Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Якась шиза у кремлінів. Цхінвалі перейменували в Сталінір :weep:

Російські окупанти у Грузії перейменували місто Цхінвалі у "Сталінір"

Так званий "президент" маріонеткової "республіки Південна Осетія" (окупований РФ Цхінвальський регіон Грузії) Анатолій Бібілов підписав указ про використання для міста Цхінвалі найменування "місто Сталінір"

https://wz.lviv.ua/news/411444-rosiiski-okupanty-u-hruzii-pereimenuvaly-misto-tskhinvali-u-stalinir

Привет уважаемый Амиран! А как в Крыму, не заепует ли эта куета патриотично - победобесная. Все как зазамбированные мудаки поди? Или ты уже привык и самому иногда нравится?

Привет уважаемый Амиран! А как в Крыму, не заепует ли эта куета патриотично - победобесная. Все как зазамбированные мудаки поди? Или ты уже привык и самому иногда нравится?

Здарова граф! Отвечу подробно, но вечером.

Так званий "президент" маріонеткової "республіки Південна Осетія" (окупований РФ Цхінвальський регіон Грузії) Анатолій Бібілов підписав указ про використання для міста Цхінвалі найменування "місто Стал

Говорящая фамілія  :laugh:

Бібілов, бля  :laugh:

Так званий "президент" маріонеткової "республіки Південна Осетія" (окупований РФ Цхінвальський регіон Грузії) Анатолій Бібілов підписав указ про використання для міста Цхінвалі найменування "місто Сталінір"

https://wz.lviv.ua/news/411444-rosiiski-okupanty-u-hruzii-pereimenuvaly-misto-tskhinvali-u-stalinir
Спроба "вернуть фарт потому как  карта идет фуфловая"    :-)o 

не заепует ли эта куета патриотично - победобесная
а як вам, Графф, на інтері щоденна реклама "полка"? не зайопує?

но отчего только сталинир? а гатчину в троцк  слабо?  ))))) "иторическое название" ))))

Виходить для кацапів все ж таки важливо КАК НАЗИВАЄТСЯ УЛИЦА?

Виходить для кацапів все ж таки важливо КАК НАЗИВАЄТСЯ УЛИЦА?

Звичайно важливо.
Тому тут ті хто вихований на їх пропаганді і каже про те що неважливо як названа вулиця, якщо вона названа кацапами.

а як вам, Графф, на інтері щоденна реклама "полка"? не зайопує?

я не смотрю Интер и вообще наше ТВ, почти не смотрю. Но как я понимаю у нас на один Интер есть еще с 10 -ок других каналов, где нет такой йухни. А в РФ и Крыму это возведено на уровень национальной религии

сезонно - весняне загострення шизофренії  :malyas:

Сралинир. Так не станем же жителями очередного сральника! Еще одна причина не сдаваться коцабам.

А себе Сталинград вернут?

Имхо, уже пора

Здарова граф! Отвечу подробно, но вечером.

Амиран, уже вечер!

Амиран, уже вечер!
:(  ...та мабуть вже відповідає він...десь прикутий до стільця .

Пуйловцям треба годувати свій плебс "перемогами". Оскільки з реальними перемогами в Рашки зараз більш ніж туго - і в економіці, і в військовій сфері турки зараз б'ють Рашку як сидорову козу, тому змушені перебиватися чим прийдеться, як ось це перейменування  8-)

:(  ...та мабуть вже відповідає він...десь прикутий до стільця .

Сёарцкхер не дремлет гнида

Амиран, уже вечер!

Тільки зараз до дому добрався.

Скажу тобі так, за моїми спостереженнями, заснованими на спілкуванні як в реалі, так і в місцевих соціальних мережах у 50% кримчан немає антиукраїнських настроїв. Хоча ще в 2014 році такі настрої були у 80% населення. А якщо брати ''победобесов'', як їх називають, тобто схиблених на ''деды воевали'' таких і зовсім не більше 30%.
На вибори народ вже перестав ходити, люди зрозуміли, що виборів в Росії, в прямому розуміння слова ''Вибори'',  нема.

Стосовно як ти сказав ''куети патріотично-победобесной'', ну чого вона мене має задовбувати? Я ж не бюджетник і не держслужбовець, тому ніхто мене не змушує з портретами дідів йти в безсмертному полку. Ну просто не треба дивитися Крим ТБ або ''Росія 24'' і нічого тобі не буде зайобувати.  :)

Тільки зараз до дому добрався.

Скажу тобі так, за моїми спостереженнями, заснованими на спілкуванні як в реалі, так і в місцевих соціальних мережах у 50% кримчан немає антиукраїнських настроїв. Хоча ще в 2014 році такі настрої були у 80% населення. А якщо брати ''победобесов'', як їх називають, тобто схиблених на ''деды воевали'' таких і зовсім не більше 30%.
На вибори народ вже перестав ходити, люди зрозуміли, що виборів в Росії, в прямому розуміння слова ''Вибори'',  нема.

Стосовно як ти сказав ''куети патріотично-победобесной'', ну чого вона мене має задовбувати? Я ж не бюджетник і не держслужбовець, тому ніхто мене не змушує з портретами дідів йти в безсмертному полку. Ну просто не треба дивитися Крим ТБ або ''Росія 24'' і нічого тобі не буде зайобувати.  :)

Так оно везде там просто, повсюду... плакаты, украшения, на тв, в школах, из утюга даже. Не напрягает?

Говорящая фамілія  :laugh:

Бібілов, бля  :laugh:
Здається, там раніше був такий собі президент Тібілов

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія