Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Гарні новини з Конгресу

Re: Гарні новини з Конгресу

Може перестанеш спамити це лайно по всіх гілках? Республіканці просрали свою партію і смокчуть в трумпа...

Ну що ти можеш знати про республіканців і хто в кого смокче, постячи з провайдера з промовистою назвою "копійка.нет"?

Таки дійсно копійка ціна і тобі, і твоій "аналітиці".

Ви брехливе і продажне ботяче сміття, яких скупили по дешевці і які шилять цю маячню, поки ЗСУ спливають кров"ю  :X .

За одну брехню про лендліз вас би до стінки по законах військового часу!
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Ну що ти можеш знати про республіканців і хто в кого смокче, постячи з провайдера з промовистою назвою "копійка.нет"?

Таки дійсно копійка ціна і тобі, і твоій "аналітиці".

Ви брехливе і продажне ботяче сміття, яких скупили по дешевці і які шилять цю маячню, поки ЗСУ спливають кров"ю  :X .

За одну брехню про лендліз вас би до стінки по законах військового часу!
ти нам скажи краще, чи ти передозував правого пропагандистського лайна і куцим розумом тронувся на грунті, чи в тебе якась місія не зовсім пов'язана з твоїм ментальним станом. Українець трампон це оксіморон.
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Ну що ти можеш знати про республіканців і хто в кого смокче, постячи з провайдера з промовистою назвою "копійка.нет"?

Таки дійсно копійка ціна і тобі, і твоій "аналітиці".

Ви брехливе і продажне ботяче сміття, яких скупили по дешевці і які шилять цю маячню, поки ЗСУ спливають кров"ю  :X .

За одну брехню про лендліз вас би до стінки по законах військового часу!
ця "копійка" роздає нет 100мбіт за 5 доларів. Похвались таким в себе))
П. С. Бот завжди незгодних називає ботами
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Сцуко, амірана і гівняного ваню кинули на барикади.
Вігрєбают гавно па сусєкам :facepalm:
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Ну що ти можеш знати про республіканців і хто в кого смокче, постячи з провайдера з промовистою назвою "копійка.нет"?
Більше нічого не зміг видумати? Провайдер тебе не влаштовує? Я бачу електорат в трампанзоїдів справді дуже особливий...  :facepalm:
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Ну що ти можеш знати про республіканців і хто в кого смокче, постячи з провайдера з промовистою назвою "копійка.нет"?

Таки дійсно копійка ціна і тобі, і твоій "аналітиці".

Ви брехливе і продажне ботяче сміття, яких скупили по дешевці і які шилять цю маячню, поки ЗСУ спливають кров"ю  :X .

За одну брехню про лендліз вас би до стінки по законах військового часу!

Вікуся не боїшся, що все буде з точністю до навпаки?
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Ну і що з того видно? Що підтримка демсів та респів серед малоосвічених приблизно рівна. Про що я і казав: люмпени в обох таборах, просто різні

Люмпени тут ... люмпени там ...
Кловуни, ви спочатку визначіться, хто такі люмпени.
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Люмпени тут ... люмпени там ...
Кловуни, ви спочатку визначіться, хто такі люмпени.

Кловун, тебе гуглити ще не навчили?  :facepalm1:
Цитувати
the unorganized and unpolitical lower orders of society who are not interested in revolutionary advancement.

без хамства ніяк?
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Кловун, тебе гуглити ще не навчили?  :facepalm1:
без хамства ніяк?

Визначення :facepalm:

Тобто два мужика працюють на будівництві. Один хоче робити революцію - він пролєтарій. А інший не хоче робити революцію - він люмпен.
А революціонери на соціалі вони хто - пролєтарії? І, щоб не бути люмпенами, "lower orders of society" повинні обовязково політизуватись, організоватись і робити революцію?
Тобто 6 січня 2021 це був правильний рух з боку трампістів? Вони політизувались, організувались і навіть спробувалм у революцію.

За клованів вибачаюсь, але все ж таки дискусії потріно починати з визначень, а по іншому буде срач і спроби з'їхати на визначеннях. Це ми ще студентами в універі проходили.
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Визначення :facepalm:

Тобто два мужика працюють на будівництві. Один хоче робити революцію - він пролєтарій. А інший не хоче робити революцію - він люмпен.
А революціонери на соціалі вони хто - пролєтарії? І, щоб не бути люмпенами, "lower orders of society" повинні обовязково політизуватись, організоватись і робити революцію?
Тобто 6 січня 2021 це був правильний рух з боку трампістів? Вони політизувались, організувались і навіть спробувалм у революцію.

За клованів вибачаюсь, але все ж таки дискусії потріно починати з визначень, а по іншому буде срач і спроби з'їхати на визначеннях. Це ми ще студентами в універі проходили.

На будівництві зазвичай працюють сині комірці, а не люмпен. Люмпен може хіба що чорноробочим якимось приткнутись. І то працюючи на будівництві, такий люмпен можна сказати в процесі вилізання з цього люмпенівського стану. Про революцію та революціонерів - то вже архаічні принципи. Достатньо просто того що людина ні до чого не прагне і не намагається рухатись до гідного повноцінного життя
   
Re: Гарні новини з Конгресу

На будівництві зазвичай працюють сині комірці, а не люмпен. Люмпен може хіба що чорноробочим якимось приткнутись. І то працюючи на будівництві, такий люмпен можна сказати в процесі вилізання з цього люмпенівського стану. Про революцію та революціонерів - то вже архаічні принципи. Достатньо просто того що людина ні до чого не прагне і не намагається рухатись до гідного повноцінного життя
люмпен що сидить на наркоті і не може злізти, має судимості, чи просто ледачий кожен день працювати зазвичай якщо і працює то як контрактор в будівництві, в смислі малому будівництві по інтернет об'явам, прибить,.відрізать, переробити кімнату, залить бетон і таке інше. А то і маленьку фірмочку має. Будівництво в сша це таке мінне поле, стільки можливості наїстись гімна в тридорога тільки диву даєшся як воно ще якось працює, кидок, обдиралово за кожним кущом ховається.
   
Re: Гарні новини з Конгресу

На будівництві зазвичай працюють сині комірці, а не люмпен. Люмпен може хіба що чорноробочим якимось приткнутись. І то працюючи на будівництві, такий люмпен можна сказати в процесі вилізання з цього люмпенівського стану. Про революцію та революціонерів - то вже архаічні принципи. Достатньо просто того що людина ні до чого не прагне і не намагається рухатись до гідного повноцінного життя

О як гарно. Один пише що люмпен - "людина ні до чого не прагне і не намагається рухатись до гідного повноцінного життя". Другий пояснює люмпен - "А то і маленьку фірмочку має".
Тобто мати свою фірмочку це "ні до чого не прагне і не намагається рухатись до гідного повноцінного життя".
А про "революцію та революціонерів" це ти приніс. І про політизацію, і організацію.
Тобто, до марксистів був люмпен і саме марксисти зробили з нього пролетаріат. Цікаво, а про кого тоді Маркс писав у своєму маніхфесті, якщо кругом був один люмпен.

Ще, ось це "гідного повноцінного життя" нагадало дописи Кадри.
   
Re: Гарні новини з Конгресу
dig

дякую за гарні новини українською
Із-за таких як ти війна відбувається на нашій території. Таких же довбойобів 30 років цікавила не армія, снаряди та ракети - а вишиванки та мова
   
Re: Гарні новини з Конгресу

О як гарно. Один пише що люмпен - "людина ні до чого не прагне і не намагається рухатись до гідного повноцінного життя". Другий пояснює люмпен - "А то і маленьку фірмочку має".
Тобто мати свою фірмочку це "ні до чого не прагне і не намагається рухатись до гідного повноцінного життя".
А про "революцію та революціонерів" це ти приніс. І про політизацію, і організацію.
Тобто, до марксистів був люмпен і саме марксисти зробили з нього пролетаріат. Цікаво, а про кого тоді Маркс писав у своєму маніхфесті, якщо кругом був один люмпен.

Ще, ось це "гідного повноцінного життя" нагадало дописи Кадри.

Все набагато простіше, сєва. Об'єктивно людина - паразитна життє форма як по відношенню до довкілля так і до собі подібних. Чим більш нерівний твій обмін життє годинами з іншими особами гомо, тим більше в тебе статусу і ваги в суспільстві. Є паразитизм вищих класів, є паразитизм нижчих, є сіра зона по середині  , всі ми учасники паразитного забєгу. Люмпен паразити задовольняються відносно маленькими паразитним профітом, які їм дозволяють підтримувати життєдіяльність, як то маленька фірмочка з побитим пікапом і 3-ма хануриками укладають усний договір з лохом, і обдирають його так чи інакше, а потім ідуть на тиждень в відключку. А поважний член суспільства використав би той перший паразитний профіт щоб прикупити ще одного пікапа з двома хануриками і так по восходящєй, а там дивись замість того щоб зйобувать від і ігнорити лоха, він найме лоєрів а то і поважну адвокатську контору щоб не кидати на $1000 а на весь мульйон.
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Із-за таких як ти війна відбувається на нашій території. Таких же довбойобів 30 років цікавила не армія, снаряди та ракети - а вишиванки та мова

Нагадую ця істота виправдовувала москальську агресію

А де кого тіпає? Путлєр просто виправляє помилки Єльцина. Виправляє спокійно, наполегливо і впевнено.

Тепер він ще й звинувачує у війні українців, які люблять свою рідну мову. Вважаю модераторам слід позбавити форум від його присутності.
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Із-за таких як ти війна відбувається на нашій території. Таких же довбойобів 30 років цікавила не армія, снаряди та ракети - а вишиванки та мова

А тебе що цікавило? І як результат? Ти теж готовий за хуйла проголосувати?
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Із-за таких як ти війна відбувається на нашій території. Таких же довбойобів 30 років цікавила не армія, снаряди та ракети - а вишиванки та мова
а я думаю навпаки якби людей цікавила б мова і культура 30 років тому, була б і армія, і ракети з снарядами. Україна попала 30 років в люту цивілізаційну яму, стара сільська культурно мовна традиція не те що не цікавила а висміювалась колонізованими жителями міст на яких звалилась незалежна держава, а що з незалежністю робити і навіщо вона хз, не для телячої ж мови коли вон в Масквє і опери з балєтами і духовність всяка, а не роздирибанити нам її і податись туди де ніяких непоняток немає?
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Нагадую ця істота виправдовувала москальську агресію

Тепер він ще й звинувачує у війні українців, які люблять свою рідну мову. Вважаю модераторам слід позбавити форум від його присутності.

Хіба що разом з зеленими. А так, нехай нагадує про радника ОП, і про те яке гівно люблять зелені.
   
Re: Гарні новини з Конгресу
dig

Нагадую ця істота виправдовувала москальську агресію

Тепер він ще й звинувачує у війні українців, які люблять свою рідну мову. Вважаю модераторам слід позбавити форум від його присутності.
Дебіле, а де тут виправдовування??????????? Чи ти вже і українську не розумієш?
   
Re: Гарні новини з Конгресу
dig

а я думаю навпаки якби людей цікавила б мова і культура 30 років тому, була б і армія, і ракети з снарядами. Україна попала 30 років в люту цивілізаційну яму, стара сільська культурно мовна традиція не те що не цікавила а висміювалась колонізованими жителями міст на яких звалилась незалежна держава, а що з незалежністю робити і навіщо вона хз, не для телячої ж мови коли вон в Масквє і опери з балєтами і духовність всяка, а не роздирибанити нам її і податись туди де ніяких непоняток немає?
Ось Україна і продемонструвала, що нема ніякого зв'язку між мовою і ракетами. Ющ українською розмовляв - що ракет не додалось, навпаке, він їх ще і продавав
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Вікуся не боїшся, що все буде з точністю до навпаки?

Дядьку, я вже не вперше помічаю, що ви згадуєте чужі імена марно. Ми пили на брудершафт? Не думаю, тому kindly go f**ck yourself  :rotate:.

Щодо мене, то я якраз адвокатую вже більше року на різних ресурсах за системне постачання зброї ЗСУ  у тому числі шляхом лендлізу, у той час, як хуйло агенти пропихають тут наративи, що "лендліз невигідний", "Ф-16 не потрібні" і що "в провалі контрнаступу винні українці".

Всі, хто таке каже - хуйло агенти за умовчанням і я сподіваюсь, що їх діяльності буде надана відповідна оцінка.
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Дебіле, а де тут виправдовування??????????? Чи ти вже і українську не розумієш?

Всі все бачать і можуть зрозуміти. Ви - ворог, якому не місце на форумі.
   
Re: Гарні новини з Конгресу
dig

Всі все бачать і можуть зрозуміти. Ви - ворог, якому не місце на форумі.
А Ви - ворог України, Вам не місце в Україні
   
Re: Гарні новини з Конгресу

А Ви - ворог України, Вам не місце в Україні

Як і Ваші брати-москалі з московитської армії хочете вигнати українців з України? Це так виглядає виправлення помилки Єльцина?
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Ось Україна і продемонструвала, що нема ніякого зв'язку між мовою і ракетами. Ющ українською розмовляв - що ракет не додалось, навпаке, він їх ще і продавав
не бачу ніякого логічного зв'язку. В юща виводок від першої дружини досить кацапізований. Те що ющ почав вживати мову публічно десь після 1992 року не змогло  аж ніяк змінити факт повної відсутності не кацапських орієнтирів у жителів колонізованих міст. За відсутності цілей, коли збереження спадку видається смішним, сам спадок вбогим і несучасним, відчуття спільноти існує лише з кацапським ТБ залишається лише дерибан.
   
Re: Гарні новини з Конгресу
dig

Як і Ваші брати-москалі з московитської армії хочете вигнати українців з України? Це так виглядає виправлення помилки Єльцина?
Ти не українець, ти - агент ФСБ, бо розпалюєш ворожнечу між громадянами України. А це тільки на руку Путлєру
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Дядьку, я вже не вперше помічаю, що ви згадуєте чужі імена марно. Ми пили на брудершафт? Не думаю, тому kindly go f**ck yourself  :rotate:.

Щодо мене, то я якраз адвокатую вже більше року на різних ресурсах за системне постачання зброї ЗСУ  у тому числі шляхом лендлізу, у той час, як хуйло агенти пропихають тут наративи, що "лендліз невигідний", "Ф-16 не потрібні" і що "в провалі контрнаступу винні українці".

Всі, хто таке каже - хуйло агенти за умовчанням і я сподіваюсь, що їх діяльності буде надана відповідна оцінка.

Ні. Але я пам'ятаю Вікусю з канари. "Я приготувала тирамісу, поїла, тепер лежу на дивані і погладжую пузік"
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Ні. Але я пам'ятаю Вікусю з канари. "Я приготувала тирамісу, поїла, тепер лежу на дивані і погладжую пузік"

Не знаю, що таке канара. Колись був форум канада.ру. І там дійсно до цього часу мене чекають і навіть є мої імперсонатори  :facepalm1:. Ось вона, слава  :laugh:.

Але повернемось до наших баранів.

Мене приколює, коли нібито освічені і дорослі люди сідають в рядок і починають посмикувати один одного за 0.99, камлаючи на різні нісенітниці, які ж самі і придумали.

Тому що теза, що Трамп здасть Україну, це демівська брехня.

По-перше, Трамп такого ніколи не казав. Він навпаки, казав, що дасть Україні якомога більше зброї, і що практично відкриє лендліз.

https://ukrpatriots.com/forum/vse-pro-ssha/tramp-nadast-ukran-stlki-zbro-sklki-nhto-sche-ne-nadav/

По-друге, саме Байден здає Україну. Він здав її хуйло ще до початку війни, відмовившись надати прихильники певної політсили зброю і ППО (хоч вони і просили). А Україні дав лише 72 години на виживання.

https://ukrpatriots.com/forum/vse-pro-ssha/zmova-pujla-bajdena-yak-dv-superderzhavi-domovilis-pro-vjnu-v-ukran/

Потім він почав систематично затягувати допомогу, як задокументовано тут:

https://ukrpatriots.com/forum/zagaln-obgovorennya/yak-bajden-ta-demokrati-zatyaguvali-dopomogu-ukran/

І він намагався вже довгий час нагнути Україну до капітуляції мирної угоди:

https://ukrpatriots.com/forum/zagaln-obgovorennya/ce-zliv/

Якщо Україна підпише капітуляцію, це буде при Байдені, а не при Трампі.






   
Re: Гарні новини з Конгресу

О як гарно. Один пише що люмпен - "людина ні до чого не прагне і не намагається рухатись до гідного повноцінного життя". Другий пояснює люмпен - "А то і маленьку фірмочку має".
Тобто мати свою фірмочку це "ні до чого не прагне і не намагається рухатись до гідного повноцінного життя".
А про "революцію та революціонерів" це ти приніс. І про політизацію, і організацію.
Тобто, до марксистів був люмпен і саме марксисти зробили з нього пролетаріат. Цікаво, а про кого тоді Маркс писав у своєму маніхфесті, якщо кругом був один люмпен.

Ще, ось це "гідного повноцінного життя" нагадало дописи Кадри.

 :facepalm1: пля, я просто пояснив що я мав на увазі під люмпеном, а ти розібрав все на частини та познущався над кожною фразою окремо.....  Що саме ти хотів цим сказати я так і не зрозумів.

Чим тобі хоч фраза гідне повноцінне життя не сподобалось ? і до чого тут кадра взагалі?
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Не знаю, що таке канара. Колись був форум канада.ру. І там дійсно до цього часу мене чекають і навіть є мої імперсонатори  :facepalm1:. Ось вона, слава  :laugh:.



Саме цей форум і називали "канара"  :D
І старі доаисувачі, кого знаю в реалі, таки згадують Вікусю і ті срачі. Було весело.  :K
   
Re: Гарні новини з Конгресу

:facepalm1: пля, я просто пояснив що я мав на увазі під люмпеном, а ти розібрав все на частини та познущався над кожною фразою окремо.....  Що саме ти хотів цим сказати я так і не зрозумів.

Чим тобі хоч фраза гідне повноцінне життя не сподобалось ? і до чого тут кадра взагалі?

1. Мої слова: "дискусії потріно починати з визначень, а по іншому буде срач і спроби з'їхати на визначеннях". Так от, у тих хто з'їжджав на визначеннях, ось ця фраза "що я мав на увазі під" була коронною.

2. Моє походження зовсім не з графьйов. Я так думаю, що і ти, і Татусь, і Прол, і інші теж не голубих кровєй. І тому дуже цікаво читати як ви, надувши щоки, обзиваєте людей, котрі заробляють собі на прожиття своєю працею, реднеками, люмпенами, бидлом. Тому я і попробував вас тріши підколоти. Результат - надуті щоки, образи і "що я мав на увазі під". Якби там не було, але такі люди були, є і будуть. І виходів є два - навчитись жити з ними в одній країні або газові камери. І ті хто йдуть зараз через південний кордон, в своїй більшості, поповнять ряди саме тих, кого ви обзиваєте реднеками, люмпенами, бидлом. І якщо роблему не вирішувати, то якщо не Трамп зараз, то знайдеться інший опортуніст котрий зніме вершки.

3. Твоя фраза "гідне повноцінне життя" нагадала фразу Кадри "притомні дописувачі". Що і кого ви маєте на увазі знаєте тільки ви.
   
Re: Гарні новини з Конгресу

1. Мої слова: "дискусії потріно починати з визначень, а по іншому буде срач і спроби з'їхати на визначеннях". Так от, у тих хто з'їжджав на визначеннях, ось ця фраза "що я мав на увазі під" була коронною.

Так от я тобі і намагався дати визначення. А ти замість того щоб зробити якісь свої зусилля щоб прийти до спільного знаменнику придираєся до кожного слова. Люмпени - це низ суспільства. Як вайт треш - мешканці трейлер парків, так і кольорові мешканці гето. Причому тут з'їхати :facepalm1:

2. Моє походження зовсім не з графьйов. Я так думаю, що і ти, і Татусь, і Прол, і інші теж не голубих кровєй. І тому дуже цікаво читати як ви, надувши щоки, обзиваєте людей, котрі заробляють собі на прожиття своєю працею, реднеками, люмпенами, бидлом. Тому я і попробував вас тріши підколоти. Результат - надуті щоки, образи і "що я мав на увазі під". Якби там не було, але такі люди були, є і будуть. І виходів є два - навчитись жити з ними в одній країні або газові камери. І ті хто йдуть зараз через південний кордон, в своїй більшості, поповнять ряди саме тих, кого ви обзиваєте реднеками, люмпенами, бидлом. І якщо роблему не вирішувати, то якщо не Трамп зараз, то знайдеться інший опортуніст котрий зніме вершки.

НМД люмпен - це більше світогляд, чим соціальна позиція. Якщо має мінімальну освіту, працює за копійки, або живе на соціал, які пропиває, не намагається ніяк покращити своє становище - то це люмпен.

3. Твоя фраза "гідне повноцінне життя" нагадала фразу Кадри "притомні дописувачі". Що і кого ви маєте на увазі знаєте тільки ви.

Не знаю чому воно тобі це нагадує. Як на мене ця фраза досить зрозуміла та доречна. Дехто розтранжирює своє життя наліво та направо, все що можна висмокчує у суспільства, всім винен, залежить від інших, а інші розвиваються, покращують своє життя, своєю творчою якіснобю працею допомагають суспільству, і отримують задоволення від цього. Як це ще можна назвати щоб це не нагадувало тобі якусь кадру? :facepalm1:
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Так от я тобі і намагався дати визначення. А ти замість того щоб зробити якісь свої зусилля щоб прийти до спільного знаменнику придираєся до кожного слова. Люмпени - це низ суспільства. Як вайт треш - мешканці трейлер парків, так і кольорові мешканці гето. Причому тут з'їхати :facepalm1:

Я не придираюсь до слів. І який спільний знаменник у визначенні слова, котре було придумане давно. Якщо глянути статтю в вікіпедії, то вона починажться фразою: "In Marxist theory, the Lumpenproletariat ...", тобто це слово придумали творці теорії класів. Коли вони створювали свою теорію, то вивели пролетаріат як єдиний прогресивний клас, надію людства. Але була група людей, котра формально підходила до визначення пролетаріату, але на вигляд була не дуже. Тому цю группу і назвали люмпенпролітаріат, щоб "очистити" пролетаріат. Ось визначення люмпенпролітаріату від класиків марксизму: "essentially parasitical group was largely the remains of older, obsolete stages of social development, and that it could not normally play a progressive role in history. Indeed, because it acted only out of socially ignorant self-interest, the lumpenproletariat was easily bribed by reactionary forces and could be used to combat the true proletariat in its efforts to bring about the end of bourgeois society. Without a clear class-consciousness, the lumpenproletariat could not play a positive role in society. Instead, it exploited society for its own ends, and was in turn exploited as a tool of destruction and reaction." Ось визначення люмпенпролітаріату від комуністів США: "Generally unemployable people who make no positive contribution to an economy. Sometimes described as the bottom layer of a capitalist society. May include criminal and mentally unstable people. Some activists consider them "most radical" because they are "most exploited," but they are un-organizable and more likely to act as paid agents than to have any progressive role in class struggle."
Тобто у сухому залишку, слово люмпенпролітаріат (люмпен) це таке лайливе слово у марксистів, яким вони називають людей, котрі з одного боку не є буржуазією, а з іншого боку не подобаються марксистам.
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Я не придираюсь до слів. І який спільний знаменник у визначенні слова, котре було придумане давно. Якщо глянути статтю в вікіпедії, то вона починажться фразою: "In Marxist theory, the Lumpenproletariat ...", тобто це слово придумали творці теорії класів. Коли вони створювали свою теорію, то вивели пролетаріат як єдиний прогресивний клас, надію людства. Але була група людей, котра формально підходила до визначення пролетаріату, але на вигляд була не дуже. Тому цю группу і назвали люмпенпролітаріат, щоб "очистити" пролетаріат. Ось визначення люмпенпролітаріату від класиків марксизму: "essentially parasitical group was largely the remains of older, obsolete stages of social development, and that it could not normally play a progressive role in history. Indeed, because it acted only out of socially ignorant self-interest, the lumpenproletariat was easily bribed by reactionary forces and could be used to combat the true proletariat in its efforts to bring about the end of bourgeois society. Without a clear class-consciousness, the lumpenproletariat could not play a positive role in society. Instead, it exploited society for its own ends, and was in turn exploited as a tool of destruction and reaction." Ось визначення люмпенпролітаріату від комуністів США: "Generally unemployable people who make no positive contribution to an economy. Sometimes described as the bottom layer of a capitalist society. May include criminal and mentally unstable people. Some activists consider them "most radical" because they are "most exploited," but they are un-organizable and more likely to act as paid agents than to have any progressive role in class struggle."
Тобто у сухому залишку, слово люмпенпролітаріат (люмпен) це таке лайливе слово у марксистів, яким вони називають людей, котрі з одного боку не є буржуазією, а з іншого боку не подобаються марксистам.

Тобто ти стверджуєш що це лише лайливе слово, тобто судження, і в іншому значенні його застосовувати нізя? Як тоді назвати одним словом цілі прошарки суспільства, які "Generally unemployable people who make no positive contribution to an economy. Sometimes described as the bottom layer of a capitalist society. May include criminal and mentally unstable people."
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Спикер палаты представителей. Сегодня. Мы рассматриваем возможность использовать Repo act  для конфискации имущества кацапских олигархов для финансирования помощи Украине. 

Уже хорошо, но мало. И не только олигархов но и кацапии как государства.


https://www.msn.com/en-us/news/politics/johnson-punts-on-ukraine-aid-timing/vi-BB1kereT?cvid=b11591852ed44973c76c07e5aee5b0c9&ocid=socialshare&ei=6
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Вот тут немного для прояснения ситуации с Repo Act.

There are currently an estimated $300 billion in Russia assets frozen in accounts around the world. With effective sanctions and an intense American diplomatic campaign, that $300 billion could be transferred to Ukraine.

This is why Rep. Michael McCaul, R-Texas, have been championing a bill, H.R. 4175, the Rebuilding Economic Prosperity and Opportunity for Ukrainians Act (REPO), to seize Russian assets and convert them to aid for Ukraine. Sen. Jim Risch, R-Idaho, has a similar bill, S. 2003, in the Senate.

These two bills could become law if only President Biden would support this effort. In fact, the law could be passed with remarkable speed and huge majorities. The House bill came out of committee on a 40 to 2 vote. The Senate bill came out of committee with a 20 to 1 vote.


Наразі в російських рахунках у всьому світі закріплено приблизно 300 мільярдів доларів. З ефективними санкціями та інтенсивною американською дипломатичною кампанією ці 300 мільярдів доларів можуть бути передані Україні.

Ось чому представник Майкл МакКол, штат Техас, відстоює законопроект, HR 4175, Закон про відновлення економічного процвітання та можливості для українців (REPO), щоб захопити російські активи та перетворити їх на допомогу Україні.

Сенатор Джим Ріш, штат Айдахо, має подібний законопроект, S. 2003, у Сенаті.

Ці два законопроекти могли б стати законом, якби тільки президент Байден підтримав ці зусилля.

Насправді закон можна було прийняти з надзвичайною швидкістю та величезною більшістю. Законопроект Палати представників вийшов з комітету 40 голосами проти 2. Законопроект Сенату вийшов з комітету з 20 голосами проти 1.


Что характерно оба закона продвигают представители республиканской партии. В то время как представители демократической партии занимаются проституцией политическими играми.
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Не знаю, що таке канара. Колись був форум канада.ру. І там дійсно до цього часу мене чекають і навіть є мої імперсонатори  :facepalm1:. Ось вона, слава  :laugh:.

Але повернемось до наших баранів.

Мене приколює, коли нібито освічені і дорослі люди сідають в рядок і починають посмикувати один одного за 0.99, камлаючи на різні нісенітниці, які ж самі і придумали.

Тому що теза, що Трамп здасть Україну, це демівська брехня.

По-перше, Трамп такого ніколи не казав. Він навпаки, казав, що дасть Україні якомога більше зброї, і що практично відкриє лендліз.

https://ukrpatriots.com/forum/vse-pro-ssha/tramp-nadast-ukran-stlki-zbro-sklki-nhto-sche-ne-nadav/

По-друге, саме Байден здає Україну. Він здав її хуйло ще до початку війни, відмовившись надати прихильники певної політсили зброю і ППО (хоч вони і просили). А Україні дав лише 72 години на виживання.

https://ukrpatriots.com/forum/vse-pro-ssha/zmova-pujla-bajdena-yak-dv-superderzhavi-domovilis-pro-vjnu-v-ukran/

Потім він почав систематично затягувати допомогу, як задокументовано тут:

https://ukrpatriots.com/forum/zagaln-obgovorennya/yak-bajden-ta-demokrati-zatyaguvali-dopomogu-ukran/

І він намагався вже довгий час нагнути Україну до капітуляції мирної угоди:

https://ukrpatriots.com/forum/zagaln-obgovorennya/ce-zliv/

Якщо Україна підпише капітуляцію, це буде при Байдені, а не при Трампі.
А що це за ресурс такий ? https://ukrpatriots.com/forum   перший раз про нього чую.
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Кацапський дебіл валік копіпастить дебільні проджекти від респів які не виділяють допомогу Україні а пропонують ідеї які не можуть бути втілені.
І таких ідей у них купа вже цілий рік. А допомоги Україні від них нуль
   
Re: Гарні новини з Конгресу

В том то и проблема. Что с такой администрацией и особенно с закулисными поводырями, таким законопроектам, прошедшим комитеты обеих палат конгресса будет тяжело стать законами.

Но ничего, будем надеятся. Тем более что спикер уже озвучил. Посмотрим, это очередная лакмусовая бумажка в тестировании реальных целей демократов.

Редкий имбицыл уже заволновался. Нарратив рушится.
   
Re: Гарні новини з Конгресу

В том то и проблема. Что с такой администрацией и особенно с закулисными поводырями, таким законопроектам, прошедшим комитеты обеих палат конгресса будет тяжело стать законами.

Но ничего, будем надеятся. Тем более что спикер уже озвучил. Посмотрим, это очередная лакмусовая бумажка в тестировании реальных целей демократов.

Редкий имбицыл уже заволновался. Нарратив рушится.

Есть проект, одобренный Сенатом. Можно в комитетах внести поправки и проголосовать. Республиканским большинством. Не? Ну то и не пе3ди… :)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія