Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Как вы учили иностранные языки?

Re: Как вы учили иностранные языки?

навпаки, голосом через Інет спілкуватися важче. Вживу, після спілкування в зеллі, спілкуватися ваще легко.

поінт в тому шо не має бути важче, а ефективніше

це як зум-кол і розмова з клієнтом в жуву куй і палець
   
Re: Как вы учили иностранные языки?

Англійську вчив на курсах два роки в останні роки школи. Потім у Могилянці були кілька предметів англійською. Далі вже поїхав у США на навчання.

Зараз вчу французьку, за півтора роки дійшов до В2, розуміння текстів на рівні С1. Почав з подкасту для початківців. Далі за підручником пройшов граматику, і поступово став слухати мову. Кожен день намагаюся хоч трохи слухати France 24. Рік тому почав спілкуватися з носієм мови - у Сингапурі французів багато, і їх дружини часто підробляють, навчаючи місцевих мові. Продовжую читати - купив підручник рівня В2. Знайшов у YouTube кілька цікавих каналів, де французи пояснюють особливості мови.

Юру Ковальова знаєш? Передавай привіт, якщо так. Good luck with French (tu)
   
Re: Как вы учили иностранные языки?

тут великого секрету нема - граматика + лінгофонні курси. Останнє формує певну мовну зону в мізках і тоді ви можете ловити іноземну мову на слух. Вже потім переходити до розширення словника через перегляд фільмів.
   
Re: Как вы учили иностранные языки?

але майже ніхто з наших по англійськи не шарив, тож там сидів в основному тіки я.
От тільки не писди, що вільно володієш інглішем.
Скоріше повірю в вовчика-ґросмейтера.
   
Точнісінько так само, як і ви
AI

Точнісінько так само, як і ви вивчили мову росіян.
Чудовий метод - повне занурення у культуру.
   
Re: Точнісінько так само, як і ви

Точнісінько так само, як і ви вивчили мову росіян.
Чудовий метод - повне занурення у культуру.
В дєсятку. (tu)
   
Re: Как вы учили иностранные языки?

   
Re: Как вы учили иностранные языки?

По возвращению с каникул мальчик постоянно троллил училку по английскому.

Ну то есть языку ребенка научил, а воспитанию не научил
   
Re: Как вы учили иностранные языки?

Как вы учили иностранные языки? Насколько хорошо вы ими владеете? Что бы вы посоветовали?


Для начала нужно ответить на главный воприс: Зачем (для чего это тебе нудно) из этого следуют все дальнейшие действия...

Универсального рецепта нет...
Выучить  "шоб було" неполучится... нужна ежедневная практика и подкрепление...
   
Re: Как вы учили иностранные языки?

Лучший вариант - всестороннее общение с девушкой-носителем.
Тогда язык будет ассоциирован с приятными эмоциями, и усвоение пойдет очень эффективно.
 :D
   
Re: Как вы учили иностранные языки?

Відкрию секрет вивчення мови. Будь-якої.
Якщо ви будете силоміць заганяти в мозок тисячі пар слів "стіл - table", "трава - grass" і т.д. - ви просто втратите час. Результат буде, але повільно  та із знущанням на мізками.
Вчити слова треба в інший спосіб:  "оце - table",  "оце - grass".
Тобто ви показуєте пальцем на предмет і даєте йому визначення іноземною мовою. В мізках має скластися  не відповідність іноземного слова до рідного, а відповідність іноземного слова  до образу того, що воно визначає.
Якщо ви потрапляєте в ситуацію, коли миттєво розумієте, що означає іноземне слово, але сходу не можете підібрати йому еквівалент з рідної мови - значить ви на правильному шляху навчання.     
   
Re: Как вы учили иностранные языки?

Вчив на будові
   
Re: Как вы учили иностранные языки?

як варіант можна в закарпаття поїхати...румунську і угорську точно вивчиш
   
Re: Как вы учили иностранные языки?

це як зум-кол і розмова з клієнтом в жуву куй і палець
ефективніще, це, у даному випадку, простіше.
А льогких путєй ми не іщем.
   
Re: Как вы учили иностранные языки?

Відкрию секрет вивчення мови. Будь-якої.
Якщо ви будете силоміць заганяти в мозок тисячі пар слів "стіл - table", "трава - grass" і т.д. - ви просто втратите час. Результат буде, але повільно  та із знущанням на мізками.
Вчити слова треба в інший спосіб:  "оце - table",  "оце - grass".
Тобто ви показуєте пальцем на предмет і даєте йому визначення іноземною мовою. В мізках має скластися  не відповідність іноземного слова до рідного, а відповідність іноземного слова  до образу того, що воно визначає.
Якщо ви потрапляєте в ситуацію, коли миттєво розумієте, що означає іноземне слово, але сходу не можете підібрати йому еквівалент з рідної мови - значить ви на правильному шляху навчання.   

Зная даже миллион слов, если ты не умеешь правильно составлять временные, и прочие фразеологические конструкции ты не сможешь ни разговариваривать ни понимать иностранный язык...

Поэтому тупое заучивание слов - это просто трата времени...
   
Re: Как вы учили иностранные языки?

Говорити сам з собою. Так як ви мислите рідною мовою, старатися думати іноземною. При цьому аналізувати помилки, виправляти. Дуже помічне.
   
Re: Как вы учили иностранные языки?

Відкрию секрет вивчення мови. Будь-якої.
Якщо ви будете силоміць заганяти в мозок тисячі пар слів "стіл - table", "трава - grass" і т.д. - ви просто втратите час. Результат буде, але повільно  та із знущанням на мізками.
Вчити слова треба в інший спосіб:  "оце - table",  "оце - grass".
Тобто ви показуєте пальцем на предмет і даєте йому визначення іноземною мовою. В мізках має скластися  не відповідність іноземного слова до рідного, а відповідність іноземного слова  до образу того, що воно визначає.
Якщо ви потрапляєте в ситуацію, коли миттєво розумієте, що означає іноземне слово, але сходу не можете підібрати йому еквівалент з рідної мови - значить ви на правильному шляху навчання.   

+1

Знать язык это одно, переводить - другой навык совершенно.
Потому - любое преподавание и изучение иностранного языка эффективно только если используется этот же язык в процессе. Ни слова на любом ином языке!
   
Re: Как вы учили иностранные языки?

Вчити слова треба в інший спосіб:  "оце - table",  "оце - grass".
незгоден.
той же "table" означає також і "таблиця", і коли стикнешся з таблицями, а думатимеш шо то стіл - то будеш іпаньком.
Вчити тра всі значення зразу ж. Але да, якшо є слова які можна відображати малюнками, то може можна і так. У всякому разі для тих, хто запам'ятовує образ краще ніж текстове слово.
   
Re: Как вы учили иностранные языки?

Ну то есть языку ребенка научил, а воспитанию не научил

Вы путаете что-то. Школа - это не прием в  доме аристократов, где приветствуются манеры. Школа предоставляет услуги. И если учитель не компетентен, то ребенок совершенно справедливо делал по этому поводу замечание, требуя "долива пива". :)
   
Re: Как вы учили иностранные языки?

Якщо нема середовища, то якась пристойна мовна група інтернеті це чудова ідея. Живе спілкування. Я дуже багато чого в іспанській навчився таким чином за останні півроку (телеграма, lightspeedspanish). Наприклад:

   
Re: Как вы учили иностранные языки?

Перші дві мови (англійська та німецька) вчив в інституті. Іспанську вчив, бо мені вночі не було що робити, коли дитина народилася та треба було дивитися за нею, а польську вивчив за допомогою частотного словника та довідника з граматики.

Якось так. Усним спілкуванням іспанською не володію, але перекладати можу, також з часом втратив усні навички німецької, але це відроджується швидко за потреби, тексти німецькою регулярно читаю.
   
Re: Как вы учили иностранные языки?

Перші дві мови (англійська та німецька) вчив в інституті. Іспанську вчив, бо мені вночі не було що робити, коли дитина народилася та треба було дивитися за нею, а польську вивчив за допомогою частотного словника та довідника з граматики.
(tu) красава
   
Re: Как вы учили иностранные языки?

(tu) красава

Та вчити мови - то херня. Набагато складніше підтримувати ))) З англійською я постійно стикаюся, але по інших мовах підписаний на розсилки Quora, ранок починається з читання текстів різними мовами, ну і постійно слухаю польське радіо, щоб тренувати вухо...
   
Re: Как вы учили иностранные языки?

ну і постійно слухаю польське радіо, щоб тренувати вухо...
Я от вже років десять слухаю телугу, але ні слова не вивчив.
   
Re: Как вы учили иностранные языки?

Я от вже років десять слухаю телугу, але ні слова не вивчив.

Ну я-то польську знаю ))) Oczywiście rozumiem prawie wszystko
   
Re: Как вы учили иностранные языки?

Ну я-то польську знаю ))) Oczywiście rozumiem prawie wszystko
Та я трохи розумію. Курва там, пієрдолю, на здров'є і т д. Поляків валом  :laugh:
   
Re: Как вы учили иностранные языки?

Та я трохи розумію. Курва там, пієрдолю, на здров'є і т д. Поляків валом  :laugh:

З досвіду скажу, що знання першої 1000 найуживаніших слів і базової граматики (відмінювання іменників, прикметників і базові часи дієслова) будь-якої мови дає змогу вже приблизно розуміти зміст статей у газетах. А реально вчити треба близько 4000-5000 найуживаніших слів і саму граматику, якщо хочеш повноцінно спілкуватися.
   
Re: Как вы учили иностранные языки?

Хто може порекомендувати гарне інтернет радіо на англійському?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія