Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Викидаю комп'ютерне сміття

Викидаю комп'ютерне сміття

Купу дротів, які тепер не мають сенсу, мій перший комп на лінаксі (мрія), мишу і клавіатуру -- 1997. Лаптоп з 1999 (клекіт). І ще трохи зібране з кінця 90-х. Хтось хоче? Ясно що ніхто. Сумно це все.
   
Re: Викидаю комп'ютерне сміття

Та просто текучка жизненная. Плюнь и разотри
А прикинь у тебя всего всего много много - а ты заболел и умер..
:)
   
Re: Викидаю комп'ютерне сміття

Strangeways, no te entiendo, no hablo ruso, lo siento. ¿Que puedas decírmelo en ucraniano, espero?
   
Re: Викидаю комп'ютерне сміття

Знайшов портативний телефон, який мені подарував чувак з катарського посольства в Японії за те що я поставив йому лінакс на лаптоп в 1998 :)
   
Re: Викидаю комп'ютерне сміття

Strangeways, no te entiendo, no hablo ruso, lo siento. ¿Que puedas decírmelo en ucraniano, espero?

--

Останнє редагування: 11 липня 2021 07:48:28 від Eugnat
   
Re: Викидаю комп'ютерне сміття

Якщо вже пишеш іспанською, то пиши правильно, єбанько

Прошу пана виправити мої помилки 8-:
   
Re: Викидаю комп'ютерне сміття

Я все заберу. Вилітаю першим рейсом.
   
Re: Викидаю комп'ютерне сміття

Прошу пана виправити мої помилки 8-:

У тебе системна помилка в голові, так що звиняй, тут уже не зарадиш :gigi: Завжди доставляло, коли ковбасники демонструють патріотизм, удаючи з себе єбанатів, що прискіпуються до мови інших  :laugh:
   
Re: Викидаю комп'ютерне сміття

Я все заберу. Вилітаю першим рейсом.

Та ну нах :) Просто ностальгія. Все нафіг в смітник.
   
Re: Викидаю комп'ютерне сміття

У тебе системна помилка в голові, так що звиняй, тут уже не зарадиш :gigi: Завжди доставляло, коли ковбасники демонструють патріотизм, удаючи з себе єбанатів, що прискіпуються до мови інших  :laugh:

Як обісрався то сиди тихо LOL
   
Re: Викидаю комп'ютерне сміття

Як обісрався то сиди тихо LOL

Не розумію, про що ти. Приїжджай до України та покажи, як треба розмовляти. Бо в мене таке відчуття, що ти українською хіба тут трошки дописуєш, патріот херов  :gigi:
   
Re: Викидаю комп'ютерне сміття

Re: Викидаю комп'ютерне сміття

Re: Викидаю комп'ютерне сміття

Не розумію, про що ти. Приїжджай до України та покажи, як треба розмовляти. Бо в мене таке відчуття, що ти українською хіба тут трошки дописуєш, патріот херов  :gigi:

Ти нормально розмовляєш (чи тілько пишеш, хрін вас знає). Кацапську перестав розуміти як вчора прокинувся. Думаю це на краще :)
   
Re: Викидаю комп'ютерне сміття

Ти нормально розмовляєш (чи тілько пишеш, хрін вас знає). Кацапську перестав розуміти як вчора прокинувся. Думаю це на краще :)

Я навіть співбесіди з киянами українською проходжу, хоча чомусь  галичани переважно завбачливо переключаються на російську в такій ситуації :laugh:
   
Re: Викидаю комп'ютерне сміття

Може варто зберегти десь в ничці ще на років 15-20?
Старий мотлох, а ще коли і робочий, може у майбутньому вартувати немаленькі гроші для якихось техномузеїв, колекціонерів-любителів тощо...
   
Re: Викидаю комп'ютерне сміття

Може варто зберегти десь в ничці ще на років 15-20?
Старий мотлох, а ще коли і робочий, може у майбутньому вартувати немаленькі гроші для якихось техномузеїв, колекціонерів-любителів тощо...

Щодо цього маю сумніви. Перший Апл стоїть в музеї, але барахло з 90-х?
   
Re: Викидаю комп'ютерне сміття

А чому не на сайт колекціонерів ? Я б не викидала...воно ж прикольно потім онукам показати :)
   
Re: Викидаю комп'ютерне сміття

А я нашёл в гараже мышь mitsumi с шариком на com порт и клавиатуру. Думаю отмыть и положить на полку.
   
Re: Викидаю комп'ютерне сміття

Купу дротів, які тепер не мають сенсу, мій перший комп на лінаксі (мрія), мишу і клавіатуру -- 1997. Лаптоп з 1999 (клекіт). І ще трохи зібране з кінця 90-х. Хтось хоче? Ясно що ніхто. Сумно це все.

Я хочу. Я збираю старі клавіатури, хочу зробити дізайн стіні.
   
Re: Викидаю комп'ютерне сміття

Щодо цього маю сумніви. Перший Апл стоїть в музеї, але барахло з 90-х?

Ну мільйонером не стати але ноутбуки 90-х вже зараз йдуть баксів за 100+ на eBay, далі тільки дорожчатимуть. Звичайно багато залежить від стану і наскільки крута на свій час була модель



Останнє редагування: 12 липня 2021 06:26:29 від Мрійник
   
Re: Викидаю комп'ютерне сміття

Знайшов портативний телефон, який мені подарував чувак з катарського посольства в Японії за те що я поставив йому лінакс на лаптоп в 1998 :)

В 1998 р?!

"А міг же і шашкою рубанути" (с)
   
Re: Викидаю комп'ютерне сміття

мишу і клавіатуру -- 1997.
А мишка ще з кулькою?
   
Re: Викидаю комп'ютерне сміття

Купу дротів, які тепер не мають сенсу, мій перший комп на лінаксі (мрія), мишу і клавіатуру -- 1997. Лаптоп з 1999 (клекіт).
Это как одна лыжа на балконе...
   
Re: Викидаю комп'ютерне сміття

Цитувати
На днях на аукционе Heritage был выставлен на продажу запечатанный картридж с игрой Super Mario 64. До начала торгов лот оценивали в $100 тысяч, а ушел с молотка он за $1,56 миллиона. Таким образом Super Mario 64 стал самой дорогой коллекционной игрой за всю историю.

Картридж удалось продать так дорого, поскольку его состояние оценивалось в 9,8 из 10 – то есть "как новый". А таких в мире меньше пяти копий, передает издание IGN.

За несколько дней до этого на аукционе Heritage был продан картридж с игрой The Legend of Zelda для консоли NES. Его состояние оценивалось в 9 баллов, и за него отдали $870 тысяч.

Подробней про Super Mario 64
    Super Mario 64 – это первая трехмерная игра про Марио. Она вышла на консоль Nintendo 64 в 1996 году.
    Mario 64 считается одной из самых влиятельных игр 3D-платформеров.
    В сентябре 2020-го, когда франшизе Mario исполнилось 35 лет, Nintendo выпустила на Switch сборник All-Stars, куда вошло и переиздание Super Mario 64.
   
Re: Викидаю комп'ютерне сміття

Купу дротів, які тепер не мають сенсу,

А помідорчики підв'язувати ..?  ))

Усьому можна застосування вигадати . Або майже усьому . )
   
Re: Викидаю комп'ютерне сміття

Зберігаю лише свій перший х86 комп (вірніше, вже лише монітор від нього) 1986 року випуску. Сміття, звісно, але ж яке історичне))
   
Re: Викидаю комп'ютерне сміття


Певен, що там не лише запакований але і чимось іншим відмінний, спеціальний колекційний випуск, один з перших випушенних, тощо.

Не сподівайтесь що ваш мотлох буде коштувати мільйони
   
Re: Викидаю комп'ютерне сміття

Зберігаю лише свій перший х86 комп (вірніше, вже лише монітор від нього) 1986 року випуску. Сміття, звісно, але ж яке історичне))

Якщо в гарному стані, CRT монітор 1986-ого це вже може бути досить недешева річ. Раджу глянути модель на різних там eBayях. Деякі навіть на запчистини з руками відірвуть

https://www.ebay.com/itm/144104041743?hash=item218d452d0f:g:DAUAAOSw9EVg5JWG  ось наприклад монітор 1986-го, дають вже $478.00, аукціон не завершено. Це без коробки, помітно покоцаний

Останнє редагування: 12 липня 2021 13:35:26 від Мрійник
   
Re: Викидаю комп'ютерне сміття

мені ноут чи смартфон ніколи незамінить комп  :facepalm1:

доречі клава в меней зараз досі працює і десь з тієї епохи.



Останнє редагування: 12 липня 2021 13:34:28 від DeL1T
   
Re: Викидаю комп'ютерне сміття

У мене SGI Indigo 2 та O2 у повному комплекті використовуються як частина інтер'єру.
   
Re: Викидаю комп'ютерне сміття

мені ноут чи смартфон ніколи незамінить комп  :facepalm1:

доречі клава в меней зараз досі працює і десь з тієї епохи.
тю, проблема
Підключаєш до ноута зовнішні  мишу, клаву й екран - і буде тобі щастя
   
Re: Викидаю комп'ютерне сміття

тю, проблема
Підключаєш до ноута зовнішні  мишу, клаву й екран - і буде тобі щастя

Але комп можна далі удосконалювати.
   
Re: Викидаю комп'ютерне сміття

А мишка ще з кулькою?
в то время не было оптики.
   
Re: Викидаю комп'ютерне сміття

Так зрозуміло коли люди починають переберати свій гардимир
значіть хочуть продати хату
   
Re: Викидаю комп'ютерне сміття

Але комп можна далі удосконалювати.
звичайно!
Оперативку до 32гб
Диск до терабайту
І то як мінімум :)
   
Re: Викидаю комп'ютерне сміття

ноут чи смартфон ніколи незамінить комп

Унеособлено та лише НМД )) - за швидкістю та простотою встановлення ОС , що комп , що ноут або нетбук , практично однакові та ж ще й ноут менш електрики жере )) , а от оті планшети та смартхвони , дійсно - "на головах у винахідників побив би" )) .  )
   
Re: Викидаю комп'ютерне сміття

Унеособлено та лише НМД )) - за швидкістю та простотою встановлення ОС , що комп , що ноут або нетбук , практично однакові та ж ще й ноут менш електрики жере )) , а от оті планшети та смартхвони , дійсно - "на головах у винахідників побив би" )) .  )

Я думаю майбутне це коли будеш приносити додому телефон і вставлятимеш його в слот системника щоб отримати доступ до відеокарти\більшої кількості оперативки\монітору тощо. Більшості буде вистачати CPU смартфону на все
   
Re: Викидаю комп'ютерне сміття

Я думаю майбутне це коли будеш приносити додому телефон і вставлятимеш його в слот системника щоб отримати доступ до відеокарти\більшої кількості оперативки\монітору тощо. Більшості буде вистачати CPU смартфону на все
а для чого щось кудись вставляти?
Законектився на рідний вай-фай і впєрйод! :)
   
Re: Викидаю комп'ютерне сміття

Я думаю майбутне це коли будеш приносити додому телефон

Чі то екстраполюючи , чі то інтерполюючи , життєвий досвід , то швидше змусять і жити біля "станка" , чі принаймі намагатимуцця , такшо слово "додому" , кхм , воно швидше з минулого . ))
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія