Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ: Порадьте щось від випадіння волосся

ФЗВ: Порадьте щось від випадіння волосся

Привіт. Я маю певні проблеми з випадінням волосся.

Почало випадати уже давно, але якось поступово. Зараз уже маю глибокі залисини =(

В аптеках бачу багато комплексів різних сироваток + шампунів, але не впевнений, яка з них допоможе.

Може хтось стикався з таким, чи мав подібні проблеми? Поділіться, будь ласка, досвідом і порадьте дієві препарати.


Останнє редагування: 28 жовтня 2018 17:54:24 від pravda
   
тобі до Вольки потрібно звернутись, у нього є панацея до того
   
для початку звернутись до лікаря (дерматолога) і провести повне обслідування організма
   
Re: ФЗВ: Порадьте щось від випадіння волосся

Привіт. Я маю певні проблеми з випадінням волосся.
Почало випадати уже давно, але якось поступово. Зараз уже маю глибокі залисини =(
В аптеках бачу багато комплексів різних сироваток + шампунів, але не впевнений, яка з них допоможе.

Може хтось стикався з таким, чи мав подібні проблеми? Поділіться, будь ласка, досвідом і порадьте дієві препарати.

найкращий препарат перестати комплексувати і почати стригтись коротко або під нуль
чоловіки лисіють через підвищений рівень тестестерону
може коли приймати естроген волосся почне рости, але тоді виростуть цицьки і тп
   
Re: ФЗВ: Порадьте щось від випадіння волосся

Апендицит вирізали? Спадковість? Якщо з першим все ок - тоді дійсно до дерматолога нормалізовувати організм спочатку.

   
найкращий препарат перестати комплексувати і почати стригтись коротко або під нуль
чоловіки лисіють через підвищений рівень тестестерону
може коли приймати естроген волосся почне рости, але тоді виростуть цицьки і тп

вродь як навпаки від тестостерону росте волос ...
   
Re: ФЗВ: Порадьте щось від випадіння волосся

не треба нікого слухати- лисіння це нормальний процес
не треба перетворювтись в кобзона чи лукашенко
з лисинами ходять стетхем і гвардіола
чи ви думаєте що у зідана немає ні грошей нв часу на дерматолога
продаж примочок від лисини це найстаріший бізнес шахраїв
   
Привіт. Я маю певні проблеми з випадінням волосся.
Почало випадати уже давно, але якось поступово. Зараз уже маю глибокі залисини =(
В аптеках бачу багато комплексів різних сироваток + шампунів, але не впевнений, яка з них допоможе.

Може хтось стикався з таким, чи мав подібні проблеми? Поділіться, будь ласка, досвідом і порадьте дієві препарати.

Забей. Нет от этого спасения.

п.с. Девки лысых любят не меньше... :-)o
   
Re: ФЗВ: Порадьте щось від випадіння волосся

Кам'яну сіль втирати, не терти, не стирати те, що залишилось, а вологими подушечками пальців змоченими у сіль "точечно" круговими рухами масажувати. Сіль укріплює саму волосину, а масаж підсилює кровообіг у шкірі, ще можна перцеву настійку втирати для підсилення кровообігу і пробудження волосяних фолікул, що сплять. Чула цю пораду від різних людей.
Сама випробувала ванночки з олією і сіллю для нігтів. Дуже дієво!  (tu)
   
Re: ФЗВ: Порадьте щось від випадіння волосся


продаж примочок від лисини це найстаріший бізнес шахраїв

Ну ти ж не мав на увазі Вольтера?
   
Re: ФЗВ: Порадьте щось від випадіння волосся

бритву...
   
Re: ФЗВ: Порадьте щось від випадіння волосся

Ничего не поможет, все развод.
   
Re: ФЗВ: Порадьте щось від випадіння волосся

Ой та не морочьте себе голову! Вы - мужчина ? о чем вообще переживать....я понимаю еще женщина....Моя сестра сильно теряла волосы - оказалась щитовидка. Ищите причину.
   
Гребінці для росту волосся

https://prom.ua/ua/Rascheska-dlya-rosta-volos.html
   
Re: ФЗВ: Порадьте щось від випадіння волосся

Купи бритву и под ноль
Таким образом коже легче восстановиться
Подобрать подходящий шампунь ( если есть перхоть )
   
Re: ФЗВ: Порадьте щось від випадіння волосся

підвищений рівень тестостерону і чутливість фолікуліа до нього- генетика
жінки що приймають тестостерон теж мають шанс полисіти,  але вони частіше випалюють своє волосся косметичними маніпуляціями- фарбами і вибілювачами
   
Re: ФЗВ: Порадьте щось від випадіння волосся

Почнемо з квесту. Спочатку розберись в етимології слова Бензин - то буде тобі перший засіб.

Другий - Кист аль Хінді. 6 доларів на два місяці і ти заростеш...
   
Re: ФЗВ: Порадьте щось від випадіння волосся
DVB

Цитата: Benzin
Привіт. Я маю певні проблеми з випадінням волосся.
Почало випадати уже давно, але якось поступово. Зараз уже маю глибокі залисини =(
В аптеках бачу багато комплексів різних сироваток + шампунів, але не впевнений, яка з них допоможе.

Може хтось стикався з таким, чи мав подібні проблеми? Поділіться, будь ласка, досвідом і порадьте дієві препарати.
а ви оптиміст :)
   
Re: ФЗВ: Порадьте щось від випадіння волосся

брюс уіліс налисо стрижеться і все ок, а джон траволта під париками ховається і виглядає кобзоном
лисі джуд лоу і він дизель і ціла купа знаменитостей
лисина у чоловіків це норма, навпаки смішно коли її ховають
   
Re: ФЗВ: Порадьте щось від випадіння волосся

брюс уіліс налисо стрижеться і все ок, а джон траволта під париками ховається і виглядає кобзоном
лисі джуд лоу і він дизель і ціла купа знаменитостей
лисина у чоловіків це норма, навпаки смішно коли її ховають

 (tu)
   
Re: ФЗВ: Порадьте щось від випадіння волосся

брюс уіліс налисо стрижеться і все ок, а джон траволта під париками ховається і виглядає кобзоном
лисі джуд лоу і він дизель і ціла купа знаменитостей
лисина у чоловіків це норма, навпаки смішно коли її ховають

Може людина любить патлами помахати під гевіметал ))

Зі: а взагалі то правда, від лисини ніхто не помирав.
   
Re: ФЗВ: Порадьте щось від випадіння волосся

Препараты на основе миноксидила помогают (миномакс и т.д.). Но не каждый будет тратить в месяц до штуки грн. и дважды в день втирать в башку вонючую маслянистую жижу. Я месяца 2-3 повтирал, волосы перестали лезть, я и забил. Через пару месяцев волосы опять полезли. А пожизненно по этому поводу париться - легче налысо башку побрить и забить ;)
   
брюс уіліс налисо стрижеться і все ок, а джон траволта під париками ховається і виглядає кобзоном
лисі джуд лоу і він дизель і ціла купа знаменитостей
лисина у чоловіків це норма, навпаки смішно коли її ховають
Це ж друган Кобздоха. Думаєш передалось якимось чином?
   
В мене знайомий поїхав в турцію і за 2к баксі зробив собі пересадку, зараз волосся таке що будь-хто позаздрить
   
Re: ФЗВ: Порадьте щось від випадіння волосся

В мене знайомий поїхав в турцію і за 2к баксі зробив собі пересадку, зараз волосся таке що будь-хто позаздрить

навіть страшно подумати звідки матеріал для пересадки брали...
   
Re: ФЗВ: Порадьте щось від випадіння волосся

Привіт. Я маю певні проблеми з випадінням волосся.
Почало випадати уже давно, але якось поступово. Зараз уже маю глибокі залисини =(
В аптеках бачу багато комплексів різних сироваток + шампунів, але не впевнений, яка з них допоможе.

Може хтось стикався з таким, чи мав подібні проблеми? Поділіться, будь ласка, досвідом і порадьте дієві препарати.

Не верьте никому кто сразу даст рецепт или назовет чудо препарат.

Для начала нужно понять причину. То есть начинать нужно с диагностики организма.

С большой вероятностью проблема не локального характера, а общего.

   
Не допоможе нічого. А Вольчине зілля й поготів.
Погана екологія, погана іжа, погана вода, тотальний стрес. Від цього ліків немає.

Колись, замолоду, чув, що перші залисинки тре настоєм лопухового коріння змащувати. Ну, то треба рік точно щодня.

Останнє редагування: 10 вересня 2018 14:52:22 від LampoGaz
   
Re: ФЗВ: Порадьте щось від випадіння волосся

я перепробовал много разных средств, но в итоге мне вот это помогло.
тяжело было решиться, но результат превзошел все ожидания

рекомендую! гарантия 146%



Останнє редагування: 10 вересня 2018 15:47:33 від Eugene
   
Ничего, кроме пересадки с затылочной части не поможет. Точка. Все остальные волосы поддаются воздействию тестостерона и их сопротивление тестостерону заложено генетически.
Но пересадку в нашей стране делают уродливо, крупными иглами, волосы будут посажены как у куклы.
так что если нет денег, чтобы делать пересадки как у Клуни или Илона Маска - то пора начинать смиряться с этим.
   
Re: ФЗВ: Порадьте щось від випадіння волосся

Дякую всім. Пересадку робити не планую, тому, мабуть, доведеться змиритись. =)
   
Привіт. Я маю певні проблеми з випадінням волосся.
Почало випадати уже давно, але якось поступово. Зараз уже маю глибокі залисини =(
В аптеках бачу багато комплексів різних сироваток + шампунів, але не впевнений, яка з них допоможе.

Може хтось стикався з таким, чи мав подібні проблеми? Поділіться, будь ласка, досвідом і порадьте дієві препарати.
Волосы покидают голову мужчины из-за высокой концентрации мужского гормона тостестерона.
 Прямолинейно говоря  в одинаковом возрасте имеющий признаки облысения мужяина  лучший ёбарь,чем имеющий раскошную гриву!
 Опытные женщины,любители долгого секса, знают эту истину.
 Поэтому ГОРДИСЬ своей лысиной! У тебя лучшие качества  основнова качества мужика!
 Это твоя РЕКЛАМА!

Останнє редагування: 10 вересня 2018 23:07:00 від Георгиу
   
Re: ФЗВ: Порадьте щось від випадіння волосся

Препараты на основе миноксидила помогают (миномакс и т.д.). Но не каждый будет тратить в месяц до штуки грн. и дважды в день втирать в башку вонючую маслянистую жижу. Я месяца 2-3 повтирал, волосы перестали лезть, я и забил. Через пару месяцев волосы опять полезли. А пожизненно по этому поводу париться - легче налысо башку побрить и забить ;)

Так, я колись теж кілька місяців щось втирав (не пам'ятаю назви). Випадати стали менше, але нові рости не почали. Після припинення посипались далі.
Ще помітив, що стреси та недосипання сильно впливають на це: не поспав нормально тиждень  = плюс 1мм до залисин =)
   
Re: ФЗВ: Порадьте щось від випадіння волосся

Гільйотина! :)
   
Re: ФЗВ: Порадьте щось від випадіння волосся

Дякую всім. Пересадку робити не планую, тому, мабуть, доведеться змиритись. =)

правильное решение! и подумай над тем что бы сбрить все машинкой для стрижки - очень удобная прическа и еще не видел никого кому бы она была не была к лицу :)
   
Re: ФЗВ: Порадьте щось від випадіння волосся

Так, я колись теж кілька місяців щось втирав (не пам'ятаю назви). Випадати стали менше, але нові рости не почали. Після припинення посипались далі.
Ще помітив, що стреси та недосипання сильно впливають на це: не поспав нормально тиждень  = плюс 1мм до залисин =)
Ви ще й заміряли?  ;o
   
Re: ФЗВ: Порадьте щось від випадіння волосся

А если очаговая алопеция,  вроде против нее нет никаких лекарств(((((. Неизвестны причины ее возникновения
   
Re: ФЗВ: Порадьте щось від випадіння волосся

головне аби стояв.
   
Re: ФЗВ: Порадьте щось від випадіння волосся

очаговая алопеция,  вроде против нее нет никаких лекарств(((((. Неизвестны причины ее возникновения
От сифилиса нет?
 :zrada:
   
Re: ФЗВ: Порадьте щось від випадіння волосся

я перепробовал много разных средств, но в итоге мне вот это помогло.
тяжело было решиться, но результат превзошел все ожидания

рекомендую! гарантия 146%

Показати зображення...

о, оце воно, сам машинку юзаю
зручно і економія на стрижці
для гурманів можна Мозер на батарейках, стриже майже під нуль
   
Re: ФЗВ: Порадьте щось від випадіння волосся
MAG

Привіт. Я маю певні проблеми з випадінням волосся.
Почало випадати уже давно, але якось поступово. Зараз уже маю глибокі залисини =(
В аптеках бачу багато комплексів різних сироваток + шампунів, але не впевнений, яка з них допоможе.

Може хтось стикався з таким, чи мав подібні проблеми? Поділіться, будь ласка, досвідом і порадьте дієві препарати.
Радикальний засіб: ****йотина... :shuffle:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія