Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

У Львові масова облава з повістками 8-:

Re: У Львові масова облава з повістками  8-:

Це ви повідомлення з групи з фейками берете?
   
Re: У Львові масова облава з повістками  8-:

я думаю так

зараз війна
воєнний стан
якщо ходять виписують значить так треба
якщо тобі виписують взяв повістку пішов до військкомату мовчки 
Справедливости ради, у них должны быть электронные базы хотя бы тех, кто актуализировал данные после начала войны. Остановили, пробили по базе, стоишь на учёте - извините, досвидания.
   
Re: У Львові масова облава з повістками  8-:

Предпишут явиться по месту регистрации. Сотрудник так съездил из Киева в соседнюю область, потом чето грустный ходил.
Ну от це зрозуміло тоді.
   
Re: У Львові масова облава з повістками  8-:

почему плохо? это отлично, только мобилизация проводится через жопу и - самое главное без должного обеспечения солдата всем необходимым

вот сижу сайты сейчас мониторю где что нужное на фронт купить, чтобы было качественное. А то за все груби гроши хотят, а что оно по качеству хз

этим я должна заниматься? Как думаете???
Я помню вашу ситуацию, Молли.
Поверьте, так не везде, все сильно зависит от командира. Есть точная инфа от близких знакомых, что покупали только летнюю обувь (кроссы) и, кому охота, разные приблуды к стрелковому, прицелы, ремни, итд. Остальное - казённое.
   
Re: У Львові масова облава з повістками  8-:

Це ви повідомлення з групи з фейками берете?
Не
   
Re: У Львові масова облава з повістками  8-:

почему плохо? это отлично, только мобилизация проводится через жопу и - самое главное без должного обеспечения солдата всем необходимым

вот сижу сайты сейчас мониторю где что нужное на фронт купить, чтобы было качественное. А то за все груби гроши хотят, а что оно по качеству хз

этим я должна заниматься? Как думаете???
Мобилизовали очень много. В конце марта коллеге выдали только минимум. Все остальное докупали, берцы, каску, броник, куртку. Но зато спальный мешок офигенный дали))).
 В 95 бригаде выдали выдали все (знакомой муж там). Сейчас дальномеры покупают для снайперов.
Такое(((. Все не просто
   
Re: У Львові масова облава з повістками  8-:

Я помню вашу ситуацию, Молли.
Поверьте, так не везде, все сильно зависит от командира. Есть точная инфа от близких знакомых, что покупали только летнюю обувь (кроссы) и, кому охота, разные приблуды к стрелковому, прицелы, ремни, итд. Остальное - казённое.
да ладно, я читала пост яровой и она пишет, что выдают только по ОДНОМУ комплекту формы на ГОД. Ладно пойду я дальше сайты изучать, так как все качественное по военке разбирается как горячие пирожки, видимо отличных командиров которые обеспечивают солдат всем нужным мизерное количество
   
Re: У Львові масова облава з повістками  8-:

Справедливости ради, у них должны быть электронные базы хотя бы тех, кто актуализировал данные после начала войны. Остановили, пробили по базе, стоишь на учёте - извините, досвидания.

мають бути але я так розумію що єдиної бази такої електронної немає.  де можна було перевірити по твоєму коду, чи стоїш ти на обліку, де ти стоїш, чи відправляли тобі повістки тощо
щось на кшталт водійсько-автомобільної   
   
Re: У Львові масова облава з повістками  8-:

Не
Цікаво, а яким чином тоді ця інформація відображається в тій же Дії?)
   
Re: У Львові масова облава з повістками  8-:

мають бути але я так розумію що єдиної бази такої електронної немає.  де можна було перевірити по твоєму коду, чи стоїш ти на обліку, де ти стоїш, чи відправляли тобі повістки тощо
щось на кшталт водійсько-автомобільної   
Знову ж таки, як це, немає, якщо є Дія? Вона звідки дані бере, з неба?
   
Re: У Львові масова облава з повістками  8-:

Мобилизовали очень много. В конце марта коллеге выдали только минимум. Все остальное докупали, берцы, каску, броник, куртку. Но зато спальный мешок офигенный дали))).
 В 95 бригаде выдали выдали все (знакомой муж там). Сейчас дальномеры покупают для снайперов.
Такое(((. Все не просто
та да, броник нормальный стоит просто дохуища как и каска

мобилзовали много говорить ну вот круг и замкнулся
   
Re: У Львові масова облава з повістками  8-:

Знову ж таки, як це, немає, якщо є Дія? Вона звідки дані бере, з неба?
Прошу прощения, Вы когда нибудь были в армии? Не ту шо по телеку показывают, а в реальной украинской армии!
   
Re: У Львові масова облава з повістками  8-:

Це ви повідомлення з групи з фейками берете?
:facepalm1:

скоро узнаете, как в магазин за хлебушком соберетесь, опишитесь тут если успеете
   
Роздають де тільки можуть - біля супермаркетів, заправок - навіть на світлофорах.
Це тільки у Львові таке?  8-:

в Ужгороді вже давно так.
навіть групи в телеграмі постворювали де кидають оперативно де вручають  :weep:
   
Re: У Львові масова облава з повістками  8-:

та да, броник нормальный стоит просто дохуища как и каска

мобилзовали много говорить ну вот круг и замкнулся
Да, к сожалению все очень дорого, и что еще обидней, даже имея деньги не все можно быстро купить
   
Re: У Львові масова облава з повістками  8-:
Via

та да, броник нормальный стоит просто дохуища как и каска

мобилзовали много говорить ну вот круг и замкнулся
І це все якось заперечує потребу постановки на облік боєздатних чоловіків?
   
Re: У Львові масова облава з повістками  8-:

Прошу прощения, Вы когда нибудь были в армии? Не ту шо по телеку показывают, а в реальной украинской армии!
До чого тут це?
Ми говоримо про те, чи має держава базу.
Армія у нас що, не відноситься до державних структур?
   
Re: У Львові масова облава з повістками  8-:
Via

в Ужгороді вже давно так.
навіть групи в телеграмі постворювали де кидають оперативно де вручають  :weep:
А ти можеш пояснити, в чому жах отримання повістки в військомат під час війни?
   
Re: У Львові масова облава з повістками  8-:

Знову ж таки, як це, немає, якщо є Дія? Вона звідки дані бере, з неба?

а що в Дії є твій Військовий квиток ?

Останнє редагування: 11 липня 2022 14:53:59 від Potato
   
Re: У Львові масова облава з повістками  8-:

До чого тут це?
Ми говоримо про те, чи має держава базу.
Армія у нас що, не відноситься до державних структур?

Все в паперовому вигляді
   
А що Львівяни не хочуть воювати за Україну??
   
Re: У Львові масова облава з повістками  8-:

А що Львівяни не хочуть воювати за Україну??

Можна подумати, у Львові живуть лише ті, хто прописаний у Львові.
   
Re: У Львові масова облава з повістками  8-:

До речі, будете сміятися, але чомусь серед деяких львів'ян почала гуляти думка, що не треба ті російськомовні регіони захищати, бо вони самі винні, що Хуйло їх прийшов захищати  :weep:
   
А ти можеш пояснити, в чому жах отримання повістки в військомат під час війни?

та нема жаху, просто весело. купа колег як рапунцель, сидять дома і не виходять ... я вже їх стібу що скоро дома над ними мухи літатимуть  :lol:
   
Re: У Львові масова облава з повістками  8-:

А ти можеш пояснити, в чому жах отримання повістки в військомат під час війни?

на початку війни жах був в тому що повісток не було, то записувались до тероборони...
   
До речі, будете сміятися, але чомусь серед деяких львів'ян почала гуляти думка, що не треба ті російськомовні регіони захищати, бо вони самі винні, що Хуйло їх прийшов захищати  :weep:

в закарпатті давно такі думки, мол якого куя з закарпаття пертись на домбабве ... але то переважно мадяри так думають і то не всі, багато воює за Україну
   
Re: У Львові масова облава з повістками  8-:

А що Львівяни не хочуть воювати за Україну??
:facepalm:
Розказати Вам про маріупольців які посиділи у Львові а тепер всі хто має бабло їдуть через Крим - Литву біженцями в гейропу...
І хто ж їх усіх возить - коштує правда таке задоволення штуку ойро а то і більше....
   
Re: У Львові масова облава з повістками  8-:

До речі, будете сміятися, але чомусь серед деяких львів'ян почала гуляти думка, що не треба ті російськомовні регіони захищати, бо вони самі винні, що Хуйло їх прийшов захищати  :weep:
читайте вище про мужиків маріупольців які втікають в гейропу...
це не на порожньому місці виникає - якби самі східняки масово йшли воювати то думаю такого би не було...
Крім того навіть в херсонській області дуже багато колаборантів які здають наші позиції...
   
Re: У Львові масова облава з повістками  8-:

:facepalm:
Розказати Вам про маріупольців які посиділи у Львові а тепер всі хто має бабло їдуть через Крим - Литву біженцями в гейропу...
І хто ж їх усіх возить - коштує правда таке задоволення штуку ойро а то і більше....

так люди є різні
це для тебе відкриття?

э серед маріупольців в тому числі і серед львів'ян
   
Re: У Львові масова облава з повістками  8-:
Via

на початку війни жах був в тому що повісток не було, то записувались до тероборони...
Ну і? Записалися, і що? Потім тероборона стала в ЗСУ багато де, кум так воює.
Дали повістку на вулиці, пішов став на облік, що в цього такого трагічного???
   
Re: У Львові масова облава з повістками  8-:
Ser

Тобто держава не має бази даних громадян чоловічої статі від 18 до 60 років?
саме так
зміст тоді ловити всіх підряд - і питати де служив? яка спеціальність?
   
Re: У Львові масова облава з повістками  8-:

так люди є різні
це для тебе відкриття?

э серед маріупольців в тому числі і серед львів'ян
Я не кажу що львів'яни білі і пухнасті - але якби кацапи були тут то на порядок менше мужиків би так втікали і не хотіли би йти в армію - східняки не бажають воювати за Україну це на жаль факт...
   
Re: У Львові масова облава з повістками  8-:

читайте вище про мужиків маріупольців які втікають в гейропу...
це не на порожньому місці виникає - якби самі східняки масово йшли воювати то думаю такого би не було...
Крім того навіть в херсонській області дуже багато колаборантів які здають наші позиції...
Чого б не було, повісток? Загальна чисельність силових структур наразі близько одного міліона чоловік! Це з офіційних повідомлень. Умовно, кожен сороковий українець зараз в силових структурах.
 Якщо офіційні особи не брешуть, то мобілізувати по суті вже нікого, точніше практично нікого
   
Re: У Львові масова облава з повістками  8-:

у них должны быть электронные базы

хєр !
Все паперове, в тих самих сундуках півтора на півтора метри що і 20 років тому. Сам був, бачив. Навіть за останні 8 років не спромоглися оцифрувати. З іншого боку для кого там оцифровувати, якщо воєнкомівці це тупаки дерев'яні.
   
Re: У Львові масова облава з повістками  8-:

Я не кажу що львів'яни білі і пухнасті - але якби кацапи були тут то на порядок менше мужиків би так втікали і не хотіли би йти в армію - східняки не бажають воювати за Україну це на жаль факт...

це таке припущення але...якби...
яке можна перевірити тільки якщо б це реально було

наразі завдяки самопожертві бійців ВСУ росіяни дуже далеко від меж Лівійської області 

   
Re: У Львові масова облава з повістками  8-:

так люди є різні
це для тебе відкриття?

э серед маріупольців в тому числі і серед львів'ян
Ви знаєте багато львівян які через окуповані території їдуть в Крим далі в Рашку і з Рашкі в ЄС?
   
Re: У Львові масова облава з повістками  8-:

У львівському військкоматі мають якісь комп'ютери і щось там вносять але не знаю чи те все реально працює...
   
Re: У Львові масова облава з повістками  8-:

Ви знаєте багато львівян які через окуповані території їдуть в Крим далі в Рашку і з Рашкі в ЄС?

я взагалі таких людей не знаю не звідки. немає серед моїх знайомих таких
   
Re: У Львові масова облава з повістками  8-:

саме так
зміст тоді ловити всіх підряд - і питати де служив? яка спеціальність?
В такому випадку, це має бути предметом розслідування - чому за 8 років таку важливу інформацію не привели в нормальний вигляд.
   
Re: У Львові масова облава з повістками  8-:

це таке припущення але...якби...
яке можна перевірити тільки якщо б це реально було

наразі завдяки самопожертві бійців ВСУ росіяни дуже далеко від меж Лівійської області 
звичайно що завдяки ЗСУ а також завдяки проукраїнському населенню кацапи вже давно далеко від меж київської, чернігівської і сумської областей.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія