Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Козак заявил что договорился с Нулланд про автономию ДонЛугандона

ну и хрен с ним с этим ватным Дебальцевым
тут питання не у ватному населенні
а у тому що це важливий транспортний вузол на перехресті магістралей донецьк-луганськ та харків-ростов
   
ми іще досі не зрозуміли чого він Горлівку не взяв

Пєтя хітрий чорт і нє мог залупіться бєз туза в рукавє,  але так і не витяг його із рукава

бубочка Золотое сдал

это военное поражение уже или еще нет ?
   
ну так що, домовився Кізяк з Нуланд про автономію?
коли буде? [ua]
   
тут питання не у ватному населенні
а у тому що це важливий транспортний вузол на перехресті магістралей донецьк-луганськ та харків-ростов

и хер с ним и мать его так
долбень путлер  ничего не знал об этом и все камазами годами тягал
военное поражение Украины где тут ?
   
Там кстати бурятов пожгли, ну тех шо я кобзон а ты бурят как я рад как я рад
   
ти що, із діяспори?

у нас тут була війна, яка закінчилась військовою поразкою України в Іловайську. Щоб уникнути подальшого розгрому довелось підписати мінські угоди.
Потім вони не виконувались і Росія поновила бойові дії, які закінчились військовою поразкою України у Дебальцево. Під тиском цієї поразки було підписано мінські угоди-2.
з того часу триває перемир'я, оголошене для виконання мінських угод.

але здалеку воно мабуть не видно різницю між війною і перемир'ям.
:S А я вже навіть погодився, що Порох здав за домовленістю з хуйлом Дебальцево і Іловайськ, а тут таке...
   
долбень путлер  ничего не знал об этом и все камазами годами тягал
камазами бронетехніку не дуже потягаєш
   
камазами бронетехніку не дуже потягаєш

И ?

еще раз
допустим, я военный РФ
где тут перемога ?
что отмечать ?))

какие цели ставились изначально и какие были достигнуты ?

что, вдвое превосходящие силы РФ
не смогли замкнуть кольцо окружения противника ?
при этом понеся такие потери как исключающие потом наступление.
это должен быть национальной праздник РФ, не меньше, да ?

Останнє редагування: 17 жовтня 2021 14:33:06 від elipse
   
бубочка Золотое сдал

это военное поражение уже или еще нет ?


кому здав? 
   
:S А я вже навіть погодився, що Порох здав за домовленістю з хуйлом Дебальцево і Іловайськ, а тут таке...


із здачею Логвиново  треба іще розібратись як там було
дуже дивно якось усе вийшло

якщо Вуглегірськ став результатом банального боягузства солдатів, що буває на війні, то по Логвиново командування постаралось
   
кому здав? 

откуда ?
   
откуда ?


ковбаса!
   
ковбаса!

полтавские психиатыри
   
Дебальцево потеряно
Противник не разбит.
Украина подписала Минский мир.
Это типа перемоги?  :laugh:
+========================================================================+
Кацапи в Україну відкрито вже не лізуть, тільки гавкають з москальщини: "миадзиннарот"!
Це - перемога, але ще не остаточна.
   
ну так що, домовився Кізяк з Нуланд про автономію?
коли буде? [ua]

да прям завтра и начнут
   
головна перемога у зобовязаннях України внести зміни в свою конституцію, домовленість про що була досягнута у форматі, де Росія виступала миротворцем.

що ж тут секретного
+=================================================+
Україна ВЖЕ внесла децентралізацію. А більшого - не буде!
Що б там каци не гавкали!
   
И ?

еще раз
допустим, я военный РФ
где тут перемога ?
что отмечать ?))

какие цели ставились изначально и какие были достигнуты ?

что, вдвое превосходящие силы РФ
не смогли замкнуть кольцо окружения противника ?
при этом понеся такие потери как исключающие потом наступление.
это должен быть национальной праздник РФ, не меньше, да ?

Програний бій це ще не програна війна. Після феєричної поразки кацапів під Мар'їнкою, в червні 2015,  бої в цій війні  перейшли в площину дипломатичних сутичок.
І в цій, дипломатичній, фазі війни Україна поступово тіснила ворога крок за кроком.  Залишалось ще трохи, декілька років...
Але тут, замість досвічених політиків і дипломатів, мудрий український нарід вибрав до влади політичних шахраїв-квартальщиків, на чолі з невігласом Бубочкою. Нова влада взяла курс на заглядування в очі агресору і воскресила примару мінських угод. За ці два роки правління політичного шахрая Бубочки було втрачено майже все, що було напрацьовано на дипломатичному фронті цієї кацапсько-української війни.    Тільки завдяки тиску патріотичної частини політикуму і народу, а також підтримки проукраїнських американських політиків, Україна не капітулювала.  От і Нуланд приїхала в Москву, щоб зафіксувати замороження цієї війни між Україною і Кацапією до кращих часів. І це дуже добре, бо квартальщики можуть завести нас до повної катастрофи...
А там побачимо, може Бубочці обридне і воно піде само, бо в те, що український нарІд порозумнішає, я не вірю.
   
Залишалось ще трохи, декілька років..

Эх,не повезло Свину..освобождение состоится не при нём
   
Залишалось ще трохи, декілька років..
Эх,не повезло Свину..освобождение состоится не при нём

як не дивно, ти правий. Тільки не свину, а Президенту Порошенку. Пора вже розумнішати.....
   
Після феєричної поразки кацапів під Мар'їнкою, в червні 2015

 :facepalm1:
   
:facepalm1:

так, вєлєсов, так...

Спеціально забута сторінка українсько-кацапської війни, після якої кацапам аж дотепер не хочеться лізти в Україну по серйозному.  Бо отримають в рило....
   
так, вєлєсов, так...

Спеціально забута сторінка українсько-кацапської війни, після якої кацапам аж дотепер не хочеться лізти в Україну по серйозному.  Бо отримають в рило....
Да, кацапы поняли что лёгкой прогулка не будет.
   
як не дивно, ти правий. Тільки не свину, а Президенту Порошенку. Пора вже розумнішати.....

ну пусть порошенку

Но не повезло...Половина истеричного свинного визга как раз именно поэтому

Согласен?
   
ну пусть порошенку

Но не повезло...Половина истеричного свинного визга как раз именно поэтому

Согласен?

Ні, і ще раз ні.  Ніякого істеричного крику немає, є лише гірке розчарування, що до влади прийшли безмозглі шахраї, які нічого не розуміються в державному управлінні, які ніколи не були патріотами України. Вони похєрили все, що було досягнуто попередньою владою в економіці і в боротьбі з Кацапією, і ведуть нас до поразки.
   
Да, кацапы поняли что лёгкой прогулка не будет.

так, саме цей розгром, а не мінські угоди, швидше всього, став головним чинником того, що кацапи вже ніколи не лізли в Україну великими силами. Бо розуміли, що з ними вже ніхто не буде церемонитись, а будуть бити як тільки можна.

Незрозуміло, чому до тепер, про той бій за Мар'янку так мало (майже ніколи) згадують. 
А от про Дебальцево форумні ватники і зе!біли невмовкають.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія