Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Міжнародне свідоцтво про вакцинацію від COVID-19 на звичайному папері. А де ж свідоцтво з QR-кодом?

Ось такий пердимонокль видало сьогодні Міністерство охорони здоров'я.

Там радо пояснили, що те "міжнародне свідоцтво" можна роздрукувати собі на принтері та не дуже заморочуватися, бо кью-ар кода там все рівно не буде. :gigi:

===============================================

Міністерство охорони здоров’я нагадує, що усі щеплені двома дозами антиковідної вакцини, які доступні в Україні, можуть отримати Міжнародне свідоцтво про вакцинацію від COVID-19 у свого сімейного лікаря.
Лікар має роздрукувати бланк міжнародного свідоцтва на звичайному папері формату А4. Свідоцтво треба заповнити англійською та українською мовами, в друкованому форматі або вручну. Бланк можна завантажити тут - https://bit.ly/svidoztvo
Не забудьте взяти з собою закордонний паспорт, адже до свідоцтва вноситимуть номер саме цього документа, а ваше ім’я латинкою має бути записане так само, як у паспорті.
Отримавши свідоцтво, переконайтесь, що на ньому стоїть офіційний штамп закладу охорони  здоров'я та підпис лікаря.





Останнє редагування: 23 липня 2021 18:26:58 від шуша
   
На резонне питання людини Міністерство відповіді не дало, хоча до того активно спілкувалося з дописувачами ФБ. :gigi:

Pasha Platina

Міністерство охорони здоров'я України, чому на свідотстві немає QR-коду, який вимагають багато країн для перевірки вакцинації в електронному вигляді.

Завдяки відсутності QR-коду на сертифікаті вакцинації все одно потрібно робити ПЛР-тест за свій рахунок для мандрівки в деякі країни. "Дякую"!


Останнє редагування: 23 липня 2021 18:22:59 від шуша
   
Виктор Смоляк

Мне выдали на жёлтой. При прочих равных считаю, что коль ее называют буржуи йелоу карт, то пусть будет уже йеллоу. Ну а заполненный ручкой от руки - я промолчу ... Держава в смартфоне :facepalm1:
   
QR коду немає, бо досі немає державного реєстру вакцинованих. А якщо немає відкритого державного реєстру, де можна перевірити інформацію, то цим папірцем, на якому стоїть "офіційний штамп закладу охорони здоров'я", можна підтертися
   
Виктор Смоляк
Мне выдали на жёлтой. При прочих равных считаю, что коль ее называют буржуи йелоу карт, то пусть будет уже йеллоу. Ну а заполненный ручкой от руки - я промолчу ... Держава в смартфоне :facepalm1:
Та Держава у смартфоні - то хороший сюжет для 95-го Кварталу, або для ще когось.
   
Vladimir Mikhalchenko

Так сами же семейники и говорят нести жёлтую бумагу
   
Оце взагалі феєрично:

Елена Олена
У сертифікаті назву вакцини записано лише українською мовою, а не англійською.Чи може бути це проблемою за кордоном???Буду вдячна за відповідь)

Анастасия Колотыгина
Елена Олена сертификат должен быть только на английском языке

Виктор Смоляк
Елена Олена у меня написано на двух языках.

Анастасия Колотыгина
Как на двух
   
Віталій Сторчак
А якщо лікар сказав навіщо воно вам?і відмовив у видачі?

Міністерство охорони здоров'я України
Віталій Сторчак просимо повідомляти про такі ситуації за номером контакт-центру 0 800 60 20 19.
   
Юрій Аулов
чому тоді в комунальній полікліниці вимагають принести жовтий папір, крім того не раніше ніж через 10 днів?

---------------------------------


А це що за фігня - з собою принести ЖОВТИЙ папір? :S
   
Надя Дзюба
А дальше що?Шість місяців пройде і знову заштрик??)

Наталья Сыпченко
Надя Дзюба, свідоцтво дійсне протягом року
   
А в США видають ось такі картки заповнені ручкою.



Жодних печаток, QR-кодів, і т.д.
   
радуцкие занесли кому надо, шоб никаких куаркодов лохам не выдавали — пусть пестуют делают за бабки ПРЦ.

ЗЫ А потом меня спрашивают — так а шо ж ты налоги не платишь своей стране? Да вот куй вам а не налоги. Жену вон мою вообще записали в базу данных на однофамилицу и тезку. Отчество другое, но оказывается наши пидарские врачи ищут в базах по фамилии и по дате рождения, а не по полному ФИО!!! А у той однофамилицы оказалась еще и день рождения совпадает. Жена сегодня полдня угрохала, шоб заставить питарасов это исправить. Выдали в результате вот эту цедулку на А4, которую я могу на компе за полчаса сделать со всеми печатями и подписями так шо хер отличишь.

ЗЫЗЫ. Вообще, вдумайтесь: при вакцинации в данные не заносится ни номер паспорта, ни ИД код — только ФИО, дата рождения и домашний адрес (НАКУЯ?!!!) Я сразу тогда понял, шо это фуфел полный с этой сертификацией пахахляцки. Епаная страна, епаные хахлы!!! Не могут никуища! Фэйлэд стэйт буквально в любой мелочи куда ни плюнь!
   
Народ! Агов!  :clapping:

Та пішіть вже щось! Чого мовчки читаємо?  :gigi:

Що це таке з тими сертифікатами, заповненими від руки?
   
А в США видають ось такі картки заповнені ручкою.

Показати зображення...
Жодних печаток, QR-кодів, і т.д.

Воно дійсне всюди чи тільки в США?

І який термін дії?
   
радуцкие занесли кому надо, шоб никаких куаркодов лохам не выдавали — пусть пестуют делают за бабки ПРЦ.

ЗЫ А потом меня спрашивают — так а шо ж ты налоги не платишь своей стране? Да вот куй вам а не налоги. Жену вон мою вообще записали в базу данных на однофамилицу и тезку. Отчество другое, но оказывается наши пидарские врачи ищут в базах по фамилии и по дате рождения, а не по полному ФИО!!! А у той однофамилицы оказалась еще и день рождения совпадает. Жена сегодня полдня угрохала, шоб заставить питарасов это исправить. Выдали в результате вот эту цедулку на А4, которую я могу на компе за полчаса сделать со всеми печатями и подписями так шо хер отличишь.

ЗЫЗЫ. Вообще, вдумайтесь: при вакцинации в данные не заносится ни номер паспорта, ни ИД код — только ФИО, дата рождения и домашний адрес (НАКУЯ?!!!) Я сразу тогда понял, шо это фуфел полный с этой сертификацией пахахляцки. Епаная страна, епаные хахлы!!! Не могут никуища! Фэйлэд стэйт буквально в любой мелочи куда ни плюнь!

Ну, по ходу так і є, на жаль... :(
   
Воно дійсне всюди чи тільки в США?

І який термін дії?

Ніякого терміну дії. Це просто запис, що тебе вакцинували такого то числа і такою вакциною. Мені для роботи треба було показати, то я просто відсканував і відправив по емейлу.
В США практично всі документи так. 
   
Ніякого терміну дії. Це просто запис, що тебе вакцинували такого то числа і такою вакциною. Мені для роботи треба було показати, то я просто відсканував і відправив по емейлу.
В США практично всі документи так.

Так то у Вас просто карточка вакцинації, нє?

   
Зауважте, у тих двох сторінках, які потрібно роздрукувати для отримання "свідоцтва" є кінцевий термін дії.

Якмй він, хто знає? Півроку, рік?

А що далі?
   
Юрій Аулов
чому тоді в комунальній полікліниці вимагають принести жовтий папір, крім того не раніше ніж через 10 днів?

---------------------------------


А це що за фігня - з собою принести ЖОВТИЙ папір? :S

Туалетний б/в
   
Так то у Вас просто карточка вакцинації, нє?

Показати зображення...

Саме так.
Більше ніяких документів не дають.
   
шуша, мені медсестра , що виписувала оте паперове свідоцтво, сказала, що з QR-кодом те ж свідоцтво буде в «Дії», яку я собі сама закачаю на смартфон і сама ж оформлю сертифікат. От тепер чекаю, хто перший розкаже про електронний сертифікат із QR-кодом у смартфоні. До слова сказати, поки «Дію» не планую завантажувати в телефон, бо тупо не бачу потреби.
   
Саме так.
Більше ніяких документів не дають.

Ось бачите, а наше Міністерство пообіцяло людям міжнародне свідоцтво, з яким можна їздити за кордон без тестів.

Але як дійшло до справи, то - роздрукуйте на прінтері і засуньте собі куда хочете...
   
шуша, мені медсестра , що виписувала оте паперове свідоцтво, сказала, що з QR-кодом те ж свідоцтво буде в «Дії», яку я собі сама закачаю на смартфон і сама ж оформлю сертифікат. От тепер чекаю, хто перший розкаже про електронний сертифікат із QR-кодом у смартфоні. До слова сказати, поки «Дію» не планую завантажувати в телефон, бо тупо не бачу потреби.

мабуть, саме тому  з Дії взагалі прибрали розділ про вакцинацію?  :gigi:

Дія виявилася взагалі непотрібною - моя черга на вакцинацію там взагалі не рухалася з місця.

А потім цей розділ взагалі прибрали.

Жижиталізація?

До речі - а що таке "сама оформлю сертифікат"? Це як?
   
Ось бачите, а наше Міністерство пообіцяло людям міжнародне свідоцтво, з яким можна їздити за кордон без тестів.

Але як дійшло до справи, то - роздрукуйте на прінтері і засуньте собі куда хочете...

Не існує ніякого "міжнародного" свідоцтва в принципі, бо кожна країна має свої правила.
Можуть бути якісь певні двосторонні договори між конкретними країнами, але ніяких загальних міжнародних правил не існує.
   
А в США видають ось такі картки заповнені ручкою.

Показати зображення...
Жодних печаток, QR-кодів, і т.д.
При вакцинации получаете справку. Только через две недели на специальном сайте скачиваете паспорт вакцинации с QR кодом. Паспорт обязательно должен быть продублирован на одном из языков( английский немецкий французский для Европы. Указана дата вакцинации и марка вакцины. С таким паспортов вас впустят в Европе в любую страну. Дизайн паспорта может отличаться в каждой стране.
   
В Дії зараз тестування цього самого сертифіката. Для iOS вже наче зробили, для Андроїда й досі чекаю листа, записався ще 2 тижні назад
   
Цитата: шуша
До речі - а що таке "сама оформлю сертифікат"? Це як?
Ну мабуть у «Дії» має з‘явитись якась опція про формування міжнародного сертифіката вакцинації, або що… Знаєте, я як отримала на руки оте паперове свідоцтво, то першою моєю думкою було, що підробити такий чорно-білий папірець із мокрими печатками та мокрими підписами біля кожної відмітки про вакцинацію- елементарно, особливо нашим вигадливим співгромадянам. Завжди знайдуться зацікавлені з обох сторін, як гадаєте? А перевірити його на справжність мабуть буде важко?
   
Вот такой мне сертификат дали

   
Вот такой мне сертификат дали


То і у нас повинен бути подібний? Чому у нас одразу так не зробили?
   
при
---
Далі будете кожні дев'ять місяців вакцинуватися,поки ласти не склеють всі "з побочками"(ц) та інші пенси.
Що тут ще треба пояснювати?

Картина все більше нагадує пса,який сам приносить дрючка,щоб хазяїн міг його вчергове вітпистити! (tu)
   
Шуша. Я не знаю что такое международное свидетельство. На прошлой неделе в пятницу улетел назад в свой Швецию мой пациент. Пробыл в Украине 6ть дней.
Я его спросил , как он прилетел, а у тебя какой то сертификат есть про ковид? он достает из кармана брюк сложенный листок А4 и показывает - видишь Файзер двукратный - вижу.  По прлилете-у в Борисполе его попросили показать етот несвежий лист с QR. Никто не сканировал. Он рассмеялся - у них просто сканеров нет
   
То і у нас повинен бути подібний? Чому у нас одразу так не зробили?

Если очень кратко, то ответ "потому что в 2019 выбрали клоуна"  :(
   
Шуша. Я не знаю что такое международное свидетельство. На прошлой неделе в пятницу улетел назад в свой Швецию мой пациент. Пробыл в Украине 6ть дней.
Я его спросил , как он прилетел, а у тебя какой то сертификат есть про ковид? он достает из кармана брюк сложенный листок А4 и показывает - видишь Файзер двукратный - вижу.  По прлилете-у в Борисполе его попросили показать етот несвежий лист с QR. Никто не сканировал. Он рассмеялся - у них просто сканеров нет
---
Перший раз чую,щоб покійники кудись літали та ще й вакцинувалися ! 8-:

Останнє редагування: 23 липня 2021 19:29:10 від Blokh
   
Какие покийники???   Он известный советскийй хоккеист, свою карьеру закончил в Швеции, потом тренировал детей... А .. дошло - да ,  я оказал ему помощь за 6ть дней, он ради этого прилетел. мы оба остались довольны.
   
Зауважте, у тих двох сторінках, які потрібно роздрукувати для отримання "свідоцтва" є кінцевий термін дії.

Якмй він, хто знає? Півроку, рік?

А що далі?

Сімейна сказала, що рік.

А щодо ПЛР тестів - то в багатьох країнах їх вимагають для в'їзду незалежно від статусу вакцинованого чи ні.
   
Для Шуши. Нет никакого единого международного свидетельства, нет единой базы вакцинированных, даже в Украине нет.  Эти бумажки с печатями и QR кодами несколько до жопы..
ПЦР(ПЛР) тест еще долго будет качать бабки из наших карманов
   
Шуша. Я не знаю что такое международное свидетельство. На прошлой неделе в пятницу улетел назад в свой Швецию мой пациент. Пробыл в Украине 6ть дней.
Я его спросил , как он прилетел, а у тебя какой то сертификат есть про ковид? он достает из кармана брюк сложенный листок А4 и показывает - видишь Файзер двукратный - вижу.  По прлилете-у в Борисполе его попросили показать етот несвежий лист с QR. Никто не сканировал. Он рассмеялся - у них просто сканеров нет

Ми сім'єю літали відпочивати в Турцію в травні. Треба були ковід-тести, і туди, і назад. У тому ж Борисполі показували в телефоні кью-ар код, ніби вони щось сканували-зчитували...?

Як прилетіли додому, тести в Турцію відмінили. :laugh:  Не знаю, чи  ввели знову.

   
Народ! Агов!  :clapping:

Та пішіть вже щось! Чого мовчки читаємо?

Дык эта... Нам не к спеху. Есть еще время до следующего отпуска. И много. Вы будете нашими первопроходцами. И вообще надо ездить в страны попроще. Турция там, Египет... Албания  (tu)
   
Як прилетіли додому, тести в Турцію відмінили. :laugh:  Не знаю, чи  ввели знову.

да вродь пока не ввели снова. Да и зачем туркам это? Туристов потенциальных распугивать?
   
Шуша, тебе доброго видпочинку.  Но в сегодняшней ситуации сунутся заграницу - игра в рулетку.
Можно так влететь на бабки с этими ПЦРами, и дай Бог не на карантин
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія