Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Сучасна німецька забудова. Житловий масив на місці колишньоі фабрики.

А ось до речі окремим сегментом озеленення в Кьольні( та й взагалі в Німеччині) є кладовища.
Шикарні зелені зони .
Дуже гарно виглядають.
І трошки відрізняються від наших.
пс. Так як середній вік ФУПу нам всім відомий приблизно))——
Зніму вам парочку відосиків про німецькі кладовища як явище))
   
Окрема кухня має зміст коли є прислуга та кухар. А якщо готовити самим, то спільна з вітальнею кухня має більше змісту, бо сім’я не розділена та разом коли хтось готує іжу.
   
На рахунлк кухні))
От чого я буду це приховувати якщо на відео все побачите?
В тій Квартирі що я купив за купу Бабла—— кухня без вікна((
Я був дуже здивований——але і так буває))
Саме тому і вирішили трохи повозитися зі зміною проекту))——
Будемо переносити вхід в кухню з коридору до вітальні.
   
Нікого не маю наміру образити, але дивлячись на ці новобудови розумієш наскільки стандарти якості життя та житла вищі в США, і розумієш чому понаіхавших в США по роботі німців назад додому не випереш, бо це реально виглядає як субсидоване житло для малозабезпечених.

Ну, мабуть в Німеччині не все житло таке, як показано на відео. Тому що це дійсно рівень СУБСИДОВАНОГО ЖИТЛА, тобто це рівень житла для малозабезпечених чи біженців, які сидять на велферах і все це житло і комуналка оплачується урядом.

Але навіть не це головне. І навіть своєрідна архітектура тих колишніх фабричних цехів не є принциповою. Головне  - ДЕ те житло. А воно в промзоні, земля під якою поглинула чи не всю періодичну систему елементів. ТАМ ЛЮДЯМ ЖИТИ НЕ МОЖНА.
   
Ну, мабуть в Німеччині не все житло таке, як показано на відео. Тому що це дійсно рівень СУБСИДОВАНОГО ЖИТЛА, тобто це рівень житла для малозабезпечених чи біженців, які сидять на велферах і все це житло і комуналка оплачується урядом.

Але навіть не це головне. І навіть своєрідна архітектура тих колишніх фабричних цехів не є принциповою. Головне  - ДЕ те житло. А воно в промзоні, земля під якою поглинула чи не всю періодичну систему елементів. ТАМ ЛЮДЯМ ЖИТИ НЕ МОЖНА.

Щось ви занадто категоричні про " субсидоване житло для біженців"  та про " таблицю елементів в землі"((
Насправді тут настільки складна ситуація з тим щоб знайти квартиру взагалі ( чи то в оренду, чи навіть купити)—— що я наприклад не потягнув би тут купити житло( а нагадую що я купив Квартиру(с) за 250 000 евро), чи навіть зняти тут в оренду( там черга стоіть на декілька років).
Ну і на рахунок екологіі—— якби тут було б хоч трохи небезпечно в цьому плані—— німці першими підняли б хай((
   
Просто такий формат житла в мене стійко асоціюється з тим що в США будується як житло для малозабезпечених. Ось різні приклади:

















Останнє редагування: 30 квітня 2021 04:04:20 від Dobre
   
Газ в Відні на опалення вже офіційно два роки не ставиться. Неофіційно блок з 16
Все нове житло на ЦО
Або помпа теплова якщо індивідуальний будинок
Система ветиляціі в новому житлі то окрема тема.
Якщо немає рама вікна забезпечує
Кондюки теж не ставлять.
Укулєлі не кажіть - збожеволіє скотинка.
   
Про газ ще варто знати.
Заміна котла після 18років є обовязкова.
4.0-6.0к євро
Щорічна сервісна плата 180-220є
Перевірка тяги щороку обовязкова 100-120є.

Це трабли власника.
Навіть якщо орендар на безтерміновій оренді до смерті сидить.

Нафіга такі трати?
Хай  орендар сам платить за струм чи газ в загальні платежі комплексу чи в ЦО місто.
...
Викинув недавнои на газ десятку кіло
Ремонт підлог заміна котла і батарей
Тепер вже пишуть що природній газ тільки до 2035.р

Потім біо-газ
Скільки коштувати буде хз.

А у вас в квартірє газ??
А у вас
Йопт)))
Укулєла вмирає й ригає, мєчта про котлікі в кажну українську квартиру замість ЦО  вилітає в трубу
   
Щось ви занадто категоричні про " субсидоване житло для біженців"  та про " таблицю елементів в землі"((
Насправді тут настільки складна ситуація з тим щоб знайти квартиру взагалі ( чи то в оренду, чи навіть купити)—— що я наприклад не потягнув би тут купити житло( а нагадую що я купив Квартиру(с) за 250 000 евро), чи навіть зняти тут в оренду( там черга стоіть на декілька років).
Ну і на рахунок екологіі—— якби тут було б хоч трохи небезпечно в цьому плані—— німці першими підняли б хай((

Я не сказав що це житло для малозабезпечених. Я сказав, що те житло РІВНЯ як для малозабезпечених. Можливо не додав - в Північній Америці. Саме таке житло такого рівня як правило і є тим самим субсидованим житлом.

Якщо Європа, а в даному випадку Німеччина є ПЕРЕНАСЕЛЕНА, то мабуть німці раді і такому житлу. І платять ЗА ТАКЕ грубі гроші.
   
Просто такий формат житла в мене стійко асоціюється з тим що в США будується як житло для малозабезпечених. Ось різні приклади:

Показати зображення...
Показати зображення...
Показати зображення...
Показати зображення...
Показати зображення...
Показати зображення...
Показати зображення...

Дійсно—— виглядає ніби і непогано))
Остання фотка взагалі норм.
пс.Я випадково почав дивитися відосики про нерухомість в Маямі—— виявилося що за ті грощі що я заплатив за не саму престижну Квартиру—— я міг би в Маямі вибрати досить непогану.( а на Північному Кіпрі—— взагалі Шикарний Пентхаус))
Але там в Маямі і витрати наинеі якісь кінські((
   
Я не сумніваюсь що стандарти будівництва в Німеччині на високому рівні, але якщо формат будівництва коміблок, то він коміблоком і залишиться навіть після того як його вимостять італійським мрамуром.
Невже ви не здатні зчитати пару цифр перед тим як писати?

Земля Нордрейн там де Кольн має населення  18млн на 36тис км кв.
536ч на 1 км км
Щільність то як наявне населення з пів Украіни запакувати в площу півтори львівські області.
А в самій  долині Рейну 2000 людей на кв км
Сотні км протяжності.

Яка йопт Америка Канада?
Комбіблок хіба в макітрі  американській.
Не забуваємо панове що народ з комбіблоків в тч рейну 150року випистив натівних вініту щоб хтось в заокеанських субурблоках тепер понти ганяв.

Сам живу на землі.
Ціна перевалила вже 100к євро за срату сотку.
Скрізь оголошення куплю куплю.

Не порівнюйте щось з пальцем.


Останнє редагування: 30 квітня 2021 07:58:41 від Lemberg.AT
   
А ось до речі окремим сегментом озеленення в Кьольні( та й взагалі в Німеччині) є кладовища.
Шикарні зелені зони .
Дуже гарно виглядають.
І трошки відрізняються від наших.
пс. Так як середній вік ФУПу нам всім відомий приблизно))——
Зніму вам парочку відосиків про німецькі кладовища як явище))
Не бляблякай
Озвуч ціни за поховання і догляд в 50 років за могилою.
Ціна чернівецької однушки хрущобки.

Врізати дуба і лежати спокійно в германців теж не дешево )

   
Земля Нордрейн там де Кольн має населення  18млн на 36тис км кв.
536ч на 1 км км
Щільність то як наявне населення з пів Украіни запакувати в площу півтори львівські області.
А в самій  долині Рейну 2000 людей на кв км
Сотні км протяжності.

Якщо вже мова пішла про цифри то Великий Лос Анжелес це 19 міліонів людейна 88 тисяч кв км, половина як яких це гори, та захищена природна зона, але це не заважає абсолютній більшості людей жити в індивідуальних будинках або двоповерхових спільних будинках, а коміблоки більше двох поверхів будувати здебільшого для малозабезпечених.


Останнє редагування: 30 квітня 2021 08:36:27 від Dobre
   
Якщо вже мова пішла про цифри то Великий Лос Анжелес це 19 міліонів людейна 88 тисяч кв км, половина як яких це гори, та захищена природна зона, але це не заважає абсолютній більшості людей жити в індивідуальних будинках, а коміблоки будувати здебільшого для малозабезпечених.
Біля великого ЛА є ферми з мексиканами.
Що порпають землю щоб субурб мав що жерти

Загальна щільність каліфорнія  88чол
Менше львівобласті 116

По нордРейну щільність 530
сусіди
Голандці 500
Бельгійці 400
Баварія Дунай до Відня запакований.
Нордіталія понад 500

"Простори" біля ЛА конкретно Пасадена мені відомі.
+/- околиці Відня.

   
бо сім’я не розділена та разом коли хтось готує іжу.
не первый раз читаю о таком плюсе  ;o 
Правда, чаще говорят - когда гости приходят, хозяйка может готовить и общаться с гостями

Когда гости приходят - должно быть уже приготовлено, не? Меня бабця так учила
А еще повторяла, готовишь - готовь. Не отвлекайся.
У меня вечно все горело :gigi:
   
не первый раз читаю о таком плюсе
Я подумала, що цей аргумент вигаданий по ходу дискусії. )

Зараз нова мода взагалі не мати кухні, максимум- кавоварка для гостей.
   
не первый раз читаю о таком плюсе  ;o 
Правда, чаще говорят - когда гости приходят, хозяйка может готовить и общаться с гостями

Когда гости приходят - должно быть уже приготовлено, не? Меня бабця так учила
А еще повторяла, готовишь - готовь. Не отвлекайся.
У меня вечно все горело :gigi:

Дивно чути від жінок бажання самоізолюватись в службових приміщеннях як окрема кухня, щоб ніхто їх не бачив та не чув поки вони готують комусь іжу. Якась меньшовартість в крові.

Гості то не кожен день, але кожен день працювати кухаркою в ізоляціі, то це вирок. Зате в них є «8 Марта».

Останнє редагування: 30 квітня 2021 16:28:08 від Dobre
   
не первый раз читаю о таком плюсе  ;o 
Правда, чаще говорят - когда гости приходят, хозяйка может готовить и общаться с гостями

Когда гости приходят - должно быть уже приготовлено, не? Меня бабця так учила
А еще повторяла, готовишь - готовь. Не отвлекайся.
У меня вечно все горело :gigi:

І при чому тут гості? Гості бувають не так часто.

А готувати для сім‘ї потрібно ЩОДНЯ. По кілька разів в день. В більшості випадків це робить жінка. Окрема кухня це гарантована ізоляція жінки на тій кухні практично на все життя. А так вона, чи хто там в сім‘ї готує, весь час із усіма, не відірваний від сім‘ї. Та і легше залучати когось із сім‘ї куховарити, тих же дітей.

Плюс великий відкритий простір загального приміщення не давить на псхіку. Коли велике приміщення і як правило з великими вікнами, часто на всю стіну. Он топікстартер придбав якесь щастя з окремою кухнею ВЗАГАЛІ БЕЗ ВІКОН. Це що таке - камера-одиночка для жінки? На місці колишньої кладовки в заводському цеху? Жах. Як так можна жити?

Це не мода. Цій «моді» сотні років, в Північній Америці за цей час переконались в незаперечній привабливасті такого варіанту компоновки житла. В Європі лише зараз починають входити в смак. Але жорсткий ліміт житлових площ в Європі не зможуть дозволити тих розкошів, що дозволяють собі в Північній Америці.

Останнє редагування: 30 квітня 2021 16:48:39 від Маковій
   
І при чому тут гості? Гості бувають не так часто.

А готувати для сім‘ї потрібно ЩОДНЯ. По кілька разів в день. В більшості випадків це робить жінка. Окрема кухня це гарантована ізоляція жінки на тій кухні практично на все життя. А так вона, чи хто там в сім‘ї готує, весь час із усіма, не відірваний від сім‘ї. Та і легше залучати когось із сім‘ї куховарити, тих же дітей.

Плюс великий відкритий простір загального приміщення не давить на псхіку. Коли велике приміщення і як правило з великими вікнами, часто на всю стіну. Он топікстартер придбав якесь щастя з окремою кухнею ВЗАГАЛІ БЕЗ ВІКОН. Це що таке - камера-одиночка для жінки? На місці колишньої кладовки в заводському цеху? Жах. Як так можна жити?
+
класно, коли кухня разом з зоною відпочинку.  в мене в "кухні" і софа-куток основательна, великий телевізор, столик вищий за журнальний і нижчий за обідній. там і поїсти можна, і в лаптопа там постійне місце. можна лягти, підсунути лаптоп на край стола і читати-писати лежачи. і в цей час куховарити і телевізор дивитися. і з цієї ж кімнати вихід на веранду і бекярд. дуже все зручно.
   

Окрема кухня це гарантована ізоляція жінки на тій кухні практично на все життя. А так вона, чи хто там в сім‘ї готує, весь час із усіма, не відірваний від сім‘ї
То есть единственное время, когда женщина может пообщаться с семьей - это время готовки? :laugh:
Совместных с семьей трапезы и отдыха ей не светит практично на все життя, как вы оптимистично  пообещали ?
Так пусть хоть пока борщ варит на семью посмотрит?

Плюс великий відкритий простір загального приміщення не давить на псхіку.
Это ж надо какая нежная психика у женщины , которая ,как вы пишите, если не разломать стену кухни, будет изолирована там пожизненно!

Це не мода. Цій «моді» сотні років, в Північній Америці за цей час переконались в незаперечній привабливасті такого варіанту компоновки житла. В Європі лише зараз починають входити в смак.
Нет в такой планировке жилья никакого смаку, если на кухне готовят и это хозяйственное помещение - такое же как прачечная, гараж и т.д.
Все эти подсобки в гостиную тащить?
Но для кого в этом есть смысл - будь ласка
Как в Америке - значит как в Америке


 
   
класно, коли кухня разом з зоною відпочинку.  в мене в "кухні" і софа-куток основательна, великий телевізор, столик вищий за журнальний і нижчий за обідній. там і поїсти можна, і в лаптопа там постійне місце. можна лягти, підсунути лаптоп на край стола і читати-писати лежачи. і в цей час куховарити і телевізор дивитися. і з цієї ж кімнати вихід на веранду і бекярд. дуже все зручно.
А я вспоминаю как кто-то из фуповок рассказывала (тетя Фая, мабуть), что выходит на кухню на пол-часа
Не успела за это время - развернулась и ушла
Так мне понравился этот принцип! Стараюсь придерживаться :gigi:
   
«Девочки, а ну быстренько на кухню, мальчики кушать будут». Реальна фраза з реальної ситуаціі в Україні яка в мене викликала відчуття WTF. Бо кожна з тих «девочек» окремо заробляє більше ніж всі місцеві «мальчики» разом взяті, крім того що ще виховують дітей.

Ну хочет Руская женщина бути в службовому приміщені та прислуговувати. Що тут зробиш, якщо це національна пуштунське традиція.
   
+
класно, коли кухня разом з зоною відпочинку.  в мене в "кухні" і софа-куток основательна, великий телевізор, столик вищий за журнальний і нижчий за обідній. там і поїсти можна, і в лаптопа там постійне місце. можна лягти, підсунути лаптоп на край стола і читати-писати лежачи. і в цей час куховарити і телевізор дивитися. і з цієї ж кімнати вихід на веранду і бекярд. дуже все зручно.

 (tu)

Відразу видно хто це вже має. І має змогу порівняти «традиційний» і «новомодній» варіант кухні.

А то більшість навіть не пробували, але «не читав, але засуджую».

Хто вже вкусив такого, того назад в ту тісну комірчину під назвою кухня вже нізащо не загнати.
   
А то більшість навіть не пробували, але «не читав, але засуджую».
Чего ради я буду осуждать чужие предпочтения?

Хто вже вкусив такого, того назад в ту тісну комірчину під назвою кухня вже нізащо не загнати.
Если на кухне  надо проводить  часы у плиты, то пусть та кухня будет хоть 100 метров
"Я это никогда не полюблю", как писал классик
   
Если на кухне  надо проводить  часы у плиты, то пусть та кухня будет хоть 100 метров
"Я это никогда не полюблю", как писал классик

Любиш чи не любиш, але робити це доведеться. А якщо ще й робити цю нелюбиму роботу наодинці в тісній комірчині...

Тому люди і прийшли до цього - перенести щоденну рутину в місце, де тусується вся сім‘я. Жінка (як правило жінка) не відчуває себе відірваною від сім’і, яка в одиночку все життя тягне це ярмо. І вся ця сім‘я часто допомагає їй.

Одночасно іде спілкування із сім‘єю, чи той же спільний перегляд якихось фільмів чи телепередач.
   
Сучасна англійська забудова.
Лондон. 3-я зона. Абсолютно не елітний район.
Трикімнатна квартира. Загальна площа 73,5 метри.
Ціна 770 тисяч баксів.

https://www.zoopla.co.uk/new-homes/details/57971526/?search_identifier=7cc8ba60cb6bde4b39bb0b95e813568a
   
Тому люди і прийшли до цього - перенести щоденну рутину в місце, де тусується вся сім‘я.
 
У вас удивительные представления о том, как облегчить домашнюю работу! :laugh:

Вы ведь никогда не готовили, правда? Это работа
Если вы возитесь с машиной, работаете , то
 
не відчуває себе відірваною від сім’і, яка в одиночку все життя тягне це ярмо. І вся ця сім‘я часто допомагає їй.

Одночасно іде спілкування із сім‘єю, чи той же спільний перегляд якихось фільмів чи телепередач.
вам необходимо общение с семьей, помощь жены и детей, совместный просмотр фильмов?
Что из перечисленного?
   
Дивно чути від жінок бажання самоізолюватись в службових приміщеннях як окрема кухня, щоб ніхто їх не бачив та не чув поки вони готують комусь іжу. Якась меньшовартість в крові.

Гості то не кожен день, але кожен день працювати кухаркою в ізоляціі, то це вирок. Зате в них є «8 Марта».

А осуждать чужие привычки и предпочтения - это не приговор?
Простите, а сексом поклонницы 8 марта правильно занимаются?
Раскройте уж этим темным женщинам  глаза! ;)
   
Сучасна англійська забудова.
Лондон. 3-я зона. Абсолютно не елітний район.
Трикімнатна квартира. Загальна площа 73,5 метри.
Ціна 770 тисяч баксів.

https://www.zoopla.co.uk/new-homes/details/57971526/?search_identifier=7cc8ba60cb6bde4b39bb0b95e813568a

Брутально. Після цього навіть прибережна Каліфорнія здається взірцем доступності.
   
Ось тут же——
З 02.30——
Якразь показано типова( більш—менш) німецька кухонька у поєднанні з вітальнею.



пс. Назнімав сьогодні купу відосиків про нову Квартиру))——
Купа Ремонтів вже намітилася((
Доведеться робити Капітальний Ремонт(((
( ну тому що заіжджаємо надовго—— і вже робити——раз і надовго)
   
спасибо было интересно!
   
Ось тут же——
З 02.30——
Якразь показано типова( більш—менш) німецька кухонька у поєднанні з вітальнею.

https://youtu.be/BQHA99CYJAY
пс. Назнімав сьогодні купу відосиків про нову Квартиру))——
Купа Ремонтів вже намітилася((
Доведеться робити Капітальний Ремонт(((
( ну тому що заіжджаємо надовго—— і вже робити——раз і надовго)
Кухня блок на відео все таки окрема зона
Це +

Загалом
Типове планування тут з 70-80рр

Якщо порівнювати то проти укрхруща плюс в дойчьхруща це  однозначно стан будинку і вікно в бадцімер.

Скільки керуюча в фондреновірунг з метра знімає?
Там сума накопичень по таким квартирам може і 20кіло євро доходити.
Своєрідний бонус від продавця коли купляєш.
Дивись баланс в рівному звіті керуючоі компаніі.
Може бути приємна сума)

В тому теж проти укрхруща беззаперечний плюс.
В Украіні гнилі спільні труби в такому класі житла і не по 20к євро балансплюс на квартирі як в німців а срач в макітрі і претензія до боксьора чи андрійка))
   
Кухня блок на відео все таки окрема зона
Це +

Загалом
Типове планування тут з 70-80рр

Якщо порівнювати то проти укрхруща плюс в дойчьхруща це  однозначно стан будинку і вікно в бадцімер.

Скільки керуюча в фондреновірунг з метра знімає?
Там сума накопичень по таким квартирам може і 20кіло євро доходити.
Своєрідний бонус від продавця коли купляєш.
Дивись баланс в рівному звіті керуючоі компаніі.
Може бути приємна сума)

В тому теж проти укрхруща беззаперечний плюс.
В Украіні гнилі спільні труби в такому класі житла і не по 20к євро балансплюс на квартирі як в німців а срач в макітрі і претензія до боксьора чи андрійка))
.     Guy, don’t worry! То не для фуповцев строено.
   
.     Guy, don’t worry! То не для фуповцев строено.

Ну чому ж так категорично?
Деякі фупівці тут живуть в мільйонних квартирах по іх розповідям.
пс. Я особисто не дуже себе рахую "фупівцем"))—— але теж прикупив "там" Квартиру(с) про всяк випадок))
   
Ну чому ж так категорично?
Деякі фупівці тут живуть в мільйонних квартирах по іх розповідям.
пс. Я особисто не дуже себе рахую "фупівцем"))—— але теж прикупив "там" Квартиру(с) про всяк випадок))
.    Ну и наслаждайсЯ. Че ж хаять чужой труд?
   
.    Ну и наслаждайсЯ. Че ж хаять чужой труд?

Так я и не хаю—— мне наоборот понравилась та забудова.
Моя Квартира(с) выглядит сейчас похуже намного))
   
Так я и не хаю—— мне наоборот понравилась та забудова.
Моя Квартира(с) выглядит сейчас похуже намного))
.     Победитель восхищается творением побеждённого. Каждому -  своё.
   
.     Победитель восхищается творением побеждённого. Каждому -  своё.
В таком контексте——
Йэдэм дас зайнэ—— органичней звучит))
   
В таком контексте——
Йэдэм дас зайнэ—— органичней звучит))
.    Don’t worry.
   
.     Guy, don’t worry! То не для фуповцев строено.
Це не його квартира?
Йопт))

З такими відосами (без власника в кадрі) можна залетіти під статтю. І довго пояснювати що ти украінська жирафа до дойчь законів.

Отак думаєш між іншим
Дав ключі і час прибрати хату а хтось всракатився  на твому ліжку  ще й відос виклав((

...

Порушення  особистої сфери життя і особистих прав шляхом фотографування є злочин в Німеччині в відповідно до § 201а Кримінального кодексу (StGB) , які можуть бути покаране з позбавленням волі на строк до двох років або штрафом.

...
У 2018 році засуджено близько 500 осіб, із них 100 згідно з кримінальним законодавством щодо неповнолітніх: 338 засуджених згідно із загальним кримінальним законодавством, з них 1 до позбавлення волі, 15 позбавлення волі з випробувальним терміном, 322 до штрафу, ще 45 судимостей відповідно до кримінального законодавства щодо неповнолітніх.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія