Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

на московщині при святкуванні дня народження блогерші від сухого льоду загинуло троє

Закономірний результат, коли легені заповнені холоднющим CO2, що щойно вийшов зі свого твердого стану (-78,5 Цельсія).
Основна маса сухого льоду перетворилась на газ на дні басейну, за час підйому частково розчинилась в воді, частково нагрілась, і його температура вже не була -78,5 град.
Думаю основна причина отруєння просто висока концентрація СО2.
   
Згадайте, що робиться зз мозком, коли в нього "відригується" трішки CO2 від баночки з колою.
А тут - концентрований газ, холоднючий. Мозок відключився моментально.

Та понятно шо кого не вытащили из воды - просто не дожили до отека, банально утонули. А Валентину не дали утонуть,  "позволив" тем самым получить отек.
   
Та понятно шо кого не вытащили из воды - просто не дожили до отека, банально утонули. А Валентину не дали утонуть,  "позволив" тем самым получить отек.
Не факт, скоріше всьго він теж втопився (вода попала в легені).
   
Не факт, скоріше всьго він теж втопився (вода попала в легені).

По-моему,  ежели утоп - то утоп, вытаскивают из воды труп, а Валентин умер уже в больничке. Впрочем, я "не в бизнесе", ничё не утверждаю. Сплошные предположения.
   
Основна маса сухого льоду перетворилась на газ на дні басейну,

Не думаю, що він навіть тонув - інтенсивне виділення газу тримало б його не плаву.
Хоча, можливо, помиляюсь.
   
По-моему,  ежели утоп - то утоп, вытаскивают из воды труп, а Валентин умер уже в больничке. Впрочем, я "не в бизнесе", ничё не утверждаю. Сплошные предположения.
Ну так то так. Але набряк (отьок) легенів, ймовірно був від попадання води в легені.
   
Якщо підсумувати - гнали понти з "пабольше халоднай вади", а нарвалися на фізику. Так буває й з тими, хто пробує сили лобового зіткнення 2х машин побороти іконкою Св. Миколая і заглушкою проти "бікання" від непристебнутого ремня.

Бо ми є НІХТО, щоб суперечити законам Дарвіна!  B-)

Останнє редагування: 3 березня 2020 23:24:47 від GizmoGremlin
   
Ну так то так. Але набряк (отьок) легенів, ймовірно був від попадання води в легені.


 :lol:  :lol:  :lol:

вітаю, я всцявся
   
ипанутое поколение инстаграмщиков   :facepalm1:

он умер.... подписываемся, ставим лайки
   
Основна маса сухого льоду перетворилась на газ на дні басейну, за час підйому частково розчинилась в воді, частково нагрілась, і його температура вже не була -78,5 град.
Думаю основна причина отруєння просто висока концентрація СО2.


це ж лід, хоч і сухий
вірніше, тим більше
він не випадає різко на дно у воді, реакція відбувалась в основному прямо на поверхні
вони сьорбнули того морозу, зразу отримали опіки дихальних шляхів і спазм

кого не витягли, ті утопились. а кого витягли той помер в лікарні від наслідків опіків у вигляді набряку легень

Останнє редагування: 3 березня 2020 23:37:39 від OldBoy
   
:lol:  :lol:  :lol:

вітаю, я всцявся
Ну і сци дальше, з такими знаннями медицини, як в тебе залишається тільки і сцяти.


Отёк лёгких
Причины:
Заброс в дыхательные пути желудочного содержимого, воды и др.

Це я тобі з вікіпедії. Бачу в тебе рівень нище вікіпедії.
   
це ж лід, хоч і сухий
вірніше, тим більше
він не випадає на дно у воді, реакція відбувалась в основному прямо на поверхні
вони сьорбнули того морозу, зразу отримали опіки дихальних шляхів і спазм


кого не витягли, ті утопились. а кого витягли той помер в лікарні від наслідків опіків у вигляді набряку легень

 :facepalm1:
Іди вже спати, не сміши людей.
   
Ну і сци дальше, з такими знаннями медицини, як в тебе залишається тільки і сцяти.


Отёк лёгких
Причины:
Заброс в дыхательные пути желудочного содержимого, воды и др.

Це я тобі з вікіпедії. Бачу в тебе рівень нище вікіпедії.



ото твоя освіта

незакінчений діскавері та трохи вікіпедії
якщо уже зібрався медицину по вікіпедії учити, то почитай патогенез при утопленні і внаслідок набряку легень (серцева недостатність, опіки дихальних шляхів і тому подібне)
вода може викликати легкі ознаки набряку, не тому що вона пропитує легені, а просто тому що легені чутливо реагують на подразники. Але потрапляння води ніяк не може призвести до смерті від набряку легень


а то у тебе як у серіалі доктор Хаус  :laugh:
   
Але потрапляння води ніяк не може призвести до смерті від набряку легень
В комплексі з отруєнням вуглекислм газом, може. Але для тебе, це дуже складно.  ;)
Отруєння, можна взяти в лапки.  ;)

Останнє редагування: 3 березня 2020 23:53:13 від Oleksandr
   
ото твоя освіта

незакінчений діскавері та трохи вікіпедії
якщо уже зібрався медицину по вікіпедії учити, то почитай патогенез при утопленні і внаслідок набряку легень (серцева недостатність, опіки дихальних шляхів і тому подібне)
вода може викликати легкі ознаки набряку, не тому що вона пропитує легені, а просто тому що легені чутливо реагують на подразники. Але потрапляння води ніяк не може призвести до смерті від набряку легень


а то у тебе як у серіалі доктор Хаус  :laugh:

почекай. а що серіал хаус не тру ?
   
це ж лід, хоч і сухий
вірніше, тим більше
Сухий лід має густину десь 1500 кг/куб. м. Тобто з легкістю тоне в воді, густина якої, як відомо(але не усім) 1000кг/куб. м.
   
Блін ну і дохтора пішли. Воно в медицині і хімії нічого не петрає, та ще лізе в політику і історію, щось повчати. От поясніть мені як людина, що займається наукою, видає книжки, може цілими днями сидіти на ФУПі?
   
Блін ну і дохтора пішли. Воно в медицині і хімії нічого не петрає, та ще лізе в політику і історію, щось повчати. От поясніть мені як людина, що займається наукою, видає книжки, може цілими днями сидіти на ФУПі?

у тебе пароксизм моску на цьому питання винятково через  обмеженість твого світогляду .
тобі не спадало на думку що він на фупі - на фупчиках - якраз і проводить психіатричні дослідження кі потім друкує і отримує українські наукові ступені .

сінкебаут
   
у тебе пароксизм моску на цьому питання винятково через  обмеженість твого світогляду .
тобі не спадало на думку що він на фупі - на фупчиках - якраз і проводить психіатричні дослідження кі потім друкує і отримує українські наукові ступені .

сінкебаут
Він і сам не поганий піддослідний як до речі і ти.
   
Не думаю, що він навіть тонув - інтенсивне виділення газу тримало б його не плаву.
Хоча, можливо, помиляюсь.
Це тільки у випадку, якщо розміри частинок були  невеликими. Тоді, напевне, не тонув би.
Але враховуючи що мова йде про 25 кг, думаю, що там були достатньо об'ємні шматки. І поверхневі явища, які супроводжують сублімацію, не змогли б втримати їх на поверхні.
   
Aelit, по рівню професійності, він тяне на Мамчура чи ні?
   
почекай. а що серіал хаус не тру ?



м'яко кажучи не тру
якби медицину можна було вивчати по вікіпедії, то це би не коштувало так дорого і було доступно всім

а то он Сашуля - португальський петеушник, відкриває вікіпедію, і включаючи весь могутній інтелектуальний потенціал думає, що набряк легень це як набряк трусів. замочилися у воду та і набрякли

 :laugh:
   
м'яко кажучи не тру
якби медицину можна було вивчати по вікіпедії, то це би не коштувало так дорого і було доступно всім

а то он Сашуля - португальський петеушник, відкриває вікіпедію, і включаючи весь могутній інтелектуальний потенціал думає, що набряк легень це як набряк трусів. замочилися у воду та і набрякли

 :laugh:
Блін, воно обісралось по саме "нє могу". Але головку тримає.  :lol:  :weep:
   
Сухий лід має густину десь 1500 кг/куб. м. Тобто з легкістю тоне в воді, густина якої, як відомо(але не усім) 1000кг/куб. м.

ти бачив цю реакцію?
я просто кожного тижня 2-3 рази пару жмень залишків сухого льоду в унітаз викидаю
приходять пластикові бокси із сухим льодом, туди кладуться лабораторні зразки, а зайвий лід доводиться викидати
воно все колотиться на поверхні поки реакція не завершиться, при чому ці гранули вони у буквальному розумінні стрибають на воді, а не ідуть на дно, і завершується реакція за хвилину-півтори максимум
   
Aelit, по рівню професійності, він тяне на Мамчура чи ні?



шура. всі ми мамчурі . україна це як соціальна олімпіада - для особливо обдаровнаих. навіть якщо ти в ній здобув проффесора чи навіть преЗЕдента - ти все рівно дебіл.
   
шура. всі ми мамчурі . україна це як соціальна олімпіада - для особливо обдаровнаих. навіть якщо ти в ній здобув проффесора чи навіть преЗЕдента - ти все рівно дебіл.
Готовий з тобою обнятись і заплакати.  :weep:
   
Готовий з тобою обнятись і заплакати.  :weep:
:laugh:
   
ти бачив цю реакцію?
я просто кожного тижня 2-3 рази пару жмень залишків сухого льоду в унітаз викидаю
приходять пластикові бокси із сухим льодом, туди кладуться лабораторні зразки, а зайвий лід доводиться викидати
воно все колотиться на поверхні поки реакція не завершиться, при чому ці гранули вони у буквальному розумінні стрибають на воді, а не ідуть на дно, і завершується реакція за хвилину-півтори максимум
Дохтур, чим більше ти мовчиш тим розумнішим виглядаєш. Я тебе запевняю не ти один бачив цю реакцію.
   
Дохтур, чим більше ти мовчиш тим розумнішим виглядаєш. Я тебе запевняю не ти один бачив цю реакцію.


це стопудово, що з мого боку дурня взагалі із петеушником сперечатись про медицину

але це такі умови соцмереж
тут береш за основу вікіпедію, пустопорожній апломб, пролетарську ненависть і все, можеш доводити що чорне це біле
лишається тільки на це філософськи дивитись

врешті це ж проблема португальців  :laugh: 
   
ти бачив цю реакцію?
я просто кожного тижня 2-3 рази пару жмень залишків сухого льоду в унітаз викидаю
приходять пластикові бокси із сухим льодом, туди кладуться лабораторні зразки, а зайвий лід доводиться викидати
воно все колотиться на поверхні поки реакція не завершиться, при чому ці гранули вони у буквальному розумінні стрибають на воді, а не ідуть на дно, і завершується реакція за хвилину-півтори максимум

Різниця в тому що ти викидаєш залишки, найдрібніші шматки. Чим менший шматок, тим більший вплив поверхневих явищ.

Я, зважаючи на результат цієї вечірки, зараз буду виглядати ідіотом, але я сам був ініціатором проведення подібного "експерименту" правда на відкритому басейні і з набагато меншою кількістю льоду років 10 тому назад. Бачив все на свої очі.
   
Різниця в тому що ти викидаєш залишки, найдрібніші шматки. Чим менший шматок, тим більший вплив поверхневих явищ.

Я, зважаючи на результат цієї вечірки, зараз буду виглядати ідіотом, але я сам був ініціатором проведення подібного "експерименту" правда на відкритому басейні і з набагато меншою кількістю льоду років 10 тому назад. Бачив все на свої очі.

з відкритим басейном нічого би не було... абсолютно
люди померли, бо знепритомніли... напряму померти від вуглекислого газу потрібно довго перебувати в цьому середовищі... це якби не було жодної допомоги від оточення
люди пірнали і вдихали вуглекислий газ... кисню мало, вуглекислого газу, шо важчий за повітря багато... втрата свідомості... були в басейні, то й втопли, без свідомості захлинулись і все
про шо там говорити
ніби все оговорено
   
це стопудово, що з мого боку дурня взагалі із петеушником сперечатись про медицину

але це такі умови соцмереж
тут береш за основу вікіпедію, пустопорожній апломб, пролетарську ненависть і все, можеш доводити що чорне це біле
лишається тільки на це філософськи дивитись

врешті це ж проблема португальців  :laugh: 
Якби у тебе були знання вище ПТУ, ти би мав розуміти, що при низьких темперетурах, не може бути такої кількості водяного пару. Але про що я і кому?
   

Якби у тебе були знання вище ПТУ, ти би мав розуміти, що при низьких темперетурах, не може бути такої кількості водяного пару. Але про що я і кому?


продовжуйте, професоре
я вас уважно слухаю


   
продовжуйте, професоре
я вас уважно слухаю

Показати зображення...
(tu)  Я тебе таким і уявляв.
   
Наступний раз як пастимеш овець, подивись на небо, на хмаринки, і подумай звідки вони там і при якій температурі утворюються, свєтіло ти наш   :gigi:
   
Якби у тебе були знання вище ПТУ, ти би мав розуміти, що при низьких темперетурах, не може бути такої кількості водяного пару. Але про що я і кому?
Похоже  Олдбой, назвав тебя ПТУшником, сделал комплимент. Ты хоть до второго класса вспомогательной школы додрочил?




11минута примерно. :facepalm:


   
Наступний раз як пастимеш овець, подивись на небо, на хмаринки, і подумай звідки вони там і при якій температурі утворюються, свєтіло ти наш   :gigi:
От ти і вийшов на той рівень, на якому ти є, це кривляння.
Яка має бути температура, повітря в мінусі, щоб отримати опік легенів? Ап?
Ну з хмариками це ти взагалі показав своє невігластво.

Останнє редагування: 4 березня 2020 01:29:23 від Oleksandr
   
про які опіки легенів мова?
якшо про сабж, то там діагноз "задихнулися"
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія