Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Старі перевірені кадри знову в строю :facepalm1:

Re: Старі перевірені кадри знову в строю :facepalm1:

Сказали що нада призначити, і все. Як там велике крадівництво укріплень, десь уже є результати, окрім фотки під оріховим?
   
Re: Старі перевірені кадри знову в строю :facepalm1:

Суд відпустив Лієва з-під варти під власне зобов’язання – ЗМІ
як думаєте,яку посаду дадуть після?
   
Re: Старі перевірені кадри знову в строю :facepalm1:

команда воров  :butcher:
   
Re: Старі перевірені кадри знову в строю :facepalm1:

Почекають, а потім неодмінно дадуть якусь посаду. Он Тимошенко почекав початку крадівництва укріплень - сидів -сидів, і таки ж висидів!
   
Re: Старі перевірені кадри знову в строю :facepalm1:

Незнайка, цуко  :weep:

"трошки накосячив" курва  :weep:
   
Re: Старі перевірені кадри знову в строю :facepalm1:

якого х відпускать мародерів?
бо це одна каманда
   
Re: Старі перевірені кадри знову в строю :facepalm1:

Начальнику медичної служби 82-ї окремої десантно-штурмової бригади ЗСУ майору Антону Шевчуку, який попросив Командування Медичних сил замінити неякісні китайські турнікети, оголосили “сувору догану”.

Про це сам Антон Шевчук повідомив у коментарі “Українській правді“, повідомляє видання 26 серпня.

“Як тільки я прибув у бригаду в кінці квітня, я запитав у тогочасного начмеда – що по аптечках. На що було сказано, що аптечки видані, у кожній по два турнікети, проблем немає.

Потім, 11-12 липня, коли ми готувалися вступати в бойові дії, я перевірив аптечки і побачив китайські турнікети з німецькою наклейкою та литовською інструкцією. Це мене трішки прибило… Деяким хлопцям, які на той момент уже виконували завдання, я замінив турнікети із запасів бригади.
Памятаєте того начмеда?
це мародери крали на тернікетах,якщо будеш щось проти мародерів,то вони,мародери,покажуть де твоє місце...
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія