Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

"Почему теперь мы ненавидим русских", - пост украинки взорвал сеть.

Типова узька фуйня.
Ніяк не зрозумієте що яд в самій російській культурі, а не в кремлінах. Ця культура по іманентно месіанська і імперська і агресивна.
У вас узьких самих в голові общєє просранство, а ви парадоксально воюєте з його передовими промоутерами.
Шиза але на нашу користь поки що.
Почитайте вірш Бродського, сторінки Булгакова з Білої гвардії, вашого Достоєвського "Еще раз о том что Константинополь рано ли поздно ли
а должен бьіть наш" і запокойтесь нарешті з своїми дурними текстами написаними з подвійним серцем і подвійною лояльністю.
Коли Василь Стус згнив в Пермі Розенбаум і Висоцький співали свої підворотні пісеньки як соловейки і в Магадан їздили на екскурсію в теплому поїзлі..

 (tu) , оце чотко сказано.
   
...лицеміри йобані, ви московію ненавидіте більше ніж любите Україну.
вони хуйло ненавидять...а як прийде до влади якийсь навальний то вони кинуться в обійми і ще будуть разом з москалями вбивати українців
   
Туфта, ось коли я зненавидів кацапів, так навіть перестав писати і говорити по кацапські, і все кацпське мені стало поперек горла.
Особливо розенбаум, вата йопана.

Так то не кацап!?
   
Так то не кацап!?
Кацап визначається не етнічною приналежністю, а ватним лайном в голові, і мовою на якій воно думає і триндить.
   
Достоевский глубже, чем Гюго
 :facepalm1:
Достоевский - Это нездоровый бред. 
А российская литература - это в основном скучное говно.

Задыхалась от восторга, глядя на картины Врубеля?
Тогда возле картин Рубенса, Ван Дейка, Рембрандта должна была просто кончить.

Высоцкий и Розенбаум - это дозволенные песни алкаша и коньюктурщика.

Кацапская культурная столица Питер - копия модных тогда направлений итальянской архитектуры.

Короче, правильно написал DRIM - "Нахер усіх росіянців. Разом з єсєніними, маяковськими і блоками.... "

+многа
вся эта так называемая расейская литературная классика - лютое черное депрессивное гавнище
всегда ненавидела, всю жизнь 
Это при том, что я в 14 лет запоем читала Драйзера и дофига всего еще читала.
все эти тургеневы, достоевские-хренстоевские-толстые и прочая хренотень... выбросить все это нахер из памяти и забыть как страшный сон
вместе со страной, которая это гавно породила
   
+многа
вся эта так называемая расейская литературная классика - лютое черное депрессивное гавнище
всегда ненавидела, всю жизнь 
Это при том, что я в 14 лет запоем читала Драйзера и дофига всего еще читала.
все эти тургеневы, достоевские-хренстоевские-толстые и прочая хренотень... выбросить все это нахер из памяти и забыть как страшный сон
вместе со страной, которая это гавно породила

А з музики в них можна слухати лише Чайковського (хто за походженням усі знають) та Глінку (поляк гиги).
Решта - якийсь набір непридатних для слухання звуків
   
А з музики в них можна слухати лише Чайковського (хто за походженням усі знають)

та ще й гамасєк

кацапи мають стидатися такого співвітчизника  B-)

   
а чи розуміє тс якщо реалньо нах всьо русскоє -  це запорука 100% неповернення ніколи до тих підарасів навіть у дружбу. Це погано?
Не проти русског о треба бути ,а у першу чергу за українське. і для початку хоча б почни спілкуватись українською

а не пішли б ви куди подалі, дядьку?)
ТееС вас ще української може навчити.
І неодноразово це вже доводив,
так що дуже не раджу мірятись.
І якийсь ви дуже протіворєчівий, дядьку)
Другий абзац поста вашого
суперечить першому, вам не здається?
   
гарне емоційно заряджене послання,
от чого ви ґвалт здійняли?)
Дуже корисне для братів наших бувших.
Побільше б таких текстів.
Точно, що українцям ворогів не треба,
самі себе поховають.
   
думать не в унисон способны очень немногие(цы, я)
   
а не пішли б ви куди подалі, дядьку?)
ТееС вас ще української може навчити.

українську  можна знати але і не користуватися нею...тому я за  природньо українмовних які можливо спілкуються з помилками а  не за узкоязиких в житті які вивчили формально пластмасовий варіант української мови  і козиряють цим

що нам українцям з того що якийсь узкоязикий каже   що він ненавидить деяких русскіх і в той же час віддано любить те  що породжує рускіх, тобто їхню культурку?? При цьому любити українське він і не збирається..
так  не буває, це абсурд
   
Я бы не отвечала, т.к. этот вопрос может задать или клинический даун, или человек, выпавший из новостей на 5 лет, или эаконченная скрепная мразь (что наиболее вероятно), которая прекрасно знает на него ответ. .

Естественно , все они понимают.  Дурака включают. 
Это ж совки, они читают "между строк" и говорят не то, что думают на самом деле.
Но, мы об этом знаем, хе-хе.  :buba:

Рецепт общения должен быть такой:
- Мазать напалмом лысину и отпускать с богом... (как Арнольд).



   
...лицеміри йобані, ви московію ненавидіте більше ніж любите Україну.

 Маєш терези? да?  :D
   
Нахер усіх росіянців. Разом з єсєніними, маяковськими і блоками....


хахли не усвідомлюють всю убогість і вторинність т.зв. "вєлікай рускай культтури"... вєнічька - типовий приклад такого хохла.  :(
Як тільки перестає копіпастити і коментувати методички мінстеця - тут же переходить на "вєлікій і магучій". І від тєліка москальского відмовитись йому власне убожество не дозволяє.. Ну, "адіннарот"...  :(  елєкторат парашенкі...

Достоевский глубже, чем Гюго
 :facepalm1:
Достоевский - Это нездоровый бред. 
А российская литература - это в основном скучное говно.

Задыхалась от восторга, глядя на картины Врубеля?
Тогда возле картин Рубенса, Ван Дейка, Рембрандта должна была просто кончить.
Высоцкий и Розенбаум - это дозволенные песни алкаша и коньюктурщика.
Кацапская культурная столица Питер - копия модных тогда направлений итальянской архитектуры.
Короче, правильно написал DRIM - "Нахер усіх росіянців. Разом з єсєніними, маяковськими і блоками.... "


+100500

До речі: Врубель -- дійсно геніальний художник, це світовий рівень, це перлина, але...

за походженням він поляк (слово "врубель" перекладається як "горобець"),
дуже значну частину свого життя він був пов'язаний з Україною, зокрема з Києвом,
і щоб "задихнутись " від його творів, не обов'язково їхати до рос.музеїв,
достатньо зайти до Кирилівської церкви в Києві.
   
"прошли вместе", тут всё зависит от того как интерпретировать события столетней давности...

Мой дед воевал и в первую и за Украину, и бежал от большевиков на донбасс, и всё одно нашли и расстреляли, его дети пошли служить в РККА и вернулись с войны в орденах....

жаль уже мертвы, у меня к ним вопрос, жаль был пацаном и не задал, а вопрос о том, отец в гробу не переварачивался от их подвигов?, они об этом не думали??

правильное ли было решение пойти воевать и не перейти к немцам, (а они по возросту были призваны лишь после деоккупации..) просто из мести к кацапам и комунякам?

а просто народ терпел и плыл по течению, поддаваясь ситуации?
   
А з музики в них можна слухати лише Чайковського (хто за походженням усі знають) та Глінку (поляк гиги).
Решта - якийсь набір непридатних для слухання звуків

Я канєш не експерт
Але чьо не Прокоф'єв?

Останнє редагування: 7 лютого 2019 22:06:39 від H.Kropp
   
Снова пишут, звонят из России
И толкают «гуманные» речи,
Чтобы мы друг друга простили,
Чтобы сделали шаг навстречу!

Говорят, что Россия брат,
С коим пройдено много дорог!
…Как же сделает шаг солдат,
Если нет у солдата ног?

Как сказать россиянину «друг»
И обняться по-братски при встрече,
Если нет у солдата рук?
Оторвало по самые плечи…

Этот «друг» в нас кидает гранаты
И разжег в Украине костер.
Не хочу я такого брата
И подальше таких сестер…

Ну, допустим, оставят Донбасс,
Голоса наши станут теплее.
Только завтра им крикнут: «Фас!»,
И опять они вцепятся в шею!

Тетяна Малахова
   
вы их еще ненавидите? тю на вас. Есть такое хорошее слово "гребувати". Тут и презрение, и отвращение, и брезгливость. Фу, гидота. Понятно шо война, поэтому тут темы про них мелькают, шо хрюкнула одна русская свинья, шо другая. А в идеале забыть бы вообще за их существование. Потому что мрази.
   
Если есть рефлексия на кацапов, значит мышебратство еще не изжито и нечего дамочке сопли разводить. Когда будет пофиг кто чего из-за поребрика пишет, вот тогда можно будет сказать, что мы наконец послали их всех на хрен.
   
Если есть рефлексия на кацапов, значит мышебратство еще не изжито и нечего дамочке сопли разводить. Когда будет пофиг кто чего из-за поребрика пишет, вот тогда можно будет сказать, что мы наконец послали их всех на хрен.

мышебратство не изжито  поки такі як ти пишуть і говорять по коцапськи..   вам ніколи не буде пофіг що робиться за поребриком тому що ви з ними знаходитеся в єдиному інформаційному і культурному просторі, про що свідчить цей хохляцький стогін ТС.. а на хрін ви їх пошлете лише одним способом - остаточний переходом на українську мову...

але ви цього ніколи не зробите тому що ви вже не українці...хоча найрозумніші з укросів переходять на українську мову, а тупіші зі всіх сил тримаються за якьік і придумують відмазки проти української мови

Останнє редагування: 7 лютого 2019 22:37:02 від Гонсалес
   
Самое неприятное это когда внимание не обращают. А ненависть это кацапам может даже лучше чем любовь.
   
Самое неприятное это когда внимание не обращают. А ненависть это кацапам может даже лучше чем любовь.
ну вы тоже значит еще там. Хотите сделать им неприятно. А не пофиг ли, шо они там чувствовать будут.
   
Окупацію Афганістана прирівнювати до війни з окупантом, це так по совковому. :X

Афганістан і участь в тій бойні, де совки вбили більше мільона афганців на їх же рідній землі - це сором і біль.

Це злочин, в якому і ми, українці, приймали участь. Злочин, як і дії всі тих  "інтернаціоналістів", яких совок озброював і посилав вбивати людей по всьому світу.
   
хорошо..  но.
не скажу что зря старалась,
но не поймет ни света из ростова, ни кацапы в целом.

+100000
   
а с чего вы решили, что россияне не ненавидят вас? а может эта ненависть обоюдна? и была всегда? и все эти басни про братские народы - это пропаганда коммунистов?
а может у нас вообще ничего нет общего - ни истории, ни достижений? предлагают же умные люди - разорвать отношения, закрыть границы? может это и есть решение?
а война? она никогда не закончится.
   
вся эта так называемая расейская литературная классика - лютое черное депрессивное гавнище
всегда ненавидела, всю жизнь 
Это при том, что я в 14 лет запоем читала Драйзера и дофига всего еще читала.
все эти тургеневы, достоевские-хренстоевские-толстые и прочая хренотень... выбросить все это нахер из памяти и забыть как страшный сон
вместе со страной, которая это гавно породила
:S
було б зрозуміло, якби це було сказано українською
   
та пофуй, лЮбите-нелЮбите. Нас рать. Пшло запаребрик. Уберитесь с Украины и вас вообще не будут упоминать. Закрыть границы, рвы с крокодилами, смешно. Главная граница в головах и главное в душах. И слава богу она становится все явственнее и шире. А рвы и колючка подождут. Всему свое время.
   
Годі вже надриватись- років 10-20 пройде і усі все забудуть, якщо звісно гірше не стане. Он, перед німчурами на колінах з простягнутою рукою стоїмо, а жиди досі не можуть злізти з України- а ці організми більше зла заподіяли ні москалі. І не треба гупати себе по грудях своїм примітивним патріотизмом. Наприклад, не так давно у київській обл. був свідком неприємної ситуації, у якій опинилися пару атошників-інвалідів-   до них поставилися як до непотрібу,  у держустанові! Ще, виявляється, що не усіх атошників є протези, а їх власне не так багато, щоб 30-40 млн країна не була взмозі скинутися на них...Лицеміри, йобані.
Одного кацапика, бачу, добряче торкнуло!  (tu)  :K
   
Не слышал сегодня взрыва, наверное тихий был
   
а может у нас вообще ничего нет общего
Нi, нема.
В українцiв не може бути нiчого спiльного з дикунською московiєю.
   
Мне все так же нравятся Высоцкий

высоцкий был бы калиброванным ватаном.
   
Нового Х...йла не будет. так на Рашке не делаются дела. Разваляться,побунтуют,устанут и может тогда кто-то появится...
   
высоцкий был бы калиброванным ватаном.
кноп, от вечно ты))
Тогда не было такого понятия,
а гадать на кофейной гуще
занятие бесперспективное.
Хотя я наверное понимаю,
что ты сказать хотел.
И возможно даже поддержу тебя.
Я не фанат Владимира Семеновича
хотя таланта у него не отнять естественно.
ЗЫ
ходят слухи конспирологические,
что Высоцкий агентом КГБ был.
Я не люблю конспирологию,
я логику люблю.
И логика мне подсказывает,
что это вполне вероятно.
Во-первых, тогда это
не считалось ничем зазорным
в широких массах,
средь кучки диссидентов зазорным считалось,
но кто их тогда праздновал тех диссидентов?
А, во вторых, уж больно жил Семенович вольготно
как для алкоголика наркомана и представителя
нелюбимого государством песенного жанра.
Первая крутая иномарка, заграничные поездки,
шашни с иностранкой наконец.
Да за треть такого уже органы вплотную занялись бы.
Это как похожая история с нашим Витей Завгаром.
Два срока отмотал, а потом фуяк и в капстрану турыстом)))
Ну не ржач?  Ржач для тех, кто помнит совок, естественно.
ЗЗЫ
кноп, цитируй корректнее плз
Про Семеныча это ж не я писал)
   
а с чего вы решили, что россияне не ненавидят вас? а может эта ненависть обоюдна? и была всегда? и все эти басни про братские народы - это пропаганда коммунистов?
а может у нас вообще ничего нет общего - ни истории, ни достижений? предлагают же умные люди - разорвать отношения, закрыть границы? может это и есть решение?
а война? она никогда не закончится.

Так вы, россияне, не просто дерьмо, а лицемерное дерьмо? ОК, так и запишем! :D
   
а с чего вы решили, что россияне не ненавидят вас? а может эта ненависть обоюдна? и была всегда? и все эти басни про братские народы - это пропаганда коммунистов?
а может у нас вообще ничего нет общего - ни истории, ни достижений? предлагают же умные люди - разорвать отношения, закрыть границы? может это и есть решение?
а война? она никогда не закончится.

Не так. Раньше не ненавидели.
Раньше мы были "одиннарот".
Большая страна Расея
и какого люду в ней только не понатыкано..
Большинство гораздо меньше под определение "русский" подпадает
чем мы с нашими славянскими фейсами.
Многие даже русский то выучить не смогли,
тагшо для пэрэсичного москаля, что житель какого-нить
Владимира, что житель Чернигова - один хрен был.
Подумаешь забавные языковые особенности..
Он чурки вокруг одни!
Не ненавидели раньше,
не видели разницы просто.
Относились с легким высокомерием,
как жители метрополии к провинциалам.
А вот сейчас очень возможно что ненавидят.
Наверняка ненавидят. Гораздо больше нашего.
Не все но достаточно большой процент.
Потому, что всегда охотно ненавидишь того,
кому подлость сделал.  Для самооправдания.
   
думать не в унисон способны очень немногие(цы, я)

Тебе добряче корячить, якщо хтось думає з тобою не в унісон.
Це я на своєму прикладі неодноразово пересвідчився. :laugh:
Так що дядьку, не щиро в тебе якось це виходить. :=V
Не вірю (с)
   
мамашини соплі.
 Причина у подіях, які протягом сторічь тривали. А "вновь прозревшие" вівці не цікаві через свою примітивність
   
высоцкий был бы калиброванным ватаном.

Висоцький невідомо, а от Тальков (за ним половина фб ридає, борцун з комунізмом) то точно був би гіркін лайт
   
вот юзер DRIM типичный расеянец из непонимающих.
Просто нашей национальности

Да ладно. Эти расшаркивания перед "великой русской культурой" явно лишнее... Особенно учитывая ее цивилизационную вторичность от западной.

Их реальная культура умерла окончательно при принцессе Ангхальт-Цербской - Катеньке. Тоже пришедшей к власти в результате заговора/переворота, но кацапы почему то ею гордятся.
   
ну вы тоже значит еще там. Хотите сделать им неприятно. А не пофиг ли, шо они там чувствовать будут.

Мне как раз всё равно. Но тот кто писал опус про ненависть явно хотел кому то отомстить. А это без толку абсолютно, только время зря терять. Хотя наверно всё общение в интернете это пустая трата времени.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія