Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

чоловіки фупу, вам не соромно?

Re: чоловіки фупу, вам не соромно?

Так що у сьому винні жінки.
Это - феминизм! А может, и матриархат  :laugh: Но слухи о безграничном  могуществе женщин считаю преувеличенными  :)
   
Re: чоловіки фупу, вам не соромно?

коли ці чоловіки мають контроверсійну думку від жіночої, але навіть не намагаються її висловити, а просто переходять на образи, частіше за все - сексуалізовані образи жінок?

Ну коли Ольгу Тейлор обзивають тупой п...ой, щось я не чув обурення з твого боку, тобі навіть це подобалося. Так що не тобі про це все розповідати.
   
Re: чоловіки фупу, вам не соромно?

надай факт приниження! я не побачила там ніякого приниження чоловіків, навпаки! там такий жеж заклик до них, як і в мене, і в будь-якої нормальної людини: станьте кращими, не дозволяйте собі і іншим впасти в спираль агресії і насильства!
То ви сліпі як не побачили. Там прямо сказано що бути чоловіком це погано, але як постаратись можна бути менш поганим, менш чоловіком. Скажімо погано гратись в бійку (всі дитинчата ссавців так роблять, це нормальна поведінка) чи зацікавитись жінкою (це теж нормальна поведінка чоловіка). Я вже не кажу про месседж що тільки чоловіки роблять такі речі як буллінг цькування.

Розумієте, в тому і проблема. Ви помічаєте образи в ваш бік (такі як томміапостол жінок за людей не вважають) але образи в чужий не бачите. Ось така ось рівність. І поки такі фемінацистки як ви будете себе так поводити, поки буде відповідна реакція. І не плачте, якщо маятник похитнеться і жінок дійсно, по-справжньому, почнуть утискати.


PS. Навіть зараз, в назві теми ви образили саме всю стать а не окремих представників.

   
1. БЛ ЯДІЩІ
2. тупі курки
3. сасут скудєльний (грєховний) (с) :-G
   
Re: чоловіки фупу, вам не соромно?

але хо я такий щоб змінити цих чоловіків?
Да кто их ваще способен изменить, тех мужчин? Только доброе слово и револьвером, револьвером... На том и держится цивилизация  :)
   
Re: чоловіки фупу, вам не соромно?

Висновок хибний, те що я їх не бачив може свідчити лише про те, що це не якась глобальна на ФУПі. А якщо такі випадки інколи і трапляються, то на це порушення правил ФУПу є модератори і відповідне покарання. Так само як і з іншими порушеннями правил. Не варто висмоктувати проблему з пальця, немає її тут.

модератор є лише один і він сильно зайнятий,
а так звичайно не глобальна проблема
ніхто і не твердив, що вона глобальна, втім, це не означає що вона не варта обговорення,
але...
мені, наприклад, і не соромно зовсім, чого мені має бути соромно за якийсь нік, тільки тому що він однієї зі мною статі,
ні, ні разу
   
різати :shout:
бхатимемо робатів :peremoga:
   
Re: чоловіки фупу, вам не соромно?

він ніколи мені не писав в приват

поважаю, за це,  (tu)
значить він не такий уже й пропащий, яким намагається тут себе показати
   
Re: чоловіки фупу, вам не соромно?

Это - феминизм! А может, и матриархат  :laugh: Но слухи о безграничном  могуществе женщин считаю преувеличенными  :)
Та не вже ?))))
   
Re: чоловіки фупу, вам не соромно?

Назвіть тему, , - З 8 им, березня вас, шановні фупчики.
Бо якась мрачьна херня складається.. Розділяти на політичному форумі людей за іх статтю, це так само тупо як не стріляти в жінок на війні..
Особисто я після 40 років зовсім перестав розуміти навіщо дорослим людям розделення на статі, воно вносить стільки непотрібного шуму.
   
Re: чоловіки фупу, вам не соромно?

Яку поведінку можна ще очікувати від синів дикого степу. В Афганістані відношення до жінок краще  :weep:

   
Re: чоловіки фупу, вам не соромно?

Та не вже ?))))
Ага, я по молодости так из-за этого расстраивалась :laugh:
   
Re: чоловіки фупу, вам не соромно?

Ну коли Ольгу Тейлор обзивають тупой п...ой, щось я не чув обурення з твого боку, тобі навіть це подобалося. Так що не тобі про це все розповідати.

де ти бачив, щоби мені це подобалося? оля тейлор практично завжди сама використовує образи стосовно опонентів, як чоловіків, так і жінок. ця дописувачка ні перед чим не зупиняється та її ніщо не стримує. мабуть, це для неї норма - такий стиль спілкування - не тільки тут, на фупі, а і в повсякденному житті.
   
Re: чоловіки фупу, вам не соромно?

1. БЛ ЯДІЩІ
2. тупі курки
3. сасут скудєльний (грєховний) (с) :-G

доповідь.
   
Re: чоловіки фупу, вам не соромно?

Вона на крокі доповідь натискає... :facepalm1: Щеб на Нафі ))))
   
Re: чоловіки фупу, вам не соромно?

Повторюся:
На форумі немає ні чоловіків, ні жінок - тіко користувачі
   
Re: чоловіки фупу, вам не соромно?

То ви сліпі як не побачили. Там прямо сказано що бути чоловіком це погано, але як постаратись можна бути менш поганим, менш чоловіком. Скажімо погано гратись в бійку (всі дитинчата ссавців так роблять, це нормальна поведінка) чи зацікавитись жінкою (це теж нормальна поведінка чоловіка). Я вже не кажу про месседж що тільки чоловіки роблять такі речі як буллінг цькування.

Розумієте, в тому і проблема. Ви помічаєте образи в ваш бік (такі як томміапостол жінок за людей не вважають) але образи в чужий не бачите. Ось така ось рівність. І поки такі фемінацистки як ви будете себе так поводити, поки буде відповідна реакція. І не плачте, якщо маятник похитнеться і жінок дійсно, по-справжньому, почнуть утискати.


PS. Навіть зараз, в назві теми ви образили саме всю стать а не окремих представників.

нормальна поведінка ссавців? та коли мати тих ссавців бачить, що її діти роблять одне одному боляче, то вона їх розіймає! і ще й наказує свого агресивного дитятю!
   
Re: чоловіки фупу, вам не соромно?

нормальна поведінка ссавців? та коли мати тих ссавців бачить, що її діти роблять одне одному боляче, то вона їх розіймає! і ще й наказує свого агресивного дитятю!
:facepalm1:  А корови між собою розмовляють людською мовою як в мультику.
   
Re: чоловіки фупу, вам не соромно?

а раптом я чоловік))) отета номєр )))
:weep:
   
доповідь.

за шо? 8-)

ПРО КОГО матюччя - ненаписано. Мо, крокодил чоловіків ображав :laugh:
або вапщє якихсь гноміков :shuffle:   
 
   
:weep:

ВОНА - чоловік :zrada:
   
Re: чоловіки фупу, вам не соромно?

доповідь.
цей "персонаж" схожий на женщіну-афіцера, яка в пафосі роздає накази, а на пропозицію заступити в наряд відповідає -"непаложено".
Такого гівна в армії вже розмістили багато.
   
Re: чоловіки фупу, вам не соромно?

мені не подобається, коли жінки нападають на жінок за якусь жіночу непристойну поведінку. Мені не подобається, коли зрілі люди за відсутністю інших аргументів у спорі з молодими використовують як аргумент свій досвід. Мені не подобається, коли чоловіки не можуть переспорити жінку без сексистських прийомів.
ну то що з того? Я не збираюсь реагувати на все, що мені не подобається. Лише у кричущих випадках. Чому саме тема сексизму має бути пріорітетною? а не нападки , наприклад, на правоохоронців? Вам болить ця тема - то ви і реагуйте. Мене більше хвилює тема нападок на поліцейських, то я іноді реагую.
   
Re: чоловіки фупу, вам не соромно?

запрошую жінок фупу підтримати цю гілку своїми висловами і думками з приводу кричущої проблеми
А ще краще підтримати фотками у стилі фемен

коли під дописом йде коментар не по темі, а на зразок
"ти дєвочка тупа курка, займайся дітьми та кухнею, а не лізь коментувати політичні події, не з твоїм обмеженим жіночим розумом в цьому розбиратися"
Ну а якщо "дєвочка" дійсно тупа курка навіть незважаючі на свої 40+? :gigi:

   
Re: чоловіки фупу, вам не соромно?

жінки боролись за свої права, вибороли. Тепер жінки хочуть, щоб чоловіки боролись за їх права)) А от було б цікаво, якби жінки боролись за права чоловіків!
Для чоловіків гратись в бійку цікавіше , ніж гратись в ляльки. Але жінкам це не подобається. Тому за бажанням жінок хлопчики чомусь мають підкоритись жіночій волі)))
   
Re: чоловіки фупу, вам не соромно?

Ну а якщо "дєвочка" дійсно тупа курка навіть незважаючі на свої 40+? :gigi:

дєвочка таки дійсно може бути тупою куркою,
але не тому що вона дєвочка

тупих мальчіков на форумі на порядки більше
і такі дописи вони часто пишуть під виваженими коментарями
   
Re: чоловіки фупу, вам не соромно?

Взагалі то,  як мінімум дивно читати подібні допити від людини,  котра тут же раніше просувала і захищала вкрай сексистську рекламу джілет.
   
Re: чоловіки фупу, вам не соромно?

Крім того,  нормальні феміністки за таку вимогу з гавном би змішали, бо це виходить,  що жінкам треба захист від чоловіків
   
Re: чоловіки фупу, вам не соромно?

Крім того,  нормальні феміністки за таку вимогу з гавном би змішали, бо це виходить,  що жінкам треба захист від чоловіків
а де Ви бачили нормальних феміністок? :)
   
Re: чоловіки фупу, вам не соромно?

надай факт приниження! я не побачила там ніякого приниження чоловіків, навпаки! там такий жеж заклик до них, як і в мене, і в будь-якої нормальної людини: станьте кращими, не дозволяйте собі і іншим впасти в спираль агресії і насильства!
У всьому рекламному ролику я нарахував 42 білих чоловіки, які поводилися "погано" з точки зору жінок, та 2 чорношкірих. Хоча я не зрозумів, що такого поганого у тому, щоб підійти та познайомитися з дівчиною на вулиці, чи коли малі хлопці займаються боротьбою на ідеальному зеленому газоні. :S
А реальність по-перше з точністю навпаки, більше того, в тюрягах США на кожного білого сидить 10 чорношкірих чоловіків за досить серьйозні правопорушення.
   
Re: чоловіки фупу, вам не соромно?

нормальна поведінка ссавців? та коли мати тих ссавців бачить, що її діти роблять одне одному боляче, то вона їх розіймає! і ще й наказує свого агресивного дитятю!
Боляче? По-перше хлопчики боролися, а не дралися, вони саме гралися, їм це подобалося.
По-друге, у буллінгу, особливо через снап-чати, зараз помічено набагато більше дівок ніж пацанів, а реклама доводила, що то нібито тільки хлопці таке роблять. У вас донька є? Я вас розачарую - зараз дівчатка 10-11 років - це такі покидьки виростають що далі нікуди. :(
А по-третє - боротьба серед малечі - це підготовка до "дорослого світу", де буде багато неприємних моментів, які треба бути переборювати саме своїми вміннями та характером.
А не ваш "розовий фемінацистський світ" - "маня-мірок" - де всім комфортно та немає конфронтації. Ви самі знаєте, що це рожева утопія.

Останнє редагування: 24 січня 2019 16:31:21 від Michigan
   
Re: чоловіки фупу, вам не соромно?

  Звідки взявся старттопік?

  Із переконання "я жінка, значить мені винні".

  Аргумент "зо всіма тре поводитися ввічливо" ТС не спав на думку.

  Шкода.

  А може і ні.  B-)
   
Re: чоловіки фупу, вам не соромно?

От дупа є у всіх (незалежно від статі).

Ой яка слушна думка!  (tu)
Тобто посилати в дупу то буде цілком розумно з точки зору гендерного рівноправ'я.
   
Re: чоловіки фупу, вам не соромно?

шо???  ;o Скажу вам по секрету, матриархата никогда не было. И равенства мужчины и женщины тоже. Ну а по теме: в реале действительно женщине нужна бывает защита, потому что игнорировать грубого мужика не представляется возможным. В сети , славатегосподи,  функция "игнор" работает замечательно - перестала общаться, да и пусть сам с собой ведет беседу.  :gigi:

В Русском Мірє жінка - це домашня тварина.
Так було споконвік.
   
Re: чоловіки фупу, вам не соромно?

  Звідки взявся старттопік?

  Із переконання "я жінка, значить мені винні".

  Аргумент "зо всіма тре поводитися ввічливо" ТС не спав на думку.

  Шкода.

  А може і ні.  B-)

Угу...."I am a woman, hear me roar...."
   
Re: чоловіки фупу, вам не соромно?

надо различать борьбу и булинг. Это противоположные вещи. Если твой пацан борется, то все в порядке. Если же он зашуганно прячется в углу, то что-то в воспитании сына ты прозевал.
   
Re: чоловіки фупу, вам не соромно?

Я за гендерну рівність і можу вказати напрямок в дупу як чоловіку так і жінці. І якщо хтось просуває інтереси рашистів то теж мені однаково чи то чоловік чи жінка, бо ці покидькі статі не мають, а мають лише характерий сморід.
(tu) це політичний форум і питання тут не по кройці і шиттю .тому якщо така собі карофка може послати опонента(що має право) то чоловіки не переймаються і посилають в зад. :D 
 А нас за що? класика затушувати своє хамство чиїмсь і зразу спроба всунути гендерну ознаку-типічний спосіб такихї шукачів "рівності". То вони в стані ефекту бо жінки вбивають і мають умовне,то вони нещасні ,бо їх пошлють коли вони постійно посилають і т.д. ЧВи є праведниці-Є,але не треба з винятків робити узагальнення.матюка тися тут не одна така жіночка показала вміння і нічого сльози лити і вимагати джентельменства.... якщо у самих культура ЛЕДІ глибоко в дупі. B-)
   
Re: чоловіки фупу, вам не соромно?

Насправді ви всі є лише літерами на екрані монітору.
Анонімними ніками.
І не факт що ви ті, за кого себе видаєте.
Заспокойтеся.
Рідко буває,що за ніком стоїть реальна людина, яку ви знаєте.(наприклад я). Але то погоди не робить і лише шкодить цій реальній людині.)))
Головне інше.
В інтернеті всі рівні. І гендер тут ніяким краєм. Тут існують думки і інтелект( у кого є). Всьо.
ПиСи.Іноді сперечатися з вами схоже на онанізм. Подумайте над цим.)))

Останнє редагування: 24 січня 2019 17:25:18 від Лірник
   
Re: чоловіки фупу, вам не соромно?

де ти бачив, щоби мені це подобалося? оля тейлор практично завжди сама використовує образи стосовно опонентів, як чоловіків, так і жінок. ця дописувачка ні перед чим не зупиняється та її ніщо не стримує. мабуть, це для неї норма - такий стиль спілкування - не тільки тут, на фупі, а і в повсякденному житті.
Мабуть тут саме час задати відповідне питання:

жінки фупу, вам не соромно?    :-)o

 
   
Re: чоловіки фупу, вам не соромно?

а де Ви бачили нормальних феміністок? :)
одну знаю,  пройшла гарячі точки,  ілловайськ  і т д)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія