Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Дружина Баканова - громадянка росії, українського громадянства не має.

Головне що б це Мирослава не побачила )))
   
Головне що б це Мирослава не побачила )))

Побачить і пересуне "червону лінію" подалі.
   
И что? :facepalm1: У них дела и на Зе есть и на Беню и на других и что им это дало?

тобто, нічого страшного, так?
   
Побачить і пересуне "червону лінію" подалі.
прихильники бабці у цьому профі
   
Показати зображення...

А що там з паспортами родичів самого Підра ? ) Стісняюсь спрасіть ))
Ну і тут невдобно виходить )

   
прихильники бабці у цьому профі

мають багаторічний досвід
   
А що там з паспортами родичів самого Підра ? ) Стісняюсь спрасіть ))
Ну і тут невдобно виходить )



до чого тут Бухарев, коли мова про Баканова? 
та Порох з родичами тут до чого?
дружина сина Пороха, яка за походженням росіянка, прийняла українське громадянство без проблем та не вигадувала байки 

Останнє редагування: 12 червня 2019 23:10:16 від Foxic
   
А що там з паспортами родичів самого Підра ? ) Стісняюсь спрасіть ))
Ну і тут невдобно виходить )


а хіба Зеленський не кращій за попередника?
   
Кацапская тварь сидит на кацапской твари и кацапскую тварь погоняет - команда зе


Мааасквіч з Дубно , ти не пересолюєш в своєму запалі , фсбешнику?
   
Оксана Лазаренко (жінка Баканова) разом з якоюсь ватницею Мариною Разумову-Георгіу з Тюмені - власники (формальні) кіпрського офшору Green Family LTD (зверніть увагу на назву), який є кінечним бенефіциаром у компаніях групи Кварталу-95.

Надайте, будь ласка, N кримінального провадження, порушеного за цим фактом.

Ну хочь якогось кримінального провадження проти "офшорників"?

Що, ПЄС був проти?
   
мда. так його хуйлостанці будуть шантажувати жінкою. взагалі то треба якийсь потяг мати, їхати туди навчатися, жити, ще й паспорт отримувати. типо розсія - завища за україну і краща, хочу бути її громадянином.
і вся та писанина - до с. навіть не так - до сс, де
с = срака.
сс = самісінька срака.
   
Интересно как ему открыли доступ к гостайне  :D ?

Пєтька з Пастором  :laugh:
   
Зебанько йде чітко шляхом януковича

кацапи на ключових силових посадах (Лєбєдєв, Саламатін, Якіменко)

чекаємо спроб внесення змін у конституцію з метою змінити зовнішньо-політичний курс країни

Після цього вся ця зеленя херня швидко закінчиться.
   
до чого тут Бухарев, коли мова про Баканова? 
та Порох з родичами тут до чого?
дружина сина Пороха, яка за походженням росіянка, прийняла українське громадянство без проблем та не вигадувала байки 

Та яка різниця ? )) Вони всі на бе і пе одним миром мазані ) всі в російських родичах як собака в блохах, і всі мають доступ до інфи та високі посади

   
Надайте, будь ласка, N кримінального провадження, порушеного за цим фактом.

Ну хочь якогось кримінального провадження проти "офшорників"?

Що, ПЄС був проти?
Ви десь там побачили згадку про вбивство, чи грабунок?
   
а хіба Зеленський не кращій за попередника?

Ой хто це тут ? ) Какіє люді ) як там подруга ваша? ) Вже помирилися ?
   
Ви десь там побачили згадку про вбивство, чи грабунок?

Так ви за офшори чи проти?

   
Ой хто це тут ? ) Какіє люді ) як там подруга ваша? ) Вже помирилися ?
у тебе біла гарячка?
   
Надайте, будь ласка, N кримінального провадження, порушеного за цим фактом.

Ну хочь якогось кримінального провадження проти "офшорників"?

Що, ПЄС був проти?

тут немає жодного порушення закону,
просто кварталівці так довго розповідали, як погано мати офшори, а самі...

але якщо вам, його електорату, це блюзнірство до вподоби, то я нічого проти не маю  :lol:
   
Моя дружина, українка, жила і навчалася у школі Кривого Рогу. Поступила у вищій навчальний заклад на території Росії, під час розпаду СРСР отримала паспорт громадянки РФ. Зауважу, тоді були часи кардинально інших відносин між Україною та Росією. Натомість, з 1998р. вона живе і працює в Україні із посвідкою на постійне проживання в нашій державі, знаходиться в процесі оформлення українського громадянства. Оксана не відвідувала територію Російської федерації з 2013 року.
Отримання громадянства багато років було корумпованою годівницею для деяких чиновників.

Ми ніколи не підключали до процесу «фірми», посередників і не будемо звертатися з таким проханням до Президента.  :facepalm:
Ми робимо це так, як і тисячі простих людей, в чиєму телефоні немає номеру Президента.
Оксана має стійку проукраїнську позицію. (С)

 --------------------------

  20 років в процесі оформлення -  :facepalm:  -

піти в міграційну, написати відмову від іноземного, подати на українське, автоматичне громадянство України.

але ж в процесі.

епоха брехні  закінчується?
   
Зебанько йде чітко шляхом януковича

кацапи на ключових силових посадах (Лєбєдєв, Саламатін, Якіменко)

чекаємо спроб внесення змін у конституцію з метою змінити зовнішньо-політичний курс країни

Після цього вся ця зеленя херня швидко закінчиться.

Цього не треба, можна просто розсадити потрібних людей та зачистити інфо-простір.
Під аплодисменти зе-бидла.
   
Ебать, это зашквар конкретный
   
Так ви за офшори чи проти?
Я проти допойопів та навігласів, які іксню всяку мелють, аби було.
Так Ви відповісте на моє питання? Щоб було зрозуміло, з якого переляку Ви почали прохати кримінальні впровадження.
   
Зебанько йде чітко шляхом януковича

кацапи на ключових силових посадах (Лєбєдєв, Саламатін, Якіменко)

чекаємо спроб внесення змін у конституцію з метою змінити зовнішньо-політичний курс країни

Після цього вся ця зеленя херня швидко закінчиться.

Точно как Пидр шол-шол-шол и пришол
   
Точно как Пидр шол-шол-шол и пришол

іди вже проспись нарешті, бонбіст хєров
   
тут немає жодного порушення закону,

Не просто закону, а саме кримінального кодексу, раз кримінальні впровадження почав шукати Салямін :gigi:

До речі, не варто плутати не порушення закону і технічну неможливість доведення порушення закону.
Використання офшорів для відмиву грошей та уникнення оподаткування - це таки порушення закону, але технічно це довести без співпраці самих офшорів неможливо.

Останнє редагування: 12 червня 2019 23:22:37 від MartinFierro
   
у тебе біла гарячка?
В мене пам'ять гарна, пам'ятаю як ви з йожихою мене травили і банили, а потім ти ж перша йожиху обклала ) падруга днєй сурових )
   
В мене пам'ять гарна, пам'ятаю як ви з йожихою мене травили і банили, а потім ти ж перша йожиху обклала ) падруга днєй сурових )
бачу що гарячка
   
Цього не треба, можна просто розсадити потрібних людей та зачистити інфо-простір.
Під аплодисменти зе-бидла.

інфопростір вони вже всіляко зачищають, про акцію у понеділок під АП промовчали практично всі більш-менш помітні ЗМІ
 
Але справа в тому, що і янук то робив, це йому не допомогло.
   
Молодец, что сработал на опережение, в заяве все так по датам расписано

з 1998р. вона живе і працює в Україні із посвідкою на постійне проживання в нашій державі но при этом не захотел сообщить с какого года "знаходиться в процесі оформлення українського громадянства."
 Посвидка как раз подчеркивает, что  она легальный иностранец проживающий, в Украине, и никаким образом не относиться к процессу получения гражданства.
 При этом не забыл голословно мокнуть "Отримання громадянства багато років було корумпованою годівницею для деяких чиновників."
 Теперь же с этой ситуацией возникает возможность спекулировать над тем, что до вступления мужа на должность в СБУ, она даже не собиралась получать гражданство Украины, а начала этот процесс лишь в связи с пониманием что кто-то "збирається мене шантажувати близькими".
 Остается просто выполнить озвученное в заявление что "Ніколи нічого не приховував і не збираюсь це робити" и рассказать обществу с какого года супруга начала оформление гражданства, все равно ж вытянут на свет при случае, зачем умалчивать сейчас.

   
бачу що гарячка

Чия б корова мичала, скрінів накидати ? Так це не по темі, але я можу
   
інфопростір вони вже всіляко зачищають, про акцію у понеділок під АП промовчали практично всі більш-менш помітні ЗМІ
 
Але справа в тому, що і янук то робив, це йому не допомогло.

Яка акція ? Припадочних Сєржів що вішали на АП двоголову курку ? Кому ви цікаві ?   Інфопростір ви засрали колись сємочками і мудачуками, розказуючи що це нормально, так треба.
Треба, то й треба ) жеріть тепер )
   
Чия б корова мичала, скрінів накидати ? Так це не по темі, але я можу
скрини як я тебе банила? Кидай звісно)).
   
Яка акція ? Припадочних Сєржів що вішали на АП двоголову курку ? Кому ви цікаві ?   Інфопростір ви засрали колись сємочками і мудачуками, розказуючи що це нормально, так треба.
Треба, то й треба ) жеріть тепер )

е ні, оце лайно призначене виключно електорату блазня, жеріть, кушать подано!  :laugh:
   
скрини як я тебе банила? Кидай звісно)).
Скріни як ти перша йожиху з лайном змішала  :laugh: можна вивезти дєвушку з бамбаса , але не бамбас з дєаушкі )
   
Стаття 8. Набуття громадянства України за територіальним походженням

[] Іноземці, які є громадянами (підданими) кількох держав, подають зобов’язання припинити громадянство всіх цих держав. Іноземці, яким надано статус біженця в Україні чи притулок в Україні, замість зобов’язання припинити іноземне громадянство подають декларацію про відмову особи, якій надано статус біженця в Україні чи притулок в Україні, від іноземного громадянства.

Висновки робіть самі :- припинити іноземне громадянство, подати заяву  про набуття  громадянства України --- реєстрація, елементарно, Ватсон.

Чи отам насправді слово "біженець" - у офіційному законодавстві? Де можна перевірити?
   
так, уже викреслили:

- ліпецьку фабрику
- офшори
- семочка
- ротердам

Залишаються поки свинарчуки і діамантові
Але там eugene68 тримає руку на пульсі, не дає розслабитися - будуть сидіти, гади)
   
Скріни як ти перша йожиху з лайном змішала  :laugh: можна вивезти дєвушку з бамбаса , але не бамбас з дєаушкі )
це від безсилля у тебе, тримайся.
І дівчина з Донбасу набагато вихованіша за тебе, що можна побачити по цій гілці)
   


Савєт да любовь.

Зе-людаси можуть спати спокійно на своїх печах в очікуванні ось-ось зєлєпукінського дива.
   
е ні, оце лайно призначене виключно електорату блазня, жеріть, кушать подано!  :laugh:

Ти ще не зрозуміла ? Це вже нікого не шокує, це навіть не цікаво ) ви гарно 5 років попрацювали , час збирати каміння )
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія