Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Хто що, консервація.

Re: Хто що, консервація.
PAL

Теж зробила такі висновки. Але через деякий час повернулася до кенцервації. Моє смачніше.
Та і взагалі город - штука надзвичайно коштовна. Часу жере безодню.
А якщо зробити більш-менш аби там не вклякати - грошима треба так вкластися - на 10 років на базар за малиною зимою вистачить  :D

тут треба розділяти
Якщо займатися тим городом/консервацією "в кайф" - то це одна ситуація. Можна роздивлятися як хоббі чи самовираження, та навіть "моє власне смачніше, тому хочу" вже достатня причина.
Але займатися городом задля отримання продовольства - то не є економічно виправдане
   
Re: Хто що, консервація.

Консервую помідори і огірочки з кетчупом Чілі(Торчин). Але найбільш сподобались кабачки по цьому рецепту.
колись спробував кабачки, замариновані згідно подібного рецепту. Це було супер смачно
   
Re: Хто що, консервація.

;o Дик, квасоля вариться окремо. Після неї ж вода чорнюща.

Ніяка не чорнюща. Навіть з рябої квасолі. Але в мене тільки біла.
як варю бульон кладу цибулину надрізану та лавруху пару-тройку листочків. Ніколи не помічала, щоб чорний ставав
   
Re: Хто що, консервація.

Ніяка не чорнюща. Навіть з рябої квасолі. Але в мене тільки біла.
як варю бульон кладу цибулину надрізану та лавруху пару-тройку листочків. Ніколи не помічала, щоб чорний ставав
ну, не знаю... У мене з рябої квасолі вода чорнюща, то я її завжди виливаю, а саму квасолю ще й промиваю проточною водою.

У мене в свекрухи жовчного вже немає, то їй ота вода з квасолі шкідлива, то я за звичкою весь час і собі зливаю воду квасоляну.
   
Re: Хто що, консервація.

Огірки з власного городина на дачі.
...от і викрилася консерва....використовуй оцей сайт......:)))
   
Re: Хто що, консервація.

Ну так я и так их буду есть.Просто взять те же огурцы.Ну сколько ты их съешь?Помню мама раньше откроет 3л банку и половину постоянно в мусор выбрасывали,потому что пропадали.Потом уже поумнели и стали закручивать литровые.Но все равно,это вечно балкон был этим добром заставлен.Или у тещи сейчас в погребе тоже стоят банки,которые в прошлом и позапрошлом делали,а она сейчас новое будет закручивать.Конено вкусно домашние соки,салаты итд ,но это не на мою лень.Надо  огурцы на салат - зашел купил 5 штук и забыл.Захотелось чего то определенного тоже купил и забыл.А когда наконсервировал полный погреб,тогда уже хочешь не хочешь,а надо есть,потому что будет обидно за зря потраченный труд.
мені так здавалося, коли в ЮК жила і тільки приїхала. теж стібалася, поки не почала їcти їх вдома і по гостях.
зараз на мій смак немає нічого з консервації в суперах(там кукурузка, фасолька і горошок не рахую). як потім зрозуміла в ЮК чи Польщі тим більше - все дуже оцтове і неслолодке. на базарах від таких самих дoмашніх консерваторів купувати бридко.
а так звичайно, хто на роботу ходить і має маленьку кухню і балкон чи коморку в шпаківні для зберігання, то може і треба зважувати за і проти.

а я на роботу не хожу, вільного часу овердофіга. кухня-студія з диваном в 2,5 метрів від робочої зони, перед диваном великий телевізор і столик з лаптопом.
мені взагалі невнапряг і все дуже швидко виходить. в паузах сідаю і читаю щось в неті чи пишу на фупі.
до погреба вже не виносимо, є цокольний поверх 120метрів. там все і зберігаємо.
   
Re: Хто що, консервація.

Майже вся консервація за той рік не з'їдена - тому консервувати буду дуже мало. Тільки солоні огірки роблю без закатки і все : їх дитина любить.
В основному морожу і сушу.
в мене майже все пішло. приїзжали 2 рази з зими мої дівчата з Голандії на машині, то і тут вони кайфують від цього всього і з собою їм навантажила помідор, ніжинського салату, баклажанів, маринованих закусочних сливок, аджики. і з Штатов родичі приздили, друзі з Бельгії.
і ми постійно їмо. я за літо так всім свіжим наїдаюся, що з вересня просто як наркотику хочу всього маринованого/квашеного.
   
Re: Хто що, консервація.

Мне кажется закрутки это признак того что ты состарился

нє, закрутки то для бідних і... гедонистів, які люблять своє-смачне-натуральне-їстівне ))

якось я зварила з полуниць крихту варен'я. щось там лишалося з пару кіл і я надибала рецепт з інтернету.

цуко, я вкусніше варен'я ніде не їла.

і головне -рецепт нафік десь втратила. я його і не записувала -нагуглила і по ньому зварила, потім закріла вкладку.

а взимку як розкуштували -я облизня спійпала з тим рецептом.

а там помороки було - треба було зливати сироп. і варити окремо варенння і той сироп і закривати те і те окремо.

сироп пішов до мороженого
а варенье виявилося на вкус як наче свіжа полуниця. капець... мегагеніальний був рецепт )))
запам'яталося, що в те варення потрібно було додавати сік лімона. і саме той сік зробив смак свіжим*
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія