Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Закон, есть Закон, панове..

Re: Закон, есть Закон, панове..

Родина - Мать смотрит лицом на восток. Все знают, кроме 100-140 млн человек на Земле, что именно оттуда исходит угроза миру.
А держит она в правой руке меч, которым только что отрубила кусок кокарды с шапки-ушанки агрессора. Высоко подняв в одной руке меч, а в другой - боевой трофей, она спрашивает: "Что, гавнюки, обосрались?!!"
Ничего не трогать, все очень правильно
я знаю .. проблема в гербе СССР на щите ..
   
Re: Закон, есть Закон, панове..

я знаю .. проблема в гербе СССР на щите ..
Это - трофей. Можно
   
Re: Закон, есть Закон, панове..

Это - трофей. Можно
не.. на Щите должен быть только собственный Герб
   
Re: Закон, есть Закон, панове..

не.. на Щите должен быть только собственный Герб
Это - не щит. А срезанный с кацапской башки кусок кокарды. Что не ясно?)))
   
Re: Закон, есть Закон, панове..

Это - не щит. А срезанный с кацапской башки кусок кокарды. Что не ясно?)))
шось никогда такого не слышал обЪяснения))
   
Re: Закон, есть Закон, панове..

Это - не щит. А срезанный с кацапской башки кусок кокарды. Что не ясно?)))
:friends:
   
Re: Закон, есть Закон, панове..

два придурка))
   
Re: Закон, есть Закон, панове..

Ваааще то убрать пора бы.
   
Re: Закон, есть Закон, панове..

шось никогда такого не слышал обЪяснения))

Вот, держись  за эту версию!)))
   
Re: Закон, есть Закон, панове..

Як швидко Вовчик пройшов від надування щочок "закон есть закон" до хрестоматійного малоросійського, що закони треба виконувати тільки ті, які тобі подобається чи несуть профіт :lol:

 (tu)
   
Re: Закон, есть Закон, панове..
abg

Ваааще то убрать пора бы.


Нахвіга?

Ця потвора є пам’ятником дибільному СеРеСеРові.

Просто внизу має стояти табличка, на якій так і має бути написано:  „Пам’ятник окупації первісно-общинною савєцькою расєєю“.
   
Re: Закон, есть Закон, панове..

Все ж Вовчик винятковий долбойоб - намагався затролити посиланням на закони і саме законами йому смачно поводили хуєм по губах.
як я казав-цьому хворому важливо не чим йому по губах поводять(куї в сам смак) а саме зауваження ,що ця козявка щось вякнула.Це його хворобі браку уваги як бальзам,зразу стає краще,з очей морока злітає і "вітязь" оживає.депресняк і почуття меншевартості як роса на сонці і вовчик (як собачка рівня моськи ) зразу стає вовком рівня червоної шапочки.....але потім приходять братки з фузіями,куями обкидають і вовк знову в прольоті-депресняк і шкура на барабан іде B-) .
   
Re: Закон, есть Закон, панове..

два ублюдка как я понял готовы терпеть герб ссср в столице только потому что тему про это создал Вовчик)) это ппц, панство))
   
Re: Закон, есть Закон, панове..

или /Закон для всех, или ни для кого ..  шо это за нах стоит такойПоказати зображення...

Пісєц. 30 років "Незалежності", кажете? Під совіцький гербом над головами? Поміняйте хоч на герб Совіцької України.
   
Re: Закон, есть Закон, панове..

як я казав-цьому хворому важливо не чим йому по губах поводять(куї в сам смак) а саме зауваження ,що ця козявка щось вякнула.Це його хворобі браку уваги як бальзам,зразу стає краще,з очей морока злітає і "вітязь" оживає.депресняк і почуття меншевартості як роса на сонці і вовчик (як собачка рівня моськи ) зразу стає вовком рівня червоної шапочки.....але потім приходять братки з фузіями,куями обкидають і вовк знову в прольоті-депресняк і шкура на барабан іде B-) .

Але ж в цьому випадку він має рацію. Наявність совіцького герба в руках Матері-Батьківщини, на 30му році Незалежності - то більше, ніж ганьба.
   
Re: Закон, есть Закон, панове..

А чому її взагалі на тітанобрухт не розберуть?

Останнє редагування: 24 серпня 2021 08:01:41 від Jacob
   
Re: Закон, есть Закон, панове..

Родина - Мать смотрит лицом на восток. Все знают, кроме 100-140 млн человек на Земле, что именно оттуда исходит угроза миру.
А держит она в правой руке меч, которым только что отрубила кусок кокарды с шапки-ушанки агрессора. Высоко подняв в одной руке меч, а в другой - боевой трофей, она спрашивает: "Что, гавнюки, обосрались?!!"
Ничего не трогать, все очень правильно

 :)
   
Re: Закон, есть Закон, панове..

шо там по гербу? Коли?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія