Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Николаев

Re: Николаев

   
Re: Николаев

Президент України Володимир Зеленський присвоїв звання Героя України та вручив орден «Золота Зірка» молодшому сержанту ЗСУ Андрію Головку з миколаївської 79-ї окремої десантно-штурмової бригади.

В лютому 2023 року Головко запобіг штурмовому маневру противника, виявивши в лісосмузі ворожий танк і знищивши його за допомогою ПТРК Javelin.

Пізніше Андрій Головко знищив сім одиниць броньованої техніки окупантів та екіпаж танка, чим зірвав наступ і змусив противника відійти.
 [ua]
   
Re: Николаев


після тревоги , давали загрозу балістики (
   
Re: Николаев

ще вибух
   
Re: Николаев
HSM

шо у вас ?
   
Re: Николаев

третій (
   
Re: Николаев

Як стало відомо, вибухи, що чутно в Миколаєві — планові, це працюють наші сапери

ну, однако

   
Re: Николаев


 Нема е/е по всьому місту
   
Re: Николаев


 Нема е/е по всьому місту
щось прилетіло?
   
Re: Николаев

щось прилетіло?

 Усю ніч ганяли шахеди, канонада в місті була дуже сильна. Скільки збили, скільки влучили невідомо. Один гучний бах був точно.
   
Re: Николаев

Як стало відомо, вибухи, що чутно в Миколаєві — планові, це працюють наші сапери

ну, однако
Півроку в цій гілці не дописували...
Як зараз життя у місті?
   
Re: Николаев

Півроку в цій гілці не дописували...
Як зараз життя у місті?

  Живем, працюєм. Більшість обстрілів шахедами і ракетами облітало місто стороною. Пару прильотів було іскандерамі по пром підприємствам. Шукають наводчиків.
  Місцева влада пиляє гроші на водогоні, суки.
  Ось вже і по енергетичній інфраструктурі щось прилетіло. Таке відчуття що стикаються лещата
   
Re: Николаев

  Живем, працюєм. Більшість обстрілів шахедами і ракетами облітало місто стороною. Пару прильотів було іскандерамі по пром підприємствам. Шукають наводчиків.
  Місцева влада пиляє гроші на водогоні, суки.
  Ось вже і по енергетичній інфраструктурі щось прилетіло. Таке відчуття що стикаються лещата
ох ппц
   
Re: Николаев

Кажуть, Миколаївщина це власна земля бога.
Бо найліпший клімат, повноводні річки, родючий грунт, реліктовий гранітний щит під ним, не буває руйнівних землетрусів, тайфунів, цунамі, ні вивержень лави, повіней чи посух, ані смертоносних рослин чи тварин, і навіть унікальне море викопане. Надійно зроблено.
Тож, навіть у перші тижні, коли всюди бухало безперервно, й увесь світ хитало, тут хоч і серли, але не те, щоб всиралися.
Багато в кого відчуття, що лещата зліплено з гімна та палок.
   
Re: Николаев

в николаеве нет света
в одессе сказали тоже какая  то жопа.
я не знаю новостей вообще, не было времени
   
Re: Николаев

на 13 лінію і Водопой електрику дали
   
Re: Николаев

про  родючий грунт -  це шутка?
   
Re: Николаев

Географія у школі
"Земля така добра, що посадиш оглоблю, то виросте тарантас"
І прямий неопосередкований досвід.
   
Re: Николаев

в николаеве нет света
в одессе сказали тоже какая  то жопа.
я не знаю новостей вообще, не было времени
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія