Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

РАЗБАНЬТЕ GEO! :X

Re: РАЗБАНЬТЕ GEO! :X

pecheneg, бяяяя... :acute:

микра, не грози мне пальчиком.
надоело, когда экзальтированная дура может безнаказанно высраться в адрес мужика, честно исполнившего долг. когда дура тащит атмосферу своей вонючей кухни на люди
надоело до чертиков(
   
Re: РАЗБАНЬТЕ GEO! :X

І це добре, що притомні однодумці побачили справжню потворну харю, з якої капає зелена слина, цього виродка печенега

вибирай вислови обережніше, Мирося! :punish:

А то шпариш як по мєтодічкє часів 1937 року про потворну харю імперіализма з зеленою слиною, що гарчить на СРСР.

Мабуть, таки відмінницею була у школі і гарно вчила історію КПСС?

І - да, треба сказати Топі, хай десь там скрін зробить цього твого доброзичливого посту. Не все ж йому Гео та Пєчєнєга копіпастити?
   
Re: РАЗБАНЬТЕ GEO! :X

Молодець, шуша. Собі не зраджуєш.
Твоє ВИБІРКОВЕ моралізаторство вже давно помічено, і далеко не мною однією.
Тільки от через цю твою демонстративну вибірковість моралізаторство у кращому випадку йде у пісок.
У кращому. У гіршому - ти підставляєшся, перекреслюючи начисто будь-які промінчики позитиву.
Дорікати мені чимось після брудного висеру - що там вже соромитися таких слів! - з боку виродка печенега  - це за будь-якою межею.
Припиняй моралізаторствувати, не твоє це.
   
Re: РАЗБАНЬТЕ GEO! :X

цього твого доброзичливого посту.
ух ти...зразу не дочитала..."Доброзичливого" очікувала? А ти читала висер печенега? Подивися отам вище - серед серів знайшлися такі що не втратили людське обличчя. А ти?...Втім.. твій вибір. Але потім не нарікай.
   
Re: РАЗБАНЬТЕ GEO! :X

ух ти...зразу не дочитала..."Доброзичливого" очікувала? А ти читала висер печенега? Подивися отам вище - серед серів знайшлися такі що не втратили людське обличчя. А ти?...Втім.. твій вибір. Але потім не нарікай.

Ти мені ще й погрожуєш?

Ви ж весь час пишете, що всі, хто не за Юлю - матюкливі та чорнороті, на відміну від вас, воїнів світу та добра!

Аж виявляється, що й ви такі ж самі чорнороті?

Я ж кажу - коли вас зачепиш з такими же самими образами, проти яких ви тиснете доповідь, або ретельно копіпастите тут в адмінці , мовляв, подивіться, люди добрі, як він чи вона лається, - то вам це дуже не подобається.

Ви тут смакуєте образливі пости Гео, вам не подобається, що пише Пєчєнєг - але прочитайте, що ви самі пишете - невже це не такі ж образи?

Останнє редагування: 24 січня 2019 23:02:55 від шуша
   
Re: РАЗБАНЬТЕ GEO! :X

Ти мені ще й погрожуєш?
боже збав
не вимірюй по собі і своїм скаженим собратьям
я мала на увазі виключно ставлення
і не надривайся багато писати - нецікаво читати маячню
бувай
   
Re: РАЗБАНЬТЕ GEO! :X

шуша

ты посты этой игзымплярши читала? для меня она новенькая, но я нырнул в профиль - это праздник!!!
педрики, педрики, педрики, педрики... про погоду ветка, "мырося" пишет текст, где обязательно будут "педрики". про какого-то иностранного мужыка пост, "мырося" в ответ пишет текст, где обязательно будут педрики. про спорт тема, и здесь "мырося" пишет текст, где обязательно будут педрики.  :weep: это реально звиздец. она в это слово вкладывают всю скорбь за свою облысевшую жизнь. и потом гордо вздергивает подбородок. мол, как я вас сделала :weep:  давно я таких ненормальных не видел. со времен асандора в дурке. педрики замучили ее. они под кроватью. они в маршрутке, в лифте, в сумочке. везде педрики, тиранящие "мыросю".
слушай, и ржать неудобно. и не ржать не могу.
профиль "мыроси" поставил в закладки. буду раз в неделю пересматривать как педрики захватывают новое пространство в несчастной голове
зы если серьезно. везде хорошо знакомые по останкино тезы. про то, как украинская власть убивает людей, про смешной томос и т.д. сумасшедшая-то она сумасшедшая, но очень четкая насчет определенных вещей сумасшедшая.
 короче, еще один добробот.
но подвывает эксклюзивно))
   
Re: РАЗБАНЬТЕ GEO! :X

Знову загострення. Брєвна в свойом глазу ні відітє, пєчєнєшкі?
   
Re: РАЗБАНЬТЕ GEO! :X

добробот
цікаве слово. Ви за гроші чи натуру?
   
Re: РАЗБАНЬТЕ GEO! :X

;o
опа. атракцыон самка зубожыла нападает на людей   :D
а морду себе расцарапать можешь? и головой об стену? и завыть протяжно.
видишь ли, любой солдат всу, который не будет голосовать за твою юльку (а гео не будет), вернее, солдат, который проголосует не за юльку, для тебя враг. настоящий. священный.
проблема не в этом. мало ли целюлитных дур на свете.
проблема в том, что этот солдат тебя врагом не считает. пока.
но ты так истово дергаешься, так ненавидишь его, до ночной горячки, испарины и мокрого белья ненавидишь, что даже широкий след от резинки из трусов побагровел на твоем липозном животике. так ты пытаешься придумать обидное слово, которым обзовешь его, что он наконец поймет. ты делаешь нужное дело.  :D
бодни еще головой в истерике, у тебя классно выходит. мырося, млять  :weep:

боже мій який спіч  - з маячнею про ненавість і ворогів, ще й який чернушний слог.
просто любо-дорого

скільки комплексів і бажання образити.
скільки реальної ненависті і ворожнечі.

Ти, Печенєг - найчорнорота людина на всьому фупі.
реально.
такого брудного рота, з запредельними образами, злостивостями, злобою немає тут.
пальма пєрвєнства твоя.

ти самий чорноротий чоловік фупа.

п.с. особливо кумедно, як ти намагаєшся поза тим бути інтелігентним і культурним.
але як тільки не по твоєму - вся бісівська натура, все лайно починає хлєстати з тебе фонтаном.

ти огиден. і такий ось, і коли прикидаєшся прілічним чєловєком.

   
Re: РАЗБАНЬТЕ GEO! :X
krd

поклонникам ГЕО:
его надо забанить не только здесь. его надо забанить в инете, в телефоне и в тв.  на пол года-год, как минимум.
вместо всего этого - горы, лес, вода.  правильное питание и лёгкая физическая нагрузка.
можно книги. (добрые)
п.с. общение с животными.
   
Re: РАЗБАНЬТЕ GEO! :X

Пєчєнєг а наразі, ти садист.

я ще пам'ятаю, як ти живописав як хочешь проломити мені голову, як мої очи і ще там щось полізуть з черепа, як все це тобі до наснаги.

мдя...
   
Re: РАЗБАНЬТЕ GEO! :X

ZAEBALI
за высказывание своего мнения банить- это уже занадто

він на голову хворий ...
   
Re: РАЗБАНЬТЕ GEO! :X

Ага... :smile3:  А всі інші тут, ну десь принаймі невелика більшість, на голову звісно ж здорові. Аж занадто.
А от я би подивився на цих "здорових" фупчиків з часом, після того як вони хоча би місяць посидять на нулі...,знаючи що в будь який момент може прилетіти і...все..., відчуваючи час, простір і все навколо себе майже матеріальним та твердим...але одночасно і крихким...
   
Re: РАЗБАНЬТЕ GEO! :X

Безвідносно до прізвищ і ніків.
Намагання декого виставити участь в АТО як індульгенцію на хамство
виглядає неприємно. Схаменіться поки не пізно.
Не дай Боже вам занести такі правила в реальне життя.
Пожалкуєте потім дуже сильно.
   
Re: РАЗБАНЬТЕ GEO! :X

Безвідносно до прізвищ і ніків.
Намагання декого виставити участь в АТО як індульгенцію на хамство
виглядає неприємно. Схаменіться поки не пізно.
Не дай Боже вам занести такі правила в реальне життя.
Пожалкуєте потім дуже сильно.



Останнє редагування: 26 січня 2019 00:39:40 від medved
   
Re: РАЗБАНЬТЕ GEO! :X

так ти, каловка теж не дєвачька. чому вас, мaкaкнуті, гребуть так полові питання, що ви на них  завжди зводите будь-яке питання?


По-перше, давай ти не будеш перекручувати мій нік, щоб я у відповідь не називала тебе "3,14здавед", "ху*вед", "пі*арвед" та іншими около3,14здячєскими клікухами. Я теж умію перекручувати ніки не гірше тебе, але який у тому сенс? Це якщо не маєш на меті просто спровокувати срач замість вислухати позицію опонента. Але ж ти у нас пишеш виключно тільки по суті гілочьки, а не займаєшся лише виключно тим, що провокуєш срачі своїми ви*бонами.

По друге. Сам Кацавейка мене зрозумів і пояснив. І тільки тобі, завжди писящему "по суті гілочьки", було не зрозуміло, що то я в такий спосіб прореагувала на назву ніка, а не на гендерні погляди юзера.

Але ти не зупиняйся - продовжуй і далі накидати на вентилятор, бо інакше ж тобі не цікаво перебувати тут на форумі.

СКІЛЬКИ разів за останній тиждень ти вже намагався спровокувати мене на срачь?
Наступного разу я реагуватиму на твої висери виключно тільки стуками на кляузну кнопачьку. І да нє сатрьотса мой клюв а бєтон. Я тебе попередила. І зробила це востаннє, оскільки не бачу сенсу тобі щось надалі пояснювати і доводити.

Ти хочеш війни? Ти її отримаєш.




І щоб двічі не тицяти на кнопачьку "Опублікувати", тут відповім і шуші заразом:

саме ПРОПОРОШЕНКІВСЬКИЙ табір поділив всіх юзерів на запетрівців і ворогів України. Саме ТАК. Але чомусь ворогами України у них є лише виключно юльки - інших вони не чіпають, оскільки не розглядають їх в якості опонентів Порошенку на виборах. Мочать тільки юльків і нікого більше. Макака, прошмандовка, Мадурівна..... це все епітети від "апостолів" Петра, а виділене болдом - то ще й найзавзятішими було винесено у назви гілочок. Хоч ОДНУ аналогічну назву гілочьки знайдете у юльків?

Саме ТОМУ і хочеться від вас відгородитися ОКРЕМИМ табором. А ви там у своєму таборі сидіть і кидайтеся фекаліями один на одного. Може хоч серед своїх не будете шукати ворогів України.
   
Re: РАЗБАНЬТЕ GEO! :X

На мое скромное мнение, если Гео "твердозапетра" это его личное дело, тут таких много, за взгляды на этом форуме не банят, ну так было в правилах. Его грубость к владелице ресурса конечно не допустима, думаю надо забанить и на долго, но не на всегда. По крайней мере раньше старые модераторы обращали внимание и на то, в каком состоянии юзер, всяко бывает, душевные потрясения, пьяный и т.д...Есть тут форумчане, которых почитать, на голову не налазит, забанили на два месяца, Гео можно на полгода. Вообще считаю, что старых ФУПчиков не надо банить на всегда, раньше было так.

Я ніяк не можу зрозуміти: навіщо йому цей форум, якщо він назвав його помойкою? Ви б хотіли ще хоч раз повернутися туди? Думаю, забанений зробив для себе вибір і вже давно. Не давіть на жалосць, чим принижуєте тільки самого Гео своїм співпереживанням. Думаю, воно йому не потрібне. Просто, не зупиняйтеся на цьому і йдіть собі далі. Життя продовжується і, повірте, воно існує і без Гео і досить не гірше ніж з ним і з будь-ким із нас.
   
Re: РАЗБАНЬТЕ GEO! :X

;o
опа. атракцыон самка зубожыла нападает на людей   :D
а морду себе расцарапать можешь? и головой об стену? и завыть протяжно.
видишь ли, любой солдат всу, который не будет голосовать за твою юльку (а гео не будет), вернее, солдат, который проголосует не за юльку, для тебя враг. настоящий. священный.
проблема не в этом. мало ли целюлитных дур на свете.
проблема в том, что этот солдат тебя врагом не считает. пока.
но ты так истово дергаешься, так ненавидишь его, до ночной горячки, испарины и мокрого белья ненавидишь, что даже широкий след от резинки из трусов побагровел на твоем липозном животике. так ты пытаешься придумать обидное слово, которым обзовешь его, что он наконец поймет. ты делаешь нужное дело.  :D
бодни еще головой в истерике, у тебя классно выходит. мырося, млять  :weep: 


У цій перепалці, думаю, наш "толєрантний" запетрівець, заодно правдоборець за права рівніших за інших "любих солдатов всу", набалакав собі щонайменше на бан.



Шановні, це політичний форум. Тут відбуваються політичні баталії. Кожен відстоює свою політичну точку зору, як він її бачить. І якщо у подібних дискусіях починають давить на жалость про "он ваєвал на ..... фронтах", то зрозуміло, що така "дискусія" не призведе ні до чого.
Не забувайте, що ДЕРЖАВА піклується про всіх воїнів АТО - принаймні саме ТАК нас запевняє ВАШ Петро. Якщо це не правда - ми, юльки, вас уважно вислухаємо і порадимо, як з тим боротися. І не треба тут ділити всіх на рівних і ще рівніших. Всі заслуги воїнів вже давно відмічені і для того є зовсім інші органи і суб*єкти повноважень.

ТУТ ми дискутуємо про політику, і не треба натягувати на себе ковдру. Вона не безрозмірна і не гумова.
   
Re: РАЗБАНЬТЕ GEO! :X

вибирай вислови обережніше, Мирося! :punish:

А то шпариш як по мєтодічкє часів 1937 року про потворну харю імперіализма з зеленою слиною, що гарчить на СРСР.

Мабуть, таки відмінницею була у школі і гарно вчила історію КПСС?

І - да, треба сказати Топі, хай десь там скрін зробить цього твого доброзичливого посту. Не все ж йому Гео та Пєчєнєга копіпастити?

 ;o  аххрєнєть.... тут читаю, тут не читаю. риба сама упала на пол..
   
Re: РАЗБАНЬТЕ GEO! :X

Ага... :smile3:  А всі інші тут, ну десь принаймі невелика більшість, на голову звісно ж здорові. Аж занадто.
А от я би подивився на цих "здорових" фупчиків з часом, після того як вони хоча би місяць посидять на нулі...,знаючи що в будь який момент може прилетіти і...все..., відчуваючи час, простір і все навколо себе майже матеріальним та твердим...але одночасно і крихким...

Ну, ти ж не такий?
   
Re: РАЗБАНЬТЕ GEO! :X

;o  аххрєнєть.... тут читаю, тут не читаю. риба сама упала на пол..
Деякий час тому я дорікнула шуші за...словом, за вислови, що не пасують леді, образ якої - як мені здається - намагається збудувати шуша
Вона запропонувала мені уважніше подивитися, бо насправді той її непотріб був відповіддю
так. я дійсно провтикала, і то була її адекватна відповідь, я відкрито визнала її право на неї
І от вчора отримала від шуші своєрідне алаверди..
Вчорашній бруд печенега ні у яке порівнення не йде з тим фривольним сарказмом ОлдБоя на адресу шуші, тому її реакція на мою аналогічну пропозицію їй була для мене неочікуваною
але відкрила справжнє обличчя шуші - цинічне, нечесне і непорядне
власне...я не відмовляюся від того свого визнання її права на відповідний захист, але тепер переконана : вона цілком заслуговує на таке поводження з нею.

Дякую, еЛКа і Кароффка.
   
Re: РАЗБАНЬТЕ GEO! :X

Показати зображення...

Ти хворий на голову.
   
Re: РАЗБАНЬТЕ GEO! :X

Деякий час тому я дорікнула шуші за...словом, за вислови, що не пасують леді, образ якої - як мені здається - намагається збудувати шуша
Вона запропонувала мені уважніше подивитися, бо насправді той її непотріб був відповіддю
так. я дійсно провтикала, і то була її адекватна відповідь, я відкрито визнала її право на неї
І от вчора отримала від шуші своєрідне алаверди..
Вчорашній бруд печенега ні у яке порівнення не йде з тим фривольним сарказмом ОлдБоя на адресу шуші, тому її реакція на мою аналогічну пропозицію їй була для мене неочікуваною
але відкрила справжнє обличчя шуші - цинічне, нечесне і непорядне
власне...я не відмовляюся від того свого визнання її права на відповідний захист, але тепер переконана : вона цілком заслуговує на таке поводження з нею.

Дякую, еЛКа і Кароффка.
Тут нічого нового. Щоб мене упекли Навіки минулого разу, шуша гарно попрацювала на підтанцовці у Свєтки Бикової і Славка. Мені якраз перед тим скинули інформацію, з якої я зробила висновок щодо обличчя шуші. То твій висновок, Таню- просто квіточки.
   
Re: РАЗБАНЬТЕ GEO! :X

Тут нічого нового. Щоб мене упекли Навіки минулого разу, шуша гарно попрацювала на підтанцовці у Свєтки Бикової і Славка. Мені якраз перед тим скинули інформацію, з якої я зробила висновок щодо обличчя шуші. То твій висновок, Таню- просто квіточки.

Та нічо, "з'їздила в фінляндію" , провітрила шмоньку. Зараз Вершина на провітрюванні. Потім поміняєтесь. Круговорот вєщєств в пріродє, так сказать.
   
Re: РАЗБАНЬТЕ GEO! :X

Тут нічого нового. Щоб мене упекли Навіки минулого разу, шуша гарно попрацювала на підтанцовці у Свєтки Бикової і Славка. Мені якраз перед тим скинули інформацію, з якої я зробила висновок щодо обличчя шуші. То твій висновок, Таню- просто квіточки.

Тигрик!

По-перше, не треба робити з себе конспіролога чи великого комбінатора, якому "скидують інформацію" для генерації подальших дій. Мені однаково, береш ти мене на блеф, чи у твоїй хворій уяві ти дійсно вважаєш, що одержала якусь важливу "інформацію", яка може мені якось зашкодити і тому ти вже два роки носишся з нею, та ще й періодично нагадуєш це мені.

А по-друге, про всяк випадок, я нагадую тобі, що це - форум, на якому банять, якщо ти почнеш постити будь-яку приватну інформацію про будь-кого, у тому числі і про мене, без згоди на це того, кого ти в черговий раз вирішила потролити. Бо в цьому випадку  в тебе знов буде вічний бан і тобі знов прийдеться лізти на цей форум вже під іншим ніком, або знов проситися, щоб хтось замовив за тебе слово.
Мало того - заборонено навіть погрожувати комусь, тож уважно читай правила.

А по-трете, ти знову написала про мене чергову брехню про те, що я допомагала Свєті та Славу, щоб тебе забанили назавжди. Ти - відверта брехуха.

Тебе забанили після того, як ти відкрила ось цю гілку. Це легко перевірити, прочитав твої останні пости перед тим, як тебе забанили назавжди. Там ти теж принесла чергову вибухову «інформацію».

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=947967.msg19199233#msg19199233

І четверте. Я розумію, що дуже важко відмовитися від таких любих твоєму серці партійних помпезних  зборів та загальних обговорень  з висновками що до "обличчя шуші, Дусі чи Мусі". Комсомольське та партійне минуле беруть своє, це зрозуміло, але ж хоч намагайся.  :gigi: Бо дуже вуха стирчать.





Останнє редагування: 26 січня 2019 19:28:28 від шуша
   
Re: РАЗБАНЬТЕ GEO! :X

Тигрик!

По-перше, не треба робити з себе конспіролога чи великого комбінатора, якому "скидують інформацію" для генерації подальших дій. Мені однаково, береш ти мене на блеф, чи у твоїй хворій уяві ти дійсно вважаєш, що одержала якусь важливу "інформацію", яка може мені якось зашкодити і тому ти вже два роки носишся з нею, та ще й періодично нагадуєш це мені.

А по-друге, про всяк випадок, я нагадую тобі, що це - форум, на якому банять, якщо ти почнеш постити будь-яку приватну інформацію про будь-кого, у тому числі і про мене, без згоди на це того, кого ти в черговий раз вирішила потролити. Бо в цьому випадку  в тебе знов буде вічний бан і тобі знов прийдеться лізти на цей форум вже під іншим ніком, або знов проситися, щоб хтось замовив за тебе слово.
Мало того - заборонено навіть погрожувати комусь, тож уважно читай правила.

А по-трете, ти знову написала про мене чергову брехню про те, що я допомагала Свєті та Славу, щоб тебе забанили назавжди. Ти - відверта брехуха.

Тебе забанили після того, як ти відкрила ось цю гілку. Це легко перевірити, прочитав твої останні пости перед тим, як тебе забанили назавжди. Там ти теж принесла чергову вибухову «інформацію».

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=947967.msg19199233#msg19199233

І четверте. Я розумію, що дуже важко відмовитися від таких любих твоєму серці партійних помпезних  зборів та загальних обговорень  з висновками що до "обличчя шуші, Дусі чи Мусі". Комсомольське та партійне минуле беруть своє, це зрозуміло, але ж хоч намагайся.  :gigi: Бо дуже вуха стирчать.
Чуєш, шуша, мені не цікава приватна інформація ні про кого, а особливо про тебе. Не намагайся мене залякати. А цікаво, чому ти так злякалась?
Але я не про те. Гілка, наведена тобою, то був мій явний виклик Свєті, тому що таку потвору треба було ставити на місце. Але ти добре знаєш, що ти не в останній гілці попрацювала, а ще й раніше. Ти була явна шістка тої парочки і тобі від цього ніколи не відмитися. Про це і скинули мені тоді інформацію.  Яка стосується твого форумного життя не тільки на цьому ресурсі. Хоча твоя підтанцьовка була очевидною і так.
 :gigi:  І да. Мене втішає, як тебе розізлив з"їзд Батьківщини", що ти аж сюди його притаскала.  Комсомольське минуле, на превеликий жаль, не оминуло більшість наших форумчан. І тебе також. Так що тупі твої закиди. 

А те, що ти брехлива істота, всі знають вже давно. Тому доведи, що я в когось просилася, аби за мене замовили слово. Це твоя хвора фантазія, як і все інше. Я настільки зайнята, що забула була і ФУП і навіть свій любий Дурдом не мала часу відвідувати. І якби Мирослава мені не повідомила, що мене розбанено, я б цього і не знала. Тому принагідно дякую всім, хто мене пам"ятав і доклав зусиль для мого розбану. Як виявилось, серед таких був навіть Слав. 


Останнє редагування: 26 січня 2019 21:32:43 від тигрик паласатий
   
Re: РАЗБАНЬТЕ GEO! :X

або знов проситися, щоб хтось замовив за тебе слово.
після позавчорашнього мені огидно навіть згадкою торкатися тебе..
але оскільки ти брудниш своїми фантазіями іншу людину, та ще й у очевидній зв"язці зі мною, я не можу промовчати
Хто в кого "просився", хто за кого мав "замовити" слово?
Що ти знаєш задля таких висновків? Чи тобі не треба нічого знати, коли дуже треба когось очорнити?
Я ! абсолютно спонтанно ! абсолютно з власної ініціативи ! написала тут, в адмінфорумі ! просьбу правді розбанити тигрика!
Люди приєдналися до мого прохання, тигрика було розбанено !
а я потім ще довго на Фейсбуці умовляла її повернутися на вже розбанений нік !
Яке ти маєш право принижувати людей своїми ницими фантазіями?..
не відповідай
я на тебе не реагую віднині
   
Re: РАЗБАНЬТЕ GEO! :X

після позавчорашнього мені огидно навіть згадкою торкатися тебе..
але оскільки ти брудниш своїми фантазіями іншу людину, та ще й у очевидній зв"язці зі мною, я не можу промовчати
Хто в кого "просився", хто за кого мав "замовити" слово?
Що ти знаєш задля таких висновків? Чи тобі не треба нічого знати, коли дуже треба когось очорнити?
Я ! абсолютно спонтанно ! абсолютно з власної ініціативи ! написала тут, в адмінфорумі ! просьбу правді розбанити тигрика!
Люди приєдналися до мого прохання, тигрика було розбанено !
а я потім ще довго на Фейсбуці умовляла її повернутися на вже розбанений нік !
Яке ти маєш право принижувати людей своїми ницими фантазіями?..
не відповідай
я на тебе не реагую віднині
Так і було. Приєднуюся до Мирослави в несприйнятті відомої брехухи і пересмикувачки шуші.
   
Re: РАЗБАНЬТЕ GEO! :X

після позавчорашнього мені огидно навіть згадкою торкатися тебе..
але оскільки ти брудниш своїми фантазіями іншу людину, та ще й у очевидній зв"язці зі мною, я не можу промовчати
Хто в кого "просився", хто за кого мав "замовити" слово?
Що ти знаєш задля таких висновків? Чи тобі не треба нічого знати, коли дуже треба когось очорнити?
Я ! абсолютно спонтанно ! абсолютно з власної ініціативи ! написала тут, в адмінфорумі ! просьбу правді розбанити тигрика!
Люди приєдналися до мого прохання, тигрика було розбанено !
а я потім ще довго на Фейсбуці умовляла її повернутися на вже розбанений нік !
Яке ти маєш право принижувати людей своїми ницими фантазіями?..
не відповідай
я на тебе не реагую віднині

і тут -бац! тігрік матєріалізуєцца, а вмєсто нєво "в фінляндію" отправляєтся "Вєршіна"
   
Re: РАЗБАНЬТЕ GEO! :X

Тигрик та Мирослава!

Даруйте, але ви обидві - зовсім не ті фупчекі, чия думка і ставлення хоч якось бентежать мене. На жаль. Чи на радість.
Тим більше, що на брехні Тигрика я таки зловила і як доказ ссилку на гілку показала.

У відповідь - знову піна з приватних образ, припущень та  натяків на "інформацію". Все, як завжди.
Навіть не здивована.

Дівчата, а чого б вам не поставити мене в ігнор? Нерви ж треба берегти...
Попереду ж вибори, а ваша  партійна робота потребує так багато часу та таких міцних нервів та копит, щоб забуцати всіх незгідних з лінією вашої партії  :D


   
Re: РАЗБАНЬТЕ GEO! :X

Geo сам из рук Суркисов кормится. А Суркисы это ж «Украинский выбор» Медведчука.

Гео, так ты сам-то на кого ты работаешь?

Вот твой босс, у которого ты зарплату получаешь.


Показати зображення...

Що ти брешеш??? Суркіс зараз грошима підтримує саме Косату. Ну, а далі висновки ти вже сам зробив.
Я про Суркіса вже писала.
   
Re: РАЗБАНЬТЕ GEO! :X

Никто его не будет разбанивать. Этот форум всего лишь инструмент чтобы #скинутьпетра.
   
Re: РАЗБАНЬТЕ GEO! :X

Що ти брешеш??? Суркіс зараз грошима підтримує саме Косату. Ну, а далі висновки ти вже сам зробив.
Я про Суркіса вже писала.

https://www.facebook.com/story.php?story_fbid=2046024172143487&id=100002077731644
   
Re: РАЗБАНЬТЕ GEO! :X

https://www.facebook.com/story.php?story_fbid=2046024172143487&id=100002077731644
та нічого не варто їм доводити - ложкінцям правда не потрібна
їх влаштує будь-що, співзвучне їхньому головному прагненню - збереженню президентського крісла під шоколадним задом
а буде воно правдою, чи відвертою брехнею - це для серів ложкінців несуттєво
така їхня серівська природа - нечесних, непорядних, лицемірних і ницих
   
Re: РАЗБАНЬТЕ GEO! :X

Никто его не будет разбанивать. Этот форум всего лишь инструмент чтобы #скинутьпетра.
Не вигадуй дурниць.
Здався твій Підр хоч комусь.
Цей форум існував ще тоді, коли Підр повзав на колінах перед Кучмою та клявся "у вічній вірності".
Уважно почитай плівки Мельниченко.
   
Re: РАЗБАНЬТЕ GEO! :X

https://www.facebook.com/story.php?story_fbid=2046024172143487&id=100002077731644

   
Re: РАЗБАНЬТЕ GEO! :X

Нагадала картинка.

За медведа.

харашо, но мало.


А павлушу жалько - аж так надовго. Форум трішки втратить без його перлів. Позітівний чілавєчєк.
Грєшно смєяцца над убогімі, але ж, б***ь, він реально смішний, яким би він не був в мірУ!


Спасіб!  :drinks:

   
Re: РАЗБАНЬТЕ GEO! :X

А павлушу жалько - аж так надовго. Форум трішки втратить без його перлів. Позітівний чілавєчєк.
Грєшно смєяцца над убогімі, але ж, б***ь, він реально смішний, яким би він не був в мірУ!

Читай його на ЦУГ, він там в одиночку проти москалів бореться.
https://zugunder.com/index.php?topic=262221.0
   
Re: РАЗБАНЬТЕ GEO! :X


А павлушу жалько - аж так надовго. Форум трішки втратить без його перлів. Позітівний чілавєчєк.
Грєшно смєяцца над убогімі, але ж, б***ь, він реально смішний, яким би він не був в мірУ!


Плюсую, очень будет не хватать пашиньіх перлов в предвьіборньій месяц, многовато дали паше :(
Характеристика Паши от цуга -- воинствующий киевский ботан :laugh:

"Теперь три месяца придется здесь его шизофрению терпеть" :laugh:


Останнє редагування: 5 лютого 2019 13:39:36 від vittrym
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія