Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Упс! Як невдобно получилося... Вниманию порохоботов

Совпадение? не думаю  :to_keep_o:

1) Упс! Як невдобно получилося... Лірник
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1032860.0
cьогодні в 10:37

2) Упс! Ну дуже невдобно получилося  :shuffle: PAL
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1032868.0
cьогодні в 11:56

3) Про втечу Порошенко фейк
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1032859.0
cьогодні в 10:36




Останнє редагування: 13 березня 2019 00:43:36 від pravda
   
 :S ...і що це означає? Ну спростований фейк...і що далі?
   
 ;o а чого це теми на головній майже не живі?
   
Так всё-таки, Алёна Юрьевна,что значит- ...вниманию порохоботов ...?  B-) 
Что Вы имели ввиду?
То что три темы открыто? Так не порохоботы, а наоборот, также очень часто по три и более тем открывают на какой нибудь ....сорри....высер чих журналистов.
)))
   
 :laugh: хє хє

Але ж "криатив" у , виходячи з Вашого формулювання, у антипорохоботів, аж сяє...

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1032897.0

Зрозуміло.

Піду теж створю..."розумну" тему, а в назву візьму... триповерховий мат... B-) трішечки прикрашений зірочками...
   
 ;o ........і тішіна........
   
 :( Ну я так....не играю.
   
У лисого підгорає ....  :laugh:
   
У лисого підгорає ....  :laugh:
хєрню не пиши хє хє...мій товстенький білоцерківський дружжочєк  :laugh:
   
Нє, ну коли по декілька тем відкривають про нову серію розслідувань Бігуса, по декілька тем про Юлю на черговій свободі слова, або  Фінікс відкриває по декілька тем щодо однієї і тієї ж події - це нікого не хвилює.  Це ж не порохоботи роблять.
 B-)
   
Нє, ну коли по декілька тем відкривають про нову серію розслідувань Бігуса, по декілька тем про Юлю на черговій свободі слова, або  Фінікс відкриває по декілька тем щодо однієї і тієї ж події - це нікого не хвилює.  Це ж не порохоботи роблять.
 B-)
B-) ...а я лагідно промовчу про купу..."растяжєк" від спорьтсмєна... Зараз він о опівночі вийде з бану і зуб (Зе) даю..знов "замінує" головну ФУПа
   
Нє, ну коли по декілька тем відкривають про нову серію розслідувань Бігуса, по декілька тем про Юлю на черговій свободі слова, або  Фінікс відкриває по декілька тем щодо однієї і тієї ж події - це нікого не хвилює.  Це ж не порохоботи роблять.
 B-)

Эх, называется - почувствуйте разницу.
Ничего, что даже название темы одинаковое?

А Лысогорцу поговорить, видимо, не с кем. Сочувствую
   
Эх, называется - почувствуйте разницу.
Ничего, что даже название темы одинаковое?

А Лысогорцу поговорить, видимо, не с кем. Сочувствую
Тема або розділ, який Ви шукайте, відсутній або недоступна для входу.
Нічого дивного. Мистецтво заголовку. А те, що різні люди можуть  генерувати одинакові думки - так це кагбе секрет Полішинеля.
   
Эх, называется - почувствуйте разницу.
Ничего, что даже название темы одинаковое?

А Лысогорцу поговорить, видимо, не с кем. Сочувствую
но вот же ж! Поговорили чуток и уже хорошо... :shuffle: Я принимаю Ваше сочувствие.
   
Re: Упс! Як невдобно получилося... Вниманию порохоботов

Ну, за роки на фупі звикаєш до місцевого діалекту, форми подачі новини.
Звідси й присутність деякої шаблонності назв гілок. А так да,- порохоботам до уваги  :D
   
Тема або розділ, який Ви шукайте, відсутній або недоступна для входу.
Нічого дивного. Мистецтво заголовку. А те, що різні люди можуть  генерувати одинакові думки - так це кагбе секрет Полішинеля.
А если используется заголовок статьи или публикации на ФБ - то вообще из ряда вон...
   
но вот же ж! Поговорили чуток и уже хорошо... :shuffle: Я принимаю Ваше сочувствие.

 :kez_04:
   
фуповские боты открыли фейковую тему про "бегство" президента украины от избирателей. тема основана на фрагменте фото. фейк дубовый. сразу несколько пользователей фупа вскрыли его, опубликовав в своих ветках фото целиком. на изображении видно, порох двигается не от людей, а к людям.
обычная форумная рутина. когда ботов тыкают мордой в их фейки. привычное ежедневное дело здесь. даже немного скучное.
но тут появляется матушка-админша. и называет ботами не тех, кто разместил фейк, а тех, кто его... вскрыл. т.е. ставит все с ног на голову. как маша захарова. у которой те, на кого напали - агрессоры; а те, кто напал - жертвы...
если принять во внимание, что наша матушка-админша самый успешный деятель украинского медиа простору (это без иронии- остальные еще хуже), становится совсем тоскливо...
ЗЫ по всему миру создаются конторы, которые призваны бороться с фейками русской пропаганды. и только на этом форуме все наоборот  :weep:
   
Re: Упс! Як невдобно получилося... Вниманию порохоботов

фуповские боты открыли фейковую тему про "бегство" президента украины от избирателей. тема основана на фрагменте фото. фейк дубовый. сразу несколько пользователей фупа вскрыли его, опубликовав в своих ветках фото целиком. на изображении видно, порох двигается не от людей, а к людям.
обычная форумная рутина. когда ботов тыкают мордой в их фейки. привычное ежедневное дело здесь. даже немного скучное.
но тут появляется матушка-админша. и называет ботами не тех, кто разместил фейк, а тех, кто его... вскрыл. т.е. ставит все с ног на голову. как маша захарова. у которой те, на кого напали - агрессоры; а те, кто напал - жертвы...
если принять во внимание, что наша матушка-админша самый успешный деятель украинского медиа простору (это без иронии- остальные еще хуже), становится совсем тоскливо...
ЗЫ по всему миру создаются конторы, которые призваны бороться с фейками русской пропаганды. и только на этом форуме все наоборот  :weep:
:(

Останнє редагування: 13 березня 2019 13:31:24 від Oleksandr
   
Re: Упс! Як невдобно получилося... Вниманию порохоботов

фуповские боты открыли фейковую тему про "бегство" президента украины от избирателей. тема основана на фрагменте фото. фейк дубовый. сразу несколько пользователей фупа вскрыли его, опубликовав в своих ветках фото целиком. на изображении видно, порох двигается не от людей, а к людям.
обычная форумная рутина. когда ботов тыкают мордой в их фейки. привычное ежедневное дело здесь. даже немного скучное.
но тут появляется матушка-админша. и называет ботами не тех, кто разместил фейк, а тех, кто его... вскрыл. т.е. ставит все с ног на голову. как маша захарова. у которой те, на кого напали - агрессоры; а те, кто напал - жертвы...
если принять во внимание, что наша матушка-админша самый успешный деятель украинского медиа простору (это без иронии- остальные еще хуже), становится совсем тоскливо...
ЗЫ по всему миру создаются конторы, которые призваны бороться с фейками русской пропаганды. и только на этом форуме все наоборот  :weep:


 :gigi: То ти ще Чернігова не бачив, а там ще і Луцьк на підході. Насуваєцця таке, шо за ці два тижні задовбеся на льоту не тіке перевзувацця, а й перевдягацця у сухеньке. То лі єщьо будєт.
   
Pravda, раз уж Вы отвечаете на вопросы, то ответьте и тут

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1030208.0
   
:gigi: То ти ще Чернігова не бачив, а там ще і Луцьк на підході. Насуваєцця таке, шо за ці два тижні задовбеся на льоту не тіке перевзувацця, а й перевдягацця у сухеньке. То лі єщьо будєт.
І що там у Чернігові? У Луцьку? В Ужгороді?
   
Re: Упс! Як невдобно получилося... Вниманию порохоботов

І що там у Чернігові? У Луцьку? В Ужгороді?
Ти мене питаєш?
   
Оказывается в Симферополе есть клиника севашко! :D порохоботов видим, а откровенную пропаганду из РФ никак. :weep:
   
Ця гілка чергове підтвердження заангажованості і абсолютної невідповідності УП світовим стандартам журналістики.

Я ніде в світі не бачив, щоб журналіст (pravda це офіційний представник УП, якщо не сама О. Притула), звинувачував користувачів у розкритті фейків. :facepalm1:
Це якраз робота журналістів, розповідати правду, а не плодити фейки.

А тут виходить "правда" і звинувачує користувачів ФУПу праці на штаб Порошенка, лише за те, що вони розкрили фейк розтиражований в інтернеті.
Це якийсь сюрреалізм в стилі "1984" Орвелла.

Я впевнений, що єдиною реакцією на цей допис буде мій бан назавжди, так само як на мій попередній допис, де я засумнівався в незаангажованості УП був бан на 30 днів.
Тому відразу хочу попрощатися з нормальними користувачами. Дуже сумно, що за 14 років ФУП скотився із загально національного ресурсу заангажоване збіговисько луксенебрисів, мічиганів, та принців оф сайленсе.
   
Ця гілка чергове підтвердж ення заангажов аності і абсолютно ї невідпові дності УП світовим стандарта м журналіст ики.
нажаль, друже, ми бачимо це на власні очі.
Я впевнений, що єдиною реакцією на цей допис буде мій бан назавжди
можливо, але не хвилюйся. ми поряд. життя є і за межами віртуалу.  :D
   
Re: Упс! Як невдобно получилося... Вниманию порохоботов

Яка заанглажованість? ФУП тупо купили. Раніше думав, що Батьківщина. Тепер навіть сумніву немає, що Коломойський.
   
Яка заанглажованість? ФУП тупо купили. Раніше думав, що Батьківщина. Тепер навіть сумніву немає, що Коломойський.
Це точно не правда.
   
Re: Упс! Як невдобно получилося... Вниманию порохоботов

Tatus, невже Ви думаєте, що на форумі правди, Правда Вас забанить за правду?  :)
   
Re: Упс! Як невдобно получилося... Вниманию порохоботов

Це точно не правда.
Правда пишіть з великої букви.  :)
   
Re: Упс! Як невдобно получилося... Вниманию порохоботов

 :lol: як же ж корчить петрят.

развалінамі петрячєй крєпасті удовлєтворєна.  (tu)

Побольше харроших новостєй.
   
Re: Упс! Як невдобно получилося... Вниманию порохоботов

:lol: як же ж корчить петрят.

развалінамі петрячєй крєпасті удовлєтворєна.  (tu)

Побольше харроших новостєй.
Щоб не виглядати дурою, давай якійсь мій пост, де я за петра.
   
Re: Упс! Як невдобно получилося... Вниманию порохоботов

Щоб не виглядати дурою, давай якійсь мій пост, де я за петра.


Да я вас, БЛ-ЕЙ, на этот корабль три года собирал(с).

То хто тобі дохтур шо ти почав кувікать разом із петрятаме в один голос в цій гілці.
   
Re: Упс! Як невдобно получилося... Вниманию порохоботов

Да я вас, БЛ-ЕЙ, на этот корабль три года собирал(с).

То хто тобі дохтур шо ти почав кувікать разом із петрятаме в один голос в цій гілці.
Ви вважаєте, що на цьому форумі не мають право писати ваші опоненти? Їх можна банити навіть без пояснення причини, або тупо звинувачувати в ботстві. Тоді як різні Аєліти і Авіатори можуть роздмухувати ворожнечу і займатись флудом. Он ваш поціновувач авіатор, гордиться "пацанами, що без єдиного вистріла взяли Крим" , оправдовує окупацію Донецька, небесну сотню називає фанатиками і за це три дні бану? Він навіть лінується нові пости писати, тупо копіює, те, що писав під старим ніком. Ну як отримав з ольгіно, так і публікує.
Чому йому дозволили, зарегіструвати другий нік під час бану? Такий цінний кадр, чи вказівка зверху?
   
Re: Упс! Як невдобно получилося... Вниманию порохоботов

Ви вважаєте, що на цьому форумі не мають право писати ваші опоненти? Їх можна банити навіть без пояснення причини, або тупо звинувачувати в ботстві. Тоді як різні Аєліти і Авіатори можуть роздмухувати ворожнечу і займатись флудом. Он ваш поціновувач авіатор, гордиться "пацанами, що без єдиного вистріла взяли Крим" , оправдовує окупацію Донецька, небесну сотню називає фанатиками і за це три дні бану? Він навіть лінується нові пости писати, тупо копіює, те, що писав під старим ніком. Ну як отримав з ольгіно, так і публікує.
Чому йому дозволили, зарегіструвати другий нік під час бану? Такий цінний кадр, чи вказівка зверху?

Ти явно рамси попутав.

По-перше, ти звернув увагу на те, в якій гілці (з якою тематикою) ти це скавчиш?

По друге, якщо не знав, то прочитай, хто робить революцію, і хто її результатами користується. Так от, в тій градації Небесна Сотня була таки фанатиками. А твій Порошенко, за якого ти вже явно тут топиш (інакше просто мовчки пішов би з цієї гілки) - це та падлюка, яка скористалася цим всим.


І ще. Якщо нік вбитий на "ніколи", то його тут наразі не існує. Фізична особа має право зареєструвати новий нік і писати, не порушуючи правил - я ТАК бачу політику банів.
   
Re: Упс! Як невдобно получилося... Вниманию порохоботов

Ти явно рамси попутав.

По-перше, ти звернув увагу на те, в якій гілці (з якою тематикою) ти це скавчиш?

По друге, якщо не знав, то прочитай, хто робить революцію, і хто її результатами користується. Так от, в тій градації Небесна Сотня була таки фанатиками. А твій Порошенко, за якого ти вже явно тут топиш (інакше просто мовчки пішов би з цієї гілки) - це та падлюка, яка скористалася цим всим.


І ще. Якщо нік вбитий на "ніколи", то його тут наразі не існує. Фізична особа має право зареєструвати новий нік і писати, не порушуючи правил - я ТАК бачу політику банів.

Тому багато хто таки добивався, щоб зняли бан. Дивно навіщо, можна просто новий зарегіструвати. Ти хоч правила почитай.
Інше навіть не коментую, ти взагалі чого сюда приперлась, тут питання задають модерам. Буде щось цікаво від тебе дізнатись, напишу в приват чи на основному форумі.

От тобі приклад.
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1027121.0

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1029334.0

Останнє редагування: 24 березня 2019 21:36:39 від Oleksandr
   
Re: Упс! Як невдобно получилося... Вниманию порохоботов

Тому багато хто таки добивався, щоб зняли бан. Дивно навіщо, можна просто новий зарегіструвати. Ти хоч правила почитай.
Інше навіть не коментую, ти взагалі чого сюда приперлась, тут питання задають модерам. Буде щось цікаво від тебе дізнатись, напишу в приват чи на основному форумі.

Я їх почитала. А от ти  мабуть таки не читав, якщо несеш таку галіматню.
   
Re: Упс! Як невдобно получилося... Вниманию порохоботов

Я їх почитала. А от ти  мабуть таки не читав, якщо несеш таку галіматню.

Погано читала.

4.8. Заборонен о мати 2 та більше ніки, а також писати на форумі під іншим ніком під час бану.
   
Re: Упс! Як невдобно получилося... Вниманию порохоботов

От тобі приклад.
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1027121.0



Той нік "Авіатор" - таку процедуру не проходив.


Думаю, що і інші забанені на "ніколи", коли вже буде поставлено остаточну крапку адміном у їхній епопеї по розбану, можуть згодом зареєструвати новий нік і писати, не порушуючи правил.

А поки ще болтаюцця/апаюцця гілочьки по розбану з ніколи - то значить ще не поставлена остаточна крапка - не сказано остаточне "Ні!", або сказане, та ходоки роблять вигляд що не почули.


   
Re: Упс! Як невдобно получилося... Вниманию порохоботов

Той нік "Авіатор" - таку процедуру не проходив.


Думаю, що і інші забанені на "ніколи", коли вже буде поставлено остаточну крапку адміном у їхній епопеї по розбану, можуть згодом зареєструвати новий нік і писати, не порушуючи правил.

А поки ще болтаюцця/апаюцця гілочьки по розбану з ніколи - то значить ще не поставлена остаточна крапка - не сказано остаточне "Ні!", або сказане, та ходоки роблять вигляд що не почули.
Ще раз, якщо мені щось буде потрібно від тебе, я напишу в приват, або на основному форумі. Тут питання задають модерам.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія