Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ. Піаніно дочці.

Re: ФЗВ. Піаніно дочці.

щиро дякую

Тю, в якості "дякую" підійде пиво десь колись в Валенсії чи десь там :-B

На тему стаціонару, соррі, не вивчав, бо маю інші пріорітети. Вище написав моделі, просто погугліть їхні стаціонарні відповідники у виробників (така сама клавіатура і начинка, але інакший корпус, гугл в курсі). Це буде ваш "топ".

Чисто суб'єктивно можу порадити в суботу, зможу зайти в музшоп освіжити враження про звук/клавіатуру піанін. Пам'ятаю, що касіо до тисячі євро до сраки абсолютно усі, серед прийнятних є ямаха, курцвейл, роланд і, на диво, корг.
   
Re: ФЗВ. Піаніно дочці.

і якщо можна, коментар по https://www.thomann.de/

Не можна, бо такого в Україні нема. Але, як на мене, піаніно Thomann це щось наче телевізор Aushan)) Можу помилятися, звісно.
   
Re: ФЗВ. Піаніно дочці.

дякую за комент по темі, а не кіч, про різницю між пінаніно і синтезатором і який я крутий перець, що то знаю.

Дитина ще тільки починає, але вже писав, музика і малювання - не відтягнеш. Я можу за 50 баксів купити на алі якусь фігню і вона буде бринькати годинами на ньому і думати що то найкраще піаніно. Але ж не хочу. Я маю можливості дочці купити норм клавіші і щоб вона мала норм інструмент.

Тому можна ще стаціонарного розміру моделі ? Місце і гроші є. :)

І дійсно, щиро дякую за допомогу.

і якщо можна, коментар по https://www.thomann.de/gb/thomann_dp_51_wh_set.htm?ref=intl&shp=eyJjb3VudHJ5IjoiZ2IiLCJjdXJyZW5jeSI6NCwibGFuZ3VhZ2UiOiJlbiJ9
воно на місці і зразу є. час піджимає...
дитина  хоче і перехоче
Навчання на піаніно - це довгий наполегливий труд 8-9 років - як мінімум 1-2 години на день
На інше часу майже не вистачатиме
Спочатку діти в захваті, потім період примусу і заохочення (в кого довгий, в кого короткий)

Якщо готові пройти цей шлях і плануєте йти далі - тільки акустика (з самого початку) - з кривими пальцями далеко не підеш
Якщо тимчасово - то не велика різниця. Але навіть посередній синтезатор краще за погану акустику. Поганий звук відіб'є охоту назавжди.
   
Re: ФЗВ. Піаніно дочці.

дитина  хоче і перехоче
Навчання на піаніно - це довгий наполегливий труд 8-9 років - як мінімум 1-2 години на день
На інше часу майже не вистачатиме
Спочатку діти в захваті, потім період примусу і заохочення (в кого довгий, в кого короткий)

Якщо готові пройти цей шлях і плануєте йти далі - тільки акустика (з самого початку) - з кривими пальцями далеко не підеш
Якщо тимчасово - то не велика різниця. Але навіть посередній синтезатор краще за погану акустику. Поганий звук відіб'є охоту назавжди.
Синтезатор НЕ ГОДИТЬСЯ для навчання грі на піаніно
Цифрове піаніно або акустичне - якщо є де поставити
Ми обрали цифрове
   
Re: ФЗВ. Піаніно дочці.

Синтезатор НЕ ГОДИТЬСЯ для навчання грі на піаніно
Цифрове піаніно або акустичне - якщо є де поставити
Ми обрали цифрове
до цифірки тре пральний підсилювач та колонки
   
Re: ФЗВ. Піаніно дочці.

до цифірки тре пральний підсилювач та колонки
вбудованих динаміків цілком достатньо для початку
   
Re: ФЗВ. Піаніно дочці.

вбудованих динаміків цілком достатньо для початку
:facepalm:
як правовірний магістр електроніки- категорично не схвалюю. краще вже номальні навушники. але це також збочення
   
Re: ФЗВ. Піаніно дочці.

тактильні відчуття клавіш мало чим відрізняються
:weep:
   
Re: ФЗВ. Піаніно дочці.

steinway B-)
ямаха
   
Re: ФЗВ. Піаніно дочці.
Ice9192

Не можна, бо такого в Україні нема. Але, як на мене, піаніно Thomann це щось наче телевізор Aushan)) Можу помилятися, звісно.
ти не помиляєшся, це китай зроблений на замовлення мережі
   
Re: ФЗВ. Піаніно дочці.

Цифрове піаніно
Синтезатор - це спосіб утворення звуку
Як би не називали маркетологи - але цифрове піаніно - це той же синтезатор, де замість кнопочки стоїть датчик натиску
   
Re: ФЗВ. Піаніно дочці.

Синтезатор - це спосіб утворення звуку
Як би не називали маркетологи - але цифрове піаніно - це той же синтезатор, де замість кнопочки стоїть датчик натиску
тут не являють, з якою силою б'ють по клавішах, щоби отримати фортисимо

Останнє редагування: 12 травня 2021 15:04:32 від costashu
   
Re: ФЗВ. Піаніно дочці.

ТС, а скільки часу твоя мала ходить на ф-но?
   
Re: ФЗВ. Піаніно дочці.

Порада з розряду "треба починати з 4-струнної гітари, бо 6 струн для початку то задофіга".
:facepalm:

Якщо у тебе є місце і ти гарантія згаєш що це знадобиться, то бери одразу рояль.  Для початку вистачить і 61 (чи кіко їх там).  А далі, якщо справа піде, можна змінювати інструмент.
   
Re: ФЗВ. Піаніно дочці.

Для початку вистачить і 61 (чи кіко їх там).

Та і 61 не треба, багатьом забагато і цього

   
Re: ФЗВ. Піаніно дочці.

Дочка ще мала, але музика і малювання це її любов.
В дитинстві всі танцюють, грають і малюють. Тобто марнують час, замість здобувати гарну освіту і професію. 
   
Re: ФЗВ. Піаніно дочці.

В дитинстві всі танцюють, грають і малюють. Тобто марнують час, замість здобувати гарну освіту і професію. 
   
Re: ФЗВ. Піаніно дочці.

Знаю таких що скажуть - "лише класичний інструмент " і будуть не праві
Тільки нормальне піаніно. Без варіантів. Це як штучна шуба і натуральна.
   
Re: ФЗВ. Піаніно дочці.

В дитинстві всі танцюють, грають і малюють. Тобто марнують час, замість здобувати гарну освіту і професію. 
какая чушь!!!
   
Re: ФЗВ. Піаніно дочці.

Мне купили пианино через 2 месяца после начала учебы. Я чувствовала такую ответственность что уже не могла бросить((
А мой старший сын не имея слуха и инструмента сам выучил нотную грамоту и сочиняет какую то " Музыку" На телефоне
Короче в каждом доме на всякий случай должен быть музыкальный инструмент

Останнє редагування: 12 травня 2021 21:47:26 від Naitli
   
Re: ФЗВ. Піаніно дочці.

какая чушь!!!
+100500.
   
Re: ФЗВ. Піаніно дочці.

в мене син зараз в музичні. а дочка закінчила

не витрачайте зайві гроші
беріть Україна, але випуску до 1980 року

знайдіть настройщика нормального, він порекомендує
де продають

я своє так взяв, знайшов настройщика і попросив порекомендувати
в одній родині діти вже виросли і закінчили музичну, а воно в хрущовці заважало

Україна, 1976 року, в ідеальному стані по звуку, а ззовні так з потертостями
тримає настройку пів року
звук чистий без скрипів

заплатив 100 долларів і не можу натішитись,
вже 15 років
   
Re: ФЗВ. Піаніно дочці.

Якщо дитина музично обдарована, то музичну освіту дати треба. Якщо музичну освіту давати, то тільки піаніно. Якщо піаніно, то тільки акустичне. Щоб дитина вміла відрізнити справжнє.  Для цього дається музична освіта.  :)
   
Re: ФЗВ. Піаніно дочці.

Если прям серьезно настроены то Украина)
А ради баловства конечно цифровое пусть будет
   
Re: ФЗВ. Піаніно дочці.

Якщо дитина музично обдарована, то музичну освіту дати треба. Якщо музичну освіту давати, то тільки піаніно. Якщо піаніно, то тільки акустичне. Щоб дитина вміла відрізнити справжнє.  Для цього дається музична освіта.  :)
Не лише. а  також для того, щоб при здобутті "хорошої освіти та фаху" не стати прохвесійним кретином
   
Re: ФЗВ. Піаніно дочці.

Не купуй дороге. Років через два-три не будеш знати як його позбутися.
   
Re: ФЗВ. Піаніно дочці.

В дитинстві всі танцюють, грають і малюють. Тобто марнують час, замість здобувати гарну освіту і професію. 

чоловіче, не вчи моїх дітей жити і не буду тебе слати накуй. а зараз пройди накуй.
   
Re: ФЗВ. Піаніно дочці.

Якщо дитина музично обдарована, то музичну освіту дати треба. Якщо музичну освіту давати, то тільки піаніно. Якщо піаніно, то тільки акустичне. Щоб дитина вміла відрізнити справжнє.  Для цього дається музична освіта.  :)
Нам так не жити ніколи!
   
Re: ФЗВ. Піаніно дочці.

Дочку якось вмовили в Одесі купити за копійки піаніну. Привезла додому, викликала настройщика. Приїхав дідусь, взяв пару аккордів і застиг з відвислою щелепою - сказав, що кращого по звучанню інструменту не зустрічав. Піаніно PETROF.
   
Re: ФЗВ. Піаніно дочці.

Re: ФЗВ. Піаніно дочці.

Дочку якось вмовили в Одесі купити за копійки піаніну. Привезла додому, викликала настройщика. Приїхав дідусь, взяв пару аккордів і застиг з відвислою щелепою - сказав, що кращого по звучанню інструменту не зустрічав. Піаніно PETROF.
добротне піаніно у співвідношенні ціна/якість
   
Re: ФЗВ. Піаніно дочці.

Не купуй дороге. Років через два-три не будеш знати як його позбутися.
на жаль, ціна пов'язана з якістю
Якщо купити не якісне, то гарантовано відверне від навчання, і будуть проблеми подальшим продажем
   
Re: ФЗВ. Піаніно дочці.

Чомусь ніхто не наважується вчити дитину відразу на електронній скрипці, чи гітарі. А піаніно - можна.
Сьогодні сиділа біля свого внука, який грав на електронному піаніно і шкода було його, бо емоції, усіх відтінків звуків він на ньому передати не може. А вчителька вимагає емоцію, музичність...А як його на електронному зробити?
   
Re: ФЗВ. Піаніно дочці.

Чомусь ніхто не наважується вчити дитину відразу на електронній скрипці, чи гітарі. А піаніно - можна.
Сьогодні сиділа біля свого внука, який грав на електронному піаніно і шкода було його, бо емоції, усіх відтінків звуків він на ньому передати не може. А вчителька вимагає емоцію, музичність...А як його на електронному зробити?
круцьками :gigi:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія