Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

#ТРАМП (тут живе інформація про його черговий рух-чих-бздьох-тощо)

еще раз, олух, ложь конгрессу независимо под присягой или нет, считается уголовным преступлением. может караться на срок до пяти лет.... все свидетели дали письменные показания конгрессу через своих лоеров. они понимают, чем рискуют... :)

можливо, свідків залякали і вони самі бояться переслідувань.
наприклад, всі респи, шо виступали проти трампа - програли кандидатам на мідтерн, які топили за трампа.
тут на наших очах відбувається перебудова в тоталітарне суспільство, і в тих свідків все ще є можливість запобігти такому майбутньому гамерики правдими свідченнями. а як ні - то вони будуть також співавторами і співбудівниками тоталітарної гамерики. якщо потомки виживуть, вони їх проклянуть. їм про це мусить хтось сказати. про їхню історичну відповідальність. хоча про шо я.
   
прочитал 3,16 головый? за ложь когрессу или сенату срок до пяти лет.
   
    Ви не відповіли на іньше питання:
  Воно було вам задано ввічливо.
  Я ваш нік не перекручував, я вважав що це ім'я, та звернувся до вас у зменьшено- ласкавій формі. Ввжати це образою може тількі людина з хворобливою психікою. А от мене ви образили, бо вам кортить влаштувати якийсь срач. Це перше.
  Друге. Відосно вашого ніку, ви там додаєте ukrainets1, та під цим ніком часто-густо даєте пости анті-українского змісту, буває і просуваете кацапські штампи.

пане, але нік це нік і ніякого стосунку до імені не має
ви напевне пенсіонер чи що? нік можна брати який небудь без прив"язки до імені - спитайте внуків якщо є - не обов"язково називати себе в мережі своїм іменем

стосовно питання про те чи Трамп мій през - здаеється розібралися - питання не було, ну то таке, стареча пам"ять то річ не певна

стосовно питання "Ви що, заперечуєте що адм. США на той час зробила кроки в бік росту видобутку і зниження ціни?"

скажу чесно - я не знаю
маю свою пояснення - коли ціни нижче певного рівня то видобуток нафти в США стає неприбутковим і знижується що штовхає ціни вгору
по сутті США нафтовиробникам вигідно мати ціни вищими  якогось рівня бо тоді вони збільшують видобуток і забирають долю в ОПЕК
тому для ОПЕК невигідно мати дуже високі ціни бо тоді включаються США та інші країни
але і занизькі мати не хочуть бо втрачають прибутки
відповідно, ринок шукає постійно баланс на котрий впливають купа факторів , як то погода,курс долара, попит в Китаї.Азії.ЄС і т.д. і тп
зводити все до якоїсь угоди Обами з саудитами - це дуже і дуже примітивно

Останнє редагування: 23 вересня 2018 15:07:33 від ivan ukrainets1
   
можливо, свідків залякали і вони самі бояться переслідувань.
наприклад, всі респи, шо виступали проти трампа - програли кандидатам на мідтерн, які топили за трампа.
тут на наших очах відбувається перебудова в тоталітарне суспільство, і в тих свідків все ще є можливість запобігти такому майбутньому гамерики правдими свідченнями. а як ні - то вони будуть також співавторами і співбудівниками тоталітарної гамерики. якщо потомки виживуть, вони їх проклянуть. їм про це мусить хтось сказати. про їхню історичну відповідальність. хоча про шо я.

можливо залякали, а можливо и не до лякали. вони зараз залякани рискуют сесть в тюрьму на пять лет.... :laugh:
вера, давай встретимся. я о нашей встрече мечтаю уже много лет...
   
ты покури....
 Section 1001 covers false statements more generally, without requiring an oath. The section stipulates that "whoever, in any matter within the jurisdiction of the executive, legislative, or judicial branch of the government of the United States, knowingly and willfully" falsifies or conceals information, including before a congressional committee's inquiry, may also be fined or imprisoned up to five years.
https://www.gpo.gov/fdsys/pkg/USCODE-2014-title18/pdf/USCODE-2014-title18-partI-chap47-sec1001.pdf
дурко, во первых, ты конгресс с сенатом отличаешь?
как с тобой вообще можно о чем-то "спорить"?  :lol:
   
добровільно мати стосунки з чоловіками - це її право. а спроба згвалтування - це вже злочин.

тобто 54 статевих партнера за пару років для як ви сказали "підлітика" це нормально?
ні юха собі  ;o

я чомусь думав що в українських селах таких "підлітків" називали дуже негарним словом, а виявляється це все норма
   
можливо, свідків залякали і вони самі бояться переслідувань.
там успешные, обеспеченые люди, с семьями, бизнесом
к чему им проблемы, внимание прессы и радикализированого общества?
прислали грамотно составленые юристами отписки, что ничего якобы не помнят, да и все
ничем не рискуют

   
пане, але нік це нік і ніякого стосунку до імені не має
ви напевне пенсіонер чи що? нік можна брати який небудь без прив"язки до імені - спитайте внуків якщо є - не обов"язково називати себе в мережі своїм іменем

стосовно питання про те чи Трамп мій през - здаеється розібралися - питання не було, ну то таке, стареча пам"ять то річ не певна

стосовно питання "Ви що, заперечуєте що адм. США на той час зробила кроки в бік росту видобутку і зниження ціни?"

скажу чесно - я не знаю
маю свою пояснення - коли ціни нижче певного рівня то видобуток нафти в США стає неприбутковим і знижується що штовхає ціни вгору
по сутті США нафтовиробникам вигідно мати ціни якого вищими бо тоді вони збільшують видобуток і забирають долю в ОПЕК
тому для ОПЕК невигідно мати дуже високі ціни бо тоді включаються США та інші країни
але і занизькі мати не хочуть бо втрачають прибутки
відповідно, ринок шукає постійно баланс на котрий впливають купа факторів , як то погода,курс долара, попит в Китаї.Азії.ЄС і т.д. і тп
зводити все до якоїсь угоди Обами з саудитами - це дуже і дуже примітивно

на питання про то что сделала обамовская администрация для того чтобы увеличить рост добычи я могу ответить. хуссейн обама обложил нефтяную промышленность в штатах регуляциями и сократил вполовину выдачу разрешений на бурение на федеральных землях. в результате в 2016 году добыча нефти в штатах упала, что и послужило одгим из катализаторов роста цен....
   
дурко, во первых, ты конгресс с сенатом отличаешь?
как с тобой вообще можно о чем-то "спорить"?  :lol:

ты умственно отсталое прочитал вытяжку из закона?  на тебе еще раз whoever, in any matter within the jurisdiction of the executive, legislative, or judicial branch of the government. что такое леджислэйтив бранч понимаешь? и эти люди обижаются на писдоголовых :laugh: 
   
там успешные, обеспеченые люди, с семьями, бизнесом
к чему им проблемы, внимание прессы и радикализированого общества?
прислали грамотно составленые юристами отписки, что ничего якобы не помнят, да и все
ничем не рискуют

ничем не рискуют, только оказаться за решеткой на пять лет....вот жеж деревянное...
   

А окрім того заявляє, що скорочення об'ємів видобутку нафти призводить до зменшення її ціни.
  Танцюй лезгінку джигіте, ти і джанни знайшли у мене обмовку. Так, збільшення а не зменьшення видобутку веде до зменьшення ціни. Хоча всім зрозуміло що це обмовка. Це перше.
  І друге, рівень освіти аж ніяк не пов'язаний з умовами в яких людина веде свою економічну діяльність, та відповідно і з рівнем доходів. Тому висувати таке порівняння життя в Україні і в США може тількі людина яка не розуміе основ, або яка знаважливо ставиться до їснуючих в Україні проблем.
  І третє, я дійсно поки що маю вади в українскому правописі, та багатенько русизмів. Можеш з цього приводу постійно танцювати лезгінку та радіти, як що нічого більш важливого в тебе немає. За виправлення помилок без знущання буду вдячний. Але без знущання ти не вмієш.
   
по слухам той підліток між школою та універом мала стат стосунки з 54 чоловіками

А де почитати можна?  :shuffle:
   
ты умственно отсталое прочитал вытяжку из закона?  на тебе еще раз whoever, in any matter within the jurisdiction of the executive, legislative, or judicial branch of the government. что такое леджислэйтив бранч понимаешь? и эти люди обижаются на писдоголовых :laugh:
буйный все не уймется ,  хорошо, хоть с сенатом-конгрессом определился   B-)
поэтому-то они сообщили , что не имеют что сказать,  прислав отписки через адвокатов
никоим образом ты им эти 5 лет за это не пришьешь
хотя для деплораблес трампа такая галиматья, что ты сюда притащил про "конгресс" может и сгодится
но 54 мужика будет лучше
гарантирую  :lol:
   
А де почитати можна?  :shuffle:

може брешуть може і ні, хто зна, не під присягою ж  :D
http://www.freerepublic.com/focus/f-news/3689760/posts
   
на питання про то что сделала обамовская администрация для того чтобы увеличить рост добычи я могу ответить. хуссейн обама обложил нефтяную промышленность в штатах регуляциями и сократил вполовину выдачу разрешений на бурение на федеральных землях. в результате в 2016 году добыча нефти в штатах упала, что и послужило одгим из катализаторов роста цен....

то ви заскладну схему описуєте
там все чітко - Обама домовився з саудами і ціни пішли вниз, Трамп цю угоду розірвав і ціни пішли вгору - бінарна логіка  :D
   
то ви заскладну схему описуєте
там все чітко - Обама домовився з саудами і ціни пішли вниз, Трамп цю угоду розірвав і ціни пішли вгору - бінарна логіка  :D
трамп отменил все регуляции и.... цены рванули вверх с ускорением
радикальная логика  :lol:
   
пане, але нік це нік і ніякого стосунку до імені не має
ви напевне пенсіонер чи що? нік можна брати який небудь без прив"язки до імені - спитайте внуків якщо є - не обов"язково називати себе в мережі своїм іменем

стосовно питання про те чи Трамп мій през - здаеється розібралися - питання не було, ну то таке, стареча пам"ять то річ не певна

стосовно питання "Ви що, заперечуєте що адм. США на той час зробила кроки в бік росту видобутку і зниження ціни?"

скажу чесно - я не знаю
маю свою пояснення - коли ціни нижче певного рівня то видобуток нафти в США стає неприбутковим і знижується що штовхає ціни вгору
по сутті США нафтовиробникам вигідно мати ціни якого вищими бо тоді вони збільшують видобуток і забирають долю в ОПЕК
тому для ОПЕК невигідно мати дуже високі ціни бо тоді включаються США та інші країни
але і занизькі мати не хочуть бо втрачають прибутки
відповідно, ринок шукає постійно баланс на котрий впливають купа факторів , як то погода,курс долара, попит в Китаї.Азії.ЄС і т.д. і тп
зводити все до якоїсь угоди Обами з саудитами - це дуже і дуже примітивно
  Дякую за відповідь на ігнороване питання про адм. Обами. Не знаєте- не будемо і сперечатись.
  В моєму пості було просто зауваження про пропущене питання без вказівки яке саме:
Ванятко, а чого ти вчора так і не відповів на моє питання? Трамп твій президент?
  Про Тармпа я спитав в іньшому реченні. Буду вдячний, як що ви відповісте мені про Трампа.
   Відносно ніків, кожен робить як заманеться. Мене наприклад звуть Ігор, от я і припустив що вас звуть Іван. Як що в ніку нема навіть вашого імені, то на що ви ображаєтесь і дозволяєте собі ображати мене?

Останнє редагування: 23 вересня 2018 15:18:45 від Igor_Kharkov
   
мне кажется, тот кто пишет им методички просто тайно над ними стебется
54 мужика
регуляции и нефть
1001 за отписки через адвокатов
...
 :lol:
   
може брешуть може і ні, хто зна, не під присягою ж  :D
http://www.freerepublic.com/focus/f-news/3689760/posts

Дякую, щось не справляє враження жертви зґвалтування, така сама кого хочеш зґвалтує.  :)

Я чув як таких називали в українських селах — Шльондра, Хвойда, а в Грузії — бозі, медзаві


   
  Дякую за відповідь на ігнороване питання про адм. Обами. Не знаєте- не будемо і сперечатись.
  В моєму пості було просто зауваження про пропущене питання без вказівки яке саме:
  Про Тармпа я спитав в іньшому реченні. Буду вдячний, як що ви відповісте мені про Трампа.
   Відносно ніків, кожен робить як заманеться. Мене наприклад звуть Ігор, от я і припустив що вас звуть Іван. Як що в ніку нема навіть вашого імені, то на що ви ображаєтесь і дозволяєте собі ображати мене?

ні Трамп не мій президент
він президент США - так підходить?
теж саме стосується і Обами і Буша і всіх до них і тих хто буде після Трампа - я їх сприймаю як данність, як речі самі по собі, і пробую не мати до них персональних сантиментів, а оцінювати діяльність по діям та результатам

Останнє редагування: 23 вересня 2018 15:28:40 від ivan ukrainets1
   
Вже до ніку причепився? Клоун .

Так у твому ніку:
Басаргин — русская фамилия.

а ти мені тут про московію і ГУЛАГИ трендиш, чмошник ти недоношений, фу противно.

Та ГУЛАГ і його знищення до мого ніку (з 2002 року) тут трохи таки до чого, підстилка ти вертухайська підх'йлятська



Останнє редагування: 23 вересня 2018 15:28:03 від капітан Басаргін
   
Дякую, щось не справляє враження жертви зґвалтування, така сама кого хочеш зґвалтує.  :)

Я чув як таких називали в українських селах — Шльондра, Хвойда, а в Грузії — бозі, медзаві

Показати зображення...

там описи тих вечоринок багато про шо кажуть
а якщо ще взяти до уваги що вони там напивалися до безпам"ятства , згідно з тим yearly book, то не дивно, що деталі її розповіді не в"яжуться з показаннями нібито свідків

Останнє редагування: 23 вересня 2018 15:29:09 від ivan ukrainets1
   
на питання про то что сделала обамовская администрация для того чтобы увеличить рост добычи я могу ответить. хуссейн обама обложил нефтяную промышленность в штатах регуляциями и сократил вполовину выдачу разрешений на бурение на федеральных землях. в результате в 2016 году добыча нефти в штатах упала, что и послужило одгим из катализаторов роста цен....
  При домовлянні з арабами про нарощування видобутку Обамі  вельми ймовірно  довелося пообіцяти що США не будуть лізти на нафтовий ринок зі значними об'ємами. Що він і зробив з видобутком в США. Всі знали що ціна буде падати, так хоч араби були впевнені в своїх об'ємах продаж.

Останнє редагування: 23 вересня 2018 15:46:42 від Igor_Kharkov
   
ні Трамп не мій президент
він президент США - так підходить?
теж саме стосується і Обами і Буша і всіх до них і тих хто буде після Трампа - я їх сприймаю як данність, як речі самі по собі, і пробую не мати до них персональних сантиментів, а оцінювати діяльність по діям та результатам
  Гаразд, спитаю як ви хочете. Як ви оцінюєте діяльність Трампа на посту президента, та результати цієї діяльності?
   

  Танцюй лезгінку джигіте, ти і джанни знайшли у мене обмовку. Так, збільшення а не зменьшення видобутку веде до зменьшення ціни. Хоча всім зрозуміло що це обмовка. Це перше.
  І друге, рівень освіти аж ніяк не пов'язаний з умовами в яких людина веде свою економічну діяльність, та відповідно і з рівнем доходів. Тому висувати таке порівняння життя в Україні і в США може тількі людина яка не розуміе основ, або яка знаважливо ставиться до їснуючих в Україні проблем.
  І третє, я дійсно поки що маю вади в українскому правописі, та багатенько русизмів. Можеш з цього приводу постійно танцювати лезгінку та радіти, як що нічого більш важливого в тебе немає. За виправлення помилок без знущання буду вдячний. Але без знущання ти не вмієш.

принимается, обмовка. тогда расскажи. что за договоренности заключил обама с саудами. или про саудов тоже обмовка...
   
тобто 54 статевих партнера за пару років для як ви сказали "підлітика" це нормально?
ні юха собі  ;o

я чомусь думав що в українських селах таких "підлітків" називали дуже негарним словом, а виявляється це все норма

А чому 54? Писали б одразу 540. Чи 5400.
 Звідки цифра 54?
   
  При домовлянні з арабами про нарощування видобутку Обамі  вельми ймовірно  довелося пообіцяти що США не будуть лізти на нафтовий ринок зі значними об'ємами. Що він і зробив з видобутком в США. Всі знали що ціна буде падати, так хоч араби були впевнені в своїх об'ємах продаж.

гииииии... ймовирно, чи ти таки знаеш достеменно? бо я знаю достеменно, что происходило с выбутком в штатах по датам и какие договоренности были с саудами и опек... хочешь поговорить, про ймовирности и достеменности?
   
принимается, обмовка. тогда расскажи. что за договоренности заключил обама с саудами. или про саудов тоже обмовка...
  Про нарощування видобутку нафти саудами і тими в УПЕК, кого ще вдастся умовити.
   
А чому 54? Писали б одразу 540. Чи 5400.
 Звідки цифра 54?

ну типу вона саме перед подружкою похвалилася
українські журналісти - такі журналісти  :facepalm1:
бачу що для них якщо російськомовне видання не надрукувало щось то цього факту не існує , бо самому перекласти з англомовного джерела розуму не вистачає  (td)
   
Для тех кто до сих пор хочет опрашивать свидетелей. жертва сексуального насилия тридцатипятилетней давности получила еще один удар поддых.... Некто Леланд Кейсер. которая как считалось была одной из гостей на злополучной вечеринке в письме конгрессу категорически отрицает знакомство с Кавано и отрицает, какое либо знание о попытке изнасилования. Тупо ушла в несознанку....
In an email to the Senate Judiciary Committee sent Saturday evening and obtained by POLITICO, Leland Keyser said she does not know Kavanaugh or remember being at a party with him. The committee believed Keyser was one of the unnamed people referred to in a Washington Post story whom Ford remembered attending the high school party.
"Simply put, Ms. Keyser does not know Mr. Kavanaugh and she has no recollection of ever being at a party or gathering where he was present, with, or without, Dr. Ford," said Howard Walsh, who said he has been "engaged in the limited capacity" of corresponding with the committee on behalf of Keyser.

То бишь это уже третий человек, из якобы присутствующих на вечеринке, который напрочь отрицает событие. Напоминаю, что до этого письменные показания комитету конгресса дали Марк Джадж и Патрик Смит....
Patrick J. Smyth said earlier this week that he has "no knowledge" of the party. He told the committee that he understands that "I have been identified by Dr. Christine Blasey Ford as the person she remembers as 'PJ' who supposedly was present at the party she described in her statements to the Washington Post."
И Марк Джадж

 Mark Judge, who said he had "no memory" of the alleged assault more than 30 years ago.
Что скажете, олухи :pooh_lol:

Ничего не скажут. Это новое апгрейднутое поколение ботов. Они только визжат и обвиняют.

Относительно, хоть местами вменяемого Редько, сменили брызгающий слюной Uki_, визгливый Басаргин с Игорьком, и вообще непонятная публика вроде разнообразных серёг, знаков, вер, водичек. Спорить стало не с кем.

Останнє редагування: 23 вересня 2018 15:55:41 від Olga Taylor
   
ймовирно, чи ти таки знаеш достеменно?
Достеменно ніхто не знає, окрім самих учасників перемовин. Але це можна побачити по подальшим діям.
   
буйный все не уймется ,  хорошо, хоть с сенатом-конгрессом определился   B-)
поэтому-то они сообщили , что не имеют что сказать,  прислав отписки через адвокатов
никоим образом ты им эти 5 лет за это не пришьешь
хотя для деплораблес трампа такая галиматья, что ты сюда притащил про "конгресс" может и сгодится
но 54 мужика будет лучше
гарантирую  :lol:

ты чего то в показаниях путаешься. затянул про фбр, получил по носу, про фбр забыл. потом проквакал, про отсуттсвие ответственности за дачу ложных показаний когрессу и сенату, тоже оказался в жопе... ты бы с мыслями собрался, что ли. посиди, подумай, может еще методичку подкинут. пока в сухом остатке есть телка, которая 35 лет не могла подать заявление в полицию и до сих пор не подала. есть демократы, которые сидели на ее письме несколько недель, тянули время. телка не помнит ни года, ни времени ни места события. а все указанные ей свидетели дали письменные заявления. что ничего не помнят.... дело верняк. любой суд признает кавано виновным... :laugh:
   
Относительно, хоть местами вменяемого Редько, сменили брызгающий слюной Uki_, визгливый Басаргин с Игорьком, и вообще непонятная публика вроде разнообразных серёг, знаков, вер, водичек. Спорить стало не с кем.
  Тяжка доля кацапобота.  :tease:
   
  Гаразд, спитаю як ви хочете. Як ви оцінюєте діяльність Трампа на посту президента, та результати цієї діяльності?

бізнес та економіка - 5+
зовнішня політика - 4- , залишається відкритим питання по раісі, але за підтримку Ізраїля 5+, вихід з тих багадєлєн по типу Паризький договір та інша муть котру придумала "партія Давоса" теж 5+, надання зброї Україні 5+
внутрішня політика - виконання законів 5+
комунікація з суспільством - 3-, це найслабша сторона його президенства, я його риторику на дух не переношу, жодного його виступу довше хвилини не дивився бо мене починає тіпати від його отих "б-ю-ю-тіфул", "ф-е-е-ентестік", "юююююдж" і так далі, але то така манера в чоловіка, має право,

вон король Англії колись взагалі заїкався і слухати його було не можливо, але нічого, навіть фільм про нього зняли потім  :D
   
Достеменно ніхто не знає, окрім самих учасників перемовин. Але це можна побачити по подальшим діям.

ну вот давай и подальши дии проанализируем... обама например большн чем вдвое уменьшил разрешение на бурение скважин на федеральных землях. а трамп увеличил. обама обложил нефтяной бизнес регуляциями, а трамп регуляции снял. обама до последнего противился разрешению экспортировать сырую нефть. пока республиканский конгресс не продавил...  как думаешь. какие действия видут к увеличению цены на нефть, а какие к уменьшению?

Останнє редагування: 23 вересня 2018 16:04:56 від gianni
   
Игороша, вдогонку. Осенью 2016 года в каденцию обамы, сауды продавили через ОПЕК снижение добычи. А в ноябре 2016 года опек подписали договор с россией о снижении добычи. как ты думаешь эти решения повлияли на цены?
   
Ничего не скажут. Это новое апгрейднутое поколение ботов. Они только визжат и обвиняют.

Относительно, хоть местами вменяемого Редько, сменили брызгающий слюной Uki_, визгливый Басаргин с Игорьком, и вообще непонятная публика вроде разнообразных серёг, знаков, вер, водичек. Спорить стало не с кем.

вот поэтому у меня на душе неспокойно. с одной стороны редько спор проспорил, должен уходить навсегда, с другой он ведь хоть иногда вменяемый, остальные полные дебилы....
   
можливо залякали, а можливо и не до лякали. вони зараз залякани рискуют сесть в тюрьму на пять лет.... :laugh:
вера, давай встретимся. я о нашей встрече мечтаю уже много лет...

я тобі не довіряю, і ти ще й за додіка топиш. так шо тобі з олєй краще буде зустрітися, ви якраз на одній хвилі.
   
тобто 54 статевих партнера за пару років для як ви сказали "підлітика" це нормально?
ні юха собі  ;o

я чомусь думав що в українських селах таких "підлітків" називали дуже негарним словом, а виявляється це все норма

хто про це повідомляє? які джерела?
   
А в ноябре 2016 года опек подписали договор с россией о снижении добычи. как ты думаешь эти решения повлияли на цены?

Ігор_Харків хоче довести, що саудіти самі собі харакірі робили

http://ktovkurse.com/mirovaya-ekonomika/valyutnye-rezervy-saudovskoj-aravii-prodolzhayut-tayat
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія