Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Каждый мужчина Украины обязан надеть военную форму и помочь стране разрешить этот конфликт

скільки зараз "на передку"? тисяч 10? а інші 290 тисяч просто мамчури прожираючі наші податки.
   
Да и вообще я кацапьо. Я бы себе оружие не доверил.

Тоді 30% офіційного доходу за ці роки в касу армії пліз....  :shuffle:
   
Я ще з початку війни висловлювала думку,  коли люди від призову почали відмазуватись і воєнкомам  бабло платити, яке не на  армію пішло, а в приватних кишенях осіло...  (td)
А потрібно було так:  не можеш чи не хочеш йти на фронт, плати 30% свого доходу офіційно на армію, поки війна не закінчиться....  було б справедливо і всі були б зацікавлені  в швидкому закінченні війни...    а то одні мужики на фронті, а інші на крутих тачках розсікають від одного ресторану до іншого   (td)

я також такої думки...  І все бабло від такого "податку" тільки на зарплату військовикам і пенсії родичам загиблих.
   
я також такої думки...  І все бабло від такого "податку" тільки на зарплату військовикам і пенсії родичам загиблих.

Саме так....  і це було б дуже правильно  [ua]
   
Ну вы то мусчина здоровый, накачаный... Вам можно и крупнокалиберный пулемет дать. Или ружье противотанковое.  А я только ноги качаю. Чтобы съебать вовремя  :laugh:


Я близорукий шопистец...
Мне нельзя.
Можно я на продскладе буду?
Ротация, инвентаризация, списание и отгрузка...
   
Я ще з початку війни висловлювала думку,  коли люди від призову почали відмазуватись і воєнкомам  бабло платити, яке не на  армію пішло, а в приватних кишенях осіло...  (td)
А потрібно було так:  не можеш чи не хочеш йти на фронт, плати 30% свого доходу офіційно на армію, поки війна не закінчиться....  було б справедливо і всі були б зацікавлені  в швидкому закінченні війни...    а то одні мужики на фронті, а інші на крутих тачках розсікають від одного ресторану до іншого   (td)
30% це крута ідея. Уявляєте повістка у Ахметова, Косюка, Пінчука, Жеваго, Фирташа, Суркісів, ......... Українське військо від таких призивників могло б перейти на перші позиції армій Європи
   
Да и вообще я кацапьо. Я бы себе оружие не доверил.

ну чо, Кеп
якщо прикувати до кулемета з обмеженим сектором обстрілу...

Зи. я теж ліше на таке можу підійти...
   
Да и вообще я кацапьо. Я бы себе оружие не доверил.

Пойдёшь в атаку в первом ряду. Без оружия, раз так насиаиваешь.
   
можна уявити --що за військо буде з силоміць зігнаних людей
без заградотрядов не вийде нічого
   
Я близорукий шопистец...
Мне нельзя.
Можно я на продскладе буду?
Ротация, инвентаризация, списание и отгрузка...

ні, такі місця заброньовані представникам тої національності, яку тепер не можна вголос називати... :rotate:
   
ні, такі місця заброньовані представникам тої національності, яку тепер не можна вголос називати... :rotate:

Когда грек родился, еврей заплакал (с)
   
30% це крута ідея.
То вже забагато. Це зробить національний продукт неконкурентоздатним . Але збільшити частку, паралельно зробивши прозорі конкурси й військові замовлення, цілком можливо. Як буде довіра - люди за безпеку сплачувати готові, бо це є базова потреба.
   
Зеленский, калаш в руки и на передок   жду
   
треба запропонувати майбутньому Головнокомандуючому подати в Раду Закон, за яким на всі державні посади з якогось рівня можуть претендувати тільки ті, хто відслужив строкову службу або воював в АТО.  Типу, як в Ізраїлі.

Нічого особистого, це не підколка, але як думаєте - образиться, чи не образиться? :lol:

А де можуть служити люди з інвалідністю?

ЧИ ти мрієш, щоб було як у Ханлайна - можливість служити знайдемо для всіх, але хто не відслужив - той не громадянин (не громадянка)?
   
Да и вообще я кацапьо. Я бы себе оружие не доверил.

А на флот?  :peremoga:
   
Реализация этого плана быстро разрешит все конфликты с врагами и надолго. Скажу больше.. Никто даже не успеет погибнуть.
   
Зеленский, калаш в руки и на передок   жду

С ума сошёл?
Он же командир!
На лихом коне!
   
Реализация этого плана быстро разрешит все конфликты с врагами и надолго. Скажу больше.. Никто даже не успеет погибнуть.

Реализация твоего утопического плана невозможна.
   
Двум богам служить нельзя, шановне панство
   
Реализация твоего утопического плана невозможна.
ну ясное дело.. в кругу зашоренных и закомплексованных козаченьок что мечтают только о дешевой коммуналке это нереально. Здесь нужен архикреатив и умопомрачительная вера.
   
Мы уникальная нация и можем все! Главное захотеть и довериться
   
А де можуть служити люди з інвалідністю?

ЧИ ти мрієш, щоб було як у Ханлайна - можливість служити знайдемо для всіх, але хто не відслужив - той не громадянин (не громадянка)?

тільки таким чином, через обов'язок захищати Батьківщину, гартувались правлячі еліти всіх успішних країн.
Можливо це страшно, в дечому несправедливо, але ефективно...
Останнім часом тут часто прийнято згадувати Черчіля, так він якраз прийшов в політику через військову службу.
   
Реализация этого плана быстро разрешит все конфликты с врагами и надолго. Скажу больше.. Никто даже не успеет погибнуть.

набиваєшся в начальники ГШ?
ворог просто всереться від такого дебілізму?
   
   Пятый год предлагаю дельную вещь, никто не хочет слышать. Сколько там сепаров? Тысяч тридцать-сорок? Ну вот. Скидываемся всем миром в Фонд Обороны Украины, и за каждого сепара назначаем награду. Скажем, $ 5 000 за рядового,  $ 25 000 за офицера,  $ 50 000 за генерала. За более крупную рыбу-по отдельному прейскуранту.
   За технику, оборудование, уничтожение укрепрайонов и объектов инфраструктуры-ценник тоже должен быть реальный и жесткий. А то-за танк меньше чем он весит в металлоломе. Кто ж на такое поведётся. $ 100 000, скажем, и сепары сами танки попригоняют, успевай приходовать.
   Далее-нанимаем специально обученных людей (ЧВК Вагнера, например) , решаем вопрос с отчётностью и сроками, ставим задачу к выполнению.
  Все. Через месяц максимум война закончена, ВСУ не знает, куда девать трофейную технику, склады ломятся от боеприпасов. Можно и более творчески подойти, расширить и углУбить. Не всех, например, кончать на месте. Некоторых прихватывать живьём и требовать выкуп.Что повысит экономическую эффективность, позволит изыскать дополнительные финансовые ресурсы, и снова пустить их в дело.
  Короче,не я энтим делом командую. Пока. Вот вернётся Игорь Валерьевич, мы с ним этот вариант обсудим и проработаем. Желающие могут присоединяться,я не жадный...
   
Любым делом должны заниматься профссионалы.
Время пушечного мяса прошло...

Угу, классическое блдь моя хата с краю!  :facepalm:

Когда ж вы долбо.бы всосёте, что пока вы сами что то не сделаете, никто это за вас делать не будет. И не надо жевать философские сопли с рассуждизмами
   
тільки таким чином, через обов'язок захищати Батьківщину, гартувались правлячі еліти всіх успішних країн.
Можливо це страшно, в дечому несправедливо, але ефективно...
Останнім часом тут часто прийнято згадувати Черчіля, так він якраз прийшов в політику через військову службу.
  (tu)
   
можна уявити --що за військо буде з силоміць зігнаних людей
без заградотрядов не вийде нічого

 :facepalm:

Такое войско было в 14-15 году.

И ничо, пиз.юлей вешали и сепарам и кацам. И никто не бегал с фронта. Обосциши просто уклонялись от мобилизации, поэтому тех кого загоняли в армию - не бегали из неё

Диванно-сцаные философствования, в общем  (td)
   
Кому не аби поговорити, приходьте до своїх військоматів,
записуйтесь до тероборони. Стрільби, заняття, збори всього потроху є.
Київ, Голосієво взагалі буду радий познайомитись
   
це абсолютний совок
абсолютный совок сидеть на кухне и обсуждать власть поганую пошепки
   
абсолютный совок сидеть на кухне и обсуждать власть поганую пошепки

чому кожен чоловік не має піти у стоматологи? у юристи? з рештою - кожному по лопаті і хай яму копають

військова справа і у прадавні часи мала певні особливості, а зараз так тільки проіфесіонали цим мають займатися
   
чому кожен чоловік не має піти у стоматологи? у юристи? з рештою - кожному по лопаті і хай яму копають

військова справа і у прадавні часи мала певні особливості, а зараз так тільки проіфесіонали цим мають займатися
нет. Долг и честь каждого мужчины перед своей семьей и нащадками  взять оружие и вынудить врага отступить
   
нет. Долг и честь каждого мужчины перед своей семьей и нащадками  взять оружие и вынудить врага отступить

вийми зброю
народи та вирости 10 дітей і твої нащадки і так пануватимуть у Москві
   
чому кожен чоловік не має піти у стоматологи? у юристи? з рештою - кожному по лопаті і хай яму копають

військова справа і у прадавні часи мала певні особливості, а зараз так тільки проіфесіонали цим мають займатися

Черчилль в своих мемуарах "Вторая мировая война" заявил, что одной из фундаментальных ошибок Великобритании перед Второй мировой был возврат к профессиональной армии после Первой мировой )))))))))
   
Черчилль в своих мемуарах "Вторая мировая война" заявил, что одной из фундаментальных ошибок Великобритании перед Второй мировой был возврат к профессиональной армии после Первой мировой )))))))))

Британія у цілому прозявила розгортання німецької армії,
а Уїні ще й імперець та силовик
   
Британія у цілому прозявила розгортання німецької армії,
а Уїні ще й імперець та силовик

это никоим образом не относится к тому, что "Бог на стороне больших батальонов" (с) Бонапартий
   
это никоим образом не относится к тому, что "Бог на стороне больших батальонов" (с) Бонапартий

200 років пройшло
Великі батальйони стали м'ясом
   
200 років пройшло
Великі батальйони стали м'ясом

только в случае тотального технического превосходства одного из противников

В случае примерного технического равенства ( +-лапоть) противников решающее значение имеет количество
   
Пятый год предлагаю дельную вещь, никто не хочет слышать. [/i


це наївність чи ідіотизм?..
на наших кордонах стоять кацапські війська, яких (зараз подивлюся у бінокль),
у 5-10 разів (погано видно, туман) більше, ніж у нас.
   
со момента взрывообразного прогресса в вычислительных технологиях и миниатюризации

цей момент нашу армію стороною обійшов
можна було на довше його якось розтягнути?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія