Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Найкращий рецепт для рук...

Re: Найкращий рецепт для рук...

 (
Ви буржуї, блін :) Я ручки дверей самогонкою протираю.
============================
Якщо під 70 градусів, то чому б ні? :D  (tu)
   
Re: Найкращий рецепт для рук...

самогонка горить, сподіваюся?

Щойно пробував. Ні. Фігня, а не смага...
   
Re: Найкращий рецепт для рук...

з підручних матеріалів маю 99% ізопропиловий спирт і купив сьогодні гліцерин, в якій пропорції, то всьо мішати?
----------------------------------------------
70 частів ізопропанолу,30,5 частів води,0,5 частини гліцеріну. Ну помилишся на пів частини-не біда. B-)  Спирту на глаз десь 6-7 частин, краще 7,бо в тебе тыльки спирт,його не досить достатньо,але краще,чим нічого. Треба хоча б ще отого сратого хлогексидину. Але де ти його купиш-все розібрали. Бензалконію нема, інших нема,або вони ну ніяк для рук не підходять,як та ж перекис. Спиртом тре раза з два змачувати руки,щоб хочь хвилину. Дуже не зручно на вулиці.А дома можна й милом ретельно помити під гарячою водою.

Останнє редагування: 27 березня 2020 00:22:37 від Wolter
   
Re: Найкращий рецепт для рук...
PAL

Щойно пробував. Ні. Фігня, а не смага...

запускай у перегонку!
   
Re: Найкращий рецепт для рук...

не буває
спирт зразу з атмосфери витягує вологу
Производство безводного этилового спирта способом адсорбции малекулярным ситом     

Установка для производства безводного этилового спирта

 Высокая степень обезвоживания. Крепость безводного этилового спирта регурируется и может достичь до 99.9%(V)и выше.
   
Re: Найкращий рецепт для рук...

Производство безводного этилового спирта способом адсорбции малекулярным ситом     
Показати зображення...
Установка для производства безводного этилового спирта
Показати зображення...
Высокая степень обезвоживания. Крепость безводного этилового спирта регурируется и может достичь до 99.9%(V)и выше.
=============================
Нафиг он для дезинфектанта? Нужно от 60% до 70%...правда добавлять надо НЕ ТОЛЬКО СПИРТ. Спирт неплох,но он быстро испаряется и просто не успевает усё прибить. Экспозиция хорошего дезинфектанта для рук НУ НЕ МЕНЕЕ МИНУТЫ!
   
Re: Найкращий рецепт для рук...

Тройной адєкалон там і спирту 63% і запах є, шо ще нада 8-)
   
Re: Найкращий рецепт для рук...

Тройной адєкалон там і спирту 63% і запах є, шо ще нада 8-)
==========================
Ну,чо там...сойдёт на безрыбье. Не супер,но так процентов 80% вируса убьёт. Но народ решит, что у тебя вредные привычки-духан будет еще тот! :D
   
Re: Найкращий рецепт для рук...

запускай у перегонку!

Я тільки за, але "мопєд нє мой" :)
   
Re: Найкращий рецепт для рук...

Тройной адєкалон там і спирту 63% і запах є, шо ще нада 8-)

Це і Комаровський пропонував.  :-)o
   
Re: Найкращий рецепт для рук...

Главное помните! Даже крепкий спирт уничтожит только 80% вируса на коже рук. К сожалению,20% очень достаточно для заражения. Аптечный хлоргексидин убьёт вирус,но надо вылить пол бутылки на руки-они должны быть мокрыми не менее 5 минут! И хорошо мокрыми. И хоть он и не дорогой, вы количеством разоритесь гораздо больше. С собой на улицу надо брать грамм 200.... и поливать себя... там. Киздец,короче. К примеру маникюрные принадлежности хлоргексидином дезинфицируют 10 минут при ПОЛНОМ ПОГРУЖЕНИИ в раствор!!!

Нормально только смесь спирта (60%-70%) и указанных выше дезинфектантов,обязательно воды,глицерина, и НИКАКОЙ,млять, перекиси!!! Это делают болваны.
   
Re: Найкращий рецепт для рук...

Знайшов Тройной, горить, спірту написано 61,5 %,  абєм 180 мл
   
Re: Найкращий рецепт для рук...

Знайшов Тройной, горить, спірту написано 61,5 %,  абєм 180 мл
------------------------------------
 Ну нічого,трохи навіть допоможе і духан буде як від єфрейтора-усі баби твої! Його тре багато і постійно! :D  (tu)
   
Re: Найкращий рецепт для рук...

Штин від нього канєшно ісключитєльний, написано по рецпту Імператора Наполеона
   
Re: Найкращий рецепт для рук...

========================
Ні,як раз я про це й пишу. Але тут маленька деталька,але дуже важлива: спирт такої концентрації 99% (пох,що дуже сушить руки,то таке...),але дуже швидко випаровується. Бензалконій (або суміш його та деяких ЧАС) потребує витримки (експозиції) хоча б хвилину. Але спирт випариться за 20-30 сек. Тому тре відсотків 20% води та гліцерину. Він утримає ЧАС і доб'є вірус.

Ну я використовую, що є, в багатьох тут і цього немає, я його колись купив упаковку, щоб чистити ноут, тел і тд - дуже гарно чистить і слідів не залишає  :)
Так, випаровується швидко, і руки витирати не треба.
Мені наче не сушить, а як засушить, то є крем. А щодо 99.9% етилового спирту, то там в складі так написано, або дурять, або таки буває.
   
Re: Найкращий рецепт для рук...

Главное помните! Даже крепкий спирт уничтожит только 80% вируса на коже рук. К сожалению,20% очень достаточно для заражения. Аптечный хлоргексидин убьёт вирус,но надо вылить пол бутылки на руки-они должны быть мокрыми не менее 5 минут! И хорошо мокрыми. И хоть он и не дорогой, вы количеством разоритесь гораздо больше. С собой на улицу надо брать грамм 200.... и поливать себя... там. Киздец,короче. К примеру маникюрные принадлежности хлоргексидином дезинфицируют 10 минут при ПОЛНОМ ПОГРУЖЕНИИ в раствор!!!

Нормально только смесь спирта (60%-70%) и указанных выше дезинфектантов,обязательно воды,глицерина, и НИКАКОЙ,млять, перекиси!!! Это делают болваны.


Фак  :( І що тепер робити?

Вольтер, знайшов в загашнику ще таке от (склад пишу, як написано, не вказано % ніяких, але воно типу гелю для рук):

GEL HIDROALCOHOLICO
- Alcohol Denat.
- Water
- Isopropyl Alcohol
- Peg-7 Glyceryl Cocoate
- Benzalkonium Chloride
- Acrylates c10/30 Acrylic's Acrylate Grosspolymer
- Triethanolamine

На нюх смердить спиртом, спробував на руки, як жель, розтирається, тримається десь біля півтори хвилини поки не висохне.
   
Re: Найкращий рецепт для рук...

Вольтер, спасибо. Решил докупить Бровадез 20 как антисептик и его же добавить в болтушку.
   
Re: Найкращий рецепт для рук...

Ну я використовую, що є, в багатьох тут і цього немає, я його колись купив упаковку, щоб чистити ноут, тел і тд - дуже гарно чистить і слідів не залишає  :)
Так, випаровується швидко, і руки витирати не треба.
Мені наче не сушить, а як засушить, то є крем. А щодо 99.9% етилового спирту, то там в складі так написано, або дурять, або таки буває.
Спеціально обезводнюється для технічних потреб. Коли потрібно щоб швидко висох без слідів. В ціну не входить акциз, тому купувати його вигідніше.
   
Re: Найкращий рецепт для рук...

Спирт ( єтанол,ізопропанол,або суміш-пох) до 65%-70%. Бензалконій хлорід-0,5%, Гліцерін-0,5%, можно ще щось на кшатлт пантенола,но це так...для рук. Інше вода. Щоб не казали,що приховую. Це повністю беспечно і досить надійно для рук від вірусу.
Все інше-фуфломіцин. Є ще варіанти,але вони ще більш недосяжні.
Владимир, спасибо :-B
   
Re: Найкращий рецепт для рук...

Как с глицерином не смешивай, дня через три
руки вместо наждака нулёвки можно будет пользовать.
Проще в перчатках ходить.
   
Re: Найкращий рецепт для рук...

Ти в школі підручник з хімії зкурив?
Різницю між етилен гліколем та поліетилен гліколем знаєш?
Я скурив. Не знав і не знаю.

Маю пляшку чистого спирту. Розводити його? Нащо? Чим? І де купити оці глюколі - вони в АТБ продаються?
   
Re: Найкращий рецепт для рук...

Я скурив. Не знав і не знаю.

Маю пляшку чистого спирту. Розводити його? Нащо? Чим? І де купити оці глюколі - вони в АТБ продаються?

Рекомендації ВОЗ

• Етанол 96%: 8333 мл
• Перекис водню 3%: 417 мл
• Гліцерин 98%: 145 мл

https://www.who.int/gpsc/5may/tools/guide_local_production_ru.pdf?ua=1

 :-)o
   
Re: Найкращий рецепт для рук...

50 мл воды

50 мл спиртовой настойки (ромашки, календулы)

30 мл глицерина

5 капель эфирного масла лимона

Смешать все ингредиенты, хорошо перемешать и поместить в бутылку. Спиртовая настойка уничтожит микробы, глицерин смягчит руки, а эфирное масло подарит хороший запах.
   
Re: Найкращий рецепт для рук...

Рекомендації ВОЗ

• Етанол 96%: 8333 мл
• Перекис водню 3%: 417 мл
• Гліцерин 98%: 145 мл

https://www.who.int/gpsc/5may/tools/guide_local_production_ru.pdf?ua=1

 :-)o

І води кип'яченої води 1100 мл.
   
Re: Найкращий рецепт для рук...

Главное помните! Даже крепкий спирт уничтожит только 80% вируса на коже рук. К сожалению,20% очень достаточно для заражения. Аптечный хлоргексидин убьёт вирус,но надо вылить пол бутылки на руки-они должны быть мокрыми не менее 5 минут! И хорошо мокрыми. И хоть он и не дорогой, вы количеством разоритесь гораздо больше. С собой на улицу надо брать грамм 200.... и поливать себя... там. Киздец,короче. К примеру маникюрные принадлежности хлоргексидином дезинфицируют 10 минут при ПОЛНОМ ПОГРУЖЕНИИ в раствор!!!

Нормально только смесь спирта (60%-70%) и указанных выше дезинфектантов,обязательно воды,глицерина, и НИКАКОЙ,млять, перекиси!!! Это делают болваны.

Тобто ВОЗ - це болвани?  :facepalm:  :zrada:
   
Re: Найкращий рецепт для рук...

І води кип'яченої води 1100 мл.
А нафіга в спирті вода?
   
Re: Найкращий рецепт для рук...

----------------------------------------------
70 частів ізопропанолу,30,5 частів води,0,5 частини гліцеріну. Ну помилишся на пів частини-не біда. B-)  Спирту на глаз десь 6-7 частин, краще 7,бо в тебе тыльки спирт,його не досить достатньо,але краще,чим нічого. Треба хоча б ще отого сратого хлогексидину. Але де ти його купиш-все розібрали. Бензалконію нема, інших нема,або вони ну ніяк для рук не підходять,як та ж перекис. Спиртом тре раза з два змачувати руки,щоб хочь хвилину. Дуже не зручно на вулиці.А дома можна й милом ретельно помити під гарячою водою.

для на вулиці, заливаю в невелику пляшку із спреєм, в кишеню і пшикаю час від часу на руки, ще одна в машині, для внутрішньої обробки, але не знаю чи варто додавати гліцерин, бо тоді лишаються масні плями на поверхні
   
Re: Найкращий рецепт для рук...

А нафіга в спирті вода?

читай вище, бо я теж питав, сповільнює випаровування і знавці кажуть, що 70% розчин є більш ефективним
   
Re: Найкращий рецепт для рук...

У мене є пляшка абсенту 70-тиградусного 8-)
   
Re: Найкращий рецепт для рук...

50 мл воды

50 мл спиртовой настойки (ромашки, календулы)

30 мл глицерина

5 капель эфирного масла лимона

Смешать все ингредиенты, хорошо перемешать и поместить в бутылку. Спиртовая настойка уничтожит микробы, глицерин смягчит губы, а эфирное масло подарит хороший запах изо рта

 (tu)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія