Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Марсер, зустрічай око государєво!

Марсер, зустрічай око государєво!

   
Re: Марсер, зустрічай око государєво!

Цитувати
Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба підписав подання президентові Володимиру Зеленському на призначення колишнього генпрокурора Ірини Венедіктової послом України у Швейцарії.

Про це глава МЗС повідомив у інтерв’ю Укрінформу, передає "Європейська правда".

"Так, я підписав подання на призначення пані Венедіктової послом у Швейцарії", - сказав він.
   
Re: Марсер, зустрічай око государєво!

А що про Баканова чути? В нього обвинувачення серйозніші.
   
Re: Марсер, зустрічай око государєво!

А що про Баканова чути? В нього обвинувачення серйозніші.
Про цього чорта окрема тема буде
   
Re: Марсер, зустрічай око государєво!

Який Марсер??? Він тепер HIMarser - безстрашний кермувальник могутнім HIMARS"ом, грозою всіх коцапів
   
Re: Марсер, зустрічай око государєво!

Мироська на стукала на Марсера...  :X Пдіступна представниця секти роду Юльків.  :X
   
Re: Марсер, зустрічай око государєво!

Який Марсер??? Він тепер HIMarser - безстрашний кермувальник могутнім HIMARS"ом, грозою всіх коцапів
(tu) молодець Мирослава, вірно підмітила,
прикольно що нік, створений у 2005 році з частини прізвища та імені юзера,
так вдало співпав з назвою чудової зброї проти хуйло орди.
   
Re: Марсер, зустрічай око государєво!

Мироська на стукала на Марсера...  :X Пдіступна представниця секти роду Юльків.  :X
Мирослава прихильниця біснуватої Фаріон,
але голосувати за хуйло нема сенсу
через їх кефірний рейтинг,
тому Мирося під час першого туру виборів
поїхала подорожувати закордон,
а Юлею вона прикривається на форумах.
   
Re: Марсер, зустрічай око государєво!

Кулеба (tu)
Венедиктова  (tu) (tu)
Дякую, дуже дякую!
   
Re: Марсер, зустрічай око государєво!

Який Марсер??? Він тепер HIMarser - безстрашний кермувальник могутнім HIMARS"ом, грозою всіх коцапів
А що тобі не так, чим Марсер не вгодив?
Слабо жидоромбаро ненавидить?
Один з небагатьох пристойних людей в цьому паноптикумі, таким був багато років.
Захотів - "актуалізував" нік.
Пиши адміну, може й тебе в Святу Джавеліну вихрестять.
   
Re: Марсер, зустрічай око государєво!

вангую з призначенням пані Ірини та після вручення вірчих грамот, очікується прорив у україно-швейцарських відносинах.
   
Re: Марсер, зустрічай око государєво!

але я б відправив спеціаліста такого рівня, як пані Ірина, в Китай або ж Індію, країни, які поки що не хочуть приєднуватися до антимацкальської коаліції.
   
Re: Марсер, зустрічай око государєво!

А що тобі не так, чим Марсер не вгодив?
Слабо жидоромбаро ненавидить?
Один з небагатьох пристойних людей в цьому паноптикумі, таким був багато років.
Захотів - "актуалізував" нік.
Пиши адміну, може й тебе в Святу Джавеліну вихрестять.
Хм...Не поділишся ходом свого дослідження - де у цьому пості ти побачив, що мені HIMarser чимось "не вгодив"?
ну а щодо подальших твоїх тверджень..Пам"ятаєш, як ти наполягав щоб я після кожного речення у своїх постах обов"язково ставила позначку "ІМХО"
   
але я б відправив спеціаліста такого рівня, як пані Ірина, в Китай або ж Індію, країни, які поки що не хочуть приєднуватися до антимацкальської коаліції.
Думаю лучше в Эритрею. Там очень сложная обстановка, нужно сразу с козырей заходить.
   
Re: Марсер, зустрічай око государєво!

Про цього чорта окрема тема буде
Баканова послом в Японію ! Не?
   
Re: Марсер, зустрічай око государєво!

Баканова послом в Японію ! Не?
Думаю шо в Британію.
   
Re: Марсер, зустрічай око государєво!

вангую з призначенням пані Ірини та після вручення вірчих грамот, очікується прорив у україно-швейцарських відносинах.
Банки все затихорились  :D
   
Re: Марсер, зустрічай око государєво!

Думаю шо в Британію.
Ну, там Пристайко вроде нормальний посол?
   
Re: Марсер, зустрічай око государєво!

Ну, там Пристайко вроде нормальний посол?
Може й нормальний, але з президентом з дитинства не дружить
   
Re: Марсер, зустрічай око государєво!

https://www.youtube.com/watch?v=J7l05NzTNUI
Зря ти це відео приніс...
Зараз Стерненка проклянуть ...і назвуть порохоботом.
   
Re: Марсер, зустрічай око государєво!

а вона туди як пастор Шлаг, на лижах чи їй чисте небо зроблять і літаком
   
Re: Марсер, зустрічай око государєво!

а вона туди як пастор Шлаг, на лижах чи їй чисте небо зроблять і літаком
Вона і пішки побіжить туда.
Рішалово  буде з банками там проводить для тих кому потрібно...
Зрозумійте в Швейцарію просто так не відправляють.
   
Re: Марсер, зустрічай око государєво!

Вона і пішки побіжить туда.
Рішалово  буде з банками там проводить для тих кому потрібно...
Зрозумійте в Швейцарію просто так не відправляють.
то це її на підвищення відкомандирували?
   
Re: Марсер, зустрічай око государєво!

Та, ще та милота, мені тут недалечко, я взагалі в Берні буваю найчастіше з найбільших міст :)
   
Re: Марсер, зустрічай око государєво!

вангую з призначенням пані Ірини та після вручення вірчих грамот, очікується прорив у україно-швейцарських відносинах.
Може допоможе нашим біженцям? Я б побігла у Швейцарію... :gigi:
   
Re: Марсер, зустрічай око государєво!

Та, ще та милота, мені тут недалечко, я взагалі в Берні буваю найчастіше з найбільших міст :)
Селфі зроби кашерне
   
Re: Марсер, зустрічай око государєво!

Може допоможе нашим біженцям? Я б побігла у Швейцарію... :gigi:

Так давно вже приймають наших. Але там або в загальні табори для біженців (Африка, Азія, Лат.Америка)  в провінцію і з забороною виходити звідти і дуже скромними побутовими умовами. Або треба родичі і грубі гроші - країна реально ДУЖЕ дорога.

Але можна спробувати - біжіть!
   
Re: Марсер, зустрічай око государєво!

Або треба родичі і грубі гроші - країна реально ДУЖЕ дорога.
Так отож. Може пані нова дипломатка щось поліпшить?  :shuffle:
Зачекаю ще... ;)

   
Re: Марсер, зустрічай око государєво!

Так давно вже приймають наших. Але там або в загальні табори для біженців (Африка, Азія, Лат.Америка)  в провінцію і з забороною виходити звідти і дуже скромними побутовими умовами. Або треба родичі і грубі гроші - країна реально ДУЖЕ дорога.

Але можна спробувати - біжіть!
Ви пишете неправду в моїй присутності, для чого ви так робите?
   
Re: Марсер, зустрічай око государєво!

Так отож. Може пані нова дипломатка щось поліпшить?  :shuffle:
Зачекаю ще... ;)
Практично всеб написане пані Комарік — м‘яко кажучи, люта брехня.
Ще з часів війн на Балканах швейцарці виробили механізм швидкого надання підтримки і прихистку сусідам у скруті — статус «особи, що потребує захисту».
На загальних підставах для його отримання достатньо факту проживання в Україні до 24 лютого (навіть без громадянства, але з правом перебування) і декларованої неможливості повернутися. Рішення ухвалюється або того ж дня, або максимум через кілька днів на пошту.
Все, з цим статусом з моменту подачі діє базове медичне страхування і дозвіл на працю (який зазвичай так просто не дістати). Трохи пізніше дають пластикову картку, але з самим рішенням вже можна жити 90+ днів у межах країни.
Тому про табори біженців це якась дич. Люди, які не мають де жити, селяться в гуртожитках при секретаріаті з міграції, в деяких кантонах там дійсно жорсткі порядки, але заборони виходу ніде нема, тим більше, що в загальних рисах українці — білі люди з безвізом.
Найбільше обмеження — вибрати кантон не можна, куди направлять, там і живіть.
Виплати є для людей, які не мають роботи в Швейцарії. Тут ще питання розподілу відповідальності між кантоном, гемайнде (місцевою громадою) і місцевим Червоним хрестом. Коліжанці гемайнде оплачує оренду квартири для неї та двох синів-підлітків, хоча вона вже працює.
   
Re: Марсер, зустрічай око государєво!

Люди, які не мають де жити, селяться в гуртожитках при секретаріаті з міграції,
Дякую за інформацію. Дуже важливо дізнатися з перших рук.
якщо Ваша ласка, то поясніть ще два моменти:
1.Хто має намір на тимчасово переселитися у Швейцарію, то їхати до столиці? А звідти перенаправлять?
2. Ті, хто "без грошей" ризикують потрапити в арабське середовище (де повно біженців з Сирії тощо...). Маю на увазі соціальне житло.
    Мене трохи лякали циганами -арабами, але то, правда, стосувалося Франції.
   
Re: Марсер, зустрічай око государєво!

загальні табори для біженців (Африка, Азія, Лат.Америка)  в провінцію і з забороною виходити звідти і дуже скромними побутовими умовами. Або треба родичі і грубі гроші

Абсурд і дурня. Родичі взагалі це ок в будь-якій країні (хоча ще залежить), а про табори то просто якась муть. Сотні (чи й тисячі?) українців живуть в родинах чи в окремих помешканнях, що оплачуюються місцевою владою. І, загалом, незле живуть.
   
Re: Марсер, зустрічай око государєво!

Дякую за інформацію. Дуже важливо дізнатися з перших рук.
якщо Ваша ласка, то поясніть ще два моменти:
1.Хто має намір на тимчасово переселитися у Швейцарію, то їхати до столиці? А звідти перенаправлять?
2. Ті, хто "без грошей" ризикують потрапити в арабське середовище (де повно біженців з Сирії тощо...). Маю на увазі соціальне житло.
    Мене трохи лякали циганами -арабами, але то, правда, стосувалося Франції.

це ви, пані Ларто, зі Львова плануєте виїжджати?
   
Re: Марсер, зустрічай око государєво!

це ви, пані Ларто, зі Львова плануєте виїжджати?
А хто зна...треба бути готовим. І Львів таких як я не годує забезкоштовно. І не зігріє, І від радіації не захистить, якшо шо...
До війни Львів годував і якось на газ вистачало...хоч жила часто при 11 градусах, а 16 - то вже була Сахара.
Так що пошуки роботи заставляють розглядати різні можливості для сервайвелу.
   
Re: Марсер, зустрічай око государєво!

Дякую за інформацію. Дуже важливо дізнатися з перших рук.
якщо Ваша ласка, то поясніть ще два моменти:
1.Хто має намір на тимчасово переселитися у Швейцарію, то їхати до столиці? А звідти перенаправлять?
2. Ті, хто "без грошей" ризикують потрапити в арабське середовище (де повно біженців з Сирії тощо...). Маю на увазі соціальне житло.
    Мене трохи лякали циганами -арабами, але то, правда, стосувалося Франції.
1. Ні, точно не треба, та й не має змісту — Берн посеред долини на Заході країни, а з Німеччини найприродніше заїхати в Санкт-Ґаллен, Аарау, Шафгаузен, Цюрих. Всюди розподіляють.
2. Я не біженець, нічого про це не знаю, але з моїх спостережень тут настільки все законно, що проблема з неєвропейцями не кримінальна, а радше культурна, чи може расистська.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія