Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Так що там черговий Міхомарш, буяє чи вирує? B-)

Re: Так що там черговий Міхомарш, буяє чи вирує?  B-)

Pavlo Nuss поширив посилання.
 21 хв

В момент написания поста, надежные источники проинформировали, что прямым куратором действий Саакашвили и "режиссером" "вече Саакашвили" выступает человек Коломойского, председатель Волынского областного совета Игорь Палица. Информация на 100% соответствует действительности.
Repost

146 % !!11
   
Саакашвили сменил спонсора

После того, как Саакашвили и его квази-протесты практически лишились прямого финансирования из России беглым олигархом Курченко, Михо взял небольшую паузу для того, чтобы найти другие, менее токсичные источники финансирования его деструктивных акций в Киеве, и он этот источник все-таки нашел.

Точнее сказать, было возобновлено финансирование Коломойским и группой "приват".

Руками Саакашвили и его некоторых депутатов-фриков фактически пытается шантажировать украинскую власть относительно национализированног о "ПриватБанка", с каторого Коломойский в течении многих лет буквально выкачивал миллиарды долларов вкладчиков банка.

Пытаясь выйти изменить положение дел с арестованными активами и другим незаконно приобретенным имуществом как в Украине так и за ее пределами, Коломойский решил вкладывать в "протесты" Саакашвили, и я не исключаю, что к Коломойскому присоединились и другие деолигархизированны е олигархи, которые присоединятся к финансированию заимпичментеров.

Если бы это было не так, тогда Саакашвили поддержал бы государственный "ПриватБанк" в борьбе за возвращение украденных Коломойским миллиардов.

Интересно, что сам Саакашвили и его спикеры абсолютно игнорируют критику в адрес хуйло и Кремля. Их интересует исключительно отставка украинского Президента.

Для Саакашвили хуйло уже не huylo, и это очевидный факт.

Ну, и напоследок.

В момент написания поста, надежные источники проинформировали, что прямым куратором действий Саакашвили и "режиссером" "вече Саакашвили" выступает человек Коломойского, председатель Волынского областного совета Игорь Палица. Информация на 100% соответствует действительности.

Я об этом, что его финансирует Коломойский, тут ещё в августе писал. Кому надо было знать, тот знал. Меня идиот ЮАР с визгами обзывал.

Не переживайте. На плёнках Курченко все зафиксировано. И даже больше, чем мы можем догадываться.

Ничего у этих кремлёвских подстилок не получится.

Останнє редагування: 4 лютого 2018 17:24:59 від alexUP
   
Re: Так що там черговий Міхомарш, буяє чи вирує?  B-)

146 % !!11


наскільки успішним був сьогоднішній мітинг, на ваш погляд? чи дуже злякався Шоколадний Злодій?
   
наскільки успішним був сьогоднішній мітинг, на ваш погляд? чи дуже злякався Шоколадний Злодій?

   У вівторок подає у відставку.
   
Беня не згоден з результатами майдану. Беня хтів й надалі паратизувати на держвласності

Ти диви, вже через свого гандона Семенченка погрожує силовим зхопленням
   
Марш за майбутнє  :facepalm:

Іван Шевченко поширив допис від Горковенка Владимира.
44 хв

Свій марш Міхаель Саакашвілі назвав "Маршем за майбутнє". Саме тому у перших рядах колони поставили дітей.

Але в самій колоні молоді було мінімум. В основному - люди передпенсійного або пенсійного віку.

Знайома прийшла подивитися на цей Марш. До неї підійшла іноземка і запитала, що це за протест, що тут зібралися ці «старі та бідні люди». Напевно, подумала, що вимагають підвищення пенсій... А насправді, це Марш за майбутнє!

Зважаючи на масовку цей марш можна було б назвати "Назад в СРСР".

Сподіваюся, що організатори розрахуються з цими "старими та бідними" людьми















   
Марш за майбутнє  :facepalm:

Іван Шевченко поширив допис від Горковенка Владимира.
44 хв

Свій марш Міхаель Саакашвілі назвав "Маршем за майбутнє". Саме тому у перших рядах колони поставили дітей.

Але в самій колоні молоді було мінімум. В основному - люди передпенсійного або пенсійного віку.

Знайома прийшла подивитися на цей Марш. До неї підійшла іноземка і запитала, що це за протест, що тут зібралися ці «старі та бідні люди». Напевно, подумала, що вимагають підвищення пенсій... А насправді, це Марш за майбутнє!

Зважаючи на масовку цей марш можна було б назвати "Назад в СРСР".

Сподіваюся, що організатори розрахуються з цими "старими та бідними" людьми

Показати зображення...
Показати зображення...
Показати зображення...
Показати зображення...
Показати зображення...
Показати зображення...
Показати зображення...
Показати зображення...


 :weep:

нє, ну мішіні десятники внатурі п***а- реальних бомжів у масовку набирати  :weep:
   
этот "марш", учитывая дальнейшие посылы вонючих ипланов, смело можно называть "За пи*дец Украине", я не понимаю каким надо быть конченым уепком и что иметь в голове что б добровольно ходить за этим скотом, к 200 грн обосраным бомжам вопросов нет,  также я не понимаю почему скот еще не на родине а его подельники не на зоне, очевидно это такая игра в демократию

Останнє редагування: 4 лютого 2018 17:48:50 від _GP_
   
:weep:

нє, ну мішіні десятники внатурі п***а- реальних бомжів у масовку набирати  :weep:

Чого одразу реальні бомжи, може то майбутні народні міністри  :lol: 
   
Чого одразу реальні бомжи, може то майбутні народні міністри  :lol: 


то спартанці
 :weep:
   
ого ,  яка  ерекція  на  трьох  бомжів  !  Педроси  то від кави чи чоколяду ?
   
ого ,  яка  ерекція  на  трьох  бомжів  !  Педроси  то від кави чи чоколяду ?

То це ти серед них?  :weep:
   
То це ти серед них?  :weep:

с белой лентой  :weep:
   
Re: Так що там черговий Міхомарш, буяє чи вирує?  B-)

Так  в  Запоріжжі  є кому  обдристані  стелі  й  запльовані  монітори відшкрябувати 
що волька своїм еліксиром чистить що насрав і обдрискав? :D  от длЯ чого то варево пригодилося. :)
   
що волька своїм еліксиром чистить що насрав і обдрискав? :D  от длЯ чого то варево пригодилося. :)
  ти ,  це  ж  зрозуміло ,  тільки ти вичистиш  прихильники певної політсили
   
То це ти серед них?  :weep:
там в  одного 4 см стирчить ,  впізнав
   
сінік  ,  почистив  ?  морем пахне ?  :lol:
   
с белой лентой  :weep:

Я так приблизно і уявляв зовнішність ElGuiderа  :weep:
   
уявляв

 4см але яка уява   :gigi:
   
Re: Так що там черговий Міхомарш, буяє чи вирує?  B-)

сінік  ,  почистив  ?  морем пахне ?  :lol:
окіян не море,неуку.що вас по школах вчили :facepalm1: погода не літня для місцевих,на пляжах тільки північні пташки з канади і імперського стейту.ми здалека то дійство споглядаємо.за холодно-тільки 25 у воді і 23 повітря.і не перекручуй ніку бо і твй можна. :D ...що тебе так торкнуло фільозове  мокання у його власний еліксир? B-)  чи ти фальстарту  того всьогог не відчуваєш:? забилося? :D

Останнє редагування: 4 лютого 2018 18:09:05 від cynic
   
окіян не море,неуку.що вас по школах вчили :facepalm1: погода не літня для місцевих,на пляжах тільки північні пташки з канади і імперського стейту.ми здалека то дійство споглядаємо.за холодно-тільки 25 у воді і 23 повітря.і не перекручу
  який  океан  сінік ,  ти дрищі  на  стелі  прибрав  прихильники певної політсили ?  Це ж твоя  звична справа .
   
   У вівторок подає у відставку.

Я думаю, что Саака на российском канале своего друга Мураева может смело заявлять, что Петя уже от страха опять улетает на Мальдивы.
   
Лідер "Руху Нових сил" Міхеіл Саакашвілі обіцяє до наступного мітингу 18 лютого представити альтернативний уряд і десяток кандидатів у президенти   :weep:


   
Re: Так що там черговий Міхомарш, буяє чи вирує?  B-)

  ти ,  це  ж  зрозуміло ,  тільки ти вичистиш  прихильники певної політсили
:facepalm1: ти таки маєш вавку в голові,що "прихильники певної політсили" у тебе як манєчка у кожній події чи чиху,що  тобі не до смаку.а по активності мас видно,що твій смак таки в мізері населення має,все більше то,що тобі не до смаку.тому вам прийдеться чиститися самим. :) ...на вольку не надійся-зап"є і як завжди з бодуна в понеділок буде тільки мекати.
   
4см але яка уява   :gigi:

Стрічку знімі вонючка бомжатська  :lol:
   
ого ,  яка  ерекція  на  трьох  бомжів  !  Педроси  то від кави чи чоколяду ?
Бомжі то таке, ніхто наркушу за так не підтримує, а от до чого на цьому "марші" ще й грузинський прапор?
   
Re: Так що там черговий Міхомарш, буяє чи вирує?  B-)

  який  океан  сінік ,  ти дрищі  на  стелі  прибрав  прихильники певної політсили ?  Це ж твоя  звична справа .
це нензо в твоїй хворій уяві ненависті до свого нензного існування.був би задоволеним-був би так ,Як я спокійно і з сміхом сприймав ті віші ваші зрадойобські очікування .який там сезон тих революсйон,вже-вже полетить у ростов,на гілляку,буде жебраком і т.д? -ви тут камлаєте. B-)  а віз і далі там і рухається помалу вам у печінку штурхаючи. :D  і буде рухатися в тому ж напрямку нам "на радість" :)  ...і не сичи,бо то твоє здоровя не моє.піклуюся за тебе,щоб від стресу не гикнувся передчасно.тому не читай форуму,не слухай мішіко і не вишукуй блох по газетах.життя навколо набагато різноманітніше ніж твоя сіра ,непроглядна буденність.просто поміняй свій спосіб бачення-з сірого песимістичного і маревого про перемогу на реалістучну концентрацію на власнє буття.поможе-повір :) 
   
це нензо в твоїй хворій уяві ненависті до свого нензного існування.був би задоволеним-був би так ,Як я спокійно і з сміхом сприймав ті віші ваші зрадойобські очікування .який там сезон тих революсйон,вже-вже полетить у ростов,на гілляку,буде жебраком і т.д? -ви тут камлаєте. B-)  а віз і далі там і рухається помалу вам у печінку штурхаючи. :D  і буде рухатися в тому ж напрямку нам "на радість" :)  ...і не сичи,бо то твоє здоровя не моє.піклуюся за тебе,щоб від стресу не гикнувся передчасно.тому не читай форуму,не слухай мішіко і не вишукуй блох по газетах.життя навколо набагато різноманітніше ніж твоя сіра ,непроглядна буденність.просто поміняй свій спосіб бачення-з сірого песимістичного і маревого про перемогу на реалістучну концентрацію на власнє буття.поможе-повір :) 
як я  бачу  такі  синячі  повідомлення  :


ммолджблл лломаапроджю олжджддбюппоо шлбиппр нолджжтааоль   арлджжжє арллдж  ммолджблл лломаапроджю олжджддбюппоо шлбиппр нолджжтааоль   арлджжжє арллдж ммолджблл лломаапроджю олжджддбюппоо шлбиппр нолджжтааоль   арлджжжє арллдж  ммолджблл лломаапроджю олжджддбюппоо шлбиппр нолджжтааоль   арлджжжє арллдж  прибрав  з'їв  рошенівське

-----

сінік ,  нагадай  свою " лєгєнду"

   
   
Показати зображення...
газєта  "  труд"  1981 ? А ні ,  здається  юний  рошенівець газєта "  п'ятий  чесний"
   
   
Re: Так що там черговий Міхомарш, буяє чи вирує?  B-)

Я об этом, что его финансирует Коломойский, тут ещё в августе писал. Кому надо было знать, тот знал. Меня идиот ЮАР с визгами обзывал.

Не переживайте. На плёнках Курченко все зафиксировано. И даже больше, чем мы можем догадываться.

Ничего у этих кремлёвских подстилок не получится.
так пленки СБУ писало, или сам Курченко сдал грузина?
   


Ці грузини на Мальдівах так загоріли?

   
Re: Так що там черговий Міхомарш, буяє чи вирує?  B-)

як я  бачу  такі  синячі  повідомлення  :


ммолджблл лломаапроджю олжджддбюппоо шлбиппр нолджжтааоль   арлджжжє арллдж  ммолджблл лломаапроджю олжджддбюппоо шлбиппр нолджжтааоль   арлджжжє арллдж ммолджблл лломаапроджю олжджддбюппоо шлбиппр нолджжтааоль   арлджжжє арллдж  ммолджблл лломаапроджю олжджддбюппоо шлбиппр нолджжтааоль   арлджжжє арллдж  прибрав  з'їв  рошенівське

-----

сінік ,  нагадай  свою " лєгєнду"
Я знаю,що тебе нервую. :D ..і це мені приносить задроволення (є така слабинка,гршний B-) .А ще,що ти , як пару років тому стогнеш і надієшся безнадійно,що щось зміниться в твому житті по помаху чарівної палочки,а воно не міняється.І таких тут віз і ще трохи.І всі "революсіонери"  з гемороєм від лежання на канапі.....Бля ліверпуль закотив. (tu) ......Тому і бісишся .А навіть волька більше грає в ролі такого грізного викривальщика тут ,а в житті тихо в тіньочку рахує свої брудні шекелі і хіхікає з вас,бо хитра бестія (tu)  А ви далі тут з Людасом жвендіть......мені пора на футбол,перед суперболом.От так і страдаємо тут,а ти там. :D

Останнє редагування: 4 лютого 2018 18:39:45 від cynic
   


Ці грузини на Мальдівах так загоріли?

Показати зображення...

Ні, це смуглі грузини, майбутній реформаторський уряд  :weep:
   
Re: Так що там черговий Міхомарш, буяє чи вирує?  B-)



Ці грузини на Мальдівах так загоріли?

Показати зображення...
це "ельГЕЙдер " так почервонів від натуги і злості. :D
   
це "ельГЕЙдер " так почервонів від натуги і злості. :D

 :lol:
   
тут пишуть (мабуть, брешуть), що середня, не мінімальна, пенсія в Грузії 60 доларів,
а там Порошенка нема і не було, там Саакашвілі був 8 чи скільки там років
   
Re: Так що там черговий Міхомарш, буяє чи вирує?  B-)

Дааааа....Знатно прихильники певної політсили колбасит! Это хорошо! :D  (tu)
   
це "ельГЕЙдер " так почервонів від натуги і злості. :D
   бач  ,  я  таки правий  ,  але вияаляється  лайно ти ще й  вилизуєш старанно
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія