Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Результати виборів в США 2020.

Re: Результати виборів в США 2020.

Кто там упирается? В Джорджии ужё всё пересчитали вручную. Так додику теперь хочется второй пересчёт.
Пора уже заканчивать этот цирк.
ну чому,по закону в джорджії перерахунок автоматично проводиться якщо різниця не є більшою ніж 0.5 %.що  і є вданому випадку. і перерахунок буде .як закон каже,через машинний перелік.тобто буде дуже швидкий. Чому був ручний-з тим до репів,вони то вимагали і їм то дали (поза конкурсом :D ) і "повозили по морді результатом" :D
   
Re: Результати виборів в США 2020.

Да просто забавно как они последовательно обвиняют других в том что у них происходит. Татуся похоже понизили в звании до разносчика чая и вызвали циню :)

А де тебе писали у ольгино чи у Пенсільванії!?
Яка ти версія .1 чи олд!?

Olga Taylor version ?
   
Re: Результати виборів в США 2020.

Ошибка циня, совершенно непростительная. Судьи отказывают юристам Трампа в праве подтвердить аффидавиты, в смысле истребовать документы от ответчика. Тоесть в фазе discovery. По сути Трампу отказывают в возможности защищать свои права в суде.   
   
Re: Результати виборів в США 2020.

А проще, говоря языком местных бидонов, ефрейтор кваки смену сдал, ефрейтор циня смену принял.  :facepalm1:
і це говорить істота.яка ВЖЕ на форумі коли я приходжу і ЩЕ на ньому коли я вже в ліжку. :facepalm1:  B-)
   
Re: Результати виборів в США 2020.

В Джорджии ужё всё пересчитали вручную.

В Джорджии пересчитали все бюллетени, включая фейковые. Речь идет о аудите и пересчете. Без аудита до жопы те пересчеты.

   
Re: Результати виборів в США 2020.

Ошибка циня, совершенно непростительная. Судьи отказывают юристам Трампа в праве подтвердить аффидавиты, в смысле истребовать документы от ответчика. Тоесть в фазе discovery. По сути Трампу отказывают в возможности защищать свои права в суде. 
До суду. :D ,хоча кому то я говорю.
   
Re: Результати виборів в США 2020.

В Джорджии пересчитали все бюллетени, включая фейковые. Речь идет о аудите и пересчете. Без аудита до жопы те пересчеты.

Так поэтому в discovery и отказывают. А не дай Бог что-то найдётся :)
   
Re: Результати виборів в США 2020.

В Джорджии пересчитали все бюллетени, включая фейковые. Речь идет о аудите и пересчете. Без аудита до жопы те пересчеты.
до суду .скільки раз казати. правда часу вже нема,бо твій "лігал тім" просрав той час на нагромадження феківі припущень змов і коспірології.
 а по суті -в законі джорджії сказано чітко-перерахунок за домомогою машин.нічого про аудит там нема.тому влада слідує закону а не хотілкам. Змініть закон і буде вам щастя,може колись і деми то використають :D
 де хоч обин фейковий бюлетень.Якщо ви  там водяні знаки поставили :D (та тут ви несли пургу про  то з такою радістю),то то що два пальці пауел і джулі один одному обісцяти. :D

Останнє редагування: 24 листопада 2020 05:03:55 від cynic
   
Re: Результати виборів в США 2020.

До суду. :D ,хоча кому то я говорю.

Вы много глупостей говорите, у лоеров Трампа только и могут быть аффидевиты а все первичные документы у штатов.  И суть в том что истребовать их Трампу не дают.

Понятно что судейские в основном дико боятся получить по морде от BLM. Так что даже у их племянников зубов не останется.
   
Re: Результати виборів в США 2020.

ще раз-всі претензії по афідавітах-до суддів.Вони сказали своє вагоме слово-подаючі не можуть підтвердити ,що ті афідавіти не є брехнею.Бо просте свідчення без інших матеральних доказів ТУТ не працює. І це не я кажу-так сказали судді.ВСІ.
 демократи що ва палки вставляли. всещо вихотіли подати ви полдали.ювсе що ПО ЗАКОНУ можна було перерахувати ви перерахували-в джорджії ось другий раз будуть перераховувати вже не в ручну а на ВАШИХ машинах :D .як вимагає ЗАКОН.розумієш слово-закон? чи закон не правильний бо тобі так хочеться.соррі-це твої проблеми. ось сьогодні мічіган сертифікував результати-бо такий ЗАКОН і баста.ще пять позовів в пенсилльванії відкинуто ВС,бо ,знову,подано бездоказові припущення. і це не я чи деми погані,це ЗАКОН і одна з наших гілок ВЛАДИ діє і буде діяти не по партійних квитках в кишенях.а по ЗАКОНУ і за ЧЕСТЬ мундиру.
 Це ти звик в совку,що суддя підпище любе звернення преза чи преза помічника.тепер звикай до поняття ЧЕСТІ і ЗАКОНУ. B-)
 відповіів я тобі чемно і без фривольностей.по суті питання.
 а тепер-ти хоч віриш,що судді тут честь мундиру ставлять вище ніж накази чи хотілки навіть преза? ти хоч розумієш,що спроби не законно присудити комусь щось ,бо так тобі хочеться ведуть до диктатури і в кінці до гулагу вже тут? Бо все починається з маленького "нада в висших інтєрєсах государства".

Ну уже что-то. То есть вопрос не стоит в наличии манипуляций, вопрос в судебной системе. Согласен с тобой, особенно в судах в демократических округах и штатах и особенно в случае идеологически заточенных судей.

Наличие манипуляций, наличие свидетельств, наличие предвзятых судей, наличие законодательства способствующего манипуляциям, но отсутствие механизма и политической воли государственных чиновников и конгрессменов и привело к таким позорным выборам.

Что еще раз подтверждает необходимость нового законодательства устраняющего эти проблемы.

А что по второму вопросу? Чего демократы так упираются аудиту голосов?
   
Re: Результати виборів в США 2020.

Make-up им делают перед выходoм в в студию. Все эти разговоры про краску это просто цыня демонстрирует знания полученые на зоне.   :laugh:
о то ти знаєш що на зоні робиться. Срок мотала чи хтось з родини під "мурку" ділився спогадами? :D
 Оля ти така тупа ,що навіть сміятися з твоїх проколів вже не можу. ну реально-стули бузю-розумнішою будеш...... хоч виглядати :) .
   
Re: Результати виборів в США 2020.

до суду .скільки раз казати. правда часу вже нема,бо твій "лігал тім" просрав той час на нагромадження феківі припущень змов і коспірології.
 а по суті -в законі джорджії сказано чітко-перерахунок за домомогою машин.нічого про аудит там нема.тому влада слідує закону а не хотілкам. Змініть закон і буде вам щастя,може колись і деми то використають :D
 де хоч обин фейковий бюлетень.Якщо ви  там водяні знаки поставили :D (та тут ви несли пургу про  то з такою радістю),то то що два пальці пауел і джулі один одному обісцяти. :D

В законе о манипуляциях с вбросами бюллетеней тоже ни чего не сказано. И по твоей логике, раз не сказано то почему нет?
   
Re: Результати виборів в США 2020.

Ну уже что-то. То есть вопрос не стоит в наличии манипуляций, вопрос в судебной системе. Согласен с тобой, особенно в судах в демократических округах и штатах и особенно в случае идеологически заточенных судей.

Наличие манипуляций, наличие свидетельств, наличие предвзятых судей, наличие законодательства способствующего манипуляциям, но отсутствие механизма и политической воли государственных чиновников и конгрессменов и привело к таким позорным выборам.

Что еще раз подтверждает необходимость нового законодательства устраняющего эти проблемы.

А что по второму вопросу? Чего демократы так упираются аудиту голосов?

та уже и назначенные додиком судьи его на хер посылают, смените пластинку, Валентин.
   
Re: Результати виборів в США 2020.

До суду. :D ,хоча кому то я говорю.

https://en.wikipedia.org/wiki/Matthew_W._Brann

He also spent years as a Republican Party official in Pennsylvania and was active in the Federalist Society and National Rifle Association.

   
Re: Результати виборів в США 2020.

Ну уже что-то. То есть вопрос не стоит в наличии манипуляций, вопрос в судебной системе. Согласен с тобой, особенно в судах в демократических округах и штатах и особенно в случае идеологически заточенных судей.

Наличие манипуляций, наличие свидетельств, наличие предвзятых судей, наличие законодательства способствующего манипуляциям, но отсутствие механизма и политической воли государственных чиновников и конгрессменов и привело к таким позорным выборам.

Что еще раз подтверждает необходимость нового законодательства устраняющего эти проблемы.

А что по второму вопросу? Чего демократы так упираются аудиту голосов?
ще раз,як демократи можуть впиратися в щось,коли ЗАКОН визначає,що можна робити а що ні. ти що реально того не розумієш,що якщо є закон про аудит,то демократи можуть стати стіною проти , а закон виконають. так як зараз виконують закон по перерахунку голосів машиною у джорджії. а от у мічігані-нема закону і не перераховують.то саме і в пенсильванії і в тексасі чи калі. нема закону  нема і виконання.не демами чи репами а тими службамии які ПО ЗАКОНУ повинні то робити.
 таке враження,що ти елементарних речей не розумієш,бо совок совком в душі.
 а хочете чогось нового-зберіть законодавчу владу і преробіть закон.отоді і будете  робити Як НОВИЙ закон скаже.але не раніше і не по хотілках ЛЮБОЇ партії чи любого мудака з тих партій.
   
Re: Результати виборів в США 2020.

https://en.wikipedia.org/wiki/Matthew_W._Brann

He also spent years as a Republican Party official in Pennsylvania and was active in the Federalist Society and National Rifle Association.
так я і написав-кому то я говорю.воно ж без знань і розуміння про що говорить.так їй хочеться і ти "винь і полож" :D
   
Re: Результати виборів в США 2020.

Olga Taylor's version ?
   
Re: Результати виборів в США 2020.

ще раз,як демократи можуть впиратися в щось,коли ЗАКОН визначає,що можна робити а що ні. ти що реально того не розумієш,що якщо є закон про аудит,то демократи можуть стати стіною проти , а закон виконають. так як зараз виконують закон по перерахунку голосів машиною у джорджії. а от у мічігані-нема закону і не перераховують.то саме і в пенсильванії і в тексасі чи калі. нема закону  нема і виконання.не демами чи репами а тими службамии які ПО ЗАКОНУ повинні то робити.
 таке враження,що ти елементарних речей не розумієш,бо совок совком в душі.
 а хочете чогось нового-зберіть законодавчу владу і преробіть закон.отоді і будете  робити Як НОВИЙ закон скаже.але не раніше і не по хотілках ЛЮБОЇ партії чи любого мудака з тих партій.

Ок, понятно. Позиция демократов такова, у нас получилось создать предпосылки, манипулировать голосами, но так как нет закона про аудит, то идите нахер.

Ну что, правдоподобная версия. Только вот тогда зачем вообще те выборы? Если мы накручиваем себе голоса и по закону вы ни чего сделать не можете.

С инаугурацией Байдена, я предлагаю сразу переименовать страну в Социалистические Штаты Америки, чтобы ни у кого в мире сомнений не осталось какая будет система у нас в стране.
То о чем так долго говорили большевики - свершилось.



Останнє редагування: 24 листопада 2020 05:25:53 від Valentyn
   
Re: Результати виборів в США 2020.

В законе о манипуляциях с вбросами бюллетеней тоже ни чего не сказано. И по твоей логике, раз не сказано то почему нет?
звичайно.ти що цілком не притомний?  А як злочини робляться :facepalm1:  ну реально добив мене простотою ;o  хтось порушує закон і його притягують до відповідальності.ти маніпулюєш і РИСКУЄШ.А от закон власне дає право ту дію ПОКАРАТИ.
 Боже яка примітивність мислення валя. ...а може то іновація. Створення законів по яких можна робити злочини. валя подай в газети таку статтю-озолотиш не одного психіатра ,що буде тебе лікувати. :D 
 щоразу думаю,що дно трампаензе в своїм примітивізмі розуміння суті досягнуто і щоразу  вони мене ошарашують тим,що дна у них НЕМА..... ні простої,на рівні дитини логіки. :facepalm1:
   
Re: Результати виборів в США 2020.

Ок, понятно. Позиция демократов такова, у нас получилось создать предпосылки, манипулировать голосами, но так как нет закона про аудит, то идите нахер.

Ну что, правдоподобная версия. Только вот тогда зачем вообще те выборы? Если мы накручиваем себе голоса и по закону вы ни чего сделать не можете.

С инаугурацией Байдена, я предлагаю сразу переименовать страну в Социалистические Штаты Америки, чтобы ни у кого в мире сомнений не осталось какая система будет в стране.

По цієї системі у минулому разі трамп прийшов до влади, що не так, трамп програв!?
Ну, нічого, таке трапляється, йдіть спати, якщо ви не робот!
   
Re: Результати виборів в США 2020.

та уже и назначенные додиком судьи его на хер посылают, смените пластинку, Валентин.

А кто сказал, что все appointed Трампом судьи порядочные люди.

Или например бесстрашные защитники закона. Когда вам или вашей семье угрожают бандиты, кого хочешь на хер пошлешь.

Хотя в этом случае я не знаю чем руководствовался судья когда при таких свидетельствах dismissed case.
   
Re: Результати виборів в США 2020.

Ок, понятно. Позиция демократов такова, у нас получилось создать предпосылки, манипулировать голосами, но так как нет закона про аудит, то идите нахер.

Ну что, правдоподобная версия. Только вот тогда зачем вообще те выборы? Если мы накручиваем себе голоса и по закону вы ни чего сделать не можете.

С инаугурацией Байдена, я предлагаю сразу переименовать страну в Социалистические Штаты Америки, чтобы ни у кого в мире сомнений не осталось какая будет система у нас в стране.
То о чем так долго говорили большевики - свершилось.
  маніпулювання,"предпосилкі" і т.д  як позиція демократів-це у твоїй голові хвороблива фантазія.Чому фантазія-бо ніяких доказів твій "лігал тім" не привів і не приведе,бо нічого не має,що МОЖЕ в суді (а не що хочуть трампанзе) бути як доказ. це так просто для людини(не партійця) в дружбі з елементарною логікою.чого у вас ніколи не було,на жаль.там ВІРА в щось,в когось .а це логіці не піддається.різні категорії.
 ось знову про соціалізм :D  ну перстань нести х.й.ю(грубо але точно) хоч тут де кожний як не виріс в тому так батьки жили в тому.  найлівіший американський демократ є занадто правим в очах найправішого політика в європі (про райніх  не говроимо.ті взагалі поза порівняннями).і європа не
 соціалістична. тому попустися страшити сам себе-бо як форрестол вискочиш з вікна. :)
   
Re: Результати виборів в США 2020.

А кто сказал, что все appointed Трампом судьи порядочные люди.

Или например бесстрашные защитники закона. Когда вам или вашей семье угрожают бандиты, кого хочешь на хер пошлешь.

Хотя в этом случае я не знаю чем руководствовался судья когда при таких свидетельствах dismissed case.
а тобі не прийшла проста як двері перша думка-суддя краще знає ЗАКОНИ ніж ти? така проста мисля не пролетіла хоч манівцями?  Чи тверда ВІРА у своє це і Є для тебе закон а все решта похідні? ну тоді велкам до палати.
   
Re: Результати виборів в США 2020.

так я і написав-кому то я говорю.воно ж без знань і розуміння про що говорить.так їй хочеться і ти "винь і полож" :D

Судья Бранн сам охуел от такого юридического пи3доватизма - судить графства на основании происшедшего в других графствах, где якобы пострадавшим не дали воможности исправить ошибки в их бюллетнях. Один из этих болванов даже бюллетень не смог отправить обратно в установленном порядке. Кампания Трампа пыталась примазаться к этим дурачкам, но была послана наxyй, ибо никакого вреда эти два бюллетня, не имеющих никакого отношения к иску, не нанесли. :)
   
Re: Результати виборів в США 2020.

По цієї системі у минулому разі трамп прийшов до влади, що не так, трамп програв!?
Ну, нічого, таке трапляється, йдіть спати, якщо ви не робот!
(tu)  люди не вміють програвати. Добре що він не футбольний болільник,бо тоді сім"я бідна.
   
Re: Результати виборів в США 2020.

а тобі не прийшла проста як двері перша думка-суддя краще знає ЗАКОНИ ніж ти? така проста мисля не пролетіла хоч манівцями?  Чи тверда ВІРА у своє це і Є для тебе закон а все решта похідні? ну тоді велкам до палати.

Дык, я шото не понял, бухарик-студент Кавано уже не порядочный человек?
   
Re: Результати виборів в США 2020.

А кто сказал, что все appointed Трампом судьи порядочные люди.

Или например бесстрашные защитники закона. Когда вам или вашей семье угрожают бандиты, кого хочешь на хер пошлешь.

Хотя в этом случае я не знаю чем руководствовался судья когда при таких свидетельствах dismissed case.

ну очевидно тем что предоставленные "свидетельства" - полное фуфло...
   
Re: Результати виборів в США 2020.

як переконати кацапа, що ЮС суди судять по зібраним доказам,
і що задля початку процесу треба заяву сумісну із бажаним результатом позову?
не будь-яку про 1-2 бюлетені, а дійсно щось системне. 
ніяк.
у них всі гілки влади бутафорські.
розуміють тільки "свій-чужий", "хазяїн-кріпак".
і підпис респівського шефа по виборах під результатом (Джо переміг) порахованим респами на очах у респів - зрада.

а якщо це ще і боти (в чому мало сумнівів), то настобіса з ними вести нескінченні порожні
балачки "персональні" перегавкування?  збочена насолода?

сумно, що будь-яка інфа тоне в цьому лайні.
і коли інфа для ботівських шефів негативна, то спам - найперша зброя бота.
 
   
Re: Результати виборів в США 2020.

Дык, я шото не понял, бухарик-студент Кавано уже не порядочный человек?
єп там у них все як в "тройке". крок в сторону прирівнюється до втечі.і відповідне покарання-остракізм, шельмування і потім розстріл в самовикопаній канаві.все по лекалах,що ще в совковій школі заклали в голові. це на віка. тому мене все більше бере сумнів що наш валя молодий легінь.всі ознаки старого,ще старшого ніж я ,що всякнув в себе всю "кращу" школу молодого бойца с врагамі ще за раннього хруща і розвінчання культу сталіна. Бо тут на флоріді їх як собак не різаних багато і ні,щоб бавили правнуків і грали в доміно чи підкидного.вони всі прагуть стати "пісатєлямі" і рвуться опубліковуати свої опуси у всякі емігрантські газетки.Хто трохи більш освідчений і може кропнути літературною мовою,той спогади пише про "прітіснєнія по пятой графє" і "какой он умний бил і востребований а родіна не поняла" а ті що "попрощє" ті в політаналітики кинулися. і всі тверді репи,такі тверді,що рейган там мало не комуняка. ось ті "сісліські штати америки" мене просто "взбодрілі" і нагадали подібні страшилки тих старих пердунів.ну точка в оточку -"всьо пропало.соцалізм прішол і хана амєрікє.",а трамп "єто наша єдінствєжнная надєжда". так от валін перл зразу мені нагадав тих політкомісарів які в совку страшили звєріним оскало  капітала,а тут страшним соціалізмом і розвалом. таких вбитих з шкільної лавки знань і переконань навіть алцхаймер не  стирає :D
   
Re: Результати виборів в США 2020.

По цієї системі у минулому разі трамп прийшов до влади, що не так, трамп програв!?
Ну, нічого, таке трапляється, йдіть спати, якщо ви не робот!

Трамп выиграл выборы без применения манипуляций с голосами. Напомнить вам обвинения от демократов почему он выиграл. Потому что ему кацапы видите ли помогли. Как позже оказалось ложью.

Но вообще-то я писал о совсем другой системе. Но не переймайтесь, вам это не грозит.

И вы правы, пора спатки. Завтра на работу. Для возможной будующей администрации Байдена нужно больше налогов.

Вон нелегалы на границах возбудились. Кто их кормить и обеспечивать будет? Бюджет не резиновый, демократом самим не хватает.


Еще нет нового президента а на границе уже началось:


“Make no mistake, that is going to sound the alarm that our borders are open,” Morgan told the Washington Times.

“You will see a crisis that makes last year’s crisis look like child’s play. And you can take that to the bank.”

Border agents encountered over 69,000 illegal migrants in the month of October, up from roughly 57,600 in September.

“Cocaine seizures in October were up 57% compared to September, and up 63% compared to October 2019,” the Times reports. “Heroine was up 132% and 181% respectively, and fentanyl soared 58% compared to a month ago, and about 300% compared to October 2019.”

   
Re: Результати виборів в США 2020.
MAG

Трямпа просто не зрозуміли в історії з шантажем ЗЕ(чи України скоріше)!
Трямп давно зрозумів, що вирішення всіх  головних
 Світових політичних  проблем відбувається на ФУПі!
І що доля його 2 терміну схована сама тут, на ФУПі!
Ось чому і запущені сюди всілякі Olg, In,Val, тощо.
 B-)
   
Re: Результати виборів в США 2020.
MAG

Адміністрація Трампа готова почати передачу справ Байдену
Оце вони поспішили!
Ще трохи і ОлІнВа переможуть на ФУПі!
Ну типу замучать і виснажать тут всіх світових бідоністів на радість Трямпу і всім білим чайнізам!
WLM! Навіки!
 :tease:
   
Re: Результати виборів в США 2020.

як переконати кацапа, що ЮС суди судять по зібраним доказам,
і що задля початку процесу треба заяву сумісну із бажаним результатом позову?
не будь-яку про 1-2 бюлетені, а дійсно щось системне. 
ніяк.
у них всі гілки влади бутафорські.
розуміють тільки "свій-чужий", "хазяїн-кріпак".
і підпис респівського шефа по виборах під результатом (Джо переміг) порахованим респами на очах у респів - зрада.

а якщо це ще і боти (в чому мало сумнівів), то настобіса з ними вести нескінченні порожні
балачки "персональні" перегавкування?  збочена насолода?

сумно, що будь-яка інфа тоне в цьому лайні.
і коли інфа для ботівських шефів негативна, то спам - найперша зброя бота.
тут давно інфи нема для думаючих дописувачів. бо існує правило сто днів нової адміністрації.тому судити про напрям дій і що можна очікувати можна буде лише десь на травень. все що тут іде всі ці дні і після цього-просто "піньята" де замість цукорків і солодоців " використовуються трампони.причому вони самі з задоволення лізуть в той мішок.видно люблять коли їх б"ють палкою фактів.ну такі собі місцеві мазохісти політичні. тому хто не любить розбивати "піньяту" і тішити  оточуючих людей тим,тут дійсно не цікаво. а ті що мають час і натхнення-ми чотири довгі роки чекали на цей празник життя. :D
   
Re: Результати виборів в США 2020.

як переконати кацапа, що ЮС суди судять по зібраним доказам,
і що задля початку процесу треба заяву сумісну із бажаним результатом позову?
не будь-яку про 1-2 бюлетені, а дійсно щось системне. 
ніяк.
у них всі гілки влади бутафорські.
розуміють тільки "свій-чужий", "хазяїн-кріпак".
і підпис респівського шефа по виборах під результатом (Джо переміг) порахованим респами на очах у респів - зрада.

а якщо це ще і боти (в чому мало сумнівів), то настобіса з ними вести нескінченні порожні
балачки "персональні" перегавкування?  збочена насолода?

сумно, що будь-яка інфа тоне в цьому лайні.
і коли інфа для ботівських шефів негативна, то спам - найперша зброя бота.

Если вы это в мою строну, то я ни как не могу понять почему вы считаете, что вы из Нидерландов лучше знаете как суды работают в US чем я, здесь проживающий?
Поэтому вы сами знаете куда вам пройти.

   
Re: Результати виборів в США 2020.

єп там у них все як в "тройке". крок в сторону прирівнюється до втечі.і відповідне покарання-остракізм, шельмування і потім розстріл в самовикопаній канаві.все по лекалах,що ще в совковій школі заклали в голові. це на віка. тому мене все більше бере сумнів що наш валя молодий легінь.всі ознаки старого,ще старшого ніж я ,що всякнув в себе всю "кращу" школу молодого бойца с врагамі ще за раннього хруща і розвінчання культу сталіна. Бо тут на флоріді їх як собак не різаних багато і ні,щоб бавили правнуків і грали в доміно чи підкидного.вони всі прагуть стати "пісатєлямі" і рвуться опубліковуати свої опуси у всякі емігрантські газетки.Хто трохи більш освідчений і може кропнути літературною мовою,той спогади пише про "прітіснєнія по пятой графє" і "какой он умний бил і востребований а родіна не поняла" а ті що "попрощє" ті в політаналітики кинулися. і всі тверді репи,такі тверді,що рейган там мало не комуняка. ось ті "сісліські штати америки" мене просто "взбодрілі" і нагадали подібні страшилки тих старих пердунів.ну точка в оточку -"всьо пропало.соцалізм прішол і хана амєрікє.",а трамп "єто наша єдінствєжнная надєжда". так от валін перл зразу мені нагадав тих політкомісарів які в совку страшили звєріним оскало  капітала,а тут страшним соціалізмом і розвалом. таких вбитих з шкільної лавки знань і переконань навіть алцхаймер не  стирає :D

Есть ещё третий вариант - попавший под влияние местных нацюков новоприбывший, менее 5-ти лет здесь. Такие обычно несут подобную поипень, слушают фоксы и ниипаццо какие анти-коммуняки с точностью до наоброт. Ибо методы те же, а другим не обучены.

Ну да и хyй с ними... :)
   
Re: Результати виборів в США 2020.

тому мене все більше бере сумнів що наш валя молодий легінь.всі ознаки старого,ще старшого ніж я ,

Ты прав, я не очень молодой. Но до тебя, я надеюсь мне конечно еще далеко.
   
Re: Результати виборів в США 2020.

Трамп выиграл выборы без применения манипуляций с голосами. Напомнить вам обвинения от демократов почему он выиграл. Потому что ему кацапы видите ли помогли. Как позже оказалось ложью.

Но вообще-то я писал о совсем другой системе. Но не переймайтесь, вам это не грозит.

И вы правы, пора спатки. Завтра на работу. Для возможной будующей администрации Байдена нужно больше налогов.

Вон нелегалы на границах возбудились. Кто их кормить и обеспечивать будет? Бюджет не резиновый, демократом самим не хватает.

https://twitter.com/view/status/1330942346578587656Еще нет нового президента а на границе уже началось:


“Make no mistake, that is going to sound the alarm that our borders are open,” Morgan told the Washington Times.

“You will see a crisis that makes last year’s crisis look like child’s play. And you can take that to the bank.”

Border agents encountered over 69,000 illegal migrants in the month of October, up from roughly 57,600 in September.

“Cocaine seizures in October were up 57% compared to September, and up 63% compared to October 2019,” the Times reports. “Heroine was up 132% and 181% respectively, and fentanyl soared 58% compared to a month ago, and about 300% compared to October 2019.”

Бля де додіка стіна? він же казав,що побудував і все чікі -пікі. а тут  по 60000 щомісяця ідуть як по  хайвею. видно додік думав їх натуралізувати і поселити в мічігані,пенсильванії,джорджії,арізоні і неваді з вісконсіном щобголоснули за нього,а деми їх перекупили :X . а коку видно готував для лошаді  по американських каналах,бо аргентинський прикрили :D .
   
Re: Результати виборів в США 2020.

Ты прав, я не очень молодой. Но до тебя, я надеюсь мне конечно еще далеко.
значить я добре помітив стиль твого і писемництва і поглядів і проблеми з логікою та розумінням законів .  і бажання таки хоч якось вияснити де помилка сталася.тільки ти чомусь шукаєш помилку у нас а не у себе. а все починаєтьсчя з себе любимого.з зрозуміння своєї обмеженості ,слабих сторін натури і т.д. і вміння використати ті твої слабини не зовсім чесним і щирим людям.маніпуляторам вищої категорії.які вміють вселити в слабих ВІРУ. сліпу і тому страшну для особи що в то увірує.Ломка важка,майже не можлива.Бо з віком людина костЯніє і якщо того не трозуміє і не бачить-втрачена .
 я то прекрасно бачу на моїх батьках тому знаю що говорю.але це не розмова на публіку.
   
Re: Результати виборів в США 2020.

дійсні "трампони" не пишуть ані кацапською, ані українською на укрфорумі,
бо це абсолютно не має сенсу.  тут лише фейк.
якась частка справжніх ще бореться, і ті, для кого англійська геть нерідна і непевна,
якщо і пишуть, то насамперед на американських майданчиках - для американців (виборців).
а сюди навряд більш 1-2 невизначившихся ЮС сітізенів загляне.

випускати пари після 4 років?  73 млн голосів за рудого не надихають на святкування.

і ще тема гілки все ж - результати виборів.
а перші рухи нового - геть інша тема.
шкода, якщо такої ще немає.
бо вона треба.
 
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія