Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Льоша Гончаренко: Репортаж із гарящєго танка

   
Re: Льоша Гончаренко: Репортаж із гарящєго танка

 :D
Чем бы дитя ни тешилось, лишь бы не плакало
   
Камєнти там смалять.

Свинарник, це вже дніще чи варто чекати нових звитяг?
   
покаявся...
воював...
наступний президент готовий...
   
Камєнт патріота по-рошенівські

Ярослав Малиновський
завдяки отаким потворам, як Макарова, ЗЕ і прийшло до влади. Обгиджувала Пороха на кожному розі. І до тепер ота воровка не заспокоїлася. ПНХ
   
покаявся...
воював...
наступний президент готовий...

типун тебе...по типуну
   
Мля, він реально таке молов ?  :facepalm1:
   
льошик флюгер акі пьотр...
   
Камєнт патріота по-рошенівські

Ярослав Малиновський
завдяки отаким потворам, як Макарова, ЗЕ і прийшло до влади. Обгиджувала Пороха на кожному розі. І до тепер ота воровка не заспокоїлася. ПНХ

 :lol:
   
Нічого не бачу в першому пості.
   
льошик флюгер акі пьотр...

А 3,14здобол- так похлеще
   
Re: Льоша Гончаренко: Репортаж із гарящєго танка

може Федину виносив з поля бою?


   
Нічого не бачу в першому пості.

- В отличие от вас, я ночь перед вторым Минском провел под Дебальцево. Когда летели Грады, на своих руках выносил убитых украинских солдат. И раненых. Я там был и видел!
(Алексей Гончаренко, политик Партии Регионов... ой. Партии ЕС)


... камера від'їжджає, лунає пісня:

-   ͟Б̰͟͟е̰͟͟л̰͟͟е̰͟͟е̰͟͟т̰͟͟ ̰͟͟л̰͟͟и̰͟͟ ̰͟͟в̰͟͟ ̰͟͟п̰͟͟о̰͟͟л̰͟͟е̰͟͟ ̰͟͟п̰͟͟о̰͟͟р̰͟͟о̰͟͟ш̰͟͟а̰͟͟,̰͟͟ ̰͟͟п̰͟͟о̰͟͟р̰͟͟о̰͟͟ш̰͟͟а̰͟͟,̰͟͟ ̰͟͟п̰͟͟о̰͟͟р̰͟͟о̰͟͟ш̰͟͟а̰͟͟,̰͟͟ ̰͟͟б̰͟͟е̰͟͟л̰͟͟е̰͟͟е̰͟͟т̰͟͟ ̰͟͟л̰͟͟и̰͟͟ ̰͟͟в̰͟͟ ̰͟͟п̰͟͟о̰͟͟л̰͟͟е̰͟͟ ̰͟͟п̰͟͟о̰͟͟р̰͟͟о̰͟͟ш̰͟͟а̰͟͟ ̰͟͟и̰͟͟л̰͟͟ь̰͟͟ ̰͟͟г̰͟͟у̰͟͟л̰͟͟к̰͟͟и̰͟͟е̰͟͟ ̰͟͟л̰͟͟и̰͟͟в̰͟͟н̰͟͟и̰͟͟ ̰͟͟ш̰͟͟у̰͟͟м̰͟͟я̰͟͟т̰͟͟.̰͟͟.̰͟͟.̰͟͟ ͟С͟т͟о͟и͟т͟ ͟п͟о͟д͟ ͟г͟о͟р͟о͟ю͟ ͟А͟л͟е͟ш͟а͟,͟ ͟А͟л͟е͟ш͟а͟,͟ ͟А͟л͟е͟ш͟а͟.͟.͟.͟
(пестня про Альошу)

Не знаю, як ви, а я судомно схлипнула. Я уявила Олексія Гончаренка, який під Дебальцевим, вночі під Градами виносить на собі поранених і вбитих. Повзком, по засніженому полю.

-  ͟ ̰͟͟Н̰͟͟е̰͟͟м̰͟͟а̰͟͟л̰͟͟о̰͟͟ ̰͟͟п̰͟͟о̰͟͟д̰͟͟ ̰͟͟с̰͟͟т̰͟͟р̰͟͟а̰͟͟ш̰͟͟н̰͟͟о̰͟͟ю̰͟͟ ̰͟͟н̰͟͟о̰͟͟ш̰͟͟е̰͟͟й̰͟͟,̰͟͟ ̰͟͟п̰͟͟о̰͟͟д̰͟͟ ̰͟͟с̰͟͟т̰͟͟р̰͟͟а̰͟͟ш̰͟͟н̰͟͟о̰͟͟ю̰͟͟ ̰͟͟н̰͟͟о̰͟͟ш̰͟͟е̰͟͟й̰͟͟,̰͟͟
̰͟͟Н̰͟͟е̰͟͟м̰͟͟а̰͟͟л̰͟͟о̰͟͟ ̰͟͟п̰͟͟о̰͟͟д̰͟͟ ̰͟͟с̰͟͟т̰͟͟р̰͟͟а̰͟͟ш̰͟͟н̰͟͟о̰͟͟ю̰͟͟ ̰͟͟н̰͟͟о̰͟͟ш̰͟͟е̰͟͟й̰͟͟ ̰͟͟л̰͟͟е̰͟͟г̰͟͟л̰͟͟о̰͟͟ ̰͟͟б̰͟͟е̰͟͟з̰͟͟ы̰͟͟м̰͟͟я̰͟͟н̰͟͟н̰͟͟ы̰͟͟х̰͟͟ ̰͟͟п̰͟͟а̰͟͟р̰͟͟н̰͟͟е̰͟͟й̰͟͟.̰͟͟
̰͟͟Н̰͟͟о̰͟͟ ̰͟͟т̰͟͟о̰͟͟,̰͟͟ ̰͟͟ч̰͟͟т̰͟͟о̰͟͟ ̰͟͟в̰͟͟о̰͟͟т̰͟͟ ̰͟͟э̰͟͟т̰͟͟о̰͟͟т̰͟͟ ̰͟͟А̰͟͟л̰͟͟е̰͟͟ш̰͟͟а̰͟͟,̰͟͟ ̰͟͟А̰͟͟л̰͟͟е̰͟͟ш̰͟͟а̰͟͟,̰͟͟ ̰͟͟А̰͟͟л̰͟͟е̰͟͟ш̰͟͟а̰͟͟
(пестня про Альошу)

перепрошую, я знову відволічусь, сльози заважають говорити, ридання стискає горло.

... Коли ми викриваємо чергових хероїв і хероїнь того чи іншого котла, коли ми виносимо нарешті на поверхню їхню брехню - нам іноді кажуть:
- А чому ви раніше цього не казали? А чому ви мовчали, коли вони брехали?
Ну, як вам сказати... Працювали, мабуть. Ніколи було, мабуть, звернути увагу на тих, хто піариться на твоєму горбу. Не завжди помічали.
Але ось, по гарячому. Вчора в нас з'явився новий герой Дебальцевого. Олексій Гончаренко. Нині ви і самі можете спитати в нього - так де й коли він виносив на собі поранених і вбитих з-під Дебальцевого. Якщо вірити Олексію, це було 10 лютого 2015 року.
Наталья Воронкова
Pavlo Skshetuskyi
Анна Майборода
Світлана Шабаліна
Olya Bashey Kroxa
Sergej Fortunjew
Юрий Бондар

я навмання називаю тих людей, які працювали у дебальцевській кампанії, я точно знаю про це, я їх там бачила, я працювала разом з ними - сподіваюсь, вони покличуть до коментів інших своїх колег та побратимів (тих, що лишились живими)
З ким там працював Олексій Гончаренко? З ким разом він витягував поранених і вбитих?
(можливо, з Ківою?)

Також хочу звернутись до опозиції.
Шановна опозиціє. У ваших лавах є досить багато реальних учасників війни, в тому числі і учасників дебальцевської кампанії.
Скажіть, ви вже побачили це відео про героїзм Льошика Гончаренка під Дебальцевим? Скажіть, ви вже згодились з ним - чи все ж натякнули Льошику, щоб не заривався і не ганьбив своїм "хероїзмом" і вашу роботу...
... і тих, хто дійсно вивозив поранених та загиблих.
... і тих, хто загинув там - дійсно вивозячи поранених та вбитих.
Вічна пам'ять їм.

І можна голосувати за того чи іншого політика.
І можна галасувати за того чи іншого політика.
І можна йти до тієї чи іншої партії чи фракції - у нас демократія.
   
Мля, він реально таке молов ?  :facepalm1:

Тут з відео

   
Кросафчег

Настоящий политик, циничный до самого дна, а дна нет
   
Нічого не бачу в першому пості.

- В отличие от вас, я ночь перед вторым Минском провел под Дебальцево. Когда летели Грады, на своих руках выносил убитых украинских солдат. И раненых. Я там был и видел!
(Алексей Гончаренко, политик Партии Регионов... ой. Партии ЕС)



Але я знаю, чого не можна НІКОМУ - не можна топтатись по кістках загиблих. Не можна натягувати на себе їхні подвиги.
Яна Зінкевич знову тебе тегаю.
Знаю, що в Дебальцевому тебе не було, в ті дні ти працювала в іншому, такому ж пекельному місці. Але ти швидше можеш дати по жопі тим, хто нині танцює на кістках загиблих.
В тому числі і по кістках загиблих медиків і водіїв санітарних машин. Тих, кого було розстріляно під Дебальцевим.
Давайте розбиратись з Льошиком - хоча б заради них.

Репост, прошу.
   
Тут з відео
А відео де?
Що ти таке вставляєш, що я не бачу?
   
може Федину виносив з поля бою?


https://www.youtube.com/watch?v=wJ7xkBhzcWc

Нє, Біленьку Марусю Чекуню :D

   
А відео де?
Що ти таке вставляєш, що я не бачу?

Всі бачать крім тебе, може проблема в тобі ?  B-)
   
А відео де?
Що ти таке вставляєш, що я не бачу?

я хз, якщо інші бачать а ти ні, то мабудь це щось в тебе глючить.
У мене теж таке буває, коли пусто замість відео
   
Re: Льоша Гончаренко: Репортаж із гарящєго танка

А чо у я маю не вірити  Гончаренку? З чого ржете прихильники певної політсили ?

Гончаренко був у криму, був в одесі... Коли відбувались відомі собитія, і я це бачив ледь не в прямому ефірі
   
Может Лёшика нужно срочно мобилизовать на фронт?

Пока хуйло...Дать ему подразделение, успеет провести боевое сколачивание?
   
Кросафчег

Настоящий политик, циничный до самого дна, а дна нет

В нього вчителі гарні ) що той, що теперішній ))
   
Re: Льоша Гончаренко: Репортаж із гарящєго танка

А де був Зе біл у цей час ?
   
А чо у я маю не вірити  Гончаренку? З чого ржете прихильники певної політсили ?

Гончаренко був у криму, був в одесі... Коли відбувались відомі собитія, і я це бачив ледь не в прямому ефірі

собитія хоч судібні були?
   
Может Лёшика нужно срочно мобилизовать на фронт?

Пока хуйло...Дать ему подразделение, успеет провести боевое сколачивание?

І кнурового Ольошу в услуженіє  :gigi:
   
А де був Зе у цей час ? ))

Завод в Сєвастополі продавав  B-)
   
Що то за дурдом з криками, ніби то якийсь кацапський канал подивився.
   
В нього вчителі гарні ) що той, що теперішній ))

Дивує що в партії таких піздоболів як Льошик та Петро не реагують на їх поведінку такі як Зінкевич.
Ну не можна ж так вже змінитися в теплому хліву при кориті. Чи все ж таки можна?
   
Що то за дурдом з криками, ніби то якийсь кацапський канал подивився.

Ахмєт-тв, патріотична версія скабєєвщини
   
Re: Льоша Гончаренко: Репортаж із гарящєго танка

Да прихильники певної політсили )) льошик там був.. він був також і в криму і в одесі..
І вам немає що заперечити.. тим більше шо зе біл в цей час в свунах олігархів обслужував )))
   
І кнурового Ольошу в услуженіє  :gigi:

Адьютантом. За водкой сбегать,кобыл подогнать
   
Мля, він реально таке молов ?  :facepalm1:
А що не так він сказав? Партійці ЄС реально воювали, на відміну від зелених шлюх з медведчукістами.
   
Що то за дурдом з криками, ніби то якийсь кацапський канал подивився.
це виборці зешлюх верещали на Гончаренка
   
Да прихильники певної політсили )) льошик там був.. він був також і в криму і в одесі..
І вам немає що заперечити.. тим більше шо зе біл в цей час в свунах олігархів обслужував )))

И в Одессе был?!

Герой бп

   
Чекаю на Шушу, поки що в бій кинули самих одарьонних які з обісцяними мордяками нє панімают шотакоє
   
Да прихильники певної політсили )) льошик там був.. він був також і в криму і в одесі..
І вам немає що заперечити.. тим більше шо зе біл в цей час в свунах олігархів обслужував )))

мусорило обісцяне, там це обговорюють люди, які на пузі те Дебальцево пропахали.
Ти єбаніна кончена не варта навіть на одні планеті з ними перебувати.
   
Да прихильники певної політсили )) льошик там був.. він був також і в криму і в одесі..
І вам немає що заперечити.. тим більше шо зе біл в цей час в свунах олігархів обслужував )))

З тобою в одному окопі ?
   
И в Одессе был?!

Герой бп

Хочется спросить, и чем пребывание в Одессе закончилось?

Что полезного сделал?
   
мусорило обісцяне, там це обговорюють люди, які на пузі те Дебальцево пропахали.
Ти єбаніна кончена не варта навіть на одні планеті з ними перебувати.

Нехай - нехай, нехай "нарощують"  процент жирів рейтинг свинарні  8-)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія