Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Темное будущее электрических машин! Почему электромобили это провал? Плюсы и минусы электромобилей!

Не потрібно істерик та гучних але пустих слів в стилі Трололо.

Одна сучасна панель сонячна панель виробляє до 450 ват електроенергії в годину. Візьмемо 300 ват в годину на протязі 8 годин в день.

Проїхати 100 км на електромобілі потребує 15 kWh.

Скільки панелей та скільки годин їх праці потрібно щоб проїхати 100 км можна скласти в просту формулу.

Балерун, ты сегодня опять обосрался в очередной раз. :) Поэтому обтекай молча. :)
   
Звідки ти це взяв?

Прості формули це для грет. Відкрий підручник з фізики і глянь на прості формули для ідеального газу. А потім візьми довідник для інженера і глянь на ті ж формули для реального газу. Прозрієш.


Даже если балерун сподобится прочитать по слогам, все равно нихуя не поймет. :) Ему его корпоративный кричалки заранее пишут, что он из повторял, как дурной попугай. :) Ничего другого он не умеет. :)
   
В сонячний, сухий день без вітру.

З вітром, насправді, зростає коефіцієнт корисної дії- допомагає відводити тепло. Чим холодніші панелі, тим вищий ККД.

   
Я тобі надав цифри для України, 12 - 14%. Добре візьмемо 14% і будемо рахувати тільки денні години - 28%.

Посилання буде на те я як панель з піковим виходом в 450 ват в годину видає 28% або 126 ват в годину в денні години.
   
Посилання буде на те я як панель з піковим виходом в 450 ват в годину видає 28% або 126 ват в годину в денні години.

Чекаєм на план подорожі на Сайбертак через австралійську пустелю.
   
Посилання буде на те я як панель з піковим виходом в 450 ват в годину видає 28% або 126 ват в годину в денні години.

Балерун, а шо оце таке?

Most commercially available solar panels have an efficiency of less than 23%, with an average range of 15% to 20%.
   
На скільки я пам'ятаю, океан поглинає значно більше СО2 ніж ліси.

Проблема в тому що людина не може регулювати скільки СО2 має поглинати океан
   
В сонячний, сухий день без вітру.

на тропічній паралелі
   
Проблема в тому що людина не може регулювати скільки СО2 має поглинати океан
Це залежить від температури води. Всього світового океану. А на це впливає лише сонечко. Всі інші фактори - мізерні.
   
Це залежить від температури води. Всього світового океану. А на це впливає лише сонечко. Всі інші фактори - мізерні.

Так шо, господа-панове, КПД солнечной панели - 20%?
   
Так шо, господа-панове, КПД солнечной панели - 20%?

Разве это КПД? КПД разве не соотношение затраченной энергии на произведённую работу?

Ваще я тут не спец... Но панели выдают по пику очень часто, но не 8 часов подряд...  Тут ещё факторов масса... Ориентация крыши, угол крыши... И ты ды.
   

Окуляри не пробував одягати? Чи у вас в місті окуліста немає?

" досягши найнижчої за час вимірювань позначки в 1977 році — −29,01 м. У зв'язку з відступом моря в ці роки було розширено Бакинську набережну-бульвар і облаштовано нижню терасу. Потім море почало швидко зростати і, піднявшись до 1995 року на 2,35 м, досягла позначки мінус 26,66 м. Якби води, що впадають у Каспій з річок, не використовувалися в обсязі близько 40 куб. км на рік на господарські потреби і зрошення (це відповідає 10 см у рівні моря), то цей рівень був би на 1,5 м вищим, наближаючись до рекордно високої за 160 років відмітки минулого століття.

У наступні роки середній рівень моря знизився майже на 50 см, досягнувши позначки −27,17 м у 2001 році. З 2001 року і по теперішній час рівень знову став підвищуватися: у 2002 році на 2 см, у 2003 році на 4 см, у 2004 році на 8 см, у 2005 році 12 см. У цей час рівень Каспію досяг −27,0 м. Результати вивчення атмосферних процесів і глобальні кліматичні зміни дають можливість припускати, що до 2015 року рівень моря зросте на 1 м від нинішньої абсолютної позначки."

https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D0%B0%D1%81%D0%BF%D1%96%D0%B9%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B5_%D0%BC%D0%BE%D1%80%D0%B5

Кацапи пишуть: "В декабре 2023 года уровень моря составил −29,03 м" https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D0%B0%D1%81%D0%BF%D0%B8%D0%B9%D1%81%D0%BA%D0%BE%D0%B5_%D0%BC%D0%BE%D1%80%D0%B5

Так що за 46 років рівень майже не змінився. Не зважаючи, що останні років 15 пішло багато води з Волги на зрошення.

Ото, коли Каспій був на мінусах "вчені" вдарили на сполох і сказали що потрібно повертати ріки, бо всохне. А коли рівень пішов в гору, то "вчені" почали обґрунтовувати чому так відбувається. Те ж саме і з СО2.
А казахи плачуть що падає  :(



 Каспий перешел критическую отметку обмеления. В чем причина резкого понижения уровня воды?
Талгат Умаров
18.07.2023


Уровень воды в Каспийском море снижается с 2006 года и в 2022 году достиг критической отметки. Власти Казахстана считают, что обмеление крупнейшего в мире замкнутого (изолирован от Мирового океана) водоема связано с изменением климата: повышением температуры воздуха, отсутствием осадков и снижением стока впадающих рек.

Открылись целые острова
Резкое обмеление Каспийского моря жители города Актау стали замечать в 2016 году.



«До этого времени все понимали, что море отходит, но такого, как сейчас, не было. Сейчас видно, что в каких-то местах вода отошла сразу на несколько метров», – рассказал общественный деятель из города Актау Азамат Сарсенбаев.

По наблюдениям Сарсенбаева, из-за спада воды открылись целые острова. От города море отодвинулось на десятки метров, а с северной стороны ушло на километры.

«Снижение уровня моря более чем на метр способствовало изменению положения береговой линии Каспийского моря, особенно в казахстанском секторе. Это объясняется тем, что данный район моря имеет малые уклоны дна и прилегающей к нему суши, и даже небольшие изменения уровня моря приводят к значительным затоплениям или осушениям побережья. За этот период площадь водной поверхности моря уменьшилась более чем на 22 тыс. кв. км, причем половина приходится на казахстанскую часть Северного Каспия», - объяснили в Минэкологии Казахстана.

Останнє редагування: 21 березня 2024 21:12:47 від Сліпий
   
А казахи плачуть що падає  :(

Десь читав, що такі коливання рівня Каспію - відбуваються самі собою і відбувалися раніше і без антропогенних факторів.
   
Разве это КПД? КПД разве не соотношение затраченной энергии на произведённую работу?

Ваще я тут не спец... Но панели выдают по пику очень часто, но не 8 часов подряд...  Тут ещё факторов масса... Ориентация крыши, угол крыши... И ты ды.

В данном случае это процент солнечной энергии, преобразованный в электрическую, на?
   
Чекаєм на план подорожі на Сайбертак через австралійську пустелю.

Ще пару років тому скептики говорили про неможливість їздити по Америці на Теслі, сьогодні вже обмежились пустелею в Австралії, завтра будуть говорити про Антарктиду чи заполярну Канаду.
   
Коли говорять про 20% ефективність сонячної панелі, то це означає що тільки 20% сонячної енергії що подається на нею конвертується в електроенергію.

Якщо панель має піковий вихід в 450 ват в годину, то це вже після того як відняли всю не перетворену в електроенергію сонячну енергію. А не ще раз віднімати 80%
   
В данном случае это процент солнечной энергии, преобразованный в электрическую, на?

Это таки был бы КПД.... Но проблема в отсутствии солнечной энергии в достаточном количестве. Но то такэ.
   
Якщо панель має піковий вихід в 450 ват в годину

Не в час, а просто пик выдачи энергии... Отдача варьирует поминутно.... Облачко нашло. Дождик пошел.
   
Коли говорять про 20% ефективність сонячної панелі, то це означає що тільки 20% сонячної енергії що подається на нею конвертується в електроенергію.

Якщо панель має піковий вихід в 450 ват в годину, то це вже після того як відняли всю не перетворену в електроенергію сонячну енергію. А не ще раз віднімати 80%
А це при якій інсоляції? бо наприклад в Києві інсоляція на піку десь 1 кіловат, і 20% сонячна панелька більше 200 ватт не видасть, хай навіть пікове у неї буде 450 ватт, для цього інсоляція має бути ~2.5 кіловати  :-)o 
   
Це залежить від температури води. Всього світового океану. А на це впливає лише сонечко. Всі інші фактори - мізерні.

Так чи інакше від людей це не залежить, а от вирубуванням засаджуванням лісів люди можуть регулювати цю частку переробки СО2
   
бо наприклад в Києві інсоляція на піку десь 1 кіловат

У меня пик 6.4 и летом иногда выдавали 6.7...
   
Не в час, а просто пик выдачи энергии... Отдача варьирует поминутно.... Облачко нашло. Дождик пошел.

450 ват в годину це повну годину світить сонце, без хмар і в коли сонце в зеніті. Тому реально якийсь час на день панель видає еквівалент 450 ват в годину, в інший ні. Тому в своїх розрахунках як відняв 35% на хмари та сонце не з зеніті.
   
У меня пик 6.4 и летом иногда выдавали 6.7...
1 кіловатт на метр квадратний - яка у вас площа панельок ?
   
в своїх розрахунках як відняв 35%

Это очень оптимистическая оценка... Исхожу не из теории, а из наличного опыта...
   
1 кіловатт на метр квадратний - яка у вас площа панельок ?

Честно? Не знаю. 16 стандартных панелей Recom.


   
1 кіловатт на метр квадратний - яка у вас площа панельок ?

Приблизно два м2, часом трохи менше.
   

Але то все дурниці, задача була замінити каністру 20 літрів. Навіть при наявності потрібної кількості панельок, як швидко зарядиться батарея автомобіля?
   

Але то все дурниці, задача була замінити каністру 20 літрів. Навіть при наявності потрібної кількості панельок, як швидко зарядиться батарея автомобіля?

Ой, ну шо тебе сказать... Даже смысла обсуждать нет... Разве шо если ты спишь днём, а ездишь ночью.   :D

Я обеими руками за экологию. Но электрички пока лишены смысла... Разве есть желание выкинуть бабло понтов ради.
   
Честно? Не знаю. 16 стандартных панелей Recom.
1,6 на 0,9 на 16 ~ 26 квадратів

тож на піку у вас було ~ 250 ватт з метра квадратного  :-)o 
   
Это очень оптимистическая оценка... Исхожу не из теории, а из наличного опыта...

Це так, умови для генерації сонячної енергії в Ірландії та Південій Каліфорнії різні. Потрібно калібрувати відсоток який потрібно відняти.
   
1,6 на 0,9 на 16 ~ 26 квадратів

тож на піку у вас було ~ 250 ватт з метра квадратного  :-)o 

Дето так.
   

Але то все дурниці, задача була замінити каністру 20 літрів. Навіть при наявності потрібної кількості панельок, як швидко зарядиться батарея автомобіля?

Довідка: Сайбертраку потрібно 25-30 кіловат енергії на годину дороги. Можна організувати причіп із 70 панельок. У сонячний день нормально. Якщо там хмари, пилюка то ой.
   
Довідка: Сайбертраку потрібно 25-30 кіловат енергії на годину дороги. Можна організувати причіп із 70 панельок. У сонячний день нормально. Якщо там хмари, пилюка то ой.

З рівним розміром сарказму можна сказати що ДВЗ потрібно організувати, танкер та бензовоз що залити в каністру бензину. Та ще й і армію на додачу щоб відбиватись від миролюбивих нафтових диктаторів. Тепер уяви свій ДВЗ що тягне за собою танкер, бензовоз та армію солдат.
   

Але то все дурниці, задача була замінити каністру 20 літрів. Навіть при наявності потрібної кількості панельок, як швидко зарядиться батарея автомобіля?

Ти можеш прокинутись кожного ранку і мати 400 км пробігу і щоб для цього нікуди не їздити та витрачати час ввечері попереднього дня? А я можу.
   
Ти можеш прокинутись кожного ранку і мати 400 км пробігу і щоб для цього нікуди не їздити та витрачати час ввечері попереднього дня? А я можу.

Нащо воно мені? Я заправлюся раз на місяць. Я не таксист.
   
Ти можеш прокинутись кожного ранку і мати 400 км пробігу і щоб для цього нікуди не їздити та витрачати час ввечері попереднього дня? А я можу.
Цікаво, скільки ти кілометрів прибрехав. Ти ж паталогічний брехун, ну просто неможливо для тебе сказати правду.
   
Ти можеш прокинутись кожного ранку і мати 400 км пробігу і щоб для цього нікуди не їздити та витрачати час ввечері попереднього дня? А я можу.
Ти можеш проїздивши весь день за потреби виїхати в годину ночі і проїхати ті 400 км ? А я можу. І навіть якщо приїду додому з пустим баком, то заправитись займе 5 хвилин.
   
Нащо воно мені? Я заправлюся раз на місяць. Я не таксист.

Я взагалі не заправляюсь та не витрачаю час. Навіть раз на місяць.
   
Тому в своїх розрахунках як відняв 35% на хмари та сонце не з зеніті.

Балерун, уже все поняли, что ты тупой, необразованный пи3дун.

the maximum solar conversion efficiency to 33.16%
   
З рівним розміром сарказму можна сказати що ДВЗ потрібно організувати, танкер та бензовоз що залити в каністру бензину. Та ще й і армію на додачу щоб відбиватись від миролюбивих нафтових диктаторів. Тепер уяви свій ДВЗ що тягне за собою танкер, бензовоз та армію солдат.

На твою тачку так чи інакше пахали раби в усяких диктатурах, в тому числі використовували дитячу працю у жорстоких умовах, щоб кровожерні диктатори розпухали од крові. Нафта то розпіарена проблема але далеко не унікальна. Тим більше зо нафта більш менш диверсифікована крім Китаю. У Канаді і Штатах надлишок нафти і газу. А от алюміній для гігікастінгу Тесла купує у кацапів, так само як і багато іншого цікавого. Той же нікель. Так шо закрий свій пердак і не відсвічуй.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія