства, які вони скоювали. Це викликало у слідчих істерику – вони кричали на мене, погрожували мені, погрожували, що виведуть мене з приміщення, де вони проводили цей незаконний обшук. І всі ці їхні дії зафіксовані на технічному записі, який вони самі і проводили. Якщо вони його знищать чи загублять – то є інші технічні записи, які доведуть всі ці факти, про які я веду мову", – розповідає Ігор Головань про деталі.

"Після того, як так званий обшук було доведено до кінця, слідчі ДБР втекли, відтіснивши мене силою. І наскільки я тепер знаю, протокол було фальсифіковано. В протоколі було зазначено, що я не був присутній під час обшуку, що ніхто жодних заяв при обшуку начебто не зробив, а відповідно до закону всім присутнім під час обшуку має бути надана можливість їх заяви і зауваження внести до протоколу. Тобто протокол було сфальсифіковано, були порушені мої права як адвоката Петра Порошенка, були порушені права інших осіб, які були присутні при обшуку, які не були зазначені і яким не було надано можливості подати свої зауваження стосовно перебігу обшуку і законності", – заявив Ігор Головань.

"Всі журналісти вчора бачили, як з цим фальсифікованим протоколом тікали працівники ДБР. Тому ми зараз маємо цей сумний і навіть страшний прецедент, коли фактично знівельовані права людини. Тобто кожний, вибачте, не сповна розуму працівник ДБР чи слідчий, чи поліцейський, може йому здатися в його мареннях, що у вашій квартирі чи у офісі відбувається щось небезпечне, він може спокійно вдертися і це буде з сьогоднішнього дня. Якщо ці люди, слідчий Дощенко і всі, хто з ним проводив цей незаконний обшук, не будуть серйозно покарані відповідно до тяжкості вчинених ними правопорушень, то це означатиме, що наші з вами оселі більше не захищені, що кожна людина в формі може вибити нам двері, як вони вибили їх в музеї, увірватися і вчинити обшук і забрати все, що їм сподобається", – застерігає Ігор Головань.

"Ми говоримо про те, що слід обов’язково захистити наші права. Мова йде не про мене, не про Петра Порошенка, мова йде взагалі про права людини в Україні, про все наше суспільство", – наголосив адвокат.
   
Re: Прямой: прямая трансляция преступления

...Каровка раніше срала косами, а тепер зеленню... бо жує, що попало... що може  родити це чудесне ялове фупівське створіння...якусь нісенітницю...я не кажу, що порох не крав, чи Зе не краде...але порох хитрий і його на  полові не проведеш...офіціаль но ніхто до нього не підкопається....і буде виглядати, як політичне переслідування, чим воно й є...насправді Зеля хоче отримати відкупного, от йому пан Ахмет, ах який хороший чоловік, дав, а петя не дає... :smile3:
   
Re: Прямой: прямая трансляция преступления

"Головний герой слідчий Дощенко, до речі, мав ще й недійсне посвідчення – там було неправильно зазначено його посаду і тому він так не хотів його показувати і тому він так не хотів представлятися ні журналістам ні адвокатам ні депутатам. Вони кілька разів відвідали зал, де відбулася виставка, де були розміщені картини. Вони абсолютно чітко розуміли, що там відбувається, в яких умовах зберігаються картини і вони абсолютно чітко розуміли і знали достеменно, що жодної загрози майну не існує", – констатував адвокат Головань.

Цю... а тут одна чоронорота верещала, що у тому музеї картини аж ніяк не можуть зберігатися належним чином, бо там навіть сигналізації немає. То що, вона брехала? Адже ж ДБРівці їй повірили і саме через неї пішли на той сучий штурм.

От же ж...
   
Re: Прямой: прямая трансляция преступления

...Каровка раніше срала косами, а тепер зеленню... бо жує, що попало... що може  родити це чудесне ялове фупівське створіння...якусь нісенітницю...я не кажу, що порох не крав, чи Зе не краде...але порох хитрий і його на  полові не проведеш...офіціаль но ніхто до нього не підкопається....і буде виглядати, як політичне переслідування, чим воно й є...насправді Зеля хоче отримати відкупного, от йому пан Ахмет, ах який хороший чоловік, дав, а петя не дає... :smile3:
а це ще шо за серло сюди прилізло попіаритися на моїй персоні?  :facepalm:  Все, цирк із клоунами вже уїхав - ти опіздал, чи апьоздал. Та фіг з ним. наздоганяй.
   
Re: Прямой: прямая трансляция преступления

Цю... а тут одна чоронорота верещала, що у тому музеї картини аж ніяк не можуть зберігатися належним чином, бо там навіть сигналізації немає. То що, вона брехала? Адже ж ДБРівці їй повірили і саме через неї пішли на той сучий штурм.

От же ж...

Ну ти ж брешеш, як дихаєш. Я вже втомилася спростовувати твої побрехеньки.
   
Re: Прямой: прямая трансляция преступления

 :gigi:   :lol:  О, шуша по стойкі смірно вже копитом б*є спростовувати мої слова.


Ти своє брехливе гівнотиння спочатку спростуй, а вже потім до мене чіпляйся.

Бо це не я казала, що в музеї картини не будуть охороняти, бо там навіть сигналізації немає.  :facepalm:


Брехуха, та ще й серлива. Визнай це публічно. Бо щя цитати ці твої сюди притягну.
   
Re: Прямой: прямая трансляция преступления

:gigi:   :lol:  О, шуша по стойкі смірно вже копитом б*є спростовувати мої слова.


Ти своє брехливе гівнотиння спочатку спростуй, а вже потім до мене чіпляйся.

Бо це не я казала, що в музеї картини не будуть охороняти, бо там навіть сигналізації немає.  :facepalm:


Брехуха, та ще й серлива. Визнай це публічно. Бо щя цитати ці твої сюди притягну.

Знову ж брешеш.

 Я не писала, що сигналізації немає. перечитай уважно, а то знову збрешеш.

Я тобі кілька разів написала, що музей не буде брати приватні картини на облік,  як ти собі намріяла, коли вибудовувала свої фантазії, навіщо Порох привіз картини до музею. Музей тільки надав приміщення. Але ти навіть не можеш зрозуміти , що саме тобі люди пишуть, але вже всіх забризгала своїми образами і знов намагаєшся на біле казати чорне. Я запитала тебе, чи бачила ти сигналізацію в тому музеї. Ну і?  :gigi:

Тобі Вєра виказала своє припущення, а ти вже, як та баба язиката, понеслася плескти язиком і робити свої домислення. Ти ж тут з ранку пригаєш, не маючи жодного факта, але відмітаєш все, що пишуть інші, бо ж тільки ти тут великий іксперд.

Останнє редагування: 27 травня 2020 23:39:40 від шуша
   
Re: Прямой: прямая трансляция преступления

а це ще шо за серло сюди прилізло попіаритися на моїй персоні:facepalm:  Все, цирк із клоунами вже уїхав - ти опіздал, чи апьоздал. Та фіг з ним. наздоганяй.

В тебе вже манія вєлічія.

 Ти ба, всі, хто тебе коментує - всі прилізли виключно попіаритися на твоїй особі.

То, може,  спробуй не генерувати то глупство в цій гілці, яке ти тут видаїш з шаленою швидкістю? Мо, люди перестануть хапатися за голову та намагатися спростовувати твої побрехеньки.  :D

   
Re: Прямой: прямая трансляция преступления

В тебе вже манія вєлічія.

 Ти ба, всі, хто тебе коментує - всі прилізли виключно попіаритися на твоїй особі.

То, може,  спробуй не генерувати то глупство в цій гілці, яке ти тут видаїш з шаленою швидкістю? Мо, люди перестануть хапатися за голову та намагатися спростовувати твої побрехеньки.  :D
:gigi: ну ти ж прилізла. А так би вже давно спала.
   
Re: Прямой: прямая трансляция преступления

який таки говністий цей преЗедент

   
Re: Прямой: прямая трансляция преступления

Кароффка навіть не може уявити, що ні один директор музею не буде брати собі на облік чужі приватні картини, які оцінюються  більше, ніж приміщення музею.

 І не один приватний власник картин не буде передавати на облік в державний музей свої приватні картини, але цей факт до Кароффки не доходить і вона вперто торочить своє.

Кароффка не розуміє того факту, що жоден притомний керівник музею не буде брати на облік матеріальні цінності, не перевірив їх вартість, тобто треба робити експертизу, підписану знаними мистецтвознавцями,  а це дороговартісна річ. Бо жоден мистецтвознавець не поставить свій підпис без ретельної перевірки, щоб не втратити довіру в світі мистецтва.

Але цей факт випадає з Кароффкіної версії, що дурний Порошенко вирішив притаранити свої картини саме до Центру народної культури :facepalm1: , щоб отримати вождєлєнную довідку, яка, по версії Кароффки, допоможе клятому Пороху легалізувати ці картини.

   
Re: Прямой: прямая трансляция преступления

Знову ж брешеш.

 Я не писала, що сигналізації немає. перечитай уважно, а то знову збрешеш.

Я тобі кілька разів написала, що музей не буде брати приватні картини на облік,  як ти собі намріяла, коли вибудовувала свої фантазії, навіщо Порох привіз картини до музею. Музей тільки надав приміщення. Але ти навіть не можеш зрозуміти , що саме тобі люди пишуть, але вже всіх забризгала своїми образами і знов намагаєшся на біле казати чорне. Я запитала тебе, чи бачила ти сигналізацію в тому музеї. Ну і?  :gigi:

Тобі Вєра виказала своє припущення, а ти вже, як та баба язиката, понеслася плескти язиком і робити свої домислення. Ти ж тут з ранку пригаєш, не маючи жодного факта, але відмітаєш все, що пишуть інші, бо ж тільки ти тут великий іксперд.

Палучі фашист гранату!!!

Ти бачила охоронну сигналізацію у Музеї Гончара?
   
Re: Прямой: прямая трансляция преступления

Палучі фашист гранату!!!


І шо?

Ну, я запитала тебе - і що ти відповіла? Нічого?

То чого тобі ще? Чи ти не можеш розуміти прочитане і знов починаєш фантазувати?
==========================================================


Пи. Си. Хто тільки не дописує на політичних форумах. :facepalm1:
   
Re: Прямой: прямая трансляция преступления

Дуже боялися відповідальності за злочинні дії щодо порушення українських законів, і через це, особисто Зеленський опустився до того, що не менше шести раз телефонував в ДБР з наказами злочинно порушувати закон.

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія