Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Після анонсованого розслідування проти Ахметова Шабуніном виникають питання. :X

На Яку країну чи замовника він працює?

До не давно йому не мішала екологія погана в різних місцях, тут почалися розборки між ОП і Ахметовим він відразу видає анонс розслідування по темі екології яка його ніколи не цікавила...

Він виконує замовлення іншої країни?
Він виконує замовлення іншого олігарха?
Він зараз працює на ОП?
Він просто як хвора людина, яка потребує постійно увагу, хайпить усі теми де може отримати цю увагу?

Люба відповідь показує що людина не чистоплотна і довіряти їй не можна...


===============
Нотатки Божевільного
   
На Яку країну чи замовника він працює?

До не давно йому не мішалазаважала екологія погана в різних місцях, тут почалися розборки між ОП і Ахметовим він відразу видає анонс розслідування по темі екології яка його ніколи не цікавила...

Він виконує замовлення іншої країни?
Він виконує замовлення іншого олігарха?
Він зараз працює на ОП?
Він просто як хвора людина, яка потребує постійно увагу, хайпить усі теми де може отримати цю увагу?

ЛюбаБудь яка відповідь показує що людина не чистоплотна і довіряти їй не можна...
   
А якби я був ботом, то таких помилок і русизмів би не було))))  (P)
   
Нехай чубляться.
Я не проти...

Мені неподобається, що дехто хоче бути моральним авторитетом і позиціонує себе так, вчить моралі а придивишся виглядає наче жінка легкої поведінки. :lol:

От не люблю таких псєвдо авторитетів.
   
На Яку країну чи замовника він працює?

До не давно йому не мішалазаважала екологія погана в різних місцях, тут почалися розборки між ОП і Ахметовим він відразу видає анонс розслідування по темі екології яка його ніколи не цікавила...

Він виконує замовлення іншої країни?
Він виконує замовлення іншого олігарха?
Він зараз працює на ОП?
Він просто як хвора людина, яка потребує постійно увагу, хайпить усі теми де може отримати цю увагу?

ЛюбаБудь яка відповідь показує що людина не чистоплотна і довіряти їй не можна...

Genn, донедавна.
   
Якби копав на Зєлю, тоді довіряти можна)). Насправді у Шабуніна багато розслідувань проти всіх, просто вас збуджують лише ті, які стосуються політичних уподобань
   
через дефіцит ліків по диспансеру у божевільних виникають питання :beach:
   
ТиммиАпестал, йешо той апездвл
   
Якби копав на Зєлю, тоді довіряти можна)). Насправді у Шабуніна багато розслідувань проти всіх, просто вас збуджують лише ті, які стосуються політичних уподобань
У нього немає проти всіх, Бігус і його паливо показало що які це моральні авторитети.

Шабунька просто черговий зливний бачок і нічого більше, бачок який ховається вді воєнкомату...
   
Якби копав на Зєлю, тоді довіряти можна)). Насправді у Шабуніна багато розслідувань проти всіх, просто вас збуджують лише ті, які стосуються політичних уподобань
не треба трендіти про упередженість.

Коли Бігусятник вивалює на зелю брєд як колись на Порошенка, то однаково реагую, зливний бачок виклав недо експертний злив...


Якщо людина проти всіх упереджена, то це український так званий розслідувач, Шабунька, Лещенко, Бігусятник))))
   
через дефіцит ліків по диспансеру у божевільних виникають питання :beach:
З ранку прокинувся і подумав як підняти рейтинг Тімошки, похвально, Тімошка вдячний))))  (P)
   
А якби я був ботом, то таких помилок і русизмів би не було))))  (P)

Ти тупий бот...   :fool:
   
Шабунін в своєму описі про роттердам стидливо опускає тему- хто ж головний "постраждалий, " , хто є головною стороною позивачем у суді


Тому в мене якось геть мало довіри стало до ЦПК
Хоча раніше завжди голосував за їх кандидатів в наглядові ради типу набу
   
Genn, донедавна.
дякую перетворимо гілку божевільного на лінгвістичну
   
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1112688.0
Там одна новина, тут новина про те що підозріло розслідування зявляються наче замовні.  :X
   
Ти тупий бот...   :fool:
А потемі?
   
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1112688.0
В мене мова не про скандал а про етичну сторону розслідувачів. Сам скандал це окрема розмова що ти створив.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія