Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФУП: як резидент України може отримати грошовий перевод PayPal ?

ФУП: як резидент України може отримати грошовий перевод PayPal ?
Пшениця

Маю знайомих і родичів на передовій. Зазвичай передаю з оказією хто їде в Україну. А оце такий період що ніхто нікуди не планує
ніби є якісь контори посередники, через які PayPal-ити можна, але пошук щось не виходить. Хтось має якусь інфу як через PayPal можна?

Які, окрім WU, є ще можливості?

ПС. Думаю, тема багатьох зацікавить
   
Никак. Уже 100 тем было...
   
никак. через посредника это значит ему пайпал, а он тебе нал или через другую платежную систему.
альтернатива - свифт.
   
посадить на кол Пороха и Яйценюка как неспособных
   
а чому вестерн юніон не допомогає?
чі ти чужі гроші хочешь красти та посилати
   
Маю знайомих і родичів на передовій. Зазвичай передаю з оказією хто їде в Україну. А оце такий період що ніхто нікуди не планує
ніби є якісь контори посередники, через які PayPal-ити можна, але пошук щось не виходить. Хтось має якусь інфу як через PayPal можна?

Які, окрім WU, є ще можливості?

ПС. Думаю, тема багатьох зацікавить

Можно.
Давно использую.

   
краще вестерном
офіційно пейпел ніяк
   
Можно.
Давно использую.
как, если при попытке совершить перевод на украинский акаунт выдается отказ тому, кто собирается переводить?
   
Маю знайомих і родичів на передовій. Зазвичай передаю з оказією хто їде в Україну. А оце такий період що ніхто нікуди не планує
ніби є якісь контори посередники, через які PayPal-ити можна, але пошук щось не виходить. Хтось має якусь інфу як через PayPal можна?

Які, окрім WU, є ще можливості?

ПС. Думаю, тема багатьох зацікавить


Можно.
Давно использую.


как, если при попытке совершить перевод на украинский акаунт выдается отказ тому, кто собирается переводить?

Не напружуйтеся.
Хотів би розповісти - вже зробив би. Всієї роботи - три десятки клавіш стукнути.
Може, особливу особисту подяку хоче ще навіть до того, як поділиться інфою.
   
Через пейпал ніяк.
Можна з карти на карту через сервіс приват-банку "sendmoney"
   
а чому вестерн юніон не допомогає?
чі ти чужі гроші хочешь красти та посилати

Маладец, на талон на бєсплатную порцию в "Валнє"


   
через посредников можно
   
как, если при попытке совершить перевод на украинский акаунт выдается отказ тому, кто собирается переводить?


Это значит, что ваш украинский аккаунт не имеет функции приема платежей PayPal.
   
Які, окрім WU, є ще можливості?
ну скрилом можно, наверно
   
Не напружуйтеся.
Хотів би розповісти - вже зробив би. Всієї роботи - три десятки клавіш стукнути.
Може, особливу особисту подяку хоче ще навіть до того, як поділиться інфою.

Шо делать - описано в Интернете.
   
Через пейпал ніяк.
Можна з карти на карту через сервіс приват-банку "sendmoney"
Тільки українські картки на території України. З закордону не працює.
   
Маладец, на талон на бєсплатную порцию в "Валнє"

Показати зображення...

вроді доросла людина а без мозгла
хотів тобі допомогти але тепер гуляй Вася жуй опілки
   
вроді доросла людина а без мозгла
хотів тобі допомогти але тепер гуляй Вася жуй опілки
Хотів би - одразу сказав би що знаєш як.
   
Шо делать - описано в Интернете.

Вам всі, хто хоче переправити гроші на потреби армії, а також вояки на передовій - дуже вдячні за таку цінну конкретну допомогу.

Останнє редагування: 14 листопада 2015 20:16:18 від Пшениця
   
Сейчас через Payoneer можно спокойно получать бабки из-за бугра, причем путем простого перевода с карты на карту. Но надо конечно иметь карту Payoneer. Получить ее достаточно просто. Заявка на их сайте, заполнение форм, высылка сканов своего паспорта — и менее, чем через два месяца у вас есть карта.
Возможность перевода прямо на эту карту частным или юрлицом из-за  бугра появилась полгода назад всего. Я уже пользовался, все работает. Комиссия на съем наличных в банкоматах Украины зависит от банкомата (от банка-владельца). Выгоднее всего снимать в банкоматах УкрСибБанка. Сейчас там получается курс 22.33 грн/долл. (вы можете снять только гривны с долларовой карты) после уплаты всех комиссий, т.е. по сравнению с курсом НБУ получается минус 3%.
   
Зачем такие сложности, можно BTC-E кодом выслать, он у себя обналичит на гривневую карту по курсу, пару минут времени, без комиссий
Или сам им можешь обналичить, привязав их гривневую карту, они сразу в грн получат
BTC-E код покупается на любую указанную тобой сумму в USD
   
Сейчас через Payoneer можно спокойно получать бабки из-за бугра, причем путем простого перевода с карты на карту. Но надо конечно иметь карту Payoneer. Получить ее достаточно просто. Заявка на их сайте, заполнение форм, высылка сканов своего паспорта — и менее, чем через два месяца у вас есть карта.
Возможность перевода прямо на эту карту частным или юрлицом из-за  бугра появилась полгода назад всего. Я уже пользовался, все работает. Комиссия на съем наличных в банкоматах Украины зависит от банкомата (от банка-владельца). Выгоднее всего снимать в банкоматах УкрСибБанка. Сейчас там получается курс 22.33 грн/долл. (вы можете снять только гривны с долларовой карты) после уплаты всех комиссий, т.е. по сравнению с курсом НБУ получается минус 3%.

Зачем такие сложности, можно BTC-E кодом выслать, он у себя обналичит на гривневую карту по курсу, пару минут времени, без комиссий
Или сам им можешь обналичить, привязав их гривневую карту, они сразу в грн получат
BTC-E код покупается на любую указанную тобой сумму в USD
Дякую, розгляну.

****************
Ідіотизм якийсь, вибачаюсь.
2 десятиліття інтернет в кожній хаті і он-лайн грошовий сервіс. Бігати зі сканами та по банках....

Останнє редагування: 14 листопада 2015 20:27:34 від Пшениця
   
Я прочел президент Украины....  :D
А если резидент Украины на задании вне Украины то может и получить.
   
Дякую дуже, тільки отого Payoneer не приймають як платіжку на великих інтернет базарах, мабуть. Хотілося б якось, щоб і гроші можна було обналить, і комусь перевести з дому, і заплатити на і-беї, і щоб не без сканів та іншої біганини а прямо з дому.

Просто ідіотизм якийсь, 2 десятиліття інтернет майже в кожній хаті...

Але дуже дякую за деталі, обов"язково подивлюся.

вы не поняли: Payoneer нужет не вам, а вашему получателю в Украине. Он может заказать себе эту карту на сайте Payoneer и ее пришлют ему в Украину. А вы сможете перечислять на нее деньги с любой вашей карты (Виза, МастерКард), Payoneer вам не нужен
   
Вам всі, хто хоче переправити гроші на потреби армії, а також вояки на передовій - дуже вдячні за таку цінну конкретну допомогу.

Пояснюю: гроші на потреби армії з PayPal акаунту в Україні отримати буде неможливо. Найближча точка, де можно отримати такі кошти знаходиться за кордоном України. Якщо ви хочете переказати саме кошти - використовуйте інші варіанти. Набагато краще, якщо ви будете пересилати в Україну цільові замовлення, або високоліквідні речі, які швидко можно продати в Україні з прибутком 300% Наприклад, таке: http://www.ebay.com/itm/Samsung-Series-7-NP700Z5C-S01UB-quad-core-i7-3615QM-CHRONOS-7-NVIDIA-GT-630M-/321886321722?hash=item4af1eb7c3a:g:LDIAAOSwIrNWFHL9

Передавайте цим всім - палкий привіт, та найщиріші побажання.

Якщо будуть конкретні запитання, а не загальні - будь ласка. А закривати свої зроблені можливості, за рахунок оленів, що кинуться в ополонку я не буду.
   
вы не поняли: Payoneer нужет не вам, а вашему получателю в Украине. Он может заказать себе эту карту на сайте Payoneer и ее пришлют ему в Украину. А вы сможете перечислять на нее деньги с любой вашей карты (Виза, МастерКард), Payoneer вам не нужен

Ні-ні, я все чудово зрозумів. Він робить картку, я на неї переправляю будь-яким методом. Дуже дякую ще раз.
А з якими ще банками України той Payoneer співпрацює?
   
Пояснюю: гроші на потреби армії з PayPal акаунту в Україні отримати буде неможливо. Найближча точка, де можно отримати такі кошти знаходиться за кордоном України. Якщо ви хочете переказати саме кошти - використовуйте інші варіанти. Набагато краще, якщо ви будете пересилати в Україну цільові замовлення, або високоліквідні речі, які швидко можно продати в Україні з прибутком 300% Наприклад, таке: http://www.ebay.com/itm/Samsung-Series-7-NP700Z5C-S01UB-quad-core-i7-3615QM-CHRONOS-7-NVIDIA-GT-630M-/321886321722?hash=item4af1eb7c3a:g:LDIAAOSwIrNWFHL9

Передавайте цим всім - палкий привіт, та найщиріші побажання.

Якщо будуть конкретні запитання, а не загальні - будь ласка. А закривати свої зроблені можливості, за рахунок оленів, що кинуться в ополонку я не буду.
ф


 :lol:  X(
   
Ні-ні, я все чудово зрозумів. Він робить картку, я на неї переправляю будь-яким методом. Дуже дякую ще раз.
А з якими ще банками України той Payoneer співпрацює?

да в любом банкомате можно снять деньги. Просто у разных банков разная комисссия. Вот например смотрите тут: http://payoneer-ua.liberwing.com
   
Пояснюю: гроші на потреби армії з PayPal акаунту в Україні отримати буде неможливо. Найближча точка, де можно отримати такі кошти знаходиться за кордоном України. Якщо ви хочете переказати саме кошти - використовуйте інші варіанти. Набагато краще, якщо ви будете пересилати в Україну цільові замовлення, або високоліквідні речі, які швидко можно продати в Україні з прибутком 300% Наприклад, таке: http://www.ebay.com/itm/Samsung-Series-7-NP700Z5C-S01UB-quad-core-i7-3615QM-CHRONOS-7-NVIDIA-GT-630M-/321886321722?hash=item4af1eb7c3a:g:LDIAAOSwIrNWFHL9

Передавайте цим всім - палкий привіт, та найщиріші побажання.

Якщо будуть конкретні запитання, а не загальні - будь ласка. А закривати свої зроблені можливості, за рахунок оленів, що кинуться в ополонку я не буду.

Та не зліться Ви, будь ласка. Ніхто нікому зла не хоче. Як не вірите - то й не треба починати розмову взагалі. А не вкинути - ось я який крутий, а потім - купуйте на ібеї та перепродуйте, бо я не скажу як з PayPal бо ви всі тут олені та спалите менгі точку.
Гуд бай в цій гілці, неолень Ви наш.

ОлдВуд, іди нахуй, свиня, з гілки.

Останнє редагування: 14 листопада 2015 20:39:54 від Пшениця
   
ах, забыл сказать: у Пионера есть ограничение на такие переводы — не более 2000 долл. за один раз. И еще не очень удобно, что деньги на счету после перевода появляются в течение суток. Ну, за неименеем Пэйпэла, пока и так сойдет.
   
Зачем такие сложности, можно BTC-E кодом выслать, он у себя обналичит на гривневую карту по курсу, пару минут времени, без комиссий
Или сам им можешь обналичить, привязав их гривневую карту, они сразу в грн получат
BTC-E код покупается на любую указанную тобой сумму в USD
Дякую, розгляну.

****************
Ідіотизм якийсь, вибачаюсь.
2 десятиліття інтернет в кожній хаті і он-лайн грошовий сервіс. Бігати зі сканами та по банках....
[/quote]

Никаких документов при покупке ВТС-Е кода не надо, кроме вашей карты при покупке кода в USD и гривневой карты получателя при обналичивания ВТС-Е кода
Сервис очень прост, сам им пользуюсь
   
ах, забыл сказать: у Пионера есть ограничение на такие переводы — не более 2000 долл. за один раз. И еще не очень удобно, что деньги на счету после перевода появляются в течение суток. Ну, за неименеем Пэйпэла, пока и так сойдет.
Назагал виходить 5,5% віддавати?
Mastercard     3.5%

Аваль            1.8%
Укрсиббанк   1.8%
   
Дякую, розгляну.

****************
Ідіотизм якийсь, вибачаюсь.
2 десятиліття інтернет в кожній хаті і он-лайн грошовий сервіс. Бігати зі сканами та по банках....
Никаких документов при покупке ВТС-Е кода не надо, кроме вашей карты при покупке кода в USD и гривневой карты получателя при обналичивания ВТС-Е кода
Сервис очень прост, сам им пользуюсь
[/quote]

А скільки там віддається за послуги назагал. ЧИ залежить від суми?
Де докладно можна глянути швидко про сервіс?
Дякую
   
Та не зліться Ви, будь ласка. Ніхто нікому зла не хоче. Як не вірите - то й не треба починати розмову взагалі. А не вкинути - ось я який крутий, а потім - купуйте на ібеї та перепродуйте, бо я не скажу як з PayPal бо ви всі тут олені та спалите менгі точку.
Гуд бай в цій гілці, неолень Ви наш.

ОлдВуд, іди нахуй, свиня, з гілки.


Працювати потрібночесно шановний бицю
беріть саоє ярмо та тягніть
а дурити простого украінця не вдасця
   
Дякую, розгляну.

****************
Ідіотизм якийсь, вибачаюсь.
2 десятиліття інтернет в кожній хаті і он-лайн грошовий сервіс. Бігати зі сканами та по банках....
Никаких документов при покупке ВТС-Е кода не надо, кроме вашей карты при покупке кода в USD и гривневой карты получателя при обналичивания ВТС-Е кода
Сервис очень прост, сам им пользуюсь
[/quote]

А можете подробно простыми словами изложить эту схему? Есть физлицо за бугром, есть я с карточкой Привата в Украине (какая нужна карта? гривневая или валютная?). Физлицо хочет перевести мне 1000 долл. Что он должен сделать и что я? Где какие комиссии платятся, кем (отправителем или получателем)?
   
містер пшиниця стає на стежку злочіну і ви зараз допомогаєте йому  сісти в вьязниці
   
Никаких документов при покупке ВТС-Е кода не надо, кроме вашей карты при покупке кода в USD и гривневой карты получателя при обналичивания ВТС-Е кода
Сервис очень прост, сам им пользуюсь
А скільки там віддається за послуги назагал. ЧИ залежить від суми?
Де докладно можна глянути швидко про сервіс?
Дякую
[/quote]

Комиссии нет, вы покупаете ВТС-Е код, например за 200 USD, с вашей карты списывается эта сумма, вам на почту присылается код, в таком виде: Ваш BTC код: BTCE-USD-79IN2GVW-FWG8BC0Z-Y9SFCGSX-RUKXMVE2-E8NVLJRQ
Вы отправляете этот код получателю, он заходит на сервис, например, http://e-btc.com.ua и нажимает кнопочку "продать ВТС-Е код", вводит полученный от вас код, и получает на свою гривневую карту (которую указывает при регистрации на сайте) эквивалент 200 USD в грн, сразу. (4610 грн по курсу покупки 23.05)
   
Дякую, розгляну.

****************
Ідіотизм якийсь, вибачаюсь.
2 десятиліття інтернет в кожній хаті і он-лайн грошовий сервіс. Бігати зі сканами та по банках....
Никаких документов при покупке ВТС-Е кода не надо, кроме вашей карты при покупке кода в USD и гривневой карты получателя при обналичивания ВТС-Е кода
Сервис очень прост, сам им пользуюсь
[/quote]

А скільки там віддається за послуги назагал. ЧИ залежить від суми?
Де докладно можна глянути швидко про сервіс?
Дякую
*********


Все платежи осуществляются
ТОЛЬКО
на стороне ПриватБанка
Комиссия
0% комиссия на ввод и вывод средств для карт ПриватБанка.
3% комиссия на ввод и вывод средств для карт других банков.
0% комиссия на ввод средств наличными через терминал ПриватБанка.
+
 LIQPAY *Комиссия 2,75% за платеж

Цей  LIQPAY *, хотів запитати чи бере з банків з-за кордону і як, а там хелп ні к чорту, нічого нема.
І ще, як я зрозумів, це Приват Банк тільки. Принаймні, про інші згадки нема.
   
в гугл введите "купить ВТС-Е code" и будет вам счастье ))
   
в гугл введите "купить ВТС-Е code" и будет вам счастье ))
Та знайшов, дякую, поначитувався.
Тільки з цього кінця світу - багато питань додатково. Тут Мастер картка - геть не те значення і не так оплачується, як в Україні, наприклад. Можуть бути несумісності. Та і багато інших питань, чисто технічних.
Зв"яжуся з ними краще вживу.
Дякую.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія