Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Напад на Порошенко!

Re: Напад на Порошенко!

я вже подякувала, проголосувавши за Пороха на президентських і за його партію на парламентських.
Не почув він твоєї подяки... 8% найкращому прєзідєнту то вже насмішка. Ось і цей бідолага мабуть мріяв проголосувати за Гетьмана Кахвєту але не було в нього громадянства... Ось він і дякував Кнуру за те що зміг проголосувати  за ПЄСів на парламентськіх :super:
   
Re: Напад на Порошенко!

невже на Сюмаршу не знайдеться охочих?
найдется зебуин
   
Re: Напад на Порошенко!

Так чим там наш новообрєтьонний согражданін собі на життя нині заробляє?
Сподіваюся, не перфоменсами?
   
Re: Напад на Порошенко!

Так чим там наш новообрєтьонний согражданін собі на життя нині заробляє?
Сподіваюся, не перфоменсами?
ці новообращьонні взагалі під прицільною увагою сбу повинні знаходитися. бо крмеляді своїх консерв скрізь напхали. і в ультраправі рухи також.
   
Re: Напад на Порошенко!

Так чим там наш новообрєтьонний согражданін собі на життя нині заробляє?
Сподіваюся, не перфоменсами?
Мабуть служить на контракті,нє?
   
Re: Напад на Порошенко!

Соратница Порошенко назвала ветерана АТО
"подонком"


Член партии Петра Порошенко «Европейская солидарность» Виктория
Сюмар
предложила проверить качество украинских бронежилетов на ней.
Таким образом она отреагировала на обвинение ветерана полка «Азов»
Никиты Макеева, который прыгнул на капот автомобиля экс-президента и
предложил ему проверить надежность бронежилета.
«Да. В 2014 мы начали делать броник. Сами. Потому что удалось удержать
Мариуполь, а это город, где делают броню. Один у меня есть. Подарили как
заместителю секретаря СНБО, который знал, как сложно запустить
производство. Готова, чтобы у меня постреляли подонки с еще с недавно
российским гражданством, которые умеют прыгать на авто», — пишет
Сюмар в Facebook.
Она написала, чтобы «готовили полигон» и что не боится синяков.
«Потому ваша Родина Россия начала войну против моей страны. Не
наоборот. И не вам судить о том, кто из украинских и как готов защищать
свою землю. Потому что моя Украина для меня Все», — добавила Сюмар.

Посиділа на 5-му аналі, і стала "палітікам".)))Здець!!!
   
Re: Напад на Порошенко!

ці новообращьонні взагалі під прицільною увагою сбу повинні знаходитися. бо крмеляді своїх консерв скрізь напхали. і в ультраправі рухи також.
Угу. Саме за ними потрібен глаз да глаз! А сцуко Мудак нехай і далі гуляє на волі... То не ворог то партньор  :facepalm1:
   
Re: Напад на Порошенко!

Браво Виктория!
Респект и уважуха.
   
Re: Напад на Порошенко!

Мабуть служить на контракті,нє?

Нє. Не служить. З 2015.
Чи ти мав на увазі якийся інший контракт?
   
Re: Напад на Порошенко!

Угу. Саме за ними потрібен глаз да глаз! А сцуко Мудак нехай і далі гуляє на волі... То не ворог то партньор  :facepalm1:
о! нарешті проблиски.
чому цей новообращьонний українець, буцім патріот України, скаче на капот до Пороха, який ввів привітання "Слава Україні" в офіційне, а не на капот ватана Дубінського, який назвав це нацистським привітанням.
чому не на капот Мудачука, Бойка, Портнова нарешті?

Останнє редагування: 26 липня 2019 10:28:01 від myshka naruzhka
   
Re: Напад на Порошенко!
TC

да можно и на тебя броник надеть. и бахнуть с помпы экспансивной пулей с 5 метров  B-)
правда завещание лучше тебе написать ДО. после руки могут не слушаться

Так я же не напрашиваюсь, в отличии от...
   
Re: Напад на Порошенко!
TC

невже на Сюмаршу не знайдеться охочих?

Чего не найдется?
Я б вдул.
   
Re: Напад на Порошенко!

Сам порох тих тітушок і проплатив...  мабуть безкоштовну  держохорону хоче  виклянчити  для себе , скряга
вона йому і так надається пожиттєво.
   
Re: Напад на Порошенко!

о! нарешті проблиски.
чому цей новообращьонний українець, буцім патріот України, скаче на капот до Пороха, який ввів привітання "Слава Україні" в офіційне, а не на капот ватана Дубінського, який назвав це нацистським привітанням.
чому не на капот Мудачука, Бойка, Портнова нарешті?
Ну я ж кажу то чувак хотів подякувати Підро за те що витягнув Мудака з небуття... Але видно Підро застіснявся і не дав облобизати собі ручку  :weep:
   
Re: Напад на Порошенко!

Мариуполь, а это город, где делают броню. Один у меня есть. Подарили как
заместителю секретаря СНБО, который знал, как сложно запустить
производство.

Интересно, зачем ей броник?

Разве она принимала участие в боевых действиях?

Могла бы на передовую отдать. В 14-м хорошие броники были в дефиците. Возможно он кому-то спас бы жизнь... а может и не одну... А так пролежал дома без толку 5 лет у этой ТП :(
   
Re: Напад на Порошенко!

Ну я ж кажу то чувак хотів подякувати Підро за те що витягнув Мудака з небуття... Але видно Підро застіснявся і не дав облобизати собі ручку  :weep:
ніби він знав хто це взагалі такий. а поваги до тих, з ким останні роки воював по одну сторону, і які нормально до свого екс-головокомандувача ставляться? нє,не чув. і це якби його екс-головокомандувач теж.
   
Re: Напад на Порошенко!

Интересно, зачем ей броник?

Разве она принимала участие в боевых действиях?

Могла бы на передовую отдать. В 14-м хорошие броники были в дефиците. Возможно он кому-то спас бы жизнь... а может и не одну... А так пролежал дома без толку 5 лет у этой ТП :(
эта тп создавала эти броники с ноля.
Ферштейн зебуин?
   
Re: Напад на Порошенко!

эта тп создавала эти броники с ноля.

И воевала в этом бронике?
   
Re: Напад на Порошенко!

Більше подібне до того, що ця кацапська піздота українцям в спину стріляла!

Це робила ваша порохоботська ***дота, кому в спину, кого як Лісника
   
Re: Напад на Порошенко!

"Готова, аби в мене постріляли": Сюмар відреагувала на заяву "азовця", який "напав" на Порошенка

Лярва брехлива , ну то нехай надягає і на 0 , Полтава буде стрімить ) кривий транслювати, ото кіно рейтингове буде ))
   
Re: Напад на Порошенко!

ніби він знав хто це взагалі такий. а поваги до тих, з ким останні роки воював по одну сторону, і які нормально до свого екс-головокомандувача ставляться? нє,не чув. і це якби його екс-головокомандувач теж.
Ну а якщо екс виявився мало того що баригою так ще й зрадником бо лупився в дьосни з кумом Хуйла... Чому б не подякувати такому ексу лічно а може й з друзяками... Подяка вона така, знайде свого хєроя... Так що все ще в екса попереду... Всєнародная любов до Підро буде бити через край да все по морді і по морді...  :K
   
Re: Напад на Порошенко!

Мужчина залез на капот автомобиля и начал демонстрировать людям в салоне какие-то жесты.

народна любов ))
вона і така буває.


п.с. згадався дядько, який в обличчя Ющенка прокричав звісне -паскуда*
так і лишилася післямова усіх дій ющенка - паскуда.
   
Re: Напад на Порошенко!



Когда пятый президент Украины Петр Порошенко покидал здание Государственного бюро расследований, его машину атаковал неизвестный. передает корреспондент издания "ГОРДОН".

Мужчина залез на капот автомобиля и начал демонстрировать людям в салоне какие-то жесты. Сотрудники службы охраны стащили мужчину, после чего вспыхнула стычка.

Нападавший и группа его поддержки попытались скрыться, полицейские начали их преследовать. В это время автомобиль Порошенко уехал.
Больше читайте тут: https://гордон/news/politics/poroshenko-vyshel-iz-gbr-na-nego-pytalis-napast-1143366.html

 :facepalm:


Ага - назва як ажіотаж.
Але Порошенко нехай не чекає нападів. У нього самого напади несвідомості.

Сидіти йому (з обмеженням волі) буде краще.

p.s. Луганського поважаю, Порошенка - ні !
Всі свої запобіжники складаю, щоб (не) захищати Порошенка як інстітут президенства.
Занадто нахабний він, зрадник держави.

Останнє редагування: 26 липня 2019 12:22:51 від Бондар Роман /Tracker/
   
Re: Напад на Порошенко!

о! нарешті проблиски.
чому цей новообращьонний українець, буцім патріот України, скаче на капот до Пороха, який ввів привітання "Слава Україні" в офіційне, а не на капот ватана Дубінського, який назвав це нацистським привітанням.
чому не на капот Мудачука, Бойка, Портнова нарешті?
Бо Порошенко його з громадянством прокинув.
   
Re: Напад на Порошенко!

процент на выборов за шационалистов вполне закономерен
   
Re: Напад на Порошенко!

Бо Порошенко його з громадянством прокинув.
за наказом хуйла
   
Re: Напад на Порошенко!

Так чим там наш новообрєтьонний согражданін собі на життя нині заробляє?
Сподіваюся, не перфоменсами?
Присоединяюсь к вопросу.
Кем работает этот долбоеп?
   
Re: Напад на Порошенко!

Ще одно відео. Походу бодігардів розкидали як щенят.
А кричать "порошенко" оті тєрпіли з "молодьожкі пес", у яких під судом НК позабирали прапори. Я так розумію, тепер пєтя цих бідолаг буде таскати з собою на кожен допит? :facepalm1: 
Мені вже цікаво, коли порох шпіліт свою жінку, то оці піздюки теж під вікнами його підбадріють криками "По-ро-ше-нко!!!" :weep:

https://www.facebook.com/100008565106426/posts/2353884251573722/

Як мило ті, хто кричав "Порошенко, Порошенко"....
Зразу вхопили ноту "Реваншистам геть!" після оратору в потрібний момент,
ніби впізнали мотиви, чи впізнали елементарність подій, що то саме реваншисти були....

 після того як якась людина заплигнула на авто - так само хором.


Хлопці!... Дівчата!.....
Вами грають!
Все це наіграно, над вами і над Україною
від самого ПОРОШЕНКА!


Це треба було вам зрозуміти ще 5 років тому, в кожному переламаному моменті.....
   
Re: Напад на Порошенко!

так і лишилася післямова усіх дій ющенка - паскуда.


так.
якщо власного розуму нема, то таке тільки й лишається)
   
Re: Напад на Порошенко!

Команда ПОРОШЕНКА:

"ПРОДОЛЖАТъ ПРОИВОСТОЯНИЕ",

"УСИЛИВАТЬ СТЫЧКИ, БЕССМЫСЛЕННЫЕ ЛОЗУНГИ И БЕЗСТЫДНЫЕ НАПАДЕНИЯ"


Останнє редагування: 26 липня 2019 12:40:07 від Бондар Роман /Tracker/
   
Re: Напад на Порошенко!

Команда ПОРОШЕНКА:

"ПРОДОЛЖАТъ ПРОИВОСТОЯНИЕ",

"УСИЛИВАТЬ СТЫЧКИ, БЕССМЫСЛЕННЫЕ ЛОЗУНГИ И БЕЗСТЫДНЫЕ НАПАДЕНИЯ"


Не нервуйте так.  :)
   
Re: Напад на Порошенко!

народна любов ))
вона і така буває.


п.с. згадався дядько, який в обличчя Ющенка прокричав звісне -паскуда*
так і лишилася післямова усіх дій ющенка - паскуда.
это правда , только народная любовь россиянина,  они действительно пороха ненавидят. Поломал все планв на Новороссию.
   
Re: Напад на Порошенко!
TC

процент на выборов за шационалистов вполне закономерен

Да. И я проголосовал за Свободу. Вот мы и есть настоящая эллита Украины.  :)
   
Re: Напад на Порошенко!

Сюмар мокнула кацапа  (tu)
   
Re: Напад на Порошенко!

Хлопці!... Дівчата!.....
Вами грають!
Все це наіграно, над вами і над Україною
від самого ПОРОШЕНКА!
зрозуміло - це клятий Порох найняв росіянина-Азовця, якому тільки-но громадянство надали, для провокацій і нагнітання протистояння. дякую за роз"яснення.
   
Re: Напад на Порошенко!

кацап удалил говновидос

   
Re: Напад на Порошенко!
tyv

Кацапська обізяна
   
Re: Напад на Порошенко!
TC

Я Одиссея знаю лично...у него жена украинка и 3 детей тут родились...и таки да, он идейньій и достаточно ебанутьій на голову шоб такое исполнить. Его документьі лежали в ап с 14 года на получение гражданства, которое петя обещал всем добровольцам с трибуньі ВР. Так шо, єто его личная вендетта, впрочем, которую я одобряю.

А он в Азове был в самом начале? И реально воевал? В том числе в освобождении Мариуполя участвовал?
   
Re: Напад на Порошенко!
tyv

Артем Фурманюк с Volodymyr Boiko и ещё 10.
16 июня 2018 г. ·

Прошу шановне товариство зафіксувати на майбутнє те, що рахітичний боцманьонок Никита Айвазовский відмовляється від бою, на який сам мене й викликав, причому образивши мою рідну матусю, до якої він взагалі немає жодного стосунку. Ця дешевка спирається на скрін мого коментаря, де я йому сказав, відстоючи честь жінки Laryssa Babych, яку воно поливало брудом. Так, я це писав й був готовий відповісти за слова. Але мої друзі мене відмовили, за що я їм дуже вдячний. Мовляв, з цими фашиками нема про що розмовляти. Тому я запронував йому провести бій не в "Реконкісті" його папіка, расіянсько-білорузького нациста боцмана, а на нейтральній території під камери журналістів. Він мені відповів, що тепер вони будуть зі мною розбиратися не по правилах. Розцінюю це в якості прямих погроз від твоїх вилупків, Арсен Аваков (Arsen Avakov). Й додам сюди, Юрій Луценко

P.S Від своїх слів не відмовляюся. Готовий вийти хоч на ринг, хоч в октагон з цим покидьком, або ліпше з Захар Лаврентьев чи Андрій Білецький. Бо поки що не вижу шансу, як хоча б трохи покарати цих "людей" за їхні злочини



Останнє редагування: 26 липня 2019 14:54:50 від tyv
   
Re: Напад на Порошенко!

Ціль досягнуто - народу нагадали про бронікі

По пороху б’ють тим що донедавна вважалось його сильними сторонами - армія, переозброєння армії
Це 100% був зрежисований перформанс
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія