Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Влада хотіла призначити Медведчука безкоштовним адвокатом для Пороха? (P)

Порошенко заявив на засіданні суду, що йому намагались призначити безкоштовного адвоката.

"Влада зробила спробу незаконно призначити мені безкоштовного адвоката, попри те, що у мене є захисники. З цього приводу я буду звертатись до правоохоронних органів з приводу порушення мого права на захист"
   
В петином исчислении это какая по счету реформа?
   
не сомневаюсь что это тоже п***а как и все что звучит из поросячьего рта
   
Нехай звертається. Добре, що зазнає своєї реформованої судової системи на собі.
   
Какое заседание, какой суд .
Пацюк вообще потерялся в процессах и не может определится в статусе . Не вручили пидозру, но в суд пришел. Возражает что подозреваемый, но сидит с адвокатами на скамье подсудимых .
   
не сомневаюсь что это тоже п***а как и все что звучит из поросячьего рта

Пеця говорил что вернется? Говорил
Вернулся? Вернулся
Так что тут пи***ел, Пеця или автор ветки который из потолка выковырял Медведчука ?
   
Так для того что бы нанять адвоката надо получить повестку. После чего избранный обвиняемым адвокат представляется судье и становится официальным участникам процесса.   

Иначе суд обязан назначить адвоката.
   
Бред какой то

Уж тем более в резонансном деле

Курим кпк

Слідчий, прокурор, слідчий суддя чи суд зобов’язані забезпечити участь захисника у кримінальному провадженні у випадках, якщо:

участь захисника є обов’язковою, а підозрюваний, обвинувачений не залучив захисника;
підозрюваний, обвинувачений заявив клопотання про залучення захисника, але за відсутністю коштів чи з інших об’єктивних причин не може його залучити самостійно;
слідчий, прокурор, слідчий суддя чи суд вирішить, що обставини кримінального провадження вимагають участі захисника, а підозрюваний, обвинувачений не залучив його.
   
Пеця говорил что вернется? Говорил
Вернулся? Вернулся
Так что тут пи***ел ?


Ну исключения конечно бывают,когда это касается мелочей
   
Людина пожартувала товсто, а ви на повному серйозі обговорюєте, як факт?  8-:

Я про назву теми.

Останнє редагування: 17 січня 2022 13:00:35 від Amid
   
Это же вроде прямая речь:

"Влада зробила спробу незаконно призначити мені безкоштовного адвоката, попри те, що у мене є захисники. З цього приводу я буду звертатись до правоохоронних органів з приводу порушення мого права на захист"

Как по мне рассчитано на идиотов без понимания как устроена судебная система. Тоесть на абсолютное большинство публики.
   
Цитувати
Медведчука безкоштовним адвокатом для Пороха

Краще цього. Найпорядніша людина.

   
не сомневаюсь что это тоже п***а как и все что звучит из поросячьего рта
:rotate:
   
не сомневаюсь что это тоже п***а как и все что звучит из поросячьего рта

Адвокат особисто заявив, що суд намагався його призначити.

Й частково погодився з Порошенком, що це порушення закону, адже в нього вже є захисники.

Тому іноді сумнівайтеся.
   
Адвокат особисто заявив, що суд намагався його призначити.

Й частково погодився з Порошенком, що це порушення закону, адже в нього вже є захисники.

Тому іноді сумнівайтеся.

«Они приняли решение назначить мне бесплатного адвоката, избавив господина [Илью] Новикова и господина [Игоря] Голованя от обязанностей моих адвокатов. И бесплатный адвокат вышел и сказал, что это провокация власти и он в этой провокации, безусловно, не будет принимать участие. Они сошли с ума», — рассказал Порошенко, выступая перед своими сторонниками возле Печерского суда в Киеве.


дайте ссылку на особисту заяву адвоката,плз.
   

«Они приняли решение назначить мне бесплатного адвоката, избавив господина [Илью] Новикова и господина [Игоря] Голованя от обязанностей моих адвокатов. И бесплатный адвокат вышел и сказал, что это провокация власти и он в этой провокации, безусловно, не будет принимать участие. Они сошли с ума», — рассказал Порошенко, выступая перед своими сторонниками возле Печерского суда в Киеве.

дайте ссылку на особисту заяву адвоката,плз.



Включка адвоката на "Україна 24" о 13:23.

Зайдіть на YouTube і переконайтеся самі. Він все пояснює: як призначили, чому відмовився тощо.
   
Показати зображення...
Включка адвоката на "Україна 24" о 13:23.

Зайдіть на YouTube і переконайтеся самі. Він все пояснює: як призначили, чому відмовився тощо.

да, нашел уже, спасибо
   
да, нашел уже, спасибо

Це не кримінал, але іноді так роблять для послаблення захисту. Я так розумію слова адвоката.
   
У судове засідання щодо справи Порошенка, яке відбувається 17 січня, мали намір залучити безоплатного адвоката. Для чого — поки ніхто відповіді дати не може. Порошенко назвав цей крок ДБР провокацією.

Як сказав сам безкоштовний адвокат, о 9 год. 40 хв. зателефонували до Регіонального центру надання безоплатної правової допомоги з ДБР і попросили безкоштовного захисника для людини, яка в розшуку.

«Мене викликали в аеропорт, коли там уже нікого не було, — каже адвокат. — Я з’явився в суд і сказав, що я думаю з цього приводу. Петро Олексійович висловив свою позицію, що йому безоплатний адвокат не потрібний…»

 Як сказав адвокат, очевидно, що планувалося затримання Порошенка в аеропорту.

https://7days-ua.com/video/planuvaly-zatrymannia-komentar-bezkoshtovnoho-advokata-iakoho-khotily-zaluchyty-do-protsesu-nad-poroshenkom-video/

там і відос є
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія