Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Про бензин

Re: Про бензин

чуваки з 5и літровими, ваще в афуї  :gigi:
   
Re: Про бензин

"Дибіли бля"... Яка картельна змова??? Купу наших нафтобаз роз'їбашили, імпорту з моря, рашки і білорашки нема, а вони "тату, де море.."
https://www.epravda.com.ua/publications/2022/04/29/686417/

От дивись, Дмитро, ти сам починаєш нервувати, а потім мене на 10 днів забаниш з будь-якого іншого приводу. Тому я не маю бажання тобі щось доводити.

Тільки для інших зауважу, щоб порахували який насправді мізерний відсоток тих "купу роз'їбашили" (с) від загального об'єму нафтобаз по країні, де можна зберігати нафтопродукти.

І чому для ЗСУ та на АЗК дизель є, а от з бензином дефіцит.

Повторюю: це моя думка, я не наполягає на ній, не треба нервувати та плюватись, якщо не згоден.

Останнє редагування: 29 квітня 2022 14:39:39 від alexUP
   
Re: Про бензин

У тебя проблемы с заправкой или просто тебя кто-то попросил панику разгонять?

ух ти який строгій!
   
Re: Про бензин

У тебя проблемы с заправкой или просто тебя кто-то попросил панику разгонять?

Сьогодні не зміг заправитись,черги по 50 авто на тих заправках де ще є, завтра ймовірно буде взагалі порожньо у Києві, але у мене майже повний бак, я з початку війни заливаю кожні 100км. Треба для цивільних ціну грн 100 робити, акцизи на зсу, щоб не палили пальне на всяку х.й.ю.
   
Re: Про бензин

Сьогодні не зміг заправитись,черги по 50 авто на тих заправках де ще є, завтра ймовірно буде взагалі порожньо у Києві, але у мене майже повний бак, я з початку війни заливаю кожні 100км. Треба для цивільних ціну грн 100 робити, акцизи на зсу, щоб не палили пальне на всяку х.й.ю.

я наприклад час від часу підключаюсь до компанії на Ірпень-Буча-Макарів-Ворзель.
В останні дні різко стало менше тих хто своїм транспортом доберається - зрозуміло чому?
То  теж х.у...я?
   
Re: Про бензин

От дивись, Дмитро, ти сам починаєш нервувати, а потім мене на 10 днів забаниш з будь-якого іншого приводу. Тому я не маю бажання тобі щось доводити.

Тільки для інших зауважу, щоб порахували який насправді мізерний відсоток тих "купу роз'їбашили" (с) від загального об'єму нафтобаз по країні, де можна зберігати нафтопродукти.

І чому для ЗСУ та на АЗК дизель є, а от з бензином дефіцит.

Може тому що ЗСУ передбачили такий варіант, я навів вище лінк там є коментар експерта, хто має мізки все зрозуміє.
   
Re: Про бензин

я наприклад час від часу підключаюсь до компанії на Ірпень-Буча-Макарів-Ворзель.
В останні дні різко стало менше тих хто своїм транспортом доберається - зрозуміло чому?
То то теж х.у...я?

Я кожен тиждень возив допомогу родичам у Бучу, наразі у них вже є електрика і газ, і почали магазини запускати, так що буду не так часто їздити, бо розумію, що пальне комусь зараз більш потрібне. І краще забити один бус, ніж везти той же самий вантаж на 10 легковиках.
   
Re: Про бензин

У львові теж тільки по 10 літрів і тільки пульс
   
Re: Про бензин

Я кожен тиждень возив допомогу родичам у Бучу, наразі у них вже є електрика і газ, і почали магазини запускати, так що буду не так часто їздити, бо розумію, що пальне комусь зараз більш потрібне. І краще забити один бус, ніж везти той же самий вантаж на 10 легковиках.

вітаю, ти порєшав свої проблеми.
А скільки ще треба зробити людям у тому регіоні мабуть теж у курсі?
Так шо - пом"якше з формуліровками.
   
Re: Про бензин

Вело с барель нефти максимум 90-100 литров бензина получается
Барель 168 литров
Стоимость барреля 109 долларов
Какая себестоимость 50 евро центов ты о чем?
50 при цене барель 60-70
   
Re: Про бензин

У львові теж тільки по 10 літрів і тільки пульс

у Львові на деяких заправках уже 0, личаківська-пасічна

на зеленій де зїзд на сихів, тіко пульс і черга машин 20
   
Re: Про бензин

Що буде якщо в сучасну іномарку залити 92 якщо нема 95 ?
Чи краще бодяжити 100 і 92 ?

якщо бенз містить свинець і стоїть каталізатор, то каталізатору дупа, а так, то інжектор мав би вирівняти якщо бенз гіршої якості, але зловживати все одно не треба
   
Re: Про бензин

якщо бенз містить свинець і стоїть каталізатор, то каталізатору дупа, а так, то інжектор мав би вирівняти якщо бенз гіршої якості, але зловживати все одно не треба
у бензин вже багато десятиліть не добавляють свинцю
   
Re: Про бензин
PAL

якщо бенз містить свинець і стоїть каталізатор, то каталізатору дупа, а так, то інжектор мав би вирівняти якщо бенз гіршої якості, але зловживати все одно не треба

проблема в іншому
якщо ступінь стискання висока, починається детонація
Бортовий комп намагається виправити, як може
й далі залежить виключно від прошивки та деяких конструктивних особливостей двигуна - чи вийде позбавитися детонації регулюванням у допусках чи ні

а каталізатору дупа від іншого - в нас дозволили бенз з допусками Евро3 та Евро4 (бо бензу дефіцит)
ото новеньким іномаркам склад буде не до смаку, особливо у частині сірки
хоча короткочасно якщо - то нічого страшного не буде
   
Re: Про бензин

у Львові на деяких заправках уже 0, личаківська-пасічна

на зеленій де зїзд на сихів, тіко пульс і черга машин 20

На око був тільки пульс і газ по тридцять. Реально хєрово з бензом цей тиждень
   
Re: Про бензин

   
Re: Про бензин

Вообщем докладываю.
Отстояв около часа на ОкКО и заправившись 10 л по 35 грн, еду значит домой.
А живу сейчас за городом, на даче. Отъехал 6 км от города, проезжаю такую маааасенькую заправочку. На ней последние два месяца бензина не наблюдал. А тут гляжу, стоит машин 5-6 в очереди. На Стелле понятное дело нолики горят.
Подхожу спрашиваю - есть бензин.? Да есть…
Сколько можно залить - Да сколько хошь.
Стал в очередь. Народ передо мной и в бак и в канистру. Заливаю полный бак ( ну кроме тех 10 л на окко). На кассе - по карточке нельзя. Перекинуть с Карты на Карты можно. Оплачиваю.
Понимаю в чем чудо - 55 грн л.
По ходу пока в Киеве фикс цены не отменят, с бензином хрень не закончится.
Кроме как для армии, должна быть свободная цена. Или давиться в очередях и по 10 л заправляться.
   
Re: Про бензин

   
Re: Про бензин

Да не может быть бензин по 35 грн при цене барелля больше 100
   
Re: Про бензин

хай відпускають ціни,  хоч по 100
 для критичної інфраструктури пільги/субсидії
і європейці самі будуть нам возити.

ну а армія то взагалі не обговорюється, першочергово.
   
Re: Про бензин

В польше бензин стоит потора евро
ндс отменен
акциз примерно 10 грн литр на наши деньги, 1,5 злотых

тоесть 50 грн литр минус 10 грн акциза = 40 грн
как может быть безин с польши дешевле 40 грн?
с учетом доставки 43-45 литр должен быть
по такой цене и будет много бензина
   
Re: Про бензин

45 грн за литр адекватная цена в сложившейся ситуации
   
Re: Про бензин

электрички сейчас и гибриды что могут отдельно от электрики ездить самое оно сейчас
   
Re: Про бензин

В польше бензин стоит потора евро
ндс отменен
акциз примерно 10 грн литр на наши деньги, 1,5 злотых

тоесть 50 грн литр минус 10 грн акциза = 40 грн
как может быть безин с польши дешевле 40 грн?
с учетом доставки 43-45 литр должен быть
по такой цене и будет много бензина
Ти чомусь рахуєш ціну заправки замість оптової ціни в цистерні...
   
Re: Про бензин

Вообщем докладываю.
Отстояв около часа на ОкКО и заправившись 10 л по 35 грн, еду значит домой.
А живу сейчас за городом, на даче. Отъехал 6 км от города, проезжаю такую маааасенькую заправочку. На ней последние два месяца бензина не наблюдал. А тут гляжу, стоит машин 5-6 в очереди. На Стелле понятное дело нолики горят.
Подхожу спрашиваю - есть бензин.? Да есть…
Сколько можно залить - Да сколько хошь.
Стал в очередь. Народ передо мной и в бак и в канистру. Заливаю полный бак ( ну кроме тех 10 л на окко). На кассе - по карточке нельзя. Перекинуть с Карты на Карты можно. Оплачиваю.
Понимаю в чем чудо - 55 грн л.
По ходу пока в Киеве фикс цены не отменят, с бензином хрень не закончится.
Кроме как для армии, должна быть свободная цена. Или давиться в очередях и по 10 л заправляться.

Так і проживай тихенько на дачі. Навіщо зараз по Києву двісті км в день наматувать?  :facepalm1:
   
Re: Про бензин

электрички сейчас и гибриды что могут отдельно от электрики ездить самое оно сейчас

Так, я теж починаю заздрити гібридникам ) Але у них теж є свої проблемки...
   
Re: Про бензин

Так і проживай тихенько на дачі. Навіщо зараз по Києву двісті км в день наматувать?  :facepalm1:
Так у меня праздник на этой неделе - аж два раза на работе был. :)
   
Re: Про бензин

ух ти який строгій!
Та страшнє
   
Re: Про бензин

Вообщем докладываю.
Отстояв около часа на ОкКО и заправившись 10 л по 35 грн, еду значит домой.
А живу сейчас за городом, на даче. Отъехал 6 км от города, проезжаю такую маааасенькую заправочку. На ней последние два месяца бензина не наблюдал. А тут гляжу, стоит машин 5-6 в очереди. На Стелле понятное дело нолики горят.
Подхожу спрашиваю - есть бензин.? Да есть…
Сколько можно залить - Да сколько хошь.
Стал в очередь. Народ передо мной и в бак и в канистру. Заливаю полный бак ( ну кроме тех 10 л на окко). На кассе - по карточке нельзя. Перекинуть с Карты на Карты можно. Оплачиваю.
Понимаю в чем чудо - 55 грн л.
По ходу пока в Киеве фикс цены не отменят, с бензином хрень не закончится.
Кроме как для армии, должна быть свободная цена. Или давиться в очередях и по 10 л заправляться.

классика
   
Re: Про бензин

   
Re: Про бензин

хай відпускають ціни,  хоч по 100
 для критичної інфраструктури пільги/субсидії
і європейці самі будуть нам возити.

ну а армія то взагалі не обговорюється, першочергово.
піде лендліз то з паливом ситуація стане легше  :-)o
   
Re: Про бензин

не про бенз, но про бенз

   
Re: Про бензин

гетьманцева назначили в комиссию про восстановлению украины главным
   
Re: Про бензин

О, пішли розганяти зраду. Вже весь твітер завалений
   
Re: Про бензин

піде лендліз то з паливом ситуація стане легше  :-)o
с какого фуя? лендлиз что-ли топливо будет закупать и продавать?? жопы он тоже подтирать будет?
пока коммуняки и сицилисты будут податками рулить - будет все тоже
   
Re: Про бензин

без интереса люди не работают. с интересом - работают.
элементарная истина, но сицилисты все время в нее башкой врубаются, и всех с собой в гамно сицилизма тащат
   
Re: Про бензин

   
Re: Про бензин

Так у меня праздник на этой неделе - аж два раза на работе был. :)

Працюй віддалено )
Нє... ну якщо ти у токарного станка - тоді попроси талони на бенз у майстра цеха )))   
   
Re: Про бензин

О, пішли розганяти зраду. Вже весь твітер завалений

 ТС годний, щоб зраду розігнать? ))
   
Re: Про бензин

ТС годний, щоб зраду розігнать? ))

Ну він любить поволати. Хоча я не мав конкретно його на увазі - вже купа зради в твітері/фб, шо бензи нема. Сцуко, а шо  ж случілось?  Тіпа війни вже нема і щодня ракети не прилітають.
Гівно, а не люди (с)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія