Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Цигани напали на поліцейського, поліцейського захищали перехожі :facepalm1:

В очі можна людині дивитись, а виблядкам - тільки харкати в їх фашистську харю. Будь проклятий, виродку!
Роми воювали з Гітлером, і багато хто з них.
Такі нелюди, як ти, не мають право на існування. Отруюєш світ своїм смердінням, виродку. Це - моя думка і мої прагнення.
Бо всі нації - рівноцінні.
Так что инульгенцию на преступления давать?
 У Чекатило отец был командиром партизанского отряда ,наверно за это  "фашисты" поймали сына и расстреляли в 1994г.
   
(tu)  Записуємо - в Болгарії сумарно 16 разів,  виїзд на копроратив у ПВ++

А ще Крим щорічно з 1896 року
   
Вызывайте полицию.
Просто тролль :)
   
А ще Крим щорічно з 1896 року

він писав, що у нього декілька квартир, він ахуєнний айтішник, що заробляє дуже багато, їздить постійно відпочивати
ну це те, що пригадую))
   
він писав, що у нього декілька квартир, він ахуєнний айтішник, що заробляє дуже багато, їздить постійно відпочивати
ну це те, що пригадую))


А ще, після Євромайдана, на якому він підтримував Яника, вирішив спілкуватися українською))
   
А ще Крим щорічно з 1896 року
І це не кажучі про Турцію з Єгиптом  [ua]   От ще якби не антиконституційний переворот у 14 році! Тоді б Павлуша взагалі був в шоколаді!
   
Так, бо зараз їду на виїзний корпоратив у Пущу-Водицю. Вже спізнююсь...

Ще встигаєш випити активоване вугілля))
   
Взагалі я наприклад живу в Чехії 20 років, а зараз тількі прозріваю з чеського расизму, українці в порівнянні взірець толерантності. Українців вважають майже як за своїх,до вьетнамців нейтрально ставляться, називають хібащо вузькоокими, але до ціган, негрів-мулатів ставлення взагалі піпец, на чеському порталі і dnes сьогодні навіть коменти відключили, стаття про те що чешка бідкалась що ображають її дітей від негра чоловіка, було до тисячі коментів, що мовляв сама винувата що вилупила, діти тебе будуть проклинать бо життя їм тут не буде та подібне. Ціган взагалі за людей не вважають, постійно чути навіть від людей з вищою освітою що Гітлер недопрацював, не всіх в печах спалив. Українські цигани набагато гірше чеських, бо тут вони в більшості сидять на соціалі, роблять безлад, а в Україні живуть злочинами. Знав хлопця з Звенігородки, в нього брат від наркоти помер, каже що поки не було циган наркоманів майже не було, потім повно молоді присадили на ширку, матері їх за це проклинають.

Останнє редагування: 21 вересня 2018 12:25:55 від Plzen
   
Ще встигаєш випити активоване вугілля))
І таблетки від тиску!
   
Так ось, потрібно вчити, щоб жили не так як вміють а як потрібно. Ліберали срані.

Кому потрібно?
   
А ви почитайте перші сторінок 20 майнкампф. Ви дійсно думали що бюргери обрали радикала від хорошо життя?

Падарі, бл, ссилочьку на укр. чи рос.мовний текст, або на аудіокнигу. Вже давно шукаю.  :blush2:  бажано таки аудіокнигу, бо багато часу немає, та й зір у мене вже трішки підгуляв, щоб його псувати політикою так надовго.
   
А ще, після Євромайдана, на якому він підтримував Яника, вирішив спілкуватися українською))

Там в голові давно і серйозно все пoїбaлoся. Один зі свіжих перлів:

УКРАЇНЕЦЬ за духом - це той, хто живе за принципом: "Україна понад усе!".
І я намагаюсь так жити, усі мої дії - проукраїнські!
Я завжди голосував за проукраїнські політичні течії, з 1996 - за КПУ, потім - за ПР. Ніколи не віддав жодного голосу за антиукраїнський БЮТ, де головна - косаста сука-блядіна, або фсб-ний проект "Свобода", не підтримував жодного антиконституційного майдану, тобто мій вибір був завжди продуманий та патріотичний.
Я одягаюсь у вишиванки на всіх курортах, де можуть зустрітися кацапи, а я дуже часто відпочиваю на морі.
І головна ознака УКРАЇНЦЯ - ненависть до недонації виблядків - кацапів. Я не вважаю цих істот за людей, бо я - УКРАЇНЕЦЬ.
Якось так.

І ще, зневага до вати, я в Києві вату ганяю усюди, де зустріну.

Тобто основні риси - правильний вибір, ненависть до свинособак, а також повага до національних символів.
   
Та й є ще цікавий момент
цигани це народ який більше ніж інші зацікавлений в євроінтеграції Укріани - вже в приході Русского мира вони зацікавлені в останню чергу! :)
Зі своїх циганських міркувань, але це правда
А ви в них вчепилися гірше ніж в кацапів! Це не цигане вбивають українців!
пардон , але цигани єдине чим зацікавлені то як тебе випіздувати на гроші
   
моя б воля - я б ту нечисть вивіз в якусь резервацію, попередньо стерилізувавши
+1000000000
   
Мова йде тільки про те,щоб їх силою примусити виконувати Закон. Хто проти? Знов єуротолерасти? Типо їм можна грабувати-це їх "національний образ життя"?
   
Падарі, бл, ссилочьку на укр. чи рос.мовний текст, або на аудіокнигу. Вже давно шукаю.  :blush2:  бажано таки аудіокнигу, бо багато часу немає, та й зір у мене вже трішки підгуляв, щоб його псувати політикою так надовго.

Аудіо є на ютубі, але читає якийсь аматор тож якість так собі.

На укр її не перекладали.

http://testlib.meta.ua/book/63340/read/
   
Мова йде тільки про те,щоб їх силою примусити виконувати Закон. Хто проти? Знов єуротолерасти? Типо їм можна грабувати-це їх "національний образ життя"?
Чехи їх виселили в резенвації, і це за останні 20-30 років, з найкрутіших, найдорожчих зараз районів Праги, під німецький кордон, правда е, що там люди місцеві постраждали , зараз квартиру трьошку не можуть продати й за 15 штук евро, бо в циганське гетто ніхто не хоче.

Останнє редагування: 21 вересня 2018 20:19:45 від Plzen
   



Останнє редагування: 21 вересня 2018 20:30:46 від _ALeXX_UA
   
https://www.facebook.com/porebrik.news/videos/2266548013574844/


Сцуко, насколько я толерантен, но в ДАННОМ случае хочется набить все цыганские ипла до одного
   
Сцуко, насколько я толерантен, но в ДАННОМ случае хочется набить все цыганские ипла до одного
Все таки ментам надо больше власти. В штатах если б машину облевали то тизером или дубинкой уже бы получили, а с камнем беали бы ,то минимум ногу прострелили. Хотя опять таки часть наших ментов по интеллекту и борзости как эти цигане.
   
Кстати, азовца могут и посадить: атошник, патриот и активист-такого упакуют бегом
   
Ще встигаєш випити активоване вугілля))

 та тут галоперідолу треба потрійну дозу як мінімум
   
так і запишем потвора не захотіла відповідати. Ось такий він толераст на словах. циган до себе не захотів.
батюшка ви або хрестик зніміть або труси надіньте.
   
Шо тут, туй обявився???
В іншому облічьї?
Шифруєцця, зараза!! :super:
   
пардон , але цигани єдине чим зацікавлені то як тебе випіздувати на гроші
не зовсім -цигане зацікавлені у виживанні етносу
будь-яка співпраця з державою - їх кінець як етносу

 у циган був хтось розумніший за Мойсея і тому вони ще існують як этнос
євреїв релігія об'єднувала, а чому цигани ще існують на відміну від хетов і прусів  ?

Останнє редагування: 21 вересня 2018 21:51:29 від bassarabia
   
Чехи їх виселили в резенвації, і це за останні 20-30 років, з найкрутіших, найдорожчих зараз районів Праги, під німецький кордон, правда е, що там люди місцеві постраждали , зараз квартиру трьошку не можуть продати й за 15 штук евро, бо в циганське гетто ніхто не хоче.
не п***а веселої
Чехи комуністи їх намагалися селити насильно разом --получілі що хотіли
а якщо ти жив там то міг набртся толерантності і подтвердить Марті i
що роми не грабіжники тебе хоч раз або твою дружину цигани образили?Пограбували?
Я думаю навіть в Бухаресті ймовірність що тебе пограбує кацап в рази більше ЗА ТЕ  що тебе пограбує циган.
Хоча співвідношення кацапів і циган в БУХАРЕСТІ 1: 1000

Останнє редагування: 21 вересня 2018 22:08:07 від bassarabia
   
не п***а веселої
Чехи комуністи їх намагалися селити насильно разом --получілі що хотіли
а якщо ти жив там то міг набртся толерантності і подтвердить Марті i
що роми не грабіжники тебе хоч раз або твою дружину цигани образили?Пограбували?
Я думаю навіть в Бухаресті ймовірність що тебе пограбує кацап в рази більше ЗА ТЕ  що тебе пограбує циган.
Хоча співвідношення кацапів і циган в БУХАРЕСТІ 1: 1000
Ну так , жив там , та підтверджую цигани це людський бруд, е виключення але це одна-дві людини на сто.
   


цигани .... "весілля"

Останнє редагування: 21 вересня 2018 22:45:57 від bassarabia
   
Ну так , жив там , та підтверджую цигани це людський бруд, е виключення але це одна-дві людини на сто.
\я вас не про якість питаю
ты про цыганский гоп-стоп что то слышал кацапе?Так понятно???
   
\я вас не про якість питаю
ты про цыганский гоп-стоп что то слышал кацапе?Так понятно???
Що циган сам ? Ну нiчого,ти ж наче нормальний... Чи нi ?  :gigi:
   
А зараз будуть хiти, на всi часи  :dance3:                                                                                                                                                                               
   

Що циган сам ? Ну нiчого,ти ж наче нормальний... Чи нi ?  :gigi:
мабудь ,але ти не видповив --ты чув про те як цигани когось пограбували ? Не вкрали а пограбували на гоп/стоп як кацапы?!
якби цигани грабували - їх етнос б зник пару століть назад

Останнє редагування: 21 вересня 2018 23:54:51 від bassarabia
   
мабудь ,але ти не видповив --ты чув про те як цигани когось пограбували ? Не вкрали а пограбували на гоп/стоп як кацапы?!
  :facepalm: Ти реально дурень, в Празi ,Чехii постiйно грабують,навiть мачетами по головi рубають, це те що я знаю.
   
                                                                                                                                     
                                                                                                                                                                                                                                     
 От такий красень телефон вирвали в мене з рук цигани в 2004-му,перед тiм як щедро сльозогiнним спреем набрискали в очi,в Празi на Карловом наместi.
   
Показати зображення...                                                                                                                                     
                                                                                                                                                                                                                                     
 От такий красень телефон вирвали в мене з рук цигани в 2004-му,перед тiм як щедро сльозогiнним спреем набрискали в очi,в Празi на Карловом наместi.
кацапе два питаня:
-- а як думаешь ,чому вас кацапiв, цигани по всiх країнах ловлять і грабують?

-- коли ти останний раз інструкціі в МП ФсБ получав? А вони вже зминилися!!! Ти Бога забув???!!  :D

Останнє редагування: 22 вересня 2018 00:22:36 від bassarabia
   
кацапе два питаня:
-- а як думаешь ,чому вас кацапiв, цигани по всiх країнах ловлять і грабують?

-- коли ти останний раз інструкціі в МП ФсБ получав? А вони вже зминилися!!! Ти Бога забув???!!  :D
Не хочеться тут згадувати радянськi анекдоти,але ти натуральний Молдован що з тебе взяти,ще й циганський. :weep:
   
Показати зображення...                                                                                                                                     
                                                                                                                                                                                                                                     
 От такий красень телефон вирвали в мене з рук цигани в 2004-му,перед тiм як щедро сльозогiнним спреем набрискали в очi,в Празi на Карловом наместi.
може кацпи? Може татари? може словаки або гагаузи?
Звидки ти зна що то цигани були?
и чому  в тебе з рук шось рвуть?  тобі 14 ть років?

Останнє редагування: 22 вересня 2018 00:41:40 від bassarabia
   
може кацпи? Може татари? може словаки?
Звидки ти зна що то цигани були?
и чому  в тебе з рук шось рвуть?  тобі 14 ть років?

Цю... у нас по селах циганки ходять по двоє - одна відволікає хазяйку (зазвичай це одинока бабця), а друга у неї за спиною проникає у хату і там хутко знаходить все що треба.
А циган неподалік сидить у машині і жде їх із отработки об*єкта.
При цьому, вони чітко володіють інформацією, де проживають одинокі бабці.
   

Цю... у нас по селах циганки ходять по двоє - одна відволікає хазяйку (зазвичай це одинока бабця), а друга у неї за спиною проникає у хату і там хутко знаходить все що треба.
А циган неподалік сидить у машині і жде їх із отработки об*єкта.
При цьому, вони чітко володіють інформацією, де проживають одинокі бабці.
щодо красти -вони фахівці як і кацапи, але цигани ніколи не були гопниками, і про циганський грабіж мені чути вперше від Марти довелося
   
І по сумках вони лазять, і в магазинах зазвичай заходять шайками по 3-5 осіб, серед яких ОБОВ*ЯЗКОВО повинна бути хоч одна дитина, яка і буде потім відволікати увагу відвідувачів магазину своїм криком чи ще якимось неприродним, неспокійним поводженням, а циганки у цей час будуть шмонать сумки і кишені.

Тма ми це вже проходили.

Щоправда, мене чогось обходять циганки...
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія