Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Зупини Лося :bueee:

Re: Зупини Лося  :bueee:

Тому активні громадяни в межах чинного законодавства і намагаються боротись з порушеннями
П.С. пам'ятаю той пост про Федорова-Руську)) але я б в такому старому будинку не дуже волів би жити

то було в часи зйомок фільму про Дартан*яна.... ;)
   
Re: Зупини Лося  :bueee:

  сам проект є скотство і калька з кацапського такого ж,  "стопхам"

де якісь хунвейбіни качають права

 нічого доброго крім агресії не викликає

не мають права бикувати і качати права ніхто КРІМ ПОЛІЦІЇ

якщо б мені клеїв на скло якийсь уйобок

я б дав йому в рило

Питання треба ставити інакше: Вчити водіїв правил, ввічливості, куртуазності

паралельно формувати фахову коректну поліцію

А не запускати уйобків які збирають лайки і провокують злість та агресію


«СтопХам» — общественное движение и НКО, позиционирующая себя как федеральный проект и выступающая против хамства и нарушений водителями транспортных средств правил дорожного движения. Была образована в 2010 году в Москве. Последователи движения имеются не только в целом ряде городов России, но также в Украине, в Молдавии, в Белоруссии и Грузии.

21 марта 2016 года НКО была ликвидирована решением Московского городского суда по требованию Министерства юстиции. 2 сентября 2016 года Верховный суд РФ отменил решение о ликвидации НКО[2].

В сентябре 2018 г. Мосгорсуд по требованию Минюста снова ликвидировал НКО[3].

Проект был основан в 2010 году в качестве одной из федеральных программ молодёжного движения «Наши», существовавшей в проекте «НАШИ-2.0», под руководством комиссара движения Дмитрия Чугунова. В июле этого же года существовавший в рамках молодёжного движения «Сталь» проект был впервые представлен на форуме Селигер и устно одобрен министром внутренних дел России Рашидом Нургалиевым[4].
(tu)
постійно на цьому наголошую, але нашим не"нашим" це покуй.
   
Re: Зупини Лося  :bueee:

типічний уйо*ок автохам. не тре з ним говорити. з такими тільки в морду. газом в є*ало. вони не розуміють слів. для них стати де вони хочуть це нормально. бо їх Я вище за інших
Унтерменш  не здогадується, що в Україні на тротуари ставати дозволено ПДР?
Легковим і біцикльом , якщо залишити 2 м.
   
Re: Зупини Лося  :bueee:




ПС. Львіванин, колись не вспів відповісти, колись тут жив

Показати зображення...
  ;o ох ти йопт, сусідні вікна належать квартирі мого одногрупника, ми там деколи «зависали» на останніх курсах навчання в інституті
   
Re: Зупини Лося  :bueee:

   
Re: Зупини Лося  :bueee:
dig

саме головне, воно порушує закон, ще й лаєтся, кидаєтся з кулаками і погрожує розправою. ніякого відчуття в людини що вона робить щось не правильно. навколо всі винні але не воно
Законы нарушают все, начиная с Президента. Только крайние почему-то водители. А ведь рыба гниет с головы ...
   
Re: Зупини Лося  :bueee:

Законы нарушают все, начиная с Президента. Только крайние почему-то водители. А ведь рыба гниет с головы ...
Президент, пішохід, громадянин України - не потенційні вбивці, а кожен водятел (не знаю, що таке водити, немає консервної банки) - потенційний вбивця, тобто, краще заздалегідь попередити можливий злочин, зупинивши водятла. Хоча б наліпкою з лосем...
   
Re: Зупини Лося  :bueee:

Хоча б наліпкою з лосем..
Той хто протизаконно комусь щось клеїть сам є Лось.
А взагалі проект ось для чого.
Цитувати
— Зараз у вас три джерела монетизації: прямі надходження від YouTube, реклама від компаній у роликах і пожертви від глядачів. Що приносить найбільше доходу?

— Реклама, яку ми вставляємо прямо в ролики.
Все просто чим більше переглядів ,тим більше заробить.
Оце єдина причина тих роликів для лохів.
   
Re: Зупини Лося  :bueee:

Той хто протизаконно комусь щось клеїть сам є Лось.
А взагалі проект ось для чого.
Все просто чим більше переглядів ,тим більше заробить.
Оце єдина причина тих роликів для лохів.

+1.

Але і джерело для хайпу - це натовпи уєбанів, які паркуються з порушеннями.
   
Re: Зупини Лося  :bueee:

+1.

Але і джерело для хайпу - це натовпи уєбанів, які паркуються з порушеннями.
У нас для цього створено просто тепличні умови: права продають,парковок муніципалітети не будують (жодної),копи не штрафують.
То якщо цей Лось ,керівник проекту за правду,то чого з іншими причинами не бореться?
Бо отримає не гроші за рекламу а по хребті і  сфабриковану справу в суді.
   
Re: Зупини Лося  :bueee:

У нас для цього створено просто тепличні умови: права продають,парковок муніципалітети не будують (жодної),копи не штрафують.
То якщо цей Лось ,керівник проекту за правду,то чого з іншими причинами не бореться?
Бо отримає не гроші за рекламу а по хребті і  сфабриковану справу в суді.

Дивився усі випуски  (171, кацапського- жодного) про лосей, без винятку. Там боротьба іде з різноманітними порушеннями, не тільки парковка, там і проїзд по пішохідних зонах, по трамвайним коліям, по зеленим ділянкам тощо, багато чого.
І я як пішохід, з кожним випуском впевнююсь, що немає у нас на цих лосів рашкіна, а їх як раз треба відстрілювати, бо задовбали.
Я постійно переходжу вулицю на зебрі, так кожен третій газу тільки додає, щоб проскочити,  доводиться іноді або хвилину постояти або дуже-дуже неспішно цей перехід долати, щоб повчити тварин.
   
Re: Зупини Лося  :bueee:

Дивився усі випуски  (171, кацапського- жодного) про лосей, без винятку.
Це що був,якийсь тренінг стресостійкості
Я постійно переходжу вулицю на зебрі, так кожен третій газу тільки додає, щоб проскочити,  доводиться іноді або хвилину постояти або дуже-дуже неспішно цей перехід долати, щоб повчити тварин.
Це тому що такі як ти  Бандеру не підтримувли  змалку. Відтак кацапи вам повідстрілювали пасіонаріїв і залишилися одні украІнци та малороси. Вони не вміють  регульнути елементарні побутові проблеми . Тупо мозгів немає.
Тут у Львові на зебрі переходиш нормально.Дуже рідко хтось бикує.
Читай пост вище,проблема має комплексних характер і причини.А ваш Лось як донкіхот бореться з вітряками.
Хоча насправді ні,він сам признався.Відяхі  щоб капала копійка знімає.
   
Re: Зупини Лося  :bueee:

   
Re: Зупини Лося  :bueee:

 :K
   
Re: Зупини Лося  :bueee:

   
Re: Зупини Лося  :bueee:

   
Re: Зупини Лося  :bueee:

по последнему видео. я ИСКРЕННЕ НЕНАВИЖУ ТАКОЕ БЫДЛО.
быдло, которое готово пересрать ВСЕ, только шоб ему было удобно.
   
Re: Зупини Лося  :bueee:

   
Re: Зупини Лося  :bueee:

Інколи дивишся на людей в цих роліках і розумієш,що будь-які переконання та вмовляння в їх випадку марні,бо бидло є бидло
   
Re: Зупини Лося  :bueee:

Інколи дивишся на людей в цих роліках і розумієш,що будь-які переконання та вмовляння в їх випадку марні,бо бидло є бидло

А багато людей такими є від природи, просто за кордоном їх швидко дресують у дитинстві величезними штрафами. У нас у цьому плані козаччина  :gigi:
   
Re: Зупини Лося  :bueee:

Дебил требует выполнения ПДД на 6:50 говорит "вмикаемо задню передачу і їдемо" под мостом :facepalm1:
   
Re: Зупини Лося  :bueee:

Дебил требует выполнения ПДД на 6:50 говорит "вмикаемо задню передачу і їдемо" под мостом :facepalm1:

Хіба рух заднім ходом під мостом заборонено?
   
Re: Зупини Лося  :bueee:

Замес с каким-то быдлом, с кровяхой,полицией и (надеюсь) судом.

   
Re: Зупини Лося  :bueee:

что тут?
ветка искусственно разжигаемой ненависти и взаимной нетерпимости?
ну-ну...
а если завтра к вам вернётся отдача?
   
Re: Зупини Лося  :bueee:

постановочные ролики, мутные активисты, искусственно разжигается ненависть к ближнему, а завсегдатаи ФУПа ведутся как подростки, "вставай страна огромная на гражданскую войну с водителями"!
кому это выгодно?
немножко умнее быть не пробовали?
много не надо, даже не прошу, но хоть немножко умнее?
   
Re: Зупини Лося  :bueee:

постановочные ролики, мутные активисты, искусственно разжигается ненависть к ближнему, а завсегдатаи ФУПа ведутся как подростки, "вставай страна огромная на гражданскую войну с водителями"!
кому это выгодно?
немножко умнее быть не пробовали?
много не надо, даже не прошу, но хоть немножко умнее?

Прекрати срать в ветке
   
Re: Зупини Лося  :bueee:

что тут?
ветка искусственно разжигаемой ненависти и взаимной нетерпимости?
ну-ну...
а если завтра к вам вернётся отдача?

В якому плані?  :S
 Автор цих відео почне їздити тротуаром?  ;o

До ідіотів не доходить, що правила написані не просто так?
Виконання ПДР - це розпалювання ненависті до кого? :fool:
   
Re: Зупини Лося  :bueee:

постановочные ролики, мутные активисты, искусственно разжигается ненависть к ближнему, а завсегдатаи ФУПа ведутся как подростки, "вставай страна огромная на гражданскую войну с водителями"!
кому это выгодно?
немножко умнее быть не пробовали?
много не надо, даже не прошу, но хоть ненемножко умнее?


Це як? Виконувати прості правила дорожнього руху? Чи для цього розуму не вистачає?
   
Re: Зупини Лося  :bueee:

Прекрати срать в ветке
ты прекрати срать в форуме.
это политический форум, при чём здесь мелкие административные нарушения.
а насчёт отдачи, вот надо будет тебе очень срочно припарковаться, по очень важному делу, маленькому или большому, и тоже будешь лосем :)
   
Re: Зупини Лося  :bueee:

ты прекрати срать в форуме.
это политический форум, при чём здесь мелкие административные нарушения.
а насчёт отдачи, вот надо будет тебе очень срочно припарковаться, по очень важному делу, маленькому или большому, и тоже будешь лосем :)

довбойоб детектед
   
Re: Зупини Лося  :bueee:

постановочные ролики, мутные активисты, искусственно разжигается ненависть к ближнему

Тебе быдло, паркующееся поперек трамвайных рельсов или на газоне перед домом ближний?
Тогда вопросов не имею.
   
Re: Зупини Лося  :bueee:

вот надо будет тебе очень срочно припарковаться, по очень важному делу, маленькому или большому

Ааа, так ты серун. Так это в корне меняет дело. Тогда вобще вопросов нет.
Тогда получается у половины Киева перманентная диарея.
Тогда голову лечите чтоб не жрать с помойки, насосав на лексус.
   
Re: Зупини Лося  :bueee:

Не понял а почему он клеет свое гавно на машины которые стоят на парковке для инвалидов?
В отличииот знака такая разметка -обозначает места стоянки транспортных средств, которые перевозят лиц с инвалидностью или на которых установлен распознавательный знак Распознавательный знак "Инвалид" «Водитель с инвалидностью»;
 Он убидился что там не было пасажиров с инвалидностью?
На таке місце наприклад можна привезти й вагітну, маму з немовлям чи просто людину з надмірною вагою. Тобто тих в яких формально немає посвідчень інвалідності. Та завжди може бути нестандартна ситуація. В водія почався гіпертонічний криз чи прихопило серце і він поставив автівку найближче до аптеки супермаркета на місце інваліда щоб купити ліки. А йому наліпили наклейку. І всім фупом поржали як він її зішкрібає. А потім прочитати нотацію що це правильно. Бо він немає право керувати в такому стані. Йому потрібно заспокоїтись і прийти в кондицію. Цього часу йому з головою вистачить щоб віддерти наліпку а може ще передивитись пару подібних роликів і поржати разом із заггалом.
   
Re: Зупини Лося  :bueee:

А чего они это видео не выложили на канал а только "по ссылке" -?

Следствие-?
   
Re: Зупини Лося  :bueee:

Ми вже давно зрозуміли, що GreenGhost має зайву вагу, бо йому важко пройти зайві 100 метрів від законної парковки. Але що в нього нетримання сечі/слабий сфінктер - це вже щось новеньке  :gigi:
   
Re: Зупини Лося  :bueee:

На таке місце наприклад можна привезти й вагітну, маму з немовлям чи просто людину з надмірною вагою. Тобто тих в яких формально немає посвідчень інвалідності. Та завжди може бути нестандартна ситуація. В водія почався гіпертонічний криз чи прихопило серце і він поставив автівку найближче до аптеки супермаркета на місце інваліда щоб купити ліки. А йому наліпили наклейку. І всім фупом поржали як він її зішкрібає. А потім прочитати нотацію що це правильно. Бо він немає право керувати в такому стані. Йому потрібно заспокоїтись і прийти в кондицію. Цього часу йому з головою вистачить щоб віддерти наліпку а може ще передивитись пару подібних роликів і поржати разом із заггалом.

У такому разі це вимушена зупинка: вмикаєш аварійку та готуєш пояснення для копів (а в даному випадку активістів), якщо вже так станеться.

Зайва вага або вагітність - це не аргумент, якщо людині треба в магазин, то вона явно не планує на інвалідному візку магазином пересуватися. А то як по магазинах тинятися - то я можу, а як правильно припаркуватися - то я вагітна  :shuffle:
   
Re: Зупини Лося  :bueee:

У такому разі це вимушена зупинка: вмикаєш аварійку та готуєш пояснення для копів (а в даному випадку активістів), якщо вже так станеться.

Зайва вага або вагітність - це не аргумент, якщо людині треба в магазин, то вона явно не планує на інвалідному візку магазином пересуватися. А то як по магазинах тинятися - то я можу, а як правильно припаркуватися - то я вагітна  :shuffle:

Не неправильно припаркувалась а скористалась місцем для інвалідів. Яких як правило під маркетом достатньо і не помічав щоб хтось з них скаржиться. Включно з охороною маркету. І чому ти береш на себе право вирішувати хто з наших громадян може приходити в магазин по потребі а хто тиняється? Тиняється чи зайшов в аптеку? Згідно з яким правилами хтось повинен вкдючити аварійку коли парковка перед маркетом як правило не зареєстрована в Держінспекції і там офіційно не діють ПДД. І навіть якщо хтось не здогадається ввімкнути аварійку то йому будь хто має право наклети важкозйомну наліпку? А коли хто інший додумається фарбою на лобовому писати "Лось" чи цвяхом на дверках нашкрябати то теж нормально буде? Заради виховання.

Останнє редагування: 23 січня 2022 10:17:51 від Cталкер
   
Re: Зупини Лося  :bueee:

А чому ти береш на себе право вирішувати хто з наших громадян може приходити в магазин по потребі а хто тиняється? тиняється чи зайшов в аптеку?Згідно з яким правилами хтось повинен вкдючити аварійку коли парковка перед маркетом як правило не зареєстрована в Держінспекції і там офіційно не діють ПДД. І якщо хтось не здогадається ввімкнути аварійку то йому будь хто має право наклети важкозйомну наліпку? А коли хто інший додумається фарбою на лобовому писати "Лось" чи цвяхом на дверках нашкрябати то теж нормально буде. Заради виховання.

Я правила не пишу. Є знак - треба виконувати. Бо зі ставленням "я тільки на хвильку" (с) далеко не заїдеш.
   
Re: Зупини Лося  :bueee:

Я правила не пишу. Є знак - треба виконувати. Бо зі ставленням "я тільки на хвильку" (с) далеко не заїдеш.
Так слід виконувати. Але я тобі навів приклади що часто трапляються випятки і автор постановочного ролика може бути неправий. А коли ці ролики йдуть потоком то такі випадки неминучі. Як кажуть не суди то сам судимий не будеш. Якщо водій в гіпертонічному кризі вимушений буде забігти в аптеку за ліками а потім його медики не врятують то будеш його осуджувати що не включив аварійку чи не своєчасно оформив інвалідність? І попрікатимеш що йому автівка дорожча за власне здоров'я?
   
Re: Зупини Лося  :bueee:
hawk2002

Так слід виконувати. Але я тобі навів приклади що часто трапляються випятки і автор постановочного ролика може бути неправий. А коли ці ролики йдуть потоком то такі випадки неминучі. Як кажуть не суди то сам судимий не будеш. Якщо водій в гіпертонічному кризі вимушений буде забігти в аптеку за ліками а потім його медики не врятують то будеш його осуджувати що не включив аварійку чи не своєчасно оформив інвалідність? І попрікатимеш що йому автівка дорожча за власне здоров'я?
То тепер на лосів треба закривати очі, бо може колись натраплять на водія з гіпертоничним кризом  :facepalm1:
Такі канали привертають увагу до масових правопорушень та місць, де вони найчастіше відбуваються. Це сигнал іншім водіям, що порушувати не треба. Це сигнал владі, що деякі місця можуть потребувати реорганізації дорожнього руху і т.і
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія