Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Міф про один, єдиний народ, який наче складається з росіян ( [M] ) і українців :

Міф про один, єдиний народ, який наче складається з росіян і українців

Путлєр та багато інших росіян постійно повторюють антинаукову, брехливу і фальшиву тезу, що "русские и украинцы -- один, единый народ", яка є покладена в основу так званої "загальноросійської ідеї " ("общерусской идеи").

Коли адептам "загальноросійської ідеї " ("общерусской идеи") показуєш, що у світі існують набагато близькіші та спорідненіші народи ніж українці і росіяни, то їх відразу затикає і вони нічим не можуть заперечити. Наприклад, чехи і словаки, серби і хорвати, румуни і молдавани, турки і азербайджанці, німецькомовні германці Європи, іспаномовні латиноси є набагато близькіші та спорідненіші між собою народами, ніж українці та росіяни і, тим не менше, їх вважають окремими народами.

Чехи і словаки жили в одній державі Чехословаччині, а пізніше розділилися в почали жити а двох окремих державах -- Чехії та Словаччині. В чехів і словаків є дуже близькі мови і культури і при цьому вони себе вважають окремими народами без дебільної претензії один до одного об'єднатися і зіллятися в якийсь один, єдиний народ. Мови і культури в чехів і словаків настільки близькі, що можна вважати, що в них є одна мова і культура. Якщо чехи в словаки майже з одною мовою та культурою є окремими народами, то українці та росіяни з різними мовами і культурами тим більше є окремими народами.

Продовження в наступному дописі.Останнє редагування: 26 березня 2023 06:01:00 від Slawv
   
Продовження.

Арабські народи (нації) проживають в окремих арабських державах і не думають об'єднатися в одну арабську державу, ( хоча входять в організацію, яка називається Ліга арабських держав ), хоча колись давно в них була велика єдина держава Арабський халіфат. Деякі їхні арабські розмовні мови сусідніх арабських держав значно менше відрізняются ніж українська і російська мови, і вони користуються одною літературною арабською мовою.

Вище перечисленні народи не виставляють один одному дурних претензій об'єднатися чи зіллятися в якийсь один, єдиний народ, про який повторює путлєр у випадку ситуації з українцями росіянами. Відповідно тих самих критеріїв щодо вище перечислених народів, які вважаються окремими народами, але які є більше близькішими та спорідненішими ніж українці та росіяни, очевидно, що українці та росіяни є зовсім окремими народами, а НЕ одним, єдиним народом.

Насправді за так званою "общерусскою идеею" стоїть бажання шовіністичних росіян русифікувати українців і перетворити їх у таких же самих росіян, які проживають в Росії. Для росіян українська мова є чужою, вони її історично всіляко гнобили і забороняли. Як свідчать останні історичні події, пов'язані з анексією Криму та війною в Донбасі, росіяни в переважній більшості вороже налаштовані до українців. Вони разом зі своєю "общерусскою идеею" розглядають українців виключно як витратний матеріал, який можна зрусифікувати і перетворити в таких же самих росіян, які проживають в Росії. З тих же самих причин не можна вважати росіян і українців ні братніми, ні дружніми народами. Очевидно, що ні друг, ні брат не буде забирати територію в свого друга чи брата і розв'язувати війну проти свого друга чи брата. Аджеж ідеологічно анексія Криму та війна в Донбасі базувалися на ненависті до України і українців. Так звані "гополченци Донбасса" взяли зброю в руки через те, що, як вони самі виражаються, їх будуть в складі України примушувати говорити українською мовою. В окупованому Донбасі навчання в школах ведеться виключно російською мовою, хоча в окупованому Донбасі проживає приблизно половина українців. Всі дискурси росіян про один, єдиний народ з українцями та їхньою одночасною ненавистю до українців пояснюється двоєдуманням ( двоємыслием -- російською мовою) , коли росіяни мають в голові двоє протилежних за змістом думок. Навіть можна сказати, що для росіян є характерним багатодумання, коли вони вони мають в голові багато різних, протилежних думок.

Їхні російські слова про один, єдиний народ є тільки їхніми порожніми російськими словами. Насправді, вони розглядають українців саме як матеріал, який можна перетворити в таких же самих росіян, які населяють Росію. Якби вони щиро вважали українців з собою одним, єдиним народом, то тоді не було би війни, вони би не вбивали, калічили українців та не руйнували українські міста. Якби вони щиро вважали українців з собою одним, єдиним народом, то вони би самі вивчали українську мову і нею би користувалися. В кращому випадку вони її ігнорують. А дуже часто вони забороняють і нищать українську мову, бо розуміють, що вона є для них чужою, вона їм заважає перетворити, тобто зрусифікувати українців в таких же самих росіян, які населяють Росію. Очевидно, логіка підказує, якщо є один, єдиний народ, частина якого себе називає українцями і говорить на українській мові, то друга частина, яка називає себе росіянами, мала би також вивчати та користуватися українською мовою. Але ми спостерігаємо зовсім протилежне, що підтверджує брехливість та фальшивість їхньої тези про один, єдиний народ. Фактично росіяни своїми діями доводять, що їхня заява " русские и украинцы -- один, единый народ " є міфом, за яким криється їхнє бажання русифікувати українців, тобто перетворити їх в таких самих росіян, які населяють Росію. Це все стосуються не всіх, а переважної більшості росіян.

https://megaross.livejournal.com/22787.htmlОстаннє редагування: 26 березня 2023 06:01:37 від Slawv
   
 
Ймовірні причини російської ненависті  українцівМосковське царство вкрало нашу історію і не може існувати без України.  Росіяни без України відчувають себе неповноцінними.

* Російський шовінізм, імперіалізм, ідеологія "русского мира".

* Вони відчувають себе неповноцінними без українців, яких вони хочуть за допомогою русифікації перетворити в росіян і таким чином збільшитися, збільшуючи свою кількість росіян за рахунок українців.

* Вони ненавидять українців, бо вони відчувають себе дебільно ображеними на українців, бо чому це українці стали окремим від них росіян народом, а не такими самими росіянами як вони. Це можна сказати навіть не є дебільною образою, бо це є по-суті їхня російська ідіотська образа на українців. Вони ж говорять, що українці раніше називали себе руськими людьми ( Русь, русини, руська мова, та назва "руський" в інших топонімах та назвах, які мають стосунок до України та українців ) , тому, виходячи з ідіотської та збоченої схематичної російської логіки, українці мали би перетворится в таких самих росіян як вони, бо вони жителі Московського царства самі себе придумали називати словом "русские".

https://uk.m.wikipedia.org/wiki/Загальноросійська_ідея


* Розповідь однієї знайомої:
"Ненависть до нашого люду у москалів з покон віків. Тому що ми маємо свою історію, мову, культуру, звичаї, пісні, кулінарію...і клепки в голові....вихідці з нашого народу - це всесвітньо відомі вчені, письменники, діячі за незалежність України... А що має москаль?!.... Вкрав в України історію, переписав собі відомих вчених....та й в інших екс республіках крав що міг... Москаль немаючи нічого хотів стати великим. А для цього треба було знищити нарід до якого йому ніколи не дорости - українців.... Це у них закладено генетично, бо з пелюшок дітям це вбивають в голови... Тому, якщо хтось говорить, що є добрі москалі, то я в це не вірю. Бо якби були, то не було б війни. Кажуть, що треба прощати,але коли я дивлюся скільки полягло нашої молоді, то молюся і благаю Бога, аби їх чекав, той самий кінець... Не маю я в серці пощади для них... Це моя думка, але кожен з нас має свою. "

Вище наведені причини російської ненависті до українців перекриваються, вони не є незалежними одна від одної. Дуже ймовірно, що всі вище викладені причини є реальними причинами російської ненависті до українців.

Про ненависть росіян до українців можна прочитати тут:

https://uk.m.wikipedia.org/wiki/Геноцид_українців

https://uk.m.wikipedia.org/wiki/Визнання_геноциду_українців_(2022)

"...Є докази того, що в багатьох випадках росіяни закликають вбивати та вбивають українців під час війни Росії проти України 2022 року тільки тому, що вони є українцями. На сайті російського державного агентства «РИА Новости» 3 квітня 2022 року з'явилася стаття із закликами вчинити геноцид українців.[55][56] Ще раніше на початку війни на цьому сайті з'явилися інша шовіністична антиукраїнська стаття.[57] Президент Польщі Анджей Дуда в Освенцимі порівняв злочини росіян в Україні до подій Голокосту. Під час виступу глава польської держави зазначив, що злочин геноциду проти єврейського народу стався через ненависть, яку нацисти вживлювали німецькому народові. Він зауважив, що зараз таку ж ненависть до українців можна побачити з боку росіян.[58] Депутат російської Держдуми Олексій Журавльов заявив, що для «денацифікації» необхідно знищити два мільйони українців.[59] Депутат Держдуми РФ від «Єдиної Росії» Олег Матвєйчев заявив про необхідність ліквідації таких понять як «Україна» і «українці».[60] (...)"

Див. детальніше:
https://uk.m.wikipedia.org/wiki/Визнання_геноциду_українців_(2022)


Останнє редагування: 10 січня 2024 09:19:08 від Slawv
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія